|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Smanjen nivo trombocita u trudnoći
11.6.2009 15:17:15   
nita
Već treću trudnoću moja prijateljica ima velikih problema sa trombocitima. Naime, tokom trudnoće joj se znatno smanji broj trombocita i često završi u bolnici dok se stanje ne popravi. Posebno postaje ozbiljno kada se približi termin poroda. Nema visok pritisak niti nekih drugih problema. Molim vas, ako imate savjet ili ste bile u sličnoj situaciji da mi odgovorite. Hvala!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Smanjen nivo trombocita u trudnoći
11.6.2009 21:33:41   
bebbe RR
Joj, Nita! Vidim, niko tii ne odgovara... Ja bih rado, ali nista o tome ne znam. Nadam se da ce tvoja prijateljica biti OK. 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Smanjen nivo trombocita u trudnoći
12.6.2009 23:15:17   
nita
Ma, hvala ti!!! Ovo i nije tako čest slučaj. U prošloj trudnoći je uspijevala kratkotrajno popraviti stanje ako jede tikvu. Evo, već ima tikava, pa ih jede i nada se da će biti sve ok. Interesantno je to što je prije mjesec dana radila nalaze i trombociti su bili u granicama normalnog, a prije nekoliko dana skoro da su se za duplo smanjili. Valjda kako trudnoća napreduje i oni se smanjuju. Sad je u četvrtom mjesecu. Zbog toga ovu trudnoću nije ni htjela, ali eto, desilo se ...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Smanjen nivo trombocita u trudnoći
19.6.2010 12:05:05   
SOKI
I kod mene su snizeni trombociti,tako su pokazali zadnji nalazi, 116, ako se ne snize moracu kod hematologa na ispitivanje, prestrasena sam. Ovo mi je prva trudnoca i jos se ne  znam nositi sa tim problemimauser posted image

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Smanjen nivo trombocita u trudnoći
19.6.2010 12:25:10   
SOKI
u
IZVORNA PORUKA: SOKI

I kod mene su snizeni trombociti,tako su pokazali zadnji nalazi, 11', ako se ne POVECAJU moracu kod hematologa na ispitivanje, prestrasena sam. Ovo mi je prva trudnoca i jos se ne  znam nositi sa tim problemimauser posted image

(odgovor članu SOKI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Smanjen nivo trombocita u trudnoći
3.12.2011 21:21:15   
Skvo RR
prenos posta


IZVORNA PORUKA: KaDy

Trudna sam 26.sedmica,i do sada je sve bilo uredu ali unazad 10 dana pocela mi je lijeva noga da otiče i da me boli,javila sam se ljekaru gdje su mi rekli da je to zbog trudnoce,medjutim meni se stanje pogorsalo pocelo je da me gusi u prsima i noga mi je vec poplavila.Tek kada sam se javila u hitnu sluzbu dali su mi da vadim nalaze gdje je ustanovljeno da su mi trombociti preniski(52),i sad me salju tamo-amo niko nezna konkretno da mi kaze sta da radim i da trosim,i koliko je to opasno za bebuuser posted image



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu SOKI)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Smanjen nivo trombocita u trudnoći
3.12.2011 22:46:09   
klemzi
Koliko ja znam, riječ je o trobmocitopeniji. Moj sin ju je imao i primao je intravenozno trombocite. Mislim da se prima i terapija kortikosteroidima ili imunoglobulinima user posted image
Ne znam kako je u trudnoći.
Želim ti puno sreće user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *