|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantjelesna oplodnja
3.7.2011 20:12:30   
AAvalon
Leva, Fond RS-a placa prvi postupak, grad Banja Luka placa drugi za svoje gradjane...

dijana, ja sam nedavno cula da je problem do para, da im nedostajes sredstava, ali nisam sigurna koliko je to pouzdana info...

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 2251
   RE: Vantjelesna oplodnja
3.7.2011 21:39:16   
dijana79
dijana85 ti platiš sama drugi postupak pa kad grad raspiše da daje povrat sredstava za taj drugi pokušaj prijaviš se u opštinu za povrat novca tj za povrat sredstava za jednu vto  ako imaš sreće odobre sad je u maju podneseno 80 molbi samo je 17 parova dobilo povrat novca tako da ti je to lutrija ja ako šta opet čujem javiću . 

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 2252
   RE: Vantjelesna oplodnja
3.7.2011 22:57:44   
dijana85
ja sam cula da fond placa i drugi pokusaj odnosno vlada RS je odobrila i drugi besplati pokusaj ali da pare jos nisu legle user posted image

(odgovor članu dijana79)
Neposredna veza do poruke: 2253
   RE: Vantjelesna oplodnja
16.7.2011 17:19:11   
maleno81
Cao cure nova sam na forumu 2god pokusavam da zatrudnim ali za sad nista. radila sam VTO u junu i nije uspjelo radila sam u tuzli.sad se psihicki oporavljam to je veliko psihicko opterecenje za zenu.svima vam zelim puno srece,ako vam mogu pomoci vezano za postupak VTO samo pisi te.mene interesuje jel zamrzavanje jajnih celija rade negdje u bih.nisam citale predhodne stranice na forumu

(odgovor članu dijana85)
Neposredna veza do poruke: 2254
   RE: Vantjelesna oplodnja
16.7.2011 21:17:07   
malena27 RR
Maleno, dobrodosla na forum!
Zao mi je zbog neuspjelog pokusaja VTO, ali bitno je ne odustajati! Rijetkim uspije iz 1. da zatrudne! Zamrzavanje se radi u BiH i to u Tuzli kod Balica. Evo link na temu pa malo iscitaj:
http://www.ringeraja.ba/forum/m_592717/mpage_44/tm.htm
Nadam se da ce sve uskoro biti iza tebe! Postupci su teski i psihicki, fizicki i materijalno....ali kad osjetis prve pokrete user posted image sve zabotavis!


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu maleno81)
Neposredna veza do poruke: 2255
   RE: Vantjelesna oplodnja
23.7.2011 16:44:38   
bahceci@BiH
user posted image user posted image user posted image

JEDNA OD NAJUSPJEŠNIJIH KLINIKA ZA VANTJELESNU OPLODNJU (IVF) NA SVIJETU I LIJEČENJE STERILITETA, KLINIKA ''BAHÇECİ'' IZ ISTANBULA PONOVO ORGANIZUJE BESPLATAN PREGLED SVIH BRAČNIH PAROVA KOJI ŽELE IMATI POTOMSTVO. ČEKAMO VAS!

POLIKLINIKA MEDLINE ALETIĆ
GAROVCI 16, HADŽIĆI
OD 28. DO 30. JULA 2011.

GINEKOLOG DR. AYTUN AKTAN

REZERVIRAJTE VAŠ BESPLATAN PREGLED PUTEM
E-MAILA: bih_ivf@bahceci.com
ILI SMS NA BROJ: +387 62 051 312
U SADRŽAJ SMS PORUKE ILI E-MAIL-A UPIŠITE VAŠE IME I PREZIME.

(odgovor članu lolalita)
Neposredna veza do poruke: 2256
   RE: Vantjelesna oplodnja
23.7.2011 19:12:33   
snowrose
Super zbog velikog broja parova koji se na žalost bore za svoju user posted image .

Bila sam kod Vas čini mi se u martu kad ste prvi put dolazili,ali sam se na žalost razočarala jer niste obezbijedili adekvatnog prevodioca-sestra koja je bila tu,nije najbolje rješenje ( nije znala prevesti nalaz s milšljenjem moje doktorice ),a činjenica je da svi mi kad dođemo budemo pod stresom pa skoro da zaboravimo svoj maternji jezik,a kamo li engleskiuser posted image .

To je moja lična sugestija.

Ja Vam želim sreću u vašem radu prvenstveno jer znam kako je duga i iscrpljujuća borba za našeuser posted image .

S poštovanjem!

_____________________________

Pozitivne misli privlače samo pozitivne stvari!!!
___________
3 IUI bez stim.i sa stim. - 0 bodova
1. ICSI - beta O ( merional,Decapeptyl )
2. ICSI - beta 0 ( gonal f , decapeptyl )

(odgovor članu bahceci@BiH)
Neposredna veza do poruke: 2257
   RE: Vantjelesna oplodnja
27.7.2011 22:44:14   
sabas
Dragi clanovi tima klinike ''BAHÇECİ'' samo rijeci hvale za dr Aytun koja ima divan pristup prema pacijentima i strucnost , kao i gdinu Zeidu koji je spreman strpljivo odgovarati na mnostvo pitanja koje imamo :)
Bili smo dva puta kod vas u na razgovoru.  Sa dr sa komunicirala na engleskom jeziku, ali slazem se sa Snowrose da je izbor vase 'prevoditeljica' neadekvatan  u jednom momontu kada sam zamolila pomoc pri prevodu mog pitanja dr ista je prevela dr 'Ne pita nista "bitno"'.  Nije ona ta koja odlucuje sta je bitno a sta ne. Ali to nije umanjilo vrijednost i rezultate koje nudi Vasa klinika. Obzirom na veliku udaljenost vase klinike u Istambulu i potrebe duzeg odstustovanja sa posla zbog postupka VTO , iskreno se nadam da cete nam pruziti mogucnost nastavka lijecenja u BiH 
LP


_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu snowrose)
Neposredna veza do poruke: 2258
   RE: Vantjelesna oplodnja
1.8.2011 13:11:55   
Esperanca
Drage moje trudilice, moram vam javiti sretnu vijest user posted image Nakon dijagnoze neplodnosti i dva neuspjela pokusaja MPO ostala sam u drugom stanju prirodnim putem, sasvim spontano i totalno neocekivanouser posted image user posted image Citala sam i slusala da se to desavalo zenama i iskreno vjerovala da ce se desiti i meni i zato sam odgodila treci pokusaj, prestala piti sve lijekove i rekla dragom da se opusti od sada uzivamo i radimo sve ono sto necemo moci kada beba jednog dana stigne....i, taman sve lijepo isplaniramo, citavo ljeto cak i zimske praznike kad ono simptomi...uradim test( sigurno 100. Po redu ) i ugledam napokon user posted image , pr o sam mislila da cu se onesvijestiti ali osjecaj srece, nevjerice i straha je ucinio da se samo pocnem tresti i nekontrolisano smijati user posted image . Drage moje, ispricala sam vam moju sretnu pricu nakon niza nesretnih koje nazalost imamo mogucnost svaki dan ovdje citati, jer vas zelim ohrabriti u vasoj borbi koja je do jucer bila i moja....i dalje cu vas citati i bodriti, i nemoj te se nikada predavati.....cuda se desavaju!!!!



_____________________________

"Bog od nas ne trazi da uspijemo, samo da pokusamo!"

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 2259
   RE: Vantjelesna oplodnja
1.8.2011 13:27:16   
gerberka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako je Ramazan lijepo počeo, divna vijest!!!!!!!!!!! želim ti ugodnu i laku trudnocu i dođi na temu Trudna sam..obraduj još mnoge ženice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 1.8.2011 17:41:24 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Esperanca)
Neposredna veza do poruke: 2260
   RE: Vantjelesna oplodnja
1.8.2011 13:53:58   
vila_7
predivno....cak mi suze izmami tvoj post! Sretno da ti trudnoća prođe lako i samo u zadovoljstvu i sreci , i da rodis aBd zdravu bebicu i napokon uzivate u njoj !


< Poruku je uredio malena27 RR -- 1.8.2011 17:41:47 >


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Esperanca)
Neposredna veza do poruke: 2261
   RE: Vantjelesna oplodnja
1.8.2011 14:15:32   
Almaa
Esperansa divnouser posted image user posted image user posted image . zelim ti skolsku trudnocu i da rodis zivu i zdravu bebicu user posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 2262
   RE: Vantjelesna oplodnja
1.8.2011 14:18:58   
Bebica11
Cestitamuser posted image user posted image user posted image

zelim ti sve naj

i drage trudilice nemojte nikada gubiti nadu, i ja sam se 3 godine borilauser posted image

< Poruku je uredio Bebica11 -- 1.8.2011 14:20:13 >

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 2263
   RE: Vantjelesna oplodnja
1.8.2011 20:23:47   
Esperanca
Hvala vam drage moje! I ja se nadam da ce sve biti uredu, ali jos sam u nevjerici i ne mogu da ppvjerujem da sam zaista trudna, da se desilo to sto sam tako dugo cekala i zbog cega sam se toliko mucila i trudila. Svima vam zelim da se uskoro ovako osjecateuser posted image

_____________________________

"Bog od nas ne trazi da uspijemo, samo da pokusamo!"

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 2264
   RE: Vantjelesna oplodnja
1.8.2011 20:27:29   
mimili
Divnoooo, srecna sam zbog tebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja pahulja i moja zvezda se rodila 20.jula 2012 .... eto, od toga dana ponovo normalno disem.....

(odgovor članu Esperanca)
Neposredna veza do poruke: 2265
   RE: Vantjelesna oplodnja
2.8.2011 9:50:26   
dijana79
esperanca čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image želim ti najljepših 9 mjeseciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mimili)
Neposredna veza do poruke: 2266
   RE: Vantjelesna oplodnja
2.8.2011 23:07:55   
Leva
Zaista me veseli kada nakon dugo vremena dodjem na forum i vidim da ima lijepih vijesti user posted image
Esperanca ugodnu i skolsku trudnocu ti zelim!

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu dijana79)
Neposredna veza do poruke: 2267
   RE: Vantjelesna oplodnja
2.8.2011 23:17:55   
riba78
Esperanca čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uvijek me raduje uspijeh trudilice ,ali posebno ovi prirodnjaci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 2268
   RE: Vantjelesna oplodnja
3.8.2011 1:24:26   
malena27 RR
Esperanca divna vijest! Da bude skolska trudnoca i zdrava i sretna beba aBd user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 2269
   RE: Vantjelesna oplodnja
3.8.2011 11:38:12   
nadam se73
IZVORNA PORUKA: Esperanca

Drage moje trudilice, moram vam javiti sretnu vijest user posted image Nakon dijagnoze neplodnosti i dva neuspjela pokusaja MPO ostala sam u drugom stanju prirodnim putem, sasvim spontano i totalno neocekivanouser posted image user posted image Citala sam i slusala da se to desavalo zenama i iskreno vjerovala da ce se desiti i meni i zato sam odgodila treci pokusaj, prestala piti sve lijekove i rekla dragom da se opusti od sada uzivamo i radimo sve ono sto necemo moci kada beba jednog dana stigne....i, taman sve lijepo isplaniramo, citavo ljeto cak i zimske praznike kad ono simptomi...uradim test( sigurno 100. Po redu ) i ugledam napokon user posted image , pr o sam mislila da cu se onesvijestiti ali osjecaj srece, nevjerice i straha je ucinio da se samo pocnem tresti i nekontrolisano smijati user posted image . Drage moje, ispricala sam vam moju sretnu pricu nakon niza nesretnih koje nazalost imamo mogucnost svaki dan ovdje citati, jer vas zelim ohrabriti u vasoj borbi koja je do jucer bila i moja....i dalje cu vas citati i bodriti, i nemoj te se nikada predavati.....cuda se desavaju!!!!


BRAVOOOOOOOOOOOO.CESTITAM.OVO JE DOKAZ KAKO JE DRAGI BOG MILOSTIV.DA SVE DOCEKAMO TAKO LIJEPE VJESTI


_____________________________

Znaj da pomoć dolazi nakon strpljenja, a izlaz nakon nedaće i uvijek reci:"Zadovoljan sam s onim sto mi je Gospodar moj propisao!"

(odgovor članu Esperanca)
Neposredna veza do poruke: 2270
   RE: Vantjelesna oplodnja
3.8.2011 11:39:19   
veeseelaa
Esperanca moje čestitke user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nadam se73)
Neposredna veza do poruke: 2271
   RE: Vantjelesna oplodnja
8.8.2011 12:56:46   
nella28
čestitam user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 2272
   RE: Vantjelesna oplodnja
9.8.2011 10:15:02   
bosss
ja sam cula da je pocelo odobravanje drugog vto besplatnog u banja luci od ovoga mjeseca, a cula sam iz pouzdanih informacija.

(odgovor članu nella28)
Neposredna veza do poruke: 2273
   RE: Vantjelesna oplodnja
17.8.2011 8:13:09   
snele
Drage moje da vam se javim. Ja sam ok, jos malo i ugledacu svoja dva anđela. Zelim vam sve najbolje ,da svaka doceka ovaj trenutak.Kod mene su izgleda 2 fudbalera....user posted image user posted image

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 2274
   RE: Vantjelesna oplodnja
17.8.2011 18:29:07   
rerica

IZVORNA PORUKA: snele

Drage moje da vam se javim. Ja sam ok, jos malo i ugledacu svoja dva anđela. Zelim vam sve najbolje ,da svaka doceka ovaj trenutak.Kod mene su izgleda 2 fudbalera....user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu snele)
Neposredna veza do poruke: 2275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *