|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Istine i predrasude o mlijeku....
16.10.2009 0:20:27   
teta berta
Potaknuta romanom koji je izdao moj kolega sa fakulteta odlucila sam otvoriti ovu temu... Naime on je vec prije dvije godine radio istrazivacki rad u kojem je jasno iznjeo cinjenice koje dokazuju kako konzumiranje kravljeg mlijeka nije nimalo dobro za nase zdravlje... Neki dan izdao je roman pod nazivom"Mlijecni put" u kojem donosi dokaze sto to zapravo sadrzi ovaj napitak i koliko se toga nastoji sakriti.... Onaj tko procita roman sasvim sigurno nece ostati ravnodusan.... 

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Istine i predrasude o mlijeku....
16.10.2009 0:35:03   
milenium
ne znam šta bih rekla,nisam još čitala tu knjigu!jel samo kravlje mlijeko ili općenito sve mlijeko?

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Istine i predrasude o mlijeku....
16.10.2009 0:48:45   
teta berta
O kravljem, ne kazem da ce roan navesti nekoga da skroz prestane piti mlijeko, ni ja nisam skroz procitala ali ono sto jesam ipak navodi covjeka da se zapita, posebno kad je rijec o djeci....

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Istine i predrasude o mlijeku....
16.10.2009 13:53:12   
Suzana
teta berta,

Daj nam par informacija?



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Istine i predrasude o mlijeku....
16.10.2009 14:11:58   
teta berta
Hocu Suzana cim stignem procitati do kraja, trenutno nije kod mene knjiga malo sam samo procitala izmedu redova. Uglavnom sadrzi jako karcinogene tvari, no tamo sve lijepo ima opisano od strane strucnih osoba... Kako nas varaju, kako zapravo pojma nemamo sto to sadrzi kako kaze autor taj nevini napitak....

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Istine i predrasude o mlijeku....
16.10.2009 23:07:50   
dana3
Evo jedan podatak o mlijeku!
Mlijeko ili mlijecni sastav unistava tj. preopterecuje beta-celije na gusteraci sto moze dovesti do oboljenja zvanog dijabetes.
medjutim,mlijeko je potrebno zbog kalcijum i sveg ostalog sto sadrzi e sad je vazno da li krava jede sama sebe(kostano brasno) ili travu i koju?Zamjena uvijek postoji-kozije mlijeko

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *