|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako protiv nesanice?
20.12.2008 2:04:03   
nikita
Prvi mjesec u braku sam zatrudnila i u 9tj imala spontani pobacaj...od tada kad legnem vrtim se sat vremena po krevetu jer nece san na oci.U pocetku sam i svasta sanjala i imala negativne misli ali sada se sve to smirilo al zaspat ne mogu.Dal se to ikome jos dogada?Dal je stres to sto utjece na san?Jer sad sam dobro,proslo je 2 i pol mj od spontanog a sve ostalo mi je u redu!?

Hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako protiv nesanice?
20.12.2008 7:12:30   
mamyca
Imam jednu kolegicu koja ima iste probleme kao ti,samo sto ona spava mirno nekih 7 dana,pa onda 2,3 dana nemoze oka sklopiti.Probaj svaku noc prije spavanje napuniti kadu i zavaliti se,i opustiti se dobro,mozda pomogne.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako protiv nesanice?
20.12.2008 19:38:13   
Aquarius
Imam i ja istih problema. Prvi spontani sam puno bolje podnijela jer mi je doktor na samom početku rekao da je trudnoća niska i samim tim veoma rizična i male su nade da će se održati. Dakle spontani sam očekivala svaki dan. I kad se desio svu sam energiju usmjerila na sljedeću trudnoću. Međutim, ovaj drugi spntani koji se desio prije 3 mjeseca me totalno oborio. Trudnoća je počela super, sve bilo da ne može biti bolje, a  onda odjednom zastoj, Beta ne raste i na kraju missed. Nisam znala šta me snađe. Od tada imam velikih problema sa nesanicom (ja koja bih zaspala čim bi glavom dodirnula jastuk). Često i zoru dočekam. Uzrok su sigurno stres i brige. Često gledam MM kako bezbrižno spava a ja se okrenem i po stotinu puta.
Na zadnjem pregledu kod ginekologa sam čak osjetila neki potisnuti strah od pregleda, mada je čovjek stvarno bio i nježan i pažljiv. A na ginekološkom stolu su mi se vratile slike od kiretaže i jedva sam dočekala  kad će mi reći da mogu ustati. Napominjem da su mi do sad odlasci na pregled bili kao nešto što se dešava svaki dan, bez ikakvog straha, nervoze ili slično.


(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako protiv nesanice?
20.12.2008 20:43:25   
nikita
Imamo isti problem Aquarius.Prije bih zaspala cim bi legla u krevet,a cesto bih zaspala gledajuci film a sad nikako.Npr.sinoc sam gledala filmove do 4(MM otisao u 1 na spavanje) i kad sam legla u krevet vrtila sam se sigurno pola sata prije no sto sam zaspala.To jest pocelo od spontanog al sad sam se oporavila ,bar mislim da jesam i nisam pod stresom.Muce me neke stvari ali koga ne muce?!Ne znam, nadam se da ce uskoro prestat jer je posljedica toga spavanje ujutro do kasnije.Kako ne radim i nema nekih posebnih obaveza znam nekad spavat i do 11 i pol.Onda se ustanem i dok popijem kavu prode mi dan.


(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako protiv nesanice?
22.12.2008 1:13:10   
Aquarius
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Da te utješim, znam ja ustati i poslije 12. Trenutno ne radim i nemam nekih obaveza a još kad zaspem u 5 pa kako da ustanem u 8.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako protiv nesanice?
22.12.2008 1:20:50   
mala curica
IZVORNA PORUKA: Aquarius

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Da te utješim, znam ja ustati i poslije 12. Trenutno ne radim i nemam nekih obaveza a još kad zaspem u 5 pa kako da ustanem u 8.


Cure drage vi ste dobre ja legnem oko 3-4 h
a ustanem u 13h
Takodze nemam nekih obavezauser posted image

< Poruku je uredio mala curica -- 22.12.2008 1:21:16 >

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako protiv nesanice?
22.12.2008 1:25:12   
Ilhana RR
hehe i ja pripadam tom vasem klubu... moja se probudi samo da jede i zaspi ponovo a ja legnem kasno ko ista... to jest doduse radi male.. al sta cu kad ona voli do 12 da spava...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako protiv nesanice?
22.12.2008 1:26:39   
mala curica
Hahhahahaha ne moj se ti izvlaciti na malu
spavalice jedna user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako protiv nesanice?
22.12.2008 1:30:23   
Ilhana RR
ne ozbiljno, evo kontam pod koju temu da postavim pitanje u vezi toga... neznam do kad su bebe novorodjencad hehehe =)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako protiv nesanice?
22.12.2008 1:32:38   
mala curica
Ne znam majkemi.
Mozes staviti pod onu koju ti mislis da treba a ako
je na pogresnom mjestu neka je moderatori prebace user posted image
LP

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako protiv nesanice?
22.12.2008 23:54:46   
nikita
ajde nek nisam jedina...mi smo nocne ptice zato ne mozemo ni dvije srece grabit,heheuser posted image user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako protiv nesanice?
23.12.2008 0:31:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mala curica

Cure drage vi ste dobre ja legnem oko 3-4 h
a ustanem u 13h
Takodze nemam nekih obavezauser posted image




POSTALA SAM OVISNICA O RR
21.12.2008 0:25:42 

IZVORNA PORUKA: mala curica

Ujutro kad kad ustanem upalim komp.
da vidim ima li sta novo na rr i procitam nove postove
jedno do 13h,onada pravim rucak...






< Poruku je uredio Shee -- 23.12.2008 0:45:59 >

(odgovor članu mala curica)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako protiv nesanice?
23.12.2008 0:36:05   
camm
sta ti zeno uradiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako protiv nesanice?
23.12.2008 0:37:06   
Anoniman
ma nista
samo sam prenijela post sa druge teme.:)


(odgovor članu camm)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako protiv nesanice?
23.12.2008 0:44:54   
camm
ni ja nekad ne mogu da zaspim navece
vrtim se kao na raznju
a mene zezne sto preko dana spavam ali ne bas svaki dan
samo kad su neke promjene vremenauser posted image user posted image user posted image user posted image

a inace ne legnem prije 2-3
a ujutro ustajem zavisi nekad 9 .10.nekad i 12user posted image user posted image user posted image ovo 12 je rijetko.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako protiv nesanice?
23.12.2008 1:33:08   
nikita
Ma ja ako nigdje ne moram ustanem kad mi se cefne,mada bih voljela da imam posao ili bebaca koji ce me buditi

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako protiv nesanice?
23.12.2008 1:40:31   
camm
user posted image user posted image user posted image user posted image moja bebača je na mamu
spavalica, ona uvjek ustaje posle mene tako je uvjek bilo..a zato zna navece i da sjeliuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako protiv nesanice?
23.12.2008 7:34:52   
mamy Sabina
IZVORNA PORUKA: Shee

ma nista
samo sam prenijela post sa druge teme.:)





Ma vala Shee svaka ti čast!
Iste vibre odašiljamo!user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako protiv nesanice?
26.2.2010 17:53:08   
mynxlee
Da ne pisem ponovo, samo sam prebacila s druge teme na ovu identican tekst.

Drage moje, imam problema sa nesanicom. Znam leci oko 22h, a zaspim tek poslije 02h. Da se sad opterecujem s necim previse, ne opterecujem. Raspamecena sam i ne znam sta da radim. Doslo mi da pijem kakve tablete za spavanje, ali posto dojim znam da to ne bi bilo najpametnije.

Ima li neko od vas iskustva sa tim da mi pomogne sa savjetom? Spremna sam sve pokusati.

Hvala vam unaprijed.


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako protiv nesanice?
26.2.2010 18:32:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mynxlee

Da ne pisem ponovo, samo sam prebacila s druge teme na ovu identican tekst.

Drage moje, imam problema sa nesanicom. Znam leci oko 22h, a zaspim tek poslije 02h. Da se sad opterecujem s necim previse, ne opterecujem. Raspamecena sam i ne znam sta da radim. Doslo mi da pijem kakve tablete za spavanje, ali posto dojim znam da to ne bi bilo najpametnije.

Ima li neko od vas iskustva sa tim da mi pomogne sa savjetom? Spremna sam sve pokusati.

Hvala vam unaprijed.


ma ja se ne sekiram previse, kontam da je to normalno u ovoj fazi, ipak nam se bioritam promijenio. mislim da ce jednom sve doci na svoje nakon nekog vremena. probaj sa cajem od kamilice pred spavanje ili soljom toplog mlijeka sa medom, kazu da to pomaze...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako protiv nesanice?
26.2.2010 18:42:24   
mynxlee
Moguce je da tebe jos drzi ono ''drugo'' porodiljsko stanje, ali zar je moguce da to moze trajati ovako dugo.

Mislila sam probati popiti kakao pred spavanje s malo meda, pa cu vidjeti. Najgore mi ujutro kad se probudim, budem ko les. Sebi do podne ne mogu doci.

Hvala ti draga na savjetu user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako protiv nesanice?
26.2.2010 18:48:18   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mynxlee

Moguce je da tebe jos drzi ono ''drugo'' porodiljsko stanje, ali zar je moguce da to moze trajati ovako dugo.

Mislila sam probati popiti kakao pred spavanje s malo meda, pa cu vidjeti. Najgore mi ujutro kad se probudim, budem ko les. Sebi do podne ne mogu doci.

Hvala ti draga na savjetu user posted image

eh, ko zna kakva cu ja biti za godinu dana, mozda me i tada bude drzalo. mene, recimo cesto uspava film dok ga gledam... sreca, pa me beba povremeno postedi i nastavljamo spavati do 11, sa budjenjem za dojenje, al uglavnom me nadigne oko 9

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako protiv nesanice?
26.2.2010 21:01:01   
mynxlee
Od mog toplog napitka pred spavanje nema nista, jer mi se povraca i nema sanse da nesto stavim u usta.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *