|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zivot u zajednici -Molim za pomoc
23.3.2014 16:28:32   
Ljubicica_Sa
avljam vma se u nadi ,da ce te mi dati korisne savjet ii makar malo pomoci.Situacija je sljedeca.vec dvije godine sam u braku i zivimo zajendo sa ejngovom mamom.i to je jednosavnt UZAS,UBIsTVO,za ne izdrzati!!!!!sa njim mi ej super i nas odnos stvarno funcionise,ali jako em nervira njegova mama,koaj se u sve ,bas sve miejsa,petlja i non stop su svade.on se sa njom raspravlja i dere i stvarno postaje neizdrzljivo.uvijek sam bila protiv zajednice,to ej ensto najgore,ali on nije imao izbora,jer zivimo u jednoj kuci na dva sprata,na jednom spratu smo mi sa njegovom mamom a a an drugom spratu mu ej brat sa porodicom.ja i ona smo kao dviej plantee,totalno razlicite ni u cmeu se ne slazemo,tako i da jako slabo komuniciramo.on nije htio da je ostavi jer je imala tesku bolest,ali sada je dobro.Nikada nemao privatnosti pored svega ovoga,kuca je stalno otvorena i cesto samo neko ude od nejgove familije.U kuci do nas zive mu familaj i njih 10 kada god ima padne na pamet samo udu,sjednu i tako.Nemam stavrno nista protiv ljudi,ali jednostavno mi ide na zivce to,jer nemam privatnosti,ne emogu nista ni palnirati,imam jako puno poslovnih obaveza, itd....Razmilsjam jednostavno da odem u stan neki ili da se vratim roditeljima,jer na ovo niakko ne mogu da se naviknem....nazalost.sta da radim???imate li savjete???Hvala unaprijed!

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 20.8.2014 15:58:16 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 16:36:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

avljam vma se u nadi ,da ce te mi dati korisne savjet ii makar malo pomoci.Situacija je sljedeca.vec dvije godine sam u braku i zivimo zajendo sa ejngovom mamom.i to je jednosavnt UZAS,UBIsTVO,za ne izdrzati!!!!!sa njim mi ej super i nas odnos stvarno funcionise,ali jako em nervira njegova mama,koaj se u sve ,bas sve miejsa,petlja i non stop su svade.on se sa njom raspravlja i dere i stvarno postaje neizdrzljivo.uvijek sam bila protiv zajednice,to ej ensto najgore,ali on nije imao izbora,jer zivimo u jednoj kuci na dva sprata,na jednom spratu smo mi sa njegovom mamom a a an drugom spratu mu ej brat sa porodicom.ja i ona smo kao dviej plantee,totalno razlicite ni u cmeu se ne slazemo,tako i da jako slabo komuniciramo.on nije htio da je ostavi jer je imala tesku bolest,ali sada je dobro.Nikada nemao privatnosti pored svega ovoga,kuca je stalno otvorena i cesto samo neko ude od nejgove familije.U kuci do nas zive mu familaj i njih 10 kada god ima padne na pamet samo udu,sjednu i tako.Nemam stavrno nista protiv ljudi,ali jednostavno mi ide na zivce to,jer nemam privatnosti,ne emogu nista ni palnirati,imam jako puno poslovnih obaveza, itd....Razmilsjam jednostavno da odem u stan neki ili da se vratim roditeljima,jer na ovo niakko ne mogu da se naviknem....nazalost.sta da radim???imate li savjete???Hvala unaprijed!

on nije al ti jesi...
pošto si pogrešni izbor odabrala sad sama najbolje znaš šta dalje...on očito u svoj izbor vjeruje, jer vidim i eventulani odlazaka u stan i vraćanje svojima pišeš samo za sebe...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 16:37:44   
Hanady RR
a evo imaš temu različitih iskustava, koritite pretraživač prije otvaranja novih tema
http://www.ringeraja.ba/forum/Zajednica%3F/m_1788124/tm.htm

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 16:45:12   
Ljubicica_Sa
Da,ocito da sam jako pogrijeslia.lai sta sada?sta bi vi? negdje sam procitala, da bih zajednicu trebalo zakonom zabraniti.to bi bilo najpametnije!odose stvarno zivci i zdravlje!aj stavrno ne znam daljei nisam sretna, ovako. A on misli da ce sve biti bolje,a ja ne mogu vise ovako...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 16:48:24   
salmy
A sto njegova mama zivi sa Vama,a ne zivi sa drugim sinom i snahom'?

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 16:51:09   
Ljubicica_Sa
oni su s eodvojili od njih, da zive sami.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 16:51:37   
jasmin
Ljudi se petljaju onoliko koliko im dozvoliš. Ako im ne dozvoliš,kraj priče.

< Poruku je uredio jasmin -- 23.3.2014 16:52:14 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 16:54:30   
salmy
Ako je zena sama jos kazes bolesna..bezveze bi bilo da je ostavite samu...Jednostavno se dogovrite sa drugim m sinom i snahom da malo bude sa njima...Nije to nista lose..uz dogovor se sve fino moze srediti..
A kako sam skuzila kuca je od sveki...Znaci ipak si dosla u njenu kucu ili nisi?

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 16:56:07   
Ljubicica_Sa
da,ali non stop su svadei jako je neugodno i stvarno ne podnosljivo. N ikome ,nikada ne bih preporucila zivot u azjednici,ni slucajno!!!!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 16:56:07   
jasmin

IZVORNA PORUKA: salmy

Ako je zena sama jos kazes bolesna..bezveze bi bilo da je ostavite samu...Jednostavno se dogovrite sa drugim m sinom i snahom da malo bude sa njima...Nije to nista lose..uz dogovor se sve fino moze srediti..
A kako sam skuzila kuca je od sveki...Znaci ipak si dosla u njenu kucu ili nisi?

Naravno,malo kod jednog,malo kod drugog sina. A ti si valjda dovoljno pametna da svima daš do znanja dokle mogu ići.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 16:57:00   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

da,ali non stop su svadei jako je neugodno i stvarno ne podnosljivo. N ikome ,nikada ne bih preporucila zivot u azjednici,ni slucajno!!!!

Pa nemoj se svađati,ženo,lakše će ti biti. Samo radiš kako misliš da trebaš.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:00:09   
Ljubicica_Sa
Da,ali jako ej neugodno,ako takav zivot tu braku treba d abude,onda neka ne bude nikako.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:00:30   
salmy

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

da,ali non stop su svadei jako je neugodno i stvarno ne podnosljivo. N ikome ,nikada ne bih preporucila zivot u azjednici,ni slucajno!!!!

Ako se znas postaviti i cesto puta ujest za jezik umjesto sta rec..dobro ces proci..ako ti je jezik brzi od pameti onda si donja..Ja sam zivjela sa sveki u njenom stanu..soba do sobe 9 godina..ujedala se jesam za jezik..cesto puta rekkla sto nisam trebala itd...ali tada sam imala 20 godina...
i evo me ziva i zdrava...imam gastritis ali bi ga imala i da nismo zivjele skupauser posted image
Ona je rahmetli vec odavno...

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:00:49   
Ljubicica_Sa
to jedino moze shvatiti neko,ko je je ili je bio u slicnoj situaciji

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:01:28   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

Da,ali jako ej neugodno,ako takav zivot tu braku treba d abude,onda neka ne bude nikako.

Joj srce,pa ne živiš ti brak s muževom mamom,nego s mužem. user posted image
Šta ona ima s vama? Zar je teško ljubazno reći 'oprosti,ovo se tiče samo nas dvoje' i sl ?


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:02:50   
Ljubicica_Sa
J a se i en svadma,neg muz s anjom,ali ej jako tesko i mislim da ce jos bteze biti kada dode dijete. zAMILISTE TADA TEK......NE SMIJEM NI DA ZAMISLIM.mRZIM PETLAJNJE

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:02:53   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

to jedino moze shvatiti neko,ko je je ili je bio u slicnoj situaciji

Ja i svekiji živimo vrata do vrata,isti sprat. Ali ja sam apsolutno neovisna o njima. Živiš život kako želiš. user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:03:08   
rerica
S kime ti zivis???

S nama?




majka mu stara.....user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:03:54   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

J a se i en svadma,neg muz s anjom,ali ej jako tesko i mislim da ce jos bteze biti kada dode dijete. zAMILISTE TADA TEK......NE SMIJEM NI DA ZAMISLIM.mRZIM PETLAJNJE

user posted image
E ženo,ne shvaćam te nikako.
Ovo je Balkan,svak' se petlja,a ne daš nikome,ako ne želiš. Ti haman želiš...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:04:59   
Ljubicica_Sa
zenA JE jaKo cudna,NISTA JE NE ZANIMA JEDNOSTAVNO,NE ZNA NI ZA STA,IMA 4 RAZREDA OSNOVNE I ZNA SAMO ZA SELO ITD....MISLIM MORAM OVAKO NAPISATI , DA BIH VAM MALO DOCARALA BOLEJ SITUACIJU,NE SLAZEMO SE NI U CMEU,NJOJ JE SVE BEZVEZE.SA NJOM SE NE MOEZ NI IAZCI NIGDJE,JER NIGDJE NE IDE,NON STOP,ALI BUKVALNO NON STUP EJ U KUCIINJOJ EJ IZALZENJE BEZVEZE.

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:06:06   
salmy
Ljubicice Ljubicice pokazi nam lice
jesil crna ili bjela
pokazi se cjela


Ako nas foliras i ubijas dosadu nisi drug..Idi malo citaj sta su zene posale...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:06:44   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

zenA JE jaKo cudna,NISTA JE NE ZANIMA JEDNOSTAVNO,NE ZNA NI ZA STA,IMA 4 RAZREDA OSNOVNE I ZNA SAMO ZA SELO ITD....MISLIM MORAM OVAKO NAPISATI , DA BIH VAM MALO DOCARALA BOLEJ SITUACIJU,NE SLAZEMO SE NI U CMEU,NJOJ JE SVE BEZVEZE.SA NJOM SE NE MOEZ NI IAZCI NIGDJE,JER NIGDJE NE IDE,NON STOP,ALI BUKVALNO NON STUP EJ U KUCIINJOJ EJ IZALZENJE BEZVEZE.

user posted image
Sad se u sve petlja,sad je ništa ne zanima user posted image .
Sad se u sve petlja,a sad joj se nigdje ne ide s vama user posted image .
Bogami,valja ženi s tobom živjeti user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:07:14   
Ljubicica_Sa
kada tRBAEMo negdje da idemo,sto,zAsTo i SvE tako.STOsad aDOLAZEITE ITD.MIsLIM mozete zamisliti u braku ste i jos se trebat pravidit,msilim stavrno..jakooo je cuda zena,nema druagrice ni jedne,za nju su druhgarice,drustvoi bezveze..

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:08:39   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Ljubicica_Sa

kada tRBAEMo negdje da idemo,sto,zAsTo i SvE tako.STOsad aDOLAZEITE ITD.MIsLIM mozete zamisliti u braku ste i jos se trebat pravidit,msilim stavrno..jakooo je cuda zena,nema druagrice ni jedne,za nju su druhgarice,drustvoi bezveze..

Imamo obaveza zato izlazimo.
Ne pravdaš se nikome.
Meni je žena normalna,kao i sve druge žene.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
23.3.2014 17:08:42   
Ljubicica_Sa
jasmin,mislim ne zanima je nsita,sto se tice zivota,drustvo,bilo sta......ali nas tsalno maltretira ,petlja se u nas odnos,duga ej to prica,ja sam samo skratila...

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *