|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
18.8.2011 22:17:35   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: amdi

Koliko sam shvatila ova radnja na socijalnom je samo za veleprodaju, jel tako? Je li neko isao tamo, moze li se pazariti, to mi je bas usput sutra kad budem vozila djecu



mozes...tu jeste skladiste i veleprodaja ali i maloprodaja...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
18.8.2011 22:17:52   
amdi
e super, hvala

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
19.8.2011 0:35:43   
mama75
Busquet je stvarno super marka. Lijep dezen i super kvalitet. Ja sam svasta njihovo kupovala: kabanice, torbice, ruxake... Ove godine smo u Excluzivu kupili ruxak, torbicu za tjelesno i pernicu, jer smo sada skolarci user posted image Samo sto sam to uzela prije 10-ak dana i nije bilo ovih kupona.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
19.8.2011 9:33:21   
Neca xxx
Oho, ho, svidjaju mi se ovi kuponi za popust. user posted image user posted image user posted image  Idemo u kupovinu. user posted image
I ja cesto kupujem u Exclusive i svidja mi se sto imaju drugacije i kvalitetnije stvari a i cijene su prihvatljive.
Blue Rose i ja imam one njihove kutije. Meni su super zato sto su bas dekorativne i fino mogu da stoje i u nekom cosku sobe ako nemam vise mjesta u ormaru i ispod kreveta. A za djeciju sobicu sam kupila nekoliko Busquete djidja.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
19.8.2011 9:34:54   
Hanady RR
neco...sad sma s esjetila da si ti dmenatirala info koju je meni neko dao...da je ona raspordaja bila jer se zatvaraju i bi mi žao...to prije nekoliko mjeseci. i ti reče da iz pouzdanih izvora znaš d ase neće zatvoriti...bila si u pravu naravnouser posted image user posted image user posted image
i dlaje imamo istu mogućnost ugodne kupovine.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
19.8.2011 9:37:40   
ElmaB
Evo ja ću sada do grada, pa ću im svratiti baš da idim šta sve ima!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
19.8.2011 9:39:10   
palachinken
Čitav fakultet sam se snabdijevala kod njih, maltene bila inventar u Kosevskoj...imali su najjeftiniji hamer papir u bojama, bojice, pera, tuseve user posted image a sad ste me zainteresovale s tim ukrasnim kutijama

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
19.8.2011 9:51:30   
henna ze
faber -kastel i pilot..nema greške...mislim icjene su masne da se razumijemo...jedne drvene bojice su u prosjeku oko 9 KM..ali ...zato nećeš kupiti 70 paketa onih po 1 KM...što se eckluziva tiče sve pet i evo upravo odoh da pogledam ruksake...ovo "sitno" sam već juče uzela...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
19.8.2011 9:54:07   
Hanady RR
U jednom periodu samo su oni imali flomastere koji su perivi sa namještaja i ruku i garadrobe vrlo lako...
što je mene posebno radovalouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
19.8.2011 15:13:23   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

neco...sad sma s esjetila da si ti dmenatirala info koju je meni neko dao...da je ona raspordaja bila jer se zatvaraju i bi mi žao...to prije nekoliko mjeseci. i ti reče da iz pouzdanih izvora znaš d ase neće zatvoriti...bila si u pravu naravnouser posted image user posted image user posted image
i dlaje imamo istu mogućnost ugodne kupovine.user posted image user posted image user posted image user posted image


Ej Hanady, nije valjda da ces me samo pamtiti po tome sto sam te demantovala. user posted image user posted image user posted image   Moram se ja malo cesce javljati da me i po necemu drugom zapamtis. user posted image   A sjecam se kada si ti rekla da se zatvara poslovnica u D. Ozme pa mi je to bilo cudno jer znam da dobro rade. Zato sam provjerila i rekli su mi da je samo u pitanju rasprodaja stare kolekcije.
Ma ja dosta cesto kupujem u Exclusive, uglavnom neke sitnice (a nekada i malo vece sitnice user posted image ), ali sakupilo se dosta toga. Sada oblijecem one Faber Castell uljane bojice (tako nekako se zovu) jer imam namjeru da naslikam sliku. Ne cini mi se previse tesko sklepati neku apstrakciju. user posted image  (Uh sada ce me napasti likovnjaci sa foruma). user posted image user posted image user posted image   A treba mi neka odgovarajucih boja. user posted image  Valjda ce liciti na nesto.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
19.8.2011 15:21:53   
Exclusive doo
Drage forumašice, prije svega  želimo da Vas pozdravimo ispred firme Exclusive d.o.o. i da se zahvalimo na povjerenju koje ste nam ukazali i lijepim riječima koje ste iznijele u postovima iznad.  Zaista smo sretni što ste prepoznali naše napore da ponudimo kvalitetne proizvode za vaše mališane.
Ukoliko imate bilo kakvih pitanja ili nedoumica slobodno nam se javite na način kako vam najviše odgovara:  ili na ovoj temi ili putem privatnih poruka ili putem e-maila ili telefona , a mi ćemo rado odgovoriti na svaki upit.
U narednom periodu planiramo još mnogo sniženja, pogodnosti i nagradnih igara, a neke od njih će biti namijenjene samo za članice i članove portala ringeraja.ba. Nadamo se da ćete nas i dalje pratiti .
Naši kontakti podatke možete naći na www.exclusive.ba.
Vaš  Exclusive

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
19.8.2011 15:34:29   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Neca xxx


Blue Rose i ja imam one njihove kutije. Meni su super zato sto su bas dekorativne i fino mogu da stoje i u nekom cosku sobe ako nemam vise mjesta u ormaru i ispod kreveta.


user posted image Unutra natrpane one sitnice sa kojim ne znam gdje bi.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
19.8.2011 16:44:47   
ElmaB
Bila, vidjela=nije loše. Samo se nadam da će uskoro imati veći izbor ruksaka i pernica.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
27.8.2011 23:10:45   
Bambi09
Ja smota smotana nisam pronasla... Doduse, ucacarilo sunce, a poveli Nane s nama, pa svekrva tek sa CT-a, nije bilo vremena da se bas lijenimo po suncu, ali svakako cu slijedeci put potruditi se da pronadjem Excluzive user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
28.8.2011 9:58:32   
amdi
I ja sam trazila jedno 20 min. dok nisam odustala i tek kad sam se pocela vracati prema autu razocarana skontam da sam parkirala preko puta radnje user posted image na socijalnom. Usla, snimila, ok je, kupila extra dobre bojice i flomastereuser posted image

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
28.8.2011 10:07:01   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Ja smota smotana nisam pronasla... Doduse, ucacarilo sunce, a poveli Nane s nama, pa svekrva tek sa CT-a, nije bilo vremena da se bas lijenimo po suncu, ali svakako cu slijedeci put potruditi se da pronadjem Excluzive user posted image



pa sto nisi nazvala da ti budem navigator user posted image

za one koje nisu iz SA... ovo je ona ulica koja vodi prema Merkatoru...kad se prodje semafor samo nekih 7 - 8 metara desno popne se na trotoar i tu se moze parkirati par auta i vidite desno i zgradu na pocetku se nalazi Raiffeisen banka e na kraju te zgrade je Exclusive... on se ne vidi s ulice ali banku ne mozete fuliti...samo idete duz zgrade i na kraju je ulaz u Exclusive

user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 28.8.2011 10:11:55 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
28.8.2011 10:24:31   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


user posted image
 


Ovuda sam prosla ali nisam vidjela, ma vjerovatno zbog pritiska djeteta i sveki, jer im je bilo jako ugrijalo... A sigurno sam prosla pored same radnje... Zato kazem slijedeci put idem sama user posted image


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
29.8.2011 9:20:46   
Exclusive doo
Dobro jutro drage forumašice,
još jednom hvala Vam na posjeti i lijepim riječima.
Za one koji nas ne mogu pronaći u nastavku su slike naših objekata, a svakako nas uvijek možete nazvati kada budete u blizini i objasnit ćemo gdje se nalazimo :)

Sarajevo:
user posted image
user posted image

Zenica:
user posted image

Tuzla:
user posted image


Ukoliko jos niste obradovali svoje školarce za početak škole, evo nekoliko prijedloga sa naše strane.

user posted image


Mala napomena: nagradna igra još uvijek traje user posted image


Vidimo se
Vaš Exclusive doo

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
29.8.2011 13:06:35   
Bambi09
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa ovo je stvarno prava profesionalnost... Ma svaka vam cast... Evo sad recimo znam 100% da sam prosla pored vase radnje, ali nisam vidjela jer sam dosla iz pravca Koseva tako da mi je natpis ostao iza ledja i zato nisam vidjela... Zato ako Bog da vidimo se uskoro... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
29.8.2011 13:13:30   
Hanady RR
Mi kuoile i ruksak busq snjeguljicauser posted image
a torbu već imamouser posted image user posted image user posted image user posted image i koristimo je maksimalno...
al me strah da torba ne može podnijeti potrebe za vrtić za obe seke koje su u istoj grupi pa smo kupile i ruksak...
premeden jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
1.9.2011 12:07:48   
Exclusive doo
Sretan početak škole svim školarcima i roditeljima.

Exclusive doo Vam želi puno petica, smijeha, igre i novog znanja.

user posted image

Vaš Exclusive doo

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
1.9.2011 12:44:26   
henna ze
ja sam Henni kupila jedan od ovih ruksaka..najsličniji je ovom prvom u zadnjem redu...ne da smo obje zadovoljne..nego je eeeeeeeeekstra i kvalitetan..nepromočiv sa svim pregradama koje joj trebaju....a cijena da ne govorim..pa ni na pijaci oni dzidzi midzi..što pri prvoj kiši knjige budu mokre su po 25...i da napomenem da sam prva ubacila listić u kutiju.u zenici.pa malo to promućkajte dobro kad bude izvlačenje

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
1.9.2011 12:55:51   
Exclusive doo
ja sam Henni kupila jedan od ovih ruksaka..najsličniji je ovom prvom u zadnjem redu...ne da smo obje zadovoljne..nego je eeeeeeeeekstra i kvalitetan..nepromočiv sa svim pregradama koje joj trebaju....a cijena da ne govorim..pa ni na pijaci oni dzidzi midzi..što pri prvoj kiši knjige budu mokre su po 25...i da napomenem da sam prva ubacila listić u kutiju.u zenici.pa malo to promućkajte dobro kad bude izvlačenje


Super!

Sretno na izvlačenju user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
1.9.2011 13:26:19   
Honey3
mi danas idemooooouser posted image cekali smo spiskove za knjige pa da sve usput pokupujemouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Excluzive je tu za vaše školarce!
1.9.2011 13:33:04   
DM
Mi dobili ruksak na poklon-tako da to otpada!
a pitanje-imate li radne stolove-trebao bi nam jedan manji za prvaka?!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *