|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pritisak u ušima u zadnjem tromjesečju
11.9.2010 14:52:26   
frnbhr36
Pozdrav svima!
Ja sam nova na ovim stranicama i zanimaju me vaša iskustva user posted image
Imam još nekih mjesec dana do poroda, pokušala sam naći neke topike na internetu ali nisam bila uspješna pa me zanima da li neka od vas ima iskustva s pritiskom u ušima tijekom trudnoće a da nije tlak u pitanju.
Hvala unaprijed

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pritisak u ušima u zadnjem tromjesečju
11.9.2010 15:06:23   
Anoniman
meni je prva asocijacija pritisak...a kazes da nije...ne znam fakat...jesi li pitala dr

(odgovor članu frnbhr36)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pritisak u ušima u zadnjem tromjesečju
11.9.2010 15:11:03   
frnbhr36
Nisam pitala dr zato jer mi je takvo stanje unazad 3 dana....ujutro najgore, a onda kroz dan se smanji. Kod tlaka je zujanje u ušima, a meni je tlak 125/80 i ne zuji mi, nego mi je baš pritisak, recimo kao kod prehlade

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pritisak u ušima u zadnjem tromjesečju
11.9.2010 15:22:48   
Anoniman
Trebas pitati dr

...sad cu malo da lupetam...znam da postoji ocni pritisak...vjerovatno postoji i usni...user posted image

(odgovor članu frnbhr36)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pritisak u ušima u zadnjem tromjesečju
11.9.2010 15:32:08   
koka i po
ja nesto kontam...mozda cu se provaliti user posted image  a da odes do doktora pa da vidis da nemas cerumenske cepove u usima...meni se tako desavalo ,da oprostis ,kad se usi zacepe user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pritisak u ušima u zadnjem tromjesečju
11.9.2010 21:12:55   
Nadja08
Moj odgovor je vrlo jasan i glasan: DA!
U prvoj trudnoci mi se pojavio pritisak u lijevom uhu negdje vec oko 4. mjeseca trudnoce. Mozda cak i ranije. Otisla sam ljekaru i nista nije bilo problematicno sa usima, ni sa sinusima, nemam alergije nikakve, ni devijaciju nosa koja bi mogla izazvati pritisak. I na stari dobri nacin, citajuci u knjizi koja me pratila kroz cijelu trudnocu ("Sta ocekivati u trudnoci", naslov originala: "What to expect when you're expecting") medju simptomima vec na pocetku trudnoce se spominje i pritisak u usima. Ja se tog pritiska nisam rijesila tokom cijele trudnoce.

Sada sam trudna sa drugim djetetom, pred sami kraj, i imala sam opet slican problem. Ne osjecam ga posljednjih sedmica, ali dugo jesam. Medjutim, kako je to bio skoro jedini problem koji me je pratio kroz obje trudnoce, nisam se bas uzrujavala oko toga.

Nadam se da ce te ovo umiriti i da ce brzo proci. Za sve je trudnoca kriva :).

(odgovor članu frnbhr36)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pritisak u ušima u zadnjem tromjesečju
12.9.2010 12:46:26   
frnbhr36
Hvala Nadja!
Malo si me umirila....mada je jako neugodan osjećajuser posted image
No još imam mjesec dana do termina pa će valjda proći user posted image

(odgovor članu Nadja08)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pritisak u ušima u zadnjem tromjesečju
12.9.2010 13:22:00   
Nadja08
Malo je reci da je osjecaj neugodan. Meni se stalno cinilo da se cujem preko nekog razglasa i da imam drugaciji glas. Medjutim, ocigledno nije bilo drugog nacina rijesiti se toga osim pustiti da prodje samo od sebe. Nadam se da ce biti sve ok. Sretno!

(odgovor članu frnbhr36)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *