|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  234 235 [236] 237 238   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
11.11.2011 8:55:12   
dush
Zaha, torta je genijalna!!!!!! Mogu misliti koliko vam je vremena trebalo za sve ove cvjetice napraviti, a posebno poredati po torti.... user posted image user posted image user posted image

Ma Hanady, mozes napraviti skoripijicu, ako nista vidi kako je ova plava napravljena sto je bananica poslala, mozes od kuglica da je napravis, ne mora biti iz 1 dijela. Samo ne znam kako da joj ovaj rep stoji ovako gore (vjerovatno se neka cackalica moze ubaciti u kuglice da ih drzi tako gore)... Ako nista, moze se rep zakriviti prema lijevo ili desno, da nije u zraku.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 5876
   RE: Fondant
14.11.2011 10:43:07   
Hanady RR
ja sam si uzela za pravo da na temu gdje je ''sve ''počelo stavim još jedno remek djelo naše Mya...
ovu smo i porbali...ljepotice ti si majstoruser posted image

http://www4.slikomat.com/11/1114/iiw-375218.jpg

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 5877
   RE: Fondant
14.11.2011 10:52:03   
Lady26
user posted image user posted image user posted image
Ja dobila komad na kojem je nesto pisalo (a nisam vidjela da je torta sva ispisana) polomila se pokusavajuci desifrovati user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5878
   RE: Fondant
14.11.2011 11:03:39   
Hanady RR
ah evo i druge...da se niko ne sojeća zakinut...sad je valjda jasno zašto smo pisale iz koga grada tipkamo...
nije ovo bilo smao regionlano Mya je uvrstila sve naše drage ženiceuser posted image user posted image user posted image

http://www4.slikomat.com/11/1114/osu-305887.jpg



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 5879
   RE: Fondant
14.11.2011 11:11:43   
dush
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako divne tortice :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5880
   RE: Fondant
14.11.2011 20:57:26   
Hanady RR
de mi iskopajte slike nindža kornjača...neke torte da je glavni rafaelo ( onaj sa crvenom maramom)user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 5881
   RE: Fondant
14.11.2011 21:29:46   
ilmy
za sve vas jedno velikouser posted image user posted image user posted image user posted image nisam se javila duze vremena samo citam ali slabije pisemuser posted image user posted image user posted image ne znam ni ja stouser posted image user posted image .. evo vam jedna moja mami za rodjendan meni je nesto posebnauser posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5882
   RE: Fondant
14.11.2011 21:32:46   
ElmaB
I jeste posebna, prelijepa je. user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 5883
   RE: Fondant
14.11.2011 21:37:23   
ElmaB
user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5884
   RE: Fondant
14.11.2011 22:17:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ElmaB

user posted image



elma b zeno user posted image   pa sta mi ovo radis user posted image user posted image user posted image   super je

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 5885
   RE: Fondant
14.11.2011 22:20:56   
Hanady RR
elma ova je prezahtjevan...treba mi nešto na četvrtastoj torti...i nešto nisma isgurna bil 3 duser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5886
   RE: Fondant
14.11.2011 22:51:13   
palachinken
Sto ne isprintas rafaela na bijeli papir, kao bojanka ili šnjit - pa umjesto da bojis, ti rezes i lijepis fondan. Ili napravi tortu u obliku glave kornjace, Bogu hvala, okrugle su user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5887
   RE: Fondant
14.11.2011 22:54:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

Sto ne isprintas rafaela na bijeli papir, kao bojanka ili šnjit - pa umjesto da bojis, ti rezes i lijepis fondan. Ili napravi tortu u obliku glave kornjace, Bogu hvala, okrugle su user posted image


eh vidiš...
skontala sam četvrtastu tortu...i sad ja se slomih tražeći one on line bojanke da rafaelovu glavu isprintam ...pa pravim do fondanta to bi super bilo...
još bih stavila one njegove alate za borbu 3D ( to se ne bojim napravit)

hajde nađite mi bojanku nindža koranjača on line plssssssssssuser posted image

naime prekosutra pravim za seku i muža...
al zaovin dječak ima rođkas ubrzo...i ja ga pitah danas šta da mu dajdžinica kupi...a on ko iz topa...napravi mi tortu ti...reko koju kaže nindža kornjaču al samo rafaela...
reko sine koji je on

kaže crveni dajdžinice kako bona ne znašuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 5888
   RE: Fondant
14.11.2011 22:55:40   
Hanady RR
mama mu je manje zahjtevna ona je rekla farmerke...
kud njega pitah sad moram...
a ja bih njemu nju kupila njarađe...al moja djeca će me izdatii...jer H hoće da pravi sa mnom za njega tortuuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5889
   RE: Fondant
15.11.2011 8:00:06   
riba78
url=http://www.Slikomat.com/slika/5062318.htm]user posted image [/url]
evo je moja prva fondant tortica ,pravila za godišnjicu user posted image i naravno zahvaljujem vama ,jer sam od vas učila user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5890
   RE: Fondant
15.11.2011 8:19:12   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: palachinken

Sto ne isprintas rafaela na bijeli papir, kao bojanka ili šnjit - pa umjesto da bojis, ti rezes i lijepis fondan. Ili napravi tortu u obliku glave kornjace, Bogu hvala, okrugle su user posted image


eh vidiš...
skontala sam četvrtastu tortu...i sad ja se slomih tražeći one on line bojanke da rafaelovu glavu isprintam ...pa pravim do fondanta to bi super bilo...
još bih stavila one njegove alate za borbu 3D ( to se ne bojim napravit)

hajde nađite mi bojanku nindža koranjača on line plssssssssssuser posted image

naime prekosutra pravim za seku i muža...
al zaovin dječak ima rođkas ubrzo...i ja ga pitah danas šta da mu dajdžinica kupi...a on ko iz topa...napravi mi tortu ti...reko koju kaže nindža kornjaču al samo rafaela...
reko sine koji je on

kaže crveni dajdžinice kako bona ne znašuser posted image user posted image user posted image


user posted image

usput receno, i u moj vakat su se ninja kornjace furale, meni najdrazi bio onaj narandzanstveni sto voli pojest'' user posted image user posted image


< Poruku je uredio palachinken -- 15.11.2011 8:20:26 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5891
   RE: Fondant
15.11.2011 8:22:18   
ElmaB
Riba, super je torta, preslatka!!!!user posted image
A Rafaelo, ma nije zahtjevan, već pre pre zahtjevan hahahahahaha.user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 5892
   RE: Fondant
15.11.2011 8:40:32   
Miracle*3
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

elma ova je prezahtjevan...treba mi nešto na četvrtastoj torti...i nešto nisma isgurna bil 3 duser posted image user posted image


Ma daj tebi nesto prezahtjevno, hajde ne zezaj. Tvoje torte su stvarno super.
A uostalom, obecala si mi da ces mi pomoci da i ja napravim jednu, ako nisi zaboravila user posted image


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5893
   RE: Fondant
15.11.2011 10:06:10   
Hanady RR
ribauser posted image user posted image user posted image user posted image divna ti je ova srcastauser posted image user posted image user posted image

palachinken...ti si legendauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Elma ovaj bona tvoj ko ja veliki rafaelouser posted image ma napravila bih ja njega nego nema mi gdje sjesti od dvije autosjedalice u auto moram ga transportovati u igraonicuuser posted image user posted image majko moja šta mi rade...ću se roknem višeuser posted image Al fakat zamisli ovolikog rafaela da m donesem...user posted image

Miracleuser posted image user posted image naravno da ti dođem jednu torticuuser posted image tačno znam i kada ti je spremim aBduser posted image user posted image user posted image i koja tematikauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 5894
   RE: Fondant
15.11.2011 10:09:50   
Miracle*3
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

user posted image ma napravila bih ja njega nego nema mi gdje sjesti od dvije autosjedalice u auto moram ga transportovati u igraonicuuser posted image user posted image majko moja šta mi rade...ću se roknem višeuser posted image Al fakat zamisli ovolikog rafaela da m donesem...user posted image



Fakat nemoj, mozda ga u igraonici obracunaju kao jos jednog dodatnog clana na zabaviuser posted image

< Poruku je uredio Miracle*3 -- 15.11.2011 10:10:22 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5895
   RE: Fondant
15.11.2011 10:11:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Miracle*3

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

user posted image ma napravila bih ja njega nego nema mi gdje sjesti od dvije autosjedalice u auto moram ga transportovati u igraonicuuser posted image user posted image majko moja šta mi rade...ću se roknem višeuser posted image Al fakat zamisli ovolikog rafaela da m donesem...user posted image



Fakat nemoj, mozda ga u igraonici obracunaju kao jos jednog dodatnog clana na zabaviuser posted image


user posted image user posted image user posted image
i to što kažešuser posted image

još zamili ja se slomim oko torte a počnu se mačevati sa njim i ono fol kun-fuuser posted image user posted image user posted image i polome mi tortuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 5896
   RE: Fondant
15.11.2011 13:23:45   
ElmaB
Ma sad ga nešto gledam, mogao bi se on uspješno napraviti od plazma keksa, a ruke, noge i glava samo od fondata, ali trebalo bi 5 kg fondata napraviti. Ali izvodljivo je samo treba vremena.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5897
   RE: Fondant
16.11.2011 10:11:49   
dush
Obicno se ovakve figure prave tako da se glava npr napravi od stiropora i to se obuce u fondan.
A tijelo bude torta, noge i ruke se naprave ili od stiropora ili od torte. Fondan skup i tezak da bi se koristio samo za glavu.

Samo mislim da za ovo moras bas imati talenat :) Meni vas vajanje ne ide od ruke user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5898
   RE: Fondant
16.11.2011 10:19:52   
palachinken
Treba dobra armatura za ovo, ako ce sve biti torta. Ako ste gledale onaj cake show na travel&living, kako sloze konstrukciju od cijevi (koje meni lice na odvode iz umivaonika) pa onda nalijepe tortu preko toga.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 5899
   RE: Fondant
16.11.2011 11:21:36   
ElmaB
Eh meni opet treba pomoć i vaše ideje. Trebam praviti tortu na kojoj će ili biti nargila ili da torta bude u obliku nargile. Na netu sam našla samo izgled nargile, ali voljela bih da vidim i tortu. Ako slučajno negdje pronađete neku sličicu torte sa nargilom, postavite please.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 5900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  234 235 [236] 237 238   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  234 235 [236] 237 238   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *