|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantjelesna oplodnja
24.9.2011 19:30:33   
gerberka
IZVORNA PORUKA: mala75

IZVORNA PORUKA: Leva

Samo da vam javnem da smo dogurali do blastocisti i da je sutra s Bozijom pomoci ET. Nakon kratkog protokola koji se sastojao od 7 Decapeptyla i 22 Gonala F dobila sam 14 JS, 2 nisu bile zrele, oplodilo ih se 10 a do blastica je doslo 6. I ovaj put su nam radili ICSI. Jedva cekam da odem po svoju djecicu, nekako su mi draza nego prosli put user posted image




e sad čekamo samo pozitivne rezltateuser posted image user posted image user posted image  veeeeeeeeeeeeliko vam sretno na putu douser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uz tebe smoooooo


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu mala75)
Neposredna veza do poruke: 2301
   RE: Vantjelesna oplodnja
24.9.2011 21:05:44   
aidicaa
Leva sa srecom mila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 2302
   RE: Vantjelesna oplodnja
24.9.2011 21:09:34   
ledy blue
Leva user posted image sretno!!!!

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 2303
   RE: Vantjelesna oplodnja
24.9.2011 21:12:46   
ena0002

IZVORNA PORUKA: Leva

Samo da vam javnem da smo dogurali do blastocisti i da je sutra s Bozijom pomoci ET. Nakon kratkog protokola koji se sastojao od 7 Decapeptyla i 22 Gonala F dobila sam 14 JS, 2 nisu bile zrele, oplodilo ih se 10 a do blastica je doslo 6. I ovaj put su nam radili ICSI. Jedva cekam da odem po svoju djecicu, nekako su mi draza nego prosli put user posted image


Super user posted image user posted image user posted image i seretnoooo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 2304
   RE: Vantjelesna oplodnja
24.9.2011 21:23:27   
kupina
leva sa srecomuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 2305
   RE: Vantjelesna oplodnja
24.9.2011 22:29:28   
sanjalica_m
Leva, neka bude sretno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina princeza 29.10.2012.

(odgovor članu kupina)
Neposredna veza do poruke: 2306
   RE: Vantjelesna oplodnja
24.9.2011 22:36:08   
riba78
mašalah Levće da bude sretno i hairli aBd ~~~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu sanjalica_m)
Neposredna veza do poruke: 2307
   RE: Vantjelesna oplodnja
25.9.2011 9:20:15   
dijana79
najveću sreću svijeta ti želim user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 2308
   RE: Vantjelesna oplodnja
25.9.2011 10:11:42   
AMELIC
Leva, mashallah, baš lijepe vijesti na jutro odmahuser posted image user posted image
Da se fino ugnijezde u maminoj pupi i ostanu punih user posted image user posted image user posted image user posted image  Koliko će blastica vratiti...dvije ili triuser posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu dijana79)
Neposredna veza do poruke: 2309
   RE: Vantjelesna oplodnja
25.9.2011 13:42:27   
rerica

IZVORNA PORUKA: Leva

Samo da vam javnem da smo dogurali do blastocisti i da je sutra s Bozijom pomoci ET. Nakon kratkog protokola koji se sastojao od 7 Decapeptyla i 22 Gonala F dobila sam 14 JS, 2 nisu bile zrele, oplodilo ih se 10 a do blastica je doslo 6. I ovaj put su nam radili ICSI. Jedva cekam da odem po svoju djecicu, nekako su mi draza nego prosli put user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uz tebe smoooo...

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 2310
   RE: Vantjelesna oplodnja
25.9.2011 14:11:07   
napolitanka
leva sretno, navijamo za blastice, da budu jake i da se cvrsto uhvate za svoju mamicu, sad nam moras biti pozitivna, a mi cemo te bodriti iz sveg srcauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čovjek samo srcem dobro vidi...Suština se očima ne da sagledati.....Mali Princ :-)

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 2311
   RE: Vantjelesna oplodnja
25.9.2011 20:55:10   
lizika
Sretno Leva i da ugledas user posted image ,drzimo figeuser posted image .

_____________________________

lizika

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 2312
   RE: Vantjelesna oplodnja
25.9.2011 22:18:05   
Almaa
Leva sretno, navijam svim srcem da se uhvate cvrsto za svoju mamicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu lizika)
Neposredna veza do poruke: 2313
   RE: Vantjelesna oplodnja
25.9.2011 22:31:12   
nella
zelim ti svu srecu svijeta!!! cuvamo fige da nam uskoro javis sretne vijesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 2314
   RE: Vantjelesna oplodnja
26.9.2011 8:20:27   
breskvicaa
Pridruzujem se zeljama i da ako Bog da imas skolsku i prelijepu user posted image od user posted image ti zelim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 2315
   RE: Vantjelesna oplodnja
26.9.2011 8:32:07   
smarija
Sretno Leva user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 2316
   RE: Vantjelesna oplodnja
26.9.2011 9:35:58   
lamama
Leva sretno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 2317
   RE: Vantjelesna oplodnja
26.9.2011 9:38:39   
vila_7
Leva da se bebice smjeste lijepo u pupi! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 2318
   RE: Vantjelesna oplodnja
26.9.2011 11:29:35   
ajla86
sretno Leva....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 2319
   RE: Vantjelesna oplodnja
26.9.2011 12:26:55   
mimili
Srecno draga.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja pahulja i moja zvezda se rodila 20.jula 2012 .... eto, od toga dana ponovo normalno disem.....

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 2320
   RE: Vantjelesna oplodnja
27.9.2011 10:46:22   
BENU
leva sretno,da se dobro drže za mamin stomačićuser posted image  user posted image  user posted image  user posted image
držim fige tebi i tvojojuser posted image user posted image


_____________________________

beta 100
beta 901

(odgovor članu mimili)
Neposredna veza do poruke: 2321
   RE: Vantjelesna oplodnja
27.9.2011 19:02:01   
tanananka
Masallah levce,da bude sretno i hairli aBduser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Da se uskoro radujemo visokoj beti

(odgovor članu BENU)
Neposredna veza do poruke: 2322
   RE: Vantjelesna oplodnja
29.9.2011 10:57:14   
balasgirl
Sretnoooooo, čekamo te s najljepšim vijestima za koji dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 2323
   RE: Vantjelesna oplodnja
29.9.2011 16:53:25   
Esperanca
Sretno Leva.....drzim fige da uskoro ugledas plusic!!! user posted image

_____________________________

"Bog od nas ne trazi da uspijemo, samo da pokusamo!"

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 2324
   RE: Vantjelesna oplodnja
1.10.2011 18:03:38   
Esperanca
Drage moje trudilice, danas sam procitala ovaj tekst pa za sve one koje nisu evo da i vi procitate , konacno se nesto pomaknulo sa mrtve tacke user posted image
http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=43872

_____________________________

"Bog od nas ne trazi da uspijemo, samo da pokusamo!"

(odgovor članu Esperanca)
Neposredna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *