|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 15:04:46   
mamine oci
ja sam danas u nekom trku da javim da dolazim 100% i da cu doneti stvari vidimo se zenice;)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 15:06:54   
Mala Selma
drage moje zenice,...
vjerovali ili ne sjedim i placem. placem od gorcine i bijesa prema ljudima koji iskoristavaju ljude dobre volje i ovakve poput nas koji odvajamo od svog hljeba,od svoje dijece i svoje vrijeme dajemo za nekoga...
radi se o porodici Avdibegovil za koju ovih dana skupljamo pomoc. sve sam organizovala ,i prenos stvari koje bi donijeli sutra na ilidzu, zvala crveni kriz da i oni opet pomognu i cekala poziv od gosp. Jasne iz mjesen zajednice gdje oni zive (ona ih je vec posjecivala) a s njom smo trebali ici da nas dovede gore i pokaze put.
medjutim,.. nakon jednosatnog razogovora sa Jasnom mogu samo sjeti i plakati... jer uopste nije slika onakva kakva je u novinama, niti prica kakvu su oni ispricali. citav komsiluk se digao na noge da vraca ljude koji su dosli pomoci i zale se jer ova porodica jeste loseg finansijskog stanja ali nisu na rubu i imaju sredstava i mogucnosti da rade i zarade.
napisali su da nemaju vodu...imaju je dva koraka ispred kuce, ali je imaju. invalidnina za djecaka jeste 100km ali je dobio prosli mjesec 4000hiljade km za sto imaju dokumenti , a roditelji kazu da su potrosili pare. imaju kravu... sto znacu imaju i mlijeko i mogu zaraditi. ova zena je od mjesne zajednice vec dosta puta uzimala pare i da se cisti od nezeljene trudnoce ...
(jeza me hvata)
njen suprug sasvim sposoban covjek je keramicar koji moze u svakom trenutku dinar zaraditi i zaradjivao je po sto km po danu, ali kazu spiska preko noci .... dobivali su sakom i kapom od svih ljudi dobre volje,ali nikada im nije dosta, i to je vec preslo njima u naviku tako da se svi okolo njih zale da su tip ljudi koji su neradnici.
ne znam sta bih vam rekla... niti sta nam je ciniti ali ovo je STRASNO!!!!!! ja sam pricala sa gospodjom avdibegovic, i pisala sam to vec...djelovala je skromno i ok, ali kad sam cula ovo od nadleznih ljudi.... grozota!!!!!
Gosp. Jasna iz mjesne zajednice je rekla da ni slucajno dajemo novac.... ako zelimo pomoci djeci bujrum, njima treba ali novac ne.
ja zasta ne znam sta ciniti niti kako preci preko ovakvih zloupotreba .... kako vise vjerovati ljudima????
zao mi je zenice... zao mi je sto smo izigrane... sto su nasa srca ovako velika da svakog i nezeljenog gosta primimo bez predrasuda :(((((((((((((((((
tuzna sam....


Radi ovog sam pitala radi li se o istoj porodici!! i molim te spusti tenzije malo!!

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 15:19:37   
kovrdjava
Jednostavno ne mogu da vjerujemuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 23:06:00   
malenaa
kafica obavljena, donacije skupljene... gepek krcattttttttttttttttttt...sutra ce lepetetka i chuci donijeti i svoju donaciju.
a sutra nosim to porodici. javim utiske mozda i neka slikica ako uspijemo. kissssesssssssss zene


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Opet prevareni za pomoć ili???? (por.Avd...
26.1.2012 23:07:35   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: malenaa

kafica obavljena, donacije skupljene... gepek krcattttttttttttttttttt...sutra ce lepetetka i chuci donijeti i svoju donaciju.
a sutra nosim to porodici. javim utiske mozda i neka slikica ako uspijemo. kissssesssssssss zene


user posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 105
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *