|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trgovci i kupci!!!!!
10.6.2009 9:48:17   
Anoniman
Prvo molim sve trgovce da se ne ljute zbog teme, ali moram provjeriti kakva su iskustva drugih.


Kakva su vasa iskustva sa trgovkinjama u kupovini?
Ja, ili sam peh, ili sa mnom nesto nije ok?????
U mojoj blizini ima jedan Azel, kad god udjem ja se iznerviram. Tu rade 4 gospodje i uvijek, ali bas uvijek, kad god udjem, one su smrknute, ako neko nesto pita, one prevrnu ocima, i ono komentari su im tipa: Boze sacuvaj! Onda jedna drugoj ocima pokazuju na nekog pa ga komentarisu, i onda kontam zasto da idem tu, mogu i za mene prevrnut ocima, pa ce im se zamantatuser posted image user posted image
Cak sam razmisljala da ih prijavim, ali opet nisam, jer ne bi nekom dovela primanja u pitanje.
Kad sam bila trudna, 5 dana pred termin, i trazila posteljinu Zarinu, pitam ja jednu da mi pomogne i kaze ona meni eto dole vam je djecija posteljina. To dole je na donjoj polici. I ja nju fino zamolim moze li mi pomoci jer se ne mogu sageti, a ona meni opet pa dole vam je. Kad je doslla ljuta i smrknuta, pita me koju cu, i ja trazim neku bijelu ili plavu, ona je meni 3 posteljine roza i ciklama izvadila. I ja je pitam je li me to zeza?
Inace nisam tip koji voli da se oko mene sjate kad ulazim u radnju, ali ako zamolim za pomoc, valjda to zasluzujem.

Drugi skandal sam vidjela u Mercatoru. Bila sam sa kcerkom i ona je htjela u WC. Znate kakve su one kabine, da se sve cuje iz susjedne WC kabine. Zena do nas je mijenjala ulozak, a i da nije, bila je u WC-u. Mi smo izasle i peremo ruke, kad prolazi gospodja, vidim da je zaposlena u hipermarketu, samo prodje pored cesme i ode u market. Ne mogu da vjerujem da uposlenica koja radi sa hranom izadje iz WC-a i ne opere ruke. Meni je to grozno.

Ja bih volila da vi meni kazete da li ja pretjerujem?
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.6.2009 10:05:41   
Nedi
Potpisujem sve tvoje navedeno i dodajem - to se dešavalo u nekadašnjem lancu trgovina VF komerca i još uvijek u FIS-u. Na kasi mi provuče dva puta neke stvari koje sam kupila ili kupim majicu od 40km a na računu bude 65km. I to se uvijek desi kada imate mnogo artikala pa valjda kontaju da se neće primijetiti. UH kako poludim.....

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.6.2009 12:36:33   
norah
Ovo sto kaze Nedi je ziva istina. I meni se to desilo par puta u Robotu, i to kada sam imala puno artikala. Treba uvijek provjeriti racun na licu mjesta i pratiti sta kucaju jer one vjesto koriste guzvu.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.6.2009 13:08:11   
veeseelaa
ja sam neki dan bila kod rodice koja živi blizu Azela i tako odemo ti nas dvije da vidimo šta ima (sve je bezvezeuser posted image ) i gledasmo neke stvari unutar jedne velke korpe pune stvarčica za bebu i kako je ono nasloženo jedno na drugo mi malo isprevrtale stvarčiceuser posted image
Kad kasnije prodavačica: ko je ovo isprevrtao? sva u čudu

ne kužim kako kontaju da neko nešto kupi ako isto ne pogleda, došlo mi je da je user posted image  al nekako se suzdržah jer sam baš bila hepi, smiješno da mi jedna obična budaletina svojom ne ljubaznošću pokvari dan

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.6.2009 13:17:24   
Anoniman
Ne volim neljubazne trgovce shvatam da je i njima naroda preko glave, radila sam sa ljudima i zaista im je teško ugoditi...ali postoji nešto što se zove poštovanje,kultura a kod nas je toga sve manje.Ja sam često išla u jednu radnju imaju stvari za bebice i tokom trudnoće a i sada svašta sam tu nakupovala da bi skoro čula komentar "joj evo je opet" -halo ja sam stalni kupac, uopšte nisam zahtjevna, izaberem i kupim, a njima idem na živce što dolazim uopšte od tada ne idem tu radnju nikako sada fino odem u TL i rahat izabiram i kupujem, a i osoblje je ok.
Šta mi se još desilo,jest da je na pijaci i moglo se očekivati ali i oni su trgovci -jednom kupovala haljinu i bila flekica i ja kažem imate li drugu na ovoj je fleka, kaže ona pa operi,user posted image ,(haljina je 30KM) pa reko masna je, ako imate drugu ja bi kupila, kaže ona: nemam i istrgnu mi haljinu iz ruku i kaže ako hoćeš kupi ako nećeš ne moraš, stavi mi haljinu u kesu i dade u rukeuser posted image ...čovječe kad je kesom nisam zviznula. Samo sam ostavila i user posted image .

(odgovor članu norah)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.6.2009 13:33:43   
Anoniman
A evo još jedne priče
Došao čovjek i hoće da kupi ono dječije biciklo koje ima držač pomoću kojeg roditelj upravlja i drži dijete.
Kaže on pošto vam je ovo? Trgovkinja:koje? a ta guralica?
Kupac: pa viste tako mladi, a nadam se i obrazovani zar se kaže guralica?
Trgovkinja: pa tako je mi zovemo?
Kupac: Ja sam prof. na univerzitetu u Sarajevu i ježim se na takve izraze
Trgovkinja se pocrveni a on još pridodade vi niste Tuzlanka, imate malo i drugačiji naglasak.
Kaže ona: Ja sam rođena Tuzlanka
On: ne, ne niste, vučete vi malo korjene sa sela...
user posted image user posted image user posted image Uglavnom otišao je iz radnje nije kupio ništa, mogu reći samo NAPAĆEN..
Ja sam bila isto kupac, sve to slušala i kad ga nisam nabila nogom...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
11.6.2009 22:37:38   
sarayka
Najgore mi je kad pitam za neki artikal ili broj ili nesto tome slično a ona kaze "To je sve tu sto imamo" a i ne pridje da vidi o čemu govorim....user posted image
Također neke službenice u banci (iako nisu trgovci rade s ljudima) jedna do druge sjede a totalno različite informacije daju...PA halllo razgovarate li vi jedna s drugom ili se preko mene prepucavate??? Ma užas...


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
12.6.2009 9:27:57   
ledy blue
ma mene najvise nervira kada udjem u radnju i one trgovkinje pocnu hodati zamnom, kao da cu nesto strpati u torbu...a bas imam beby face...a ne kao okorjeli lopovuser posted image ...ne stvarno je ruzno...ili kad u ekskluzivnijim buticima pocnu da odmjeraju tj. procjenjuju kupovnu moc potencijalnog kupca...to mi je totalno fuj...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
12.6.2009 11:35:21   
leli§
eh ja se na ovoj temi samo mogu dobro iznervirati... huh...

ja imama veliki problem transfera kad dodjem u bih sto se te kupovine tice. ovdje mi idu na zivce prodavacice koje ti stalno titraju, udjes ona je na distanci malo hoda za tobom uvijek odgovori na pitanja...cak se penje negdje u magazu da vidi ima li duga boja ili broj itd... ponekad mi to ide na zivce jer sam ja sto se kupovine tice sama svoj covjek sto bi rekli. ja uvijek citam etiketu sa mjesavinom textila da mi je to ponekad malo neprijatno pred trgovcem ali eto...

a u bih... dragi Boze... nije svugdje tako ali u nekim prodavnicama kao da si dosao da od njih pare uzmes a ne da im ostavis svoj novac... vrlo cesto se pusi u prodavnicama sa odjecom. jednom prilikom sam usla u jednu djeciju prodavnicu i zenska je pusila...ja sam pusac ali me bas iznervirala. ako hoces nekome nesto da kupis za poklon smrdi na cigare...a pogotovo ako je za bebice ili djecu...

ali ovo je bio vrhunac: kada sam trazila vjencanicu... ja i moj suprug se fino dogovorili da ne iznajmljujem nego da haljinu kupim... i tragali za haljinom...sve nekakvi lijevi brojevi i nekakve haljine da Bog sacuva...a mene to inace hoce kad trazim nesto nema ni za lijeka... i skontam da sam na carsiji u jednoj prodavnici vidjela jednu vjencanicu--ne idealna ali eto tu cu... udjemo mi haljina je 300km za iznajmljivanje 1100 km da se kupi....reko hajde nova haljina pa ako hoces da iznajmis toliko je ako ne kupis. pogledam ja haljinu malo bolje... ona prljava dole po rubu,ali bas prljava... ne mogu da vjerujem prvo da prodaju haljine koje je neko nosio, a jo ne mogu da vjerujem da ne operu haljine kada se vrate fuuuuuuj... reko hvala lijepa kaze ona pa sta je bilo reko uz duzno postovanje meni je puno dati 1100km za second hand robu... i naravno teta je pusila unutra gdje se prodaju vjencanice, cuj fol salon vjencanicauser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
12.6.2009 12:50:26   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam neki dan bila kod rodice koja živi blizu Azela i tako odemo ti nas dvije da vidimo šta ima (sve je bezvezeuser posted image ) i gledasmo neke stvari unutar jedne velke korpe pune stvarčica za bebu i kako je ono nasloženo jedno na drugo mi malo isprevrtale stvarčiceuser posted image
Kad kasnije prodavačica: ko je ovo isprevrtao? sva u čudu

ne kužim kako kontaju da neko nešto kupi ako isto ne pogleda, došlo mi je da je user posted image  al nekako se suzdržah jer sam baš bila hepi, smiješno da mi jedna obična budaletina svojom ne ljubaznošću pokvari dan


ovo potpisujem u potpunosti
ne znam kome je u interesu da drzi onako drske i neljubazne radniceuser posted image
Jos sam jednom prisustvovala sceni kad su se one udruzile i napale neku zenu,ma uzas,fuuuujuser posted image
A i kad me pocnu pratiti po radnji ko lopova,to cesto rade u Bagateli,a roba smece obicno.Ja se odma iznerviram i izadjem

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
12.6.2009 14:19:15   
adannn
Ja sam bila nedavno sa prijateljicom prvi put u Azelu u Tz.Roba fuuuuuuuuj,one tri gospođice što su radile mislim da nemaju ni grama kulture ni iskustva sa kupcima.Volim kad odem negdje i kada te tu cijene kao kupca,prvenstveno kao čovjeka.Ove u Azelu,uh nikada ne bih više ni provirila tamo.Ova jedna govori''ajmooo na kasu svi,zatvaramo''za dva minuta''jeste li čuuuuli''??????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
17.6.2009 19:59:07   
ledy blue
Definitivno mislim da bi neki poslodavci trebali organizirati tecaje lijepog ponasanja za svoje trgovce, naravno cast izuzecima...
e najludji mi je kada nesto probam a one tete pocnu mene ubjedjivti kako mi to ''super stoji'' kao ja luda i  slijepa pa samo cekam da mi one kazu sta mi stoji a sta ne...

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.9.2009 15:36:20   
acudesa
IZVORNA PORUKA: ledy blue

ili kad u ekskluzivnijim buticima pocnu da odmjeraju tj. procjenjuju kupovnu moc potencijalnog kupca...to mi je totalno fuj...

meni se nedavno desilo da sam tražila nešto elegantno za malu svečanost-a ja u tenama i  sportskim pantalonama, bez šminke-(odmaram brate i lice i noge i tijelo) i valjda se tetama u Sarajevo tekstilu učinilo da ja to nešto ne bih mogla kupiti, pa me s noge na nogu-user posted image user posted image user posted image user posted image  (tipa-to je sve što ima sukanja, a ja ih vidim još na 10 mjesta), bile su pred zatvaranjem radnje pa im valjda bilo mrsko da ponovo rade obračun, baš sam se osjećala glupo-došlo mi da pobjegnem iz radnje-ali nisu znale na koga su naletjele: "O čemu se ovdje radi? Da li je vama cilj otjerati mušteriju ili vam ja ne izgledam kao neko ko bi išta kupio? To nije uredu" (poče meni jedna od njih bla, bla, bla.....svađa se sa mnom-i, kao bile su ljubazne, znaju one šta ja tražim a toga nema u radnji,...)
A, kad sam ja rekla: "Sve to što sada pričate-reći ćete svojoj šefici, njoj ćete sve lijepo objasniti"-druga priča, ko da nije ona rogobusna žena, odjednom fina
nisam ni tražila šeficu (bilo mi je mrsko), ali sam se stvarno osjećala ugroženo kao kupac

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.9.2009 15:42:19   
acudesa
a, za praćenje po radnji-to meni ne smeta, briga me
ima i kod njih svašta-čula sam svakakve komentare, kako one najnapucanije najviše kradu, a i ja sam vidjela "damu" (ekstra izgleda) kako gleda da mahne dezodorans

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.9.2009 16:34:01   
emma.L
Prodavači i konobari su užas, ne generaliziram, ali velika većina jeste. Znam da ima i svakakvih kupaca, ali i ja sam radila i u kafiću i u buticima, pa nisam prosipala huju. Moja deviza je bila- ako već moram biti tu, mogu i sebi i drugima učiniti dan malo boljim ako se nasmiješim. A naučila sam i zahtijevati i boriti se sa takvima.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.9.2009 16:36:43   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image
A to ...eh to je posebna prica...jer i sama radim u toj bransi pa znam kako i sta ide, ali mi se milion puta desi da sam usla u neku radnju a usluznost Bog da ko da sam dosla da sve djaba nosim. Nedavno prije nego cu na more bila u Sa shopingirala i udjem u benetton u Titovoj...Boze sacuvaj...i svidjela mi se ona velika dva peskira, i svom djuvegiji nekog dodjeg vesa al one krmaste pa krmaste. Do kraja radnog vremena je bilo jos 20minuta..i ponesem ja ta dva peskira dvoje gace user posted image ,....a one nama gospodje drage kao sto vidite muzika je ugasena, mi smo kasu zakljucile pa ako cete sta kupovati mozete sutra doci jer mi smo kasu zavrsile...Ja ostala ..ma ne mogu da vjerujem ...i Bogami sve lijepo ostavimo i na vrata aaaaama nisam mogla vjerovati..mislim ok, razumjem umore se, al u trenutku kad smo usle nikog nije bilo....nidje veze...sve u svemu tu radnju sam prekrizila za sva vremena.


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.9.2009 16:40:14   
acudesa
IZVORNA PORUKA: emma.L

Prodavači i konobari su užas, ne generaliziram, ali velika većina jeste. Znam da ima i svakakvih kupaca, ali i ja sam radila i u kafiću i u buticima, pa nisam prosipala huju. Moja deviza je bila- ako već moram biti tu, mogu i sebi i drugima učiniti dan malo boljim ako se nasmiješim. A naučila sam i zahtijevati i boriti se sa takvima.

eh, malo je takvih, a ja zbog ljubaznosti i odem na neka mjesta, gdje znam da ću se lijepo osjećati

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.9.2009 16:43:13   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

user posted image user posted image user posted image user posted image
A to ...eh to je posebna prica...jer i sama radim u toj bransi pa znam kako i sta ide, ali mi se milion puta desi da sam usla u neku radnju a usluznost Bog da ko da sam dosla da sve djaba nosim. Nedavno prije nego cu na more bila u Sa shopingirala i udjem u benetton u Titovoj...Boze sacuvaj...i svidjela mi se ona velika dva peskira, i svom djuvegiji nekog dodjeg vesa al one krmaste pa krmaste. Do kraja radnog vremena je bilo jos 20minuta..i ponesem ja ta dva peskira dvoje gace user posted image ,....a one nama gospodje drage kao sto vidite muzika je ugasena, mi smo kasu zakljucile pa ako cete sta kupovati mozete sutra doci jer mi smo kasu zavrsile...Ja ostala ..ma ne mogu da vjerujem ...i Bogami sve lijepo ostavimo i na vrata aaaaama nisam mogla vjerovati..mislim ok, razumjem umore se, al u trenutku kad smo usle nikog nije bilo....nidje veze...sve u svemu tu radnju sam prekrizila za sva vremena.


hm, ne bih iz principa izašlauser posted image  i kupila bih sve što mi se sviđa
ne spomenuh u gornjem postu, da sam ja ipak sve pregledala što me interesuje, isprobala što me interesuje i kako mi se ništa nije svidjelo-izašla, ne dozvoljavam da mi na moje aktivnosti utiče neka teta u klimaksu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
11.9.2009 22:58:45   
SdZ
Vidim da vas je dosta koje ne volite kupovati u azelu zbog radnica.I kod nas su isto nekakve mrzovoljne da ne kazem odvratne.Razumijem da svako moze imati "svoj dan",ali uvijek biti namrstena lica..ne znam.U Fis ne volim jer se za mene priljubi..shvatam ja da je njen posao da usluzi kupca da prati,ali bas tako...ima nas svakakvihuser posted image

< Poruku je uredio SelmydZanky -- 11.9.2009 23:01:38 >


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
11.9.2009 23:05:47   
Lulu_
kod nas u azelu na jaliji radi tako fina ekipa...ima jedan momak koji je pravo usluzan i bas je uvijek raspolozen.ali zato u konzumu rade teske krmace izuzev mozda njih 2-3...obavezno se tu posvadjam

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 13:47:02   
Anoniman
Opet ja s trgovcima imam problema.

MM, djeca i ja juce posle podne izasli da im kupimo patike i malom majice kratkih rukava, jer je dosla sezona i za to ali bas nema toga. I djeci vec dosadilo, i meni je, ali sam odrasla i mogu se strpit.
Vidjela sam tea lanu i maminu princezu bas u toj radnji u BBI, a radnja je Okaidi.
I sad sam ja nasla par majcica i hocu da mu probam kacket, i on poceo trcati po radnji i secunda i udje u izlog. MM podje za njim ali ne moze da udje, i on ga zove da izadje, a u tom momentu dotrca jedna od prodavacica i poce kao zabrinuta nesto, ne daj Boze da se nabode na neku sipku, koju ja nisam vidjela da postoji. Mali je izasao, a ona opet poce nesto. Ja njoj kazem, da nismo diejte namjerno pustili, desava se i sta sad.
Ona je bila na kasi sa jos jednom trgovkinjom i musterijom i cujem ja ona i dalje ronda i govori "Boze sacuvaj, da sta bude,....." a meni nesto malo falilo, ja se okrenem i pitam je hoce li usutit, da diejte niko nije namjerno pustio, nego eto desiklo se id a je prava pomogla bi oko biranja stvari i djece...i jos sam joj nesto rekla i bacila one majice i izasla.

A trebam opet otic do BBI i svratitcu mahsuz, i pitacu ko je sef te radnje, pa ko tu pare ostavlja, ja njima ili oni meni?

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 13:54:04   
bebacha
Maida potpuno te razumijem.mene ti trgovca nerviraju uzasno,posebno kad se ponasaju ko da me vidaju svaki dan i ko da kafe samnom ispijaju.Meni se cesto desi kad odem negdje Ajla pocne kasljat ili joj nesto se ospe po licu i onda one trgovkinje pa sto joj je to,sto je vodili sa sobom,jestel isli doktoru,joj jadna majkouser posted image user posted image user posted image user posted image pa nemojte s malim djetetom ici do frizdera prehladit ce se,de joj otvori to kad hoce nek ne place i slicne stvari.najgore je sto ja samo sutim i nikad neznam izbrojat se.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 13:59:44   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Maida*

Vidjela sam tea lanu i maminu princezu bas u toj radnji u BBI, a radnja je Okaidi.
I sad sam ja nasla par majcica i hocu da mu probam kacket, i on poceo trcati po radnji i secunda i udje u izlog. MM podje za njim ali ne moze da udje, i on ga zove da izadje, a u tom momentu dotrca jedna od prodavacica i poce kao zabrinuta nesto, ne daj Boze da se nabode na neku sipku, koju ja nisam vidjela da postoji. Mali je izasao, a ona opet poce nesto. Ja njoj kazem, da nismo diejte namjerno pustili, desava se i sta sad.
Ona je bila na kasi sa jos jednom trgovkinjom i musterijom i cujem ja ona i dalje ronda i govori "Boze sacuvaj, da sta bude,....." a meni nesto malo falilo, ja se okrenem i pitam je hoce li usutit, da diejte niko nije namjerno pustio, nego eto desiklo se id a je prava pomogla bi oko biranja stvari i djece...i jos sam joj nesto rekla i bacila one majice i izasla.

A trebam opet otic do BBI i svratitcu mahsuz, i pitacu ko je sef te radnje, pa ko tu pare ostavlja, ja njima ili oni meni?



Maida mislim da griješiš.
Da se tvome dijetetu nešto dogodilo, da je na sebe oborilo staklenu vitrinu ( stakla u tržnim centrima nisu tako čvrsta kako izgledaju, jednom se sav izlog sasuo na bebaru koja se snažno zatrčala i lupila dlanovima o staklo. Dijete je bilo svo isječeno ) ili da se daj Bože nabilo na te šiljke??

Naravno da tvoje dijete nije namjerno otrčalo, možda ni ona nije trebala to par puta pomenuti, ali istina je da ne možemo pustiti našu djecu da demoliraju radnju. To što je nama simpatično, drugima ne mora biti.

< Poruku je uredio hanabanana -- 4.5.2010 14:04:38 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 14:00:45   
Lejla Ka
Hajd kad ste oplele, da opletem i ja jednu user posted image
2008, ljeto, ja trudna ko morž šetam sa trogodišnjom kčerkom i idemo prema bašti Vatra i kontam sjest da mala popije sok. Sjednemo nas dvije i čekamo, prođe konobar, posluži neke stolove iza nas, i vrati se za šank. Pored nas sjedoše dvojica momaka, on dođe da naruče i donese im piće, pa se opet vrati do šanka i nalakti se. Ja sve gledam, kontam nije mogao da nas ne vidi, sjedimo na sred bašte, poslužuje sto do našeg. Ide okolo momak i skuplja pepeljare, ja ga pitam mogu li naručiti, on zovnu ovog nalakčenog po imenu i pokaže mu na nas, on klimnu i dalje stoji nalakčen na šank. Ja sjela još dvije minute i ustanem lijepo, onako elegantna i graciozna kako to samo trudnica u trećem tromjesečju može bit i izađem. Ne bih nikad više u Vatru sjela. Ako hoćete ekskluzivu, ne smijete zapošljavat takve zaposlenike.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 14:00:47   
sporty mamaa
Mene nervira kad hodaju za mnom i non stop pitaju "sta trebate, izvolite"... Pa dosta da me jednom upita, znam ih zovnuti ako mi nesto treba... Nervira me to, ne mogu na miru ni razgledati sto mi treba, imam osjecaj da misle da cu nesto ukrasti... Ili kad nesto kupim, pa me na kasi pita" Sta ce ti to" i slicna glupa pitanja...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *