|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nakit na porodu
28.3.2011 9:22:52   
babina beba
Molim moderatore ako vec postoji tema da je izbrisu ili premjeste!

Zanima me moze li se imati nakit na porodu, npr prsten? Nisam na vrijeme skinula a sad nema sanse, a ne presjeca mi se prsten jer od mame je uspomena! Hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nakit na porodu
28.3.2011 9:26:58   
bebacha
nemoze.jer u slucaju da dode do komplikacije i budes morala pod anesteziju,nakit ni slucajnu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nakit na porodu
28.3.2011 9:35:23   
ziki
Ja kad sam primljena u bolnicu zbog otoka odmah sm morala da poskidam sve od nakita, minđuše mi nisu dali da ostavim. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nakit na porodu
28.3.2011 9:45:51   
dzeny83
savjetujem ti da pokusas da ga skines jer neces moci da ga imas na porodu. ja sam morala da skinem i piercing iz nosa bez obzira sto je to veoma mala tackica.



Ammar sunce moje 17.12.2009.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nakit na porodu
28.3.2011 15:41:42   
Medi_87
Ni u kojem slucaju,ja sam recimo znala da cu na prirodni porod, ali bez obzira na to sve sam skinula jos prije 10 dana nego sto cu se poroditi, a zbog komplikacija uputili su me hitni carski i sjecam se da su odmah gledali imam li sta od nakita na sebi

(odgovor članu dzeny83)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nakit na porodu
28.3.2011 16:50:07   
animagical
a da odes kod zlatara da ti ga oni presijeku, pa odmah ostavis da ti za opet hmm...zavare? zalijepe... sta se radi zlatuuser posted image zakuju!

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nakit na porodu
28.3.2011 17:25:09   
babina beba
Hvala svima, muz presjekao!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *