|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Adnexitis chr.I,sin i Soor sekrecija
25.7.2012 7:51:21   
Aldi29
Postovane mame a i one koje to namjeravaju postati,lijepo bih vas zamolila da mi pomognete oko dijagnoze koju mi je jucer postavila ginekologinja,a nekako nije djelovala zabrinuto mada ja jesam.Planiram aBd trudnocu i voljela bih kada bi postojala forumasica koja se suocila s istim problemom da mi pojasni da li navedena dijagnoza predstavlja komplikaciju za trudnocu i da li trebam strijepiti.Ginekologinja mi je prepisala antibiotike macropen,vaginalete polyginax te mast nistatin.Hvala vam svima koji cete mi pokusati pomociuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Adnexitis chr.I,sin i Soor sekrecija
25.7.2012 9:08:58   
vjestica
ništa staršno, samo imaš uplau, za koju si dobila terapiju
imaš hroničnu upalu lijevog jajnika, ali to što je hronična, ne mora biti ništa strašno, ako budeš dosljedno provodila terapiju i gljivičnu infekciju, koja je inače jako česta
ni jedno ni drugo nije prepreak za zatrudjivanje, ali svakako moraš sanirati upalu
sretno

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Aldi29)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Adnexitis chr.I,sin i Soor sekrecija
31.7.2012 8:42:19   
Aldi29
Zahvaljujem se vjestici na odgovoru,zaista ste me utjesili i ohrabriliuser posted image .Radila sam papa test koji je pokazao da je sve u najboljem redu,nikakvih bolesti osim ove upale i nesto leukocita.Nadam se brzoj trudnoci aBd a to zelim sve i jednoj buducoj mami na ovome forumu a vama mama da uzivate sa svojim blagomuser posted image .Jos jednom hvala vjestici na brzom i jasnom odgovoru,prava je sreca imati ovakav forum i ovako iskusne claniceuser posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *