|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   rodjendan u vrticu
24.4.2008 9:09:09   
moja malena
Drage moje,
Ovu temu sam vec otvorila na Zajednica RRuser posted image
al jos mi niko nije odgovorio, niti dao idejuuser posted image  

Moja curica uskoro ima rođendan.
ide u vrtić, tačnije u jaslice. Zabranjeno je donositi torte.
Ima li neko ideju kako obradovati tu mali dječicu, a da to nisu uobičajene grickalice, štapići, plazma i smoki.
Čime ih razveseliti?
Da li neko zna tgovinu u Sarajevu koja prodaje dekoracije za proslave, konfetice, balončiće i slično?

Hvala Vam unaprijed
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: rodjendan u vrticu
24.4.2008 9:18:52   
makana
uh za te dekoracije mislim da ih ima u tržnim centrima, a za radnju na žalost ne znam
možeš kupiti dosta balončića i uz svaki privezati neku malu igračkicu ili po sokić, ili one nekakve štapiće na čijem kraju imaju različite životinjice, likovi, kao lutkice
možda da prošetaš pored onih polica u merkatoru gdje su čestitke, slikovnice, igračke i onaj dječiji pribor pa ćeš vidjeti nešto zanimljivo što će ti dati ideju 

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu moja malena)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: rodjendan u vrticu
24.4.2008 13:49:43   
mummy
Turbo limač ima kompletnu opremu, a i merkator i viza samo ne znam kolko se možeš osloniti na vaspitačice, ne vole one plaho da se zahmete oko toga.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: rodjendan u vrticu
6.12.2013 11:25:37   
lorus
Drage mame, moj sin u januaru slavi rođendan, koji pored kucne varijante, plniramo proslaviti i u vrticu. Mi trebamo donijeti tortu, grickalice i sokice. Vaspitacice su mi rekle da uz tortu mora doci i racun (pretpostavljam, ne daj Boze zbog trovanja i inspekcije da se osiguraju). Ja sam planirala napraviti tortu, ali zbog ovog racuna ne mogu, takođe nasla sam masu slasticarnica, ali bih voljela ako neko zna da mi preporuci neku... Vidjela sam da i neke RR zenice prave torte za prodaju, ali ne znam jesu li i to kucne varijante (u tom slucaju ne mogu dobiti racun).

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: rodjendan u vrticu
6.12.2013 11:34:42   
M kao Mama
uh, imamo situejšn, hahahah, mi smo do sada imali samo varijantu da uzmemo tortu iz kuhinje od vrtića, odnosno produženog, tortu bi pravili u Jamiju, i onda samo gore onaj šlag u boji i napisano sretan rođdendasn i slično, a ove godine, nećemo slavitu u produženom jer rođ. joj je u subotu, a slavimo u igraonici u nedjelju, tako da me je to zaobišlo, srećom,

ne znam, do koliko para si sprema da izdvojiš za tortu, ja sam za L prvi rođendan, koji je bio pooodavno palatila boem tortu u obliku tetelabisa u Ramisu 55 km, sa dostavom i nam da sam tada dobila račun

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: rodjendan u vrticu
6.12.2013 11:48:00   
lorus
mama_alma to mi je prihvatljivo, sad jedino koliko komada mogu izvuci iz te torte?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: rodjendan u vrticu
6.12.2013 12:00:34   
M kao Mama
kažem ti to je bilo 2008. godine, ali torta je bila u obliku teletabisa, poasigurno je bil apola metra duga, moglo je ohhhho komada

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: rodjendan u vrticu
6.12.2013 12:15:33   
lorus
Idem se raspitati danas, hvala ti mama_alma

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: rodjendan u vrticu
6.12.2013 12:27:26   
M kao Mama
e, na Slatkom čošetu sam to uzimala

(odgovor članu lorus)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *