|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najbolje prijateljice
2.9.2010 11:38:31   
veeseelaa
 najvise me nerviraju one djevojke koje kad nadju momka ili se pak udaju zaborave na svoje prijateljice user posted image user posted image user posted image  sve dok im ne pukne tikva a onda opet zovu, te bi najradije nabila nogom, bas su mi user posted image user posted image user posted image  mislim zar neko ne moze imati i jedno i drugo, ne kontam user posted image  svak ima svoje mjesto
ja imam dvije prijateljice s kojima sam intenzivno u kontaktu, jedna je djevojka a druga razvedena i uvijek imamo temu za razgovor, mislim ako sam ja udata sta kao ne mozemo se naci??? ma daj, ja i dalje mogu pricati o izlascima, komentirati s njima njihove izabranike, mm, saliti se, pricati o djeci, izaci, plesati itd

< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.9.2010 11:43:56 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Najbolje prijateljice
2.9.2010 11:39:56   
rose 87
moja najbolja prijateljica i moja kuma vjencana je djevojka koju poznajem jos iz djetinstva,moja prva komsinka,svasta smo u zivotu prosle i dobrog i loseg,od igranja sa prvim bebama do izlazaka sa momcima,udaje...dobile smo user posted image ,ne zivimo u istom gradu,ali se ipak vidjamo,ne cesto kao prije ali 2-3 puta mjesecno obavezno,nikada joj necu zaboraviti kako mi je otvorila oci i pokazala koliko dobrote ima u mm-u jer ja to nisam odmah vidjela.
imam jos tri prijateljice jako dobre,zbog djece,muzeva,posla,obaveza,ne vidjamo se cesto ali ih puno volim i vidimo se bar jednom mjesecno,sve su to djevojke koje znam ili iz djetinstva ili srednje skole
a nova prijateljstva tesko sklapam jer sam se par puta opeklauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Najbolje prijateljice
2.9.2010 11:42:56   
veeseelaa
slazem se rose, najbolja su prijateljstva iz djetinjstva odnosno iz rane mladosti jer najbolje poznajete jedna drugu, znate roditelje jedna drugoj, obicaje, nacin razmisljala itd a dok ja sad nekom objasnim ko sam, sta sam i ona meni prodje voz
Mislim moguce je sve al malo teze

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Najbolje prijateljice
2.9.2010 11:51:13   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

slazem se rose, najbolja su prijateljstva iz djetinjstva odnosno iz rane mladosti jer najbolje poznajete jedna drugu, znate roditelje jedna drugoj, obicaje, nacin razmisljala itd a dok ja sad nekom objasnim ko sam, sta sam i ona meni prodje voz
Mislim moguce je sve al malo teze


ovo je istina, ja imam jednu prijateljicu koju znam od kako smo djeca bili iako je ona mlada skoro 3 godine. I iako je ona sada u sarajevu uvijek se cujemo i uvijek smo ostale jedna drugoj oslonac u zivotu. Takva prijateljstva su ona najcistija, najiskrenija, dosas me hB nije nikad ni povrijedila ni razocarala. naravno da smo se nekad i posvadale, ali to sve zbog nekih sitnica. Mislim da ta prijateljstva vrijede i da ih treba cuvati...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Najbolje prijateljice
3.9.2010 23:02:00   
veeseelaa
ja sam veceras izlazila sa dvije prijateljice, uh jesmo se ismijale, ova jedna ludaca napravi most usred picerije hahahah ja morala kuci a one odose dalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ev me cimaju s porukama user posted image user posted image user posted image user posted image
prijateljice sluze da se s njima dobroooo ismijesuser posted image da ti uljepsaju dan, vece itd
Ja kad se vidim s prijateljicama biramo samo lagane teme, smijemo se, salimo, pjevamo i sl NO TESKE TEME user posted image nakon druzenja s njima osjecam se kao da sam bila na nekoj rehabilitaciji


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Najbolje prijateljice
3.9.2010 23:07:47   
aida.

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

 najvise me nerviraju one djevojke koje kad nadju momka ili se pak udaju zaborave na svoje prijateljice user posted image user posted image user posted image  sve dok im ne pukne tikva a onda opet zovu, te bi najradije nabila nogom, bas su mi user posted image user posted image user posted image  mislim zar neko ne moze imati i jedno i drugo, ne kontam user posted image  svak ima svoje mjesto
ja imam dvije prijateljice s kojima sam intenzivno u kontaktu, jedna je djevojka a druga razvedena i uvijek imamo temu za razgovor, mislim ako sam ja udata sta kao ne mozemo se naci??? ma daj, ja i dalje mogu pricati o izlascima, komentirati s njima njihove izabranike, mm, saliti se, pricati o djeci, izaci, plesati itd


samo cu da te citiram jer se u potpunosti slazem s tobom.. mojih pola prijateljica su neudate i opet se super druzimo... Isto tako ne volim kad se neko vjenca i mora se druziti samo s bracnim parovima user posted image user posted image meni to smijesno... ili kad izadjem na kafu s nekim jaranicama koje su u braku i imaju djecu pa da se samo o djeci prica... glava me zaboli... imam svoju kumu koja tek nasla momka ozbiljnog user posted image ma ne bih je dala ni zasto.. price o svemu... i cini mi se bolje se snalazim s osobama koje nisu u braku... Ja urbana a vecina (u mom kraju) vjencaju se i to je to... kraj ludivanja.. tu se zavrsabva i prijateljstvo nase-nazalost... jer ja tako ne mogu user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Najbolje prijateljice
3.9.2010 23:14:57   
veeseelaa
ja se ne druzim "u parovima" hahahah meni je to gnjavaza
Ne bi da nametnem mm kao druga nekog momka/muza moje prijateljice ako nemaju nista zajednicno a ne zelim ni obrnuto

< Poruku je uredio veeseelaa -- 3.9.2010 23:16:02 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Najbolje prijateljice
3.9.2010 23:19:00   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se ne druzim "u parovima" hahahah meni je to gnjavaza
Ne bi da nametnem mm kao druga nekog momka/muza moje prijateljice ako nemaju nista zajednicno a ne zelim ni obrnuto

ni mi se ne druzimo cesto u parovima, ja sam mu pokusala "nametnuti" momke/ muzeve nekih drugarice al je on tezak, ja mogu sa svakim user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Najbolje prijateljice
3.9.2010 23:22:09   
veeseelaa
kod nas je obrnuto, mm moze sa svakim a ja no, nouser posted image user posted image user posted image user posted image
Mislim bas mi se da s nekom dilajlom gubiti vrijeme kad mogu da biram, izadjem da se zabavim a ne da me neko davi dva-tri sata i da se na svaku moju DAMA ibreti hahahah
ja majke mi volim spavati, biti na netu nego gubiti vrijeme sa svakim user posted image user posted image user posted image user posted image neznam zasto su ljudi tako usamljeni da baaas sa svakim izlaze hahahha de ba, ja se i sama sa sobom dobro zabavljam user posted image user posted image user posted image user posted image
a za koju godinicu tiki i ne trebaju nam drugarice, kćerke će nam porasti i eto nam drugarica user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 3.9.2010 23:24:48 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Najbolje prijateljice
3.9.2010 23:26:15   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kod nas je obrnuto, mm moze sa svakim a ja no, nouser posted image user posted image user posted image user posted image
Mislim bas mi se da s nekom dilajlom gubiti vrijeme kad mogu da biram, izadjem da se zabavim a ne da me neko davi dva-tri sata i da se na svaku moju DAMA ibreti hahahah
ja majke mi volim spavati, biti na netu nego gubiti vrijeme sa svakim user posted image user posted image user posted image user posted image neznam zasto su ljudi tako usamljeni da baaas sa svakim izlaze hahahha de ba, ja se i sama sa sobom dobro zabavljam user posted image user posted image user posted image user posted image
a za koju godinicu tiki i ne trebaju nam drugarice, kćerke će nam porasti i eto nam drugarica user posted image user posted image user posted image user posted image


ma nisam mislila da se mogu sa svakim druziti al mogu kafu popiti, nije mi to neki problemuser posted image a kod nas je ionako sve obrnuto, to smo vec prije ustanovileuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Najbolje prijateljice
20.7.2012 15:22:05   
Precious
Nemam prijateljicu i tesko da cu je ikad i imati. Puno puta sam se opekla i ne dajem lako svoje povjerenje, tj. sad ga ne dajem nikako. Nisam se posteno ispricala s nekim ima godina i to nimalo nije lako, ali kako mm kaze bolje sam nego sa svakim. Ima ovako neko s kim popijem kafu i pricam o glupostima, ali da se nekom mogu izjadat jednostavno nema. Bez obzira na to sto u mene ljudi imaju povjerenja pa mi svasta o sebi kazu, ja ne uzvracam. Jako mi je to potrebno, ali kad nema nema i hebga user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Najbolje prijateljice
26.11.2012 10:48:37   
Derya

Uhh o ovoj temi bih mogla do sutra pisati...toliko dozivljaja, smijeha, suza, more, izlasci, nocenja, hajka samo takva, bilo je nas je oko 10-tak, a sad nijedna. Poslije fakulteta svaka na svoju stranu, neke se poudale poslije srednje, neke sad...ali eto samo sjecanja ostala i nista vise. Mislim tu smo sve u istom gradu, ali svaka zivi svoj zivot i ima novo drustvo..kad se sretnemo samo pozdrav i nista vise..tuzno je to, ali na neki nacin je bolje i tako. Puno je bilo pretvaranja, ogovaranja iza leđa, ali sve se to kasnije saznalo. I poslije svega sam ostala samo sa jednom u jako dobrim odnosima, ali evo i to se hladi polako, osjetim..jer svaki put sam ja ta koja se prva javlja, koja zove na kafu, i odlucila sam da vise necu. Imam i ja porodicu koja mi je sad najbitnija i uvijek ce biti, a prijateljstva dođu i prođu, bice valjda i toga, samo neka zdravlja..

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 162
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *