|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mekonij
4.11.2010 19:57:49   
esmina i bebina mam
drage moje ja sam trazila da li ima otvorena ova tema ali nisam nasla.
Bila sam na kontroli dosla maloprije pa mi je dr kao nesto rekao sve je ok sa bebom nedelje 36+2 ali u crijevima ima nakupina koje izgledaju (kada mi je pkazao ) kao kuglice on misli da je mekonij ali kao svakako ce pedijatar dati svoje misljenje.user posted image
Da li je neka od vas imala ovakvo iskustvo?
Nekako nisam smirena kako sam izasla iz oridinacijeuser posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mekonij
4.11.2010 20:24:40   
rose
mozda to znaci da ce se beba ranije roditi...

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mekonij
4.11.2010 20:39:24   
samedi
Esmina i bebina mamo,ne brini se,to je i meni dr rekao. Sad vec tvoja beba polako nakuplja sadrzaj u crijevima/mekonij koji je zelene boje i koji ce ona "iskakiti" prvih dana zivota. Nista opasno draga,sve je super,jedva cekam da nam se porodis aBd. Da je bilo nesto opasno sigurna sam da bi ti to tvoj dr.odmah rekao i uputio te u bolnicu! No sikiriki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mekonij
4.11.2010 21:08:45   
esmina i bebina mam
Joj hvala vam drage moje on je meni kao pokazao ali nikako nisam mirna jedva cekam sljedecu kontrolu za 2 sedmice user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mekonij
6.11.2010 23:56:49   
Mona Mohamed
MojA zaova kaze da je i njena beba imala tako neke kuglice i doktor je rekao: Bez brige. Uredu je. Rodila je prekrasnog djecaka. Bice dobro aBd. Smiri se..Sad ce to jos malo..user posted image

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mekonij
11.11.2010 17:17:10   
esmina i bebina mam
IZVORNA PORUKA: Mona Mohamed

MojA zaova kaze da je i njena beba imala tako neke kuglice i doktor je rekao: Bez brige. Uredu je. Rodila je prekrasnog djecaka. Bice dobro aBd. Smiri se..Sad ce to jos malo..user posted image


Hvala ti draga iduce c sedmice na kontrolu aBd jedva cekam da vidim kako je sad


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Za bolju buducnost
adissa_

Izbori se blize,za koga glasati za bolju buducnost?

SBB (38%)

SDP (16%)

SDA (38%)

SBIH (8%)


Broj svih glasova: 193

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *