|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudna i moderna...
13.2.2007 14:18:58   
Ivona RR
Gdje se oblacite, i da li moguce biti moderna trudnica?

posto je kod nas slab izbor odjece za trudnice.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trudna i moderna...
13.2.2007 17:00:15   
Anoniman
Nikako da skontam Ivona, jesi li ti trudnica ili si majka, ili nista od navedenog? user posted image  Elem, kod nas je izbor garderobe za trudnice sveden na radnju u skenderiji. Mada za one malo dubljeg dzepa tu je i beneton. Vidjela sam i u Dorothy Perkins nesto garderobe za trudnice, tunike prvenstveno, ali nisam ulazila da se zarovim, mozda sad imaju nekih finih stvarcica. Na pijaci nisam vidjela da ista imaju! Mozda ja nisam dovoljno upucena, pa ako jos neko zna neku radnju neka javi! user posted image Ja sam skinula i neke modele sa interneta, neke haljinice i majcice pa cu siti ako nista ne nadjem! A angazovat cu i familiju u inostranstvu! user posted image  user posted image

(odgovor članu Ivona RR)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trudna i moderna...
13.2.2007 17:02:08   
Ivona RR
Nista od navedenog, ali planiram uskoro user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trudna i moderna...
13.2.2007 17:17:25   
Happy
Ne znam Azra što ideš u Skenderiju, kad je to ustvari pijaca. Vidjela sam i na otoci ima jedan sto samo za trudnice. Mogu ti reći da ima jako lijepih stvari i da se može probrati. Pogotovo što su to stvari koje ti nosiš mjesec dana i mislim da se za to ne isplati davati mnogo novca.
Naravno, stvar je ukusa, a i dubine džepa.

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trudna i moderna...
13.2.2007 17:21:29   
Anoniman
user posted image Ma ja ne bih ni isla u skenderiju da sam nasla nesto adekvatno na pijaci! Gdje je taj stand na otoci? Je li na otvorenoj ili zatvorenoj? A glede bacanja para si u pravu, ali ja nekako jedva cekam da se vrijeme malo proljepsa pa da mogu da obucem trudnicke stvarcice, tunikice, kosuljice, haljinice i da se foliram! user posted image   Jos kad dodje ljeto od mene se nece moci opstat! user posted image  Zato sam i skinula neke modele sa interneta, skontala sam da me uopste nece doci puno da ih sasijem, pa mogu da se foliram do mile volje! user posted image  user posted image

(odgovor članu Happy)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trudna i moderna...
13.2.2007 17:22:38   
Anoniman
A ivona, od tebe s nestrpljenjem ocekujem dobre vijesti! user posted image  user posted image  Pa da se foliramo skupa! user posted image  

(odgovor članu Ivona RR)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Trudna i moderna...
13.2.2007 17:31:06   
Ivona RR
Ja sam bas neki dan razgovarala s prijateljicom koja je trudna i ona mi je rekla da u Azel-u ima nekih slatkih stvarcica za trudnice, a takodjer u TCM-u su dobili nove stvarcice.


Azra, sto se tice foliranja, to svakako user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Trudna i moderna...
14.2.2007 23:09:30   
Lejla K
U Benetonu u Merkatoru je bilo nekih sniženih trudničkih stvarčica u moje trudničko vrijeme, pa sam tamo nabavila jednu trudničku bluzicu koju sam isto tako jedva dočekala da nabacim (i ako mi realno još nije trebala). Najviše sam se folirala u trećem trimestru kad su sve opasnosti od gubitka trudnoće bile svedene na minimum, ja sam se super osjećala, imala sam stomaka taman za foliranje, i nabavila super panole uz koje sam mogla svašta da kombinujem. U zadnja dva mjeseca, već je bila zima, ja sva više nestrpljiva i teška tako da se nisam baš osjećala folirantski user posted image . U Vizi je pored Benetona bila jedna manja radnja La Vie, ali nisam sigurna da ona još postoji, možda su odselili negdje drugo (to vjerovatno možete provjeriti na internetu jer se radi o slovenačkoj marki). Oni su imali i veš i odjeću. Jesu bili skupi, ali ja bih uvijek preporučila da nabavite jedan dobar komad odjeće koji će te moći koristiti tokom većeg dijela trudnoće, i kombinovati sa puno stvari. Pogotovo ako planirate više trudnoća user posted image . Ali ne treba zaista pretjerivati, obične široke pantole i veće maice mogu poslužiti kao kućna odjeća, možda i muž ima neki pravo dobar džemper koji će vam sada sa najvećim zadovoljstvom posuditi user posted image

< Poruku je uredio Lejla K -- 14.2.2007 23:11:00 >

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Trudna i moderna...
15.2.2007 8:35:52   
pomikaki
Azra, gdje se na internetu mogu skinuti ti modeli za trudničku odjeću? Ja si isto volim ponekad nešto sašiti...

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Trudna i moderna...
15.2.2007 10:10:31   
aloa
ja sam sve kupovala na standu na pijaci otoka. na otvorenoj pijaci. malo se morate raspitati tj. kad udjete na pijacu pitajte gdje je stand sa trudnickom odjeocm pa nakon malo lutanja cete ga pronaci. prepoznati ga necete jer ima i druge garderobe pa izgleda ko i svaki drugi stand. nema sad tu neki bas prveliki izbor, ali ja sam npr. tu kupila jedne prelijepe crne pantalone i nosila sam ih mjesecima, jer sam uz njih mogla sve da sparim a mogla sam ici i na posao. i super mi je bila jos jedna hajinica od debljeg stofa, koju sam nosila preko tih pantalona i tako grijala pupu.
ja zivim blizu robota u hrasnom, i vidjela sam neki dan natpis, radnja u pripremi, moda za trudnice. izgledalo mi je da su to pojedinacne stvari koje je neko sio, pa predpostavljam da se tu moze nesto i sasiti po narudzbi. radnja je odmah uz taxi stand kod robota. preko puta je radnja anita gdje mozete kupiti grudnjake, ves, kupace kostime, carape za trudnice i sve za bebu od firme avent.
eto, nadam se da sam barem malo pomogla...

(odgovor članu pomikaki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Trudna i moderna...
15.2.2007 14:30:52   
Anoniman
prosetacu ovih dana malo po prodavnicama! Znam da u visi ta radnja za trudnice vise ne postoji! Sto se tice modela za trudnice na internetu, ja sam ih nasla nekom od ovih portala, ne znam koji je stvarno i kopirala. Mozes probati na googleu nesto pronaci, a ja cu kad dodjem kucici staviti slike modela na portal pa ih i odatle mozete skinuti! A danas sam svracala do bagatele, imaju super stvarcica, divnih kosuljica i suknjica, doduse nije nista za trudnice, ali moze proci malo siri model! Nasla sam jednu divnu haljinicu ljetnju, ali na moje grudi tesko da sad ista moze, a kako ce tek biti na ljeto! user posted image  Tako da sam odustala od kupovine! Inace, sad sam se nesto nalozila na crvenu boju! Vec sam isplanirala da sebi kupim crvenu torbu i cipele! user posted image  user posted image

(odgovor članu aloa)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Trudna i moderna...
15.2.2007 15:03:57   
Ivona RR
Ma ima da nam budes trudna slatka "dama u crvenom" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Trudna i moderna...
16.2.2007 12:23:53   
Lejla K
Trudnice i treba da nose samo vesele i otvorene boje, pa je crvena pravi izbor. A uvijek glasam za crvene cipele i torbu, koje u ostalom nemaju veze sa trudnoćom, ali imaju sa samouvjerenošću user posted image

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Trudna i moderna...
30.4.2007 21:25:26   
Yuna
ja sam si nakupovala stvarcica u dorothy perkins i tamo ima bas super stvari.

zanima me gdje ima grudnjaka za dojenje, donjeg rublja i spavacica za trudnice...jel netko zna?

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Trudna i moderna...
30.4.2007 21:41:59   
Suncica*
Posto se ja nisam bas ugojila u trudnoci(samo 7kg) mogla sam do 6. meseca da stanem u svoje devojacke pantalone, a moj Dragan je uzivao u meni tih meseci, jer nikada nisam bila lepsa, tako da mu nije bilo zao da da novac da se obucem u benetonu..nisam bila debela uopste, ali sam zato imala nozne zglobove kao slonica, tako da vec u 8. mesecu nisam mogla nista na noge da obucem..posto sam luda za japankama, a nisam mogla nigde da nadjem tu sirinu zaputim se ja jedan dan kod kineza i nadjem extra japanke za 100 dinara(2KM)user posted image ..
Sto se tice vesa, to ovde sve ima na pijaci, recimo kupila sam divne spavacice za male novce, kao i grudnjake i gacice..uglavnom nisu oni babarski modeli, nego sve sa cipkom i jako sexy..
Nisam vam pomogla, jer ne znam sta ima u Sarajevu, ali sam se slatko nasmejala prisecajuci se svojih nogu..

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *