|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeca iz doma
4.1.2008 10:55:00   
Bosanka
Sinoc sam gledala emisiju u kojoj su nasi ljudi iz Svedske poslali djecici iz doma Bjelave paketice.Kako sam plakala.Boze moj te radosti i sjaja u ocima njihovim.Najvise me pogodilo kad je neki djecak poceo bukvalno da otima paketic,dusa draga a neka djevojcica govori drugoj,evo u ovom barbika i smjeska se veselo.Divabn gest ljudi koji su to ucinili.Da bogdo ima vise takvih.Usput da eto spomenem,moj braco  i ja cesto skupimo igracaka od svoje djece(priznajmo da ih ima i viska)i odnesemo tamo,pa ako neko jos zeli dobro djelo eto prilike.Nista ne moze popravit dan kao njihovi divni,iskreni osmijesi  na licima.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djeca iz doma
9.12.2008 21:06:21   
p.maja
user posted image user posted image user posted image user posted image Drago mi je uvijek kad pročitam ovako nešto.Ja imam bebu od 4 mjeseca i sve njegove stvari koje više ne koristi sam pripremila da odnesem u dom na Bjelave.Zvala sam ih i rekli su da rado primaju takvu vrstu poklona. Pozivam i sve vas da uradite isto.

user posted image

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djeca iz doma
24.4.2009 1:23:56   
prvacic
Malo sam se kasno ukljucila,ali prvo što sam ugledala na forumima bila je humanost.
Znam sama sebi reci da su ta djeca,radost.Moj bliski susret sa djecom iz djecijeg doma Bjelave desio se davne 2001.Moj sincic Irfan preselio je na bolji svijet u septembru iste godine sa 10 mjeseci života i pošto nije docekao svoj prvi rodzendan,na dan njegovog rodzenja ja sam otisla u dom Bjelave i sa tim divnim malisanima proslavila Irfanov rodzendan.Sa njima sam provela vise od 3 sata,a moju ljubav koju i danas djelimo oni su dobili za 5 minuta.Ja sada imam djevojcicu koja u septembru postaje prvacic ,koju sam od malih nogu vodila u dom da bi se zblizla sa djecom,ona sada medzu njima ima jako dobrih prijatelja, a ja sam tako ponosna.

(odgovor članu p.maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djeca iz doma
24.4.2009 10:27:01   
juni
Nama su Bjelave blizu kuce pa cesto MM i ja odemo i odnesemo robu koja Emilu vise ne treba kao i visak igracaka. Doduse, nismo nikad vidili djecicu jer nas uvijek prime na recepciji i to je to.

Prvacic, divno je sto si ostala u kontaktu s djecom, i njima to sigurno puno znaci user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu prvacic)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djeca iz doma
24.4.2009 10:30:19   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: prvacic

Malo sam se kasno ukljucila,ali prvo što sam ugledala na forumima bila je humanost.
Znam sama sebi reci da su ta djeca,radost.Moj bliski susret sa djecom iz djecijeg doma Bjelave desio se davne 2001.Moj sincic Irfan preselio je na bolji svijet u septembru iste godine sa 10 mjeseci života i pošto nije docekao svoj prvi rodzendan,na dan njegovog rodzenja ja sam otisla u dom Bjelave i sa tim divnim malisanima proslavila Irfanov rodzendan.Sa njima sam provela vise od 3 sata,a moju ljubav koju i danas djelimo oni su dobili za 5 minuta.Ja sada imam djevojcicu koja u septembru postaje prvacic ,koju sam od malih nogu vodila u dom da bi se zblizla sa djecom,ona sada medzu njima ima jako dobrih prijatelja, a ja sam tako ponosna.


Svaka cast!!!!To je predivan gest. Duze vremena ih posjecujem i znam sta za njih znaci smao jedan poljubacuser posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu prvacic)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djeca iz doma
24.4.2009 10:31:28   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: juni

Nama su Bjelave blizu kuce pa cesto MM i ja odemo i odnesemo robu koja Emilu vise ne treba kao i visak igracaka. Doduse, nismo nikad vidili djecicu jer nas uvijek prime na recepciji i to je to.

Prvacic, divno je sto si ostala u kontaktu s djecom, i njima to sigurno puno znaci user posted image

Svaka cast i za tebe juniuser posted image user posted image user posted image


P.S.Ljubi Emila, malo sam se bila prepala sinoc kada ste izasli ali smirih se jutros kada procitah razloguser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djeca iz doma
30.8.2009 21:58:31   
shejla
IZVORNA PORUKA: juni

Nama su Bjelave blizu kuce pa cesto MM i ja odemo i odnesemo robu koja Emilu vise ne treba kao i visak igracaka. Doduse, nismo nikad vidili djecicu jer nas uvijek prime na recepciji i to je to.

Prvacic, divno je sto si ostala u kontaktu s djecom, i njima to sigurno puno znaci user posted image



Juni, da li nekoga znate tamo ili jednostavno moze svako doci i donijeti stvari??? Ja sam evo skupila nekih stvarcica za male bebe, ali ima nesto i za vecu djcicu (od prijateljica), pa sam mislila odnijeti na Bjelave, pa ne znam kako - treba li nazvati prije ili...???

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djeca iz doma
30.8.2009 22:09:30   
Visnja RR
mama2009 je rekla da joj prijateljica radi tamo pa je pitaj
vidi temu humanitarna pomoc za djecu i bebe

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Djeca iz doma
31.8.2009 14:28:17   
Suzana
IZVORNA PORUKA: shejla

IZVORNA PORUKA: juni

Nama su Bjelave blizu kuce pa cesto MM i ja odemo i odnesemo robu koja Emilu vise ne treba kao i visak igracaka. Doduse, nismo nikad vidili djecicu jer nas uvijek prime na recepciji i to je to.

Prvacic, divno je sto si ostala u kontaktu s djecom, i njima to sigurno puno znaci user posted image



Juni, da li nekoga znate tamo ili jednostavno moze svako doci i donijeti stvari??? Ja sam evo skupila nekih stvarcica za male bebe, ali ima nesto i za vecu djcicu (od prijateljica), pa sam mislila odnijeti na Bjelave, pa ne znam kako - treba li nazvati prije ili...???


shejla, ne moraš se prethodno najavljivati, samo odnesi. I mi smo tako.


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Djeca iz doma
31.8.2009 20:48:25   
shejla
ok, super.... Hvala :)
otici cemo ovih dana

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *