|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prekomjerno znojenje
6.10.2008 16:05:12   
Anoniman
da li imate problema sa znojenjem i kako to lijecite, ako se uopste moze lijeciti?

probala sam sa svim mogucim dezodoransima, vodicama i kojekakvim kremama.. al jos nisam potrefila na ono pravo sto bi mi to moglo barem malo sprijeciti, bar na neki period.
to nije izrazeno samo nakon poroda, ili tokom trudnoce... kod mene je to konstantni problem user posted image
srecom nema neugodan miris, e tad stvarno ne znam sta bih.
pa sva moguca odjeca je podredjena tom problemu uglavnom... pamuk crni ili bijeli, ili materijali na kojima se ne primjeti. user posted image
to je tako tuzno...  user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prekomjerno znojenje
6.10.2008 16:10:35   
nesanica
Ja Dino draga imam isto tih problema....Nakon poroda mi je bilo vise izrazeno.Odmah poslije tusiranja tusiranja mogla sam slobodno ponovo pod tus....Srecom "ne cujem se"user posted image user posted image user posted image user posted image
Meni je jedino lijek pamucna odjeca i deo!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prekomjerno znojenje
6.10.2008 16:15:35   
M kao Mama
Joj, ista sam takva, prije poroda nisam znala šta je deo, sada u litrima, vjerovatno je neki hormon koji je proradio u trudnoći zaslužan za to, ja sam donekle to supjela riješti nekim sredstvom, slično kao alkohol,koje se nabavlja ua utriji, možda nam semi 83 pomogne, jer radi u njihovim apotekama

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prekomjerno znojenje
6.10.2008 16:35:36   
Pankica
Draga Dino!

Ja ti vec godinama koristim kristalni kamen protiv znojenja i neugodnog mirisa (jer nema tog znoja, a da bar malo "ne zaudara") i mogu ti reci da sam prezadovoljna. Inace, taj kristalni kamen ne zatvara pore, koza slobodno "dise", djeluje 24 sata, nema mirisa, tako da nakon njegovog nanosenja, mozes nanijeti svoj omiljeni dezodorans.Preporucuje se primjena ispod pazuha, na kozi nogu i prepona. Nabavljam ga putem distributera koji rade za RSI (Royal Sales International), a kosta 18 KM i moze trajati prilicno dugo (cak i do sest mjeseci). Vazno je da ga naneses na cistu kozu, dakle, nakon tusiranja, kamen malo pokvasis u vodi i "premazes" ispod pazuha. I to je to! Jednostavno, a jako efikasno, vjeruj mi. user posted image user posted image user posted image

Lijep pozdrav....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prekomjerno znojenje
6.10.2008 16:55:11   
Anoniman
Hvala Pankice na savjetu, al mislim da sam i to probala... ako govorimo o istom.
plave boje kamen, ko mala cigla oblika, potopi se u vodu i onda se tom vodom peres kuda zelis, jel tako?
ne sjecam se bas proizvodjaca

heh.. ne djeluje nazalost user posted image

(odgovor članu Pankica)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prekomjerno znojenje
6.10.2008 17:48:24   
Pankica
Dino, kamen je bez boje, kao komad stakla, cetvrtastog oblika. Kamen se samo malo pokvasi i namazes ispod pazuha, ne potapas ga u vodu, niti se peres takvom vodom.Mozda nisi pravilno upotrebljavala, pa nije ni djelovao. Ako si koristila bas taj kamen, sumnjam da ti ne bi pomogao, samo mozda nisi pravilno koristila. Kazem ti, meni pravo pomaze, a i kome god sam ga preporucila, svi su zadovoljni. Mozda i ne govorimo o istom kamenu, neznam.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prekomjerno znojenje
6.10.2008 18:53:14   
lamka
kamen probala i imam ga
i zaista djeluje
i od srca svima preporucujem


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prekomjerno znojenje
6.10.2008 19:06:04   
Anoniman
e onda se ocito ne radi o istom proizvodu koji sam ja koristila...
tnx u svakom slucaju i pankice i lamka
kupim ga ...user posted image

(odgovor članu lamka)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prekomjerno znojenje
6.10.2008 19:57:12   
Aminad
Ja srećom nemam sad tih problema, bilo je poslije porođaja dok se hormoni nisu smirili ali moja mama.....Ma ona se više brine nego što se znoji ali bih baš voljela da joj kupim taj kamen neka proba da se malo opusti. Gdje ga nabavljate ?

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prekomjerno znojenje
6.10.2008 23:36:37   
asjaa
user posted image user posted image user posted image user posted image to je moj problem bio 8 mijeseci to je bilo uzasno jos ljeto pa dok dodzem do grada ispod tusa boze sacuvaj malo bi pomozi stic ali nista previse ali fala bogu sad je ok valjda hormoni divljaju i kad se oni smire sve staro           bit ce bolje ubrzo samo poslije tusa obavezno stic dobro

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prekomjerno znojenje
6.10.2008 23:44:08   
Visnja RR
Drage moje mozda grijesim ali misljenja sam da znojenje ne treba sprijecavati... jer to je sve stvar hormona... treba samo ciniti da se znoj ne osjeti...
Ja koristim lidera kremu - koju nanosim dva ili tri puta sedmicno ( jer se ne smije cesce)... a onda svoj omiljeni stick...
Vjerovatno postoji neki razlog sto se vise znojimo pa to ne treba zaustavljati...
Jedino sto moze olaksati je izbjegavanje materijala koji nisu pamuk...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu asjaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 1:05:18   
suncan_dan
ako je to ovaj kamen, kao kristall, nevjerujem da ce pomoc kad se jako znoji, ima razliciti proizvodaca.

user posted image


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 1:08:23   
suncan_dan
mama alma, neradim u apoteci user posted image
al mozda bi mogla znati sta mislis, da to nije slucajno ovo

Isopropylalkoholsadrzna Aluminiumchlorid- Hexahydrat- Lösung 20%

Ja mislim da na to mislis, natupira se s pamukom,ili mirise na alkohol.aceton?

ako mislis na to moze te s ovim imenom otic u apoteku i oni bi trebali to znat napravit.

lijep pozdrav


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 13:47:24   
Pankica
Sa upotrebom kristalnog kamena, i dalje se znoj izlucuje nesmetano, dakle, kako sam vec rekla, ne zatvara pore, koza slobodno dise, s tim da u potpunosti uklanja neugodan miris. Godinama ga koristim i nemam nikakvo lose iskustvo s tim. Naprotiv, zaista bih ga preporucila svima koji imaju problema sa znojenjem i neugodnim mirisom znoja. Kako bi nas narod rekao, urahatit cete se!user posted image user posted image

Semi 83, nije to taj kamen.

Saljem vam web stranicu RSI-ja, tako da cete tu naci sve sto vas zanima o tom proizvodu.Samo otidjite na drzavu Hrvatska, obzirom da je nasa stranica trenutno blokirana.Na pretragi stranice ukucajte, naravno"kristalni kamen".

Sretno!

(web) www.rsi-portal.com


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 14:14:27   
Anoniman
pankice upravo je to taj kamen koji sam imala

http://www.rsi-hr.com/16333.aspx

mislila sam na plavi omot, sorry pobrkala sam malo u prethodnom postu
ja koliko se sjecam na uputstvu je pisalo da se treba potopiti kamen u vodu i onda se tom vodom prati, al mi je logicno da moze i direktno sa kamenom, mada mi je higijenski logicnije ovako kako sam ja mislila, u slucaju da ga recimo zeli koristiti neko iz tvoje porodice.
meni nazalost nije pomogao user posted image ... ja sam mislila na pomoganje na taj nacin da mi smanji znojenje... hB neugodan miris nemam user posted image user posted image

LP

(odgovor članu Pankica)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 14:53:30   
Pankica
Ama ne dam ja taj kamen nikome! Toliko mi je koristan, nek kupe sebi ako im treba!!user posted image user posted image (ma salim se, naravno)! Ali stvarno, muz ima svoj, a ja svoj. E neznam Boga mi Dino sta drugo da ti preporucim? Meni taj kamen stvarno valja. A sta mislis da ti ipak probas samo kamen nakvasiti, pa odmah nanijeti na kozu? Jer ipak, to kako si ti koristila nije pravilno, ustvari, tako se kamen koristi za gljivice, ako neko ima po nogama, odn. psrtima. Neznam, mozda bude uticalo i na lucenje lojnih zlijezda, pa da se i taj znoj manje stvara. Pokusaj, ne kosta te nista.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 20:02:43   
Lulu_
jao kada se sjetim poslkje poroda koliko sam se znojila...vise sam sama sebi isla na zivce i onda mi je neko rekao kako se zapravo tjelo cisti poslje poroda i na taj nacin i tako sam se pomirila sa tim u nadi da ce prestati i eto kod mene je prestalo

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 20:13:00   
Adana
Evo da se i ja prijavim. user posted image  Pojacano znojenje je kod mene pocelo krajem trudnoce i nastavilo se nakon poroda, narocito ispod grudi. Ima malo smisla, hormoni divljaju, sike bujaju.... Hvala za taj kamen, bas cu ga probati. A ti dino, tusiranje, stik i pamucna odjeca, i sta ces, sta je tu je. user posted image  Bar nek ne smrdiski. Kod mene taj znoj nikome se ne osjeti osim meni, jooooooj, nekad je za poluditi. Pitam se hoce li ikada proci. Tjesim se sto neko rece da hoce...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 20:14:22   
Adana
hej lulu_ a za koliko vremena je prestalo?????

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 20:21:25   
demiana
zdravo zene, evo ja se tek uclanila i ova tema mi je bolno poznata.Ja se nikada nisam znojila ali sada u trudnoci ne mogu se napresvlaciti (trudna sam 36 sedmica user posted image ), jedino sto mi pomaze je lidera deo krema, nije puno skupa a i manje se znojim i sto je najbitnije ne cujem se...Pa probaj meni stvarno pomaze

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 20:22:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Adana

A ti dino, tusiranje, stik i pamucna odjeca, i sta ces, sta je tu je. user posted image  Bar nek ne smrdiski. Kod mene taj znoj nikome se ne osjeti osim meni, jooooooj, nekad je za poluditi.



znaaam user posted image

i nije smijesno user posted image fakat je za poluditi user posted image
a da ne pricam o kapanju s guze jedno vrijeme, pogotovo kad suknju obucem user posted image jer nema hlaca da to pokupe user posted image
ma kupicu ih 5 ako treba, samo da pomogne user posted image ... ko zna.. mozda im se kvalitet promijenio, ja sam taj kamen uzimala ima par godina

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 20:35:06   
Adana
a da ne pricam o kapanju s guze jedno vrijeme, pogotovo kad suknju obucem jer nema hlaca da to pokupe


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   e bas me nasmija do suza... meni smeta to znojenje ispod sika, i po glavi. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 20:36:55   
mamy Sabina
Dino ,ja ti mogu preporučiti magnezij šumeći,on
pouzdano smanjuje znojenje.
Pošto dojiš princezu,raspitaj se smiješ li
ga uzimati.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 20:48:09   
Anoniman
e bas cu se raspitati za taj magnezij user posted image hvala... ma sve cu probati samo da bar malo smanji user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Prekomjerno znojenje
7.10.2008 21:09:05   
mamabb
Ja sa znojenjem imam problem evo u trudnoći ali što rekoste hB ''ne čujemo se''. A, imam ja i taj kamen ali ga još nisam ni probala e moraću da vidim da li djeluje.
Da li njemu može isteći rok, pošto sam ja to kupila prije 2-3 godine (prijateljica počela da prodaje Royal proizvode pa ono da poguramo prodaju), e ja to uzela nekom i onda se ugrizla za jezik,rekoh,kako ću to nekom pokloniti user posted image  bojala se uvrijediće se.
Ja imam veći problem,ispod pazuha imam kao bubuljicu-kvržicu, to se pojavilo s početkom trudnoće, i naravno išla odmah dr-u za to kaže urasla dlaka od depilacije i sad je počeo da izlazi gnoj iz toga -kako se toga riješiti???!

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *