|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2011 11:53:18   
Andy_Bec23
http://www.slikomat.com/slika/5079019.htm treba mi pomoc oko LH trakica ...... Hvala

http://www.slikomat.com/slika/5079024.htm

< Poruku je uredio Andy_Bec23 -- 29.11.2011 11:54:06 >

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2011 12:10:40   
pauza
ja mislim da jos nije bila O, a i ova temperatura ti ne pomaze mnogo, pad od 0,2 stepena ne znaci nista.... posebno ne 10 dc.... koliko ti inace traje ciklus i kad piskis lh trakice?? znas li da treba iskljucivo kasno poslije podne ili navece??
nisam 100% sigurna da ovulacije nije bilo, ali npr. meni je testna linija bila bas ocito tamnija od kontrolne dan pred ovulaciju....

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2011 12:21:28   
Andy_Bec23
Ciklus 28 dana ali mi je jako cudno sto vec 2 put imam tamnu crtu ali to je uzivo malo tamnije nego na slici :-(
Nista nekuzim ... BT se povecala nakon 7DC do juce oa je juce pala i danas je niska...
ZHnam da se testovi rade navecer ali sam negdje citala da je najveca razina LH izmedju 11 i 16 sati e pa sad ... Uradit cu jos danas par trakica pa ce mo vidjeti bas sam zbunjena , sve u svemu muckali smo jucer a danas pauza pa opet sutra , ja se nadam :-)

(odgovor članu pauza)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2011 12:28:12   
Andy_Bec23
i da 6 DC sam imala plodne sluzi :-)

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2011 12:31:17   
pauza
moj ti je savjet radi svaki dan po jednu trakicu u isto vrijeme, npr. 17h...nema potrebe da radis vise trakica dnevno, to te samo zbunjuje.... a drugo, nastavi da pratis BT, ona bi trebala osjetno porasti nakon O i ostati tako do 1-2 dana prije dobijanja, naravno ako nisi trudna, a ako jesi ostace povisena, sto ti ja od srca zelim:-) 

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2011 12:36:01   
Andy_Bec23
Da draga znam ali mi nije jasno sto se BT povisila 7 DC i ostala do juce 10 DC i pala i sad opet niska ma zbunjuje me sve hehe ....
Sve u svemu hvala na savjetu .....
user posted image user posted image

(odgovor članu pauza)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2011 12:52:57   
pauza
povisila se za 0.5, a spala za 0.2 sto i nisu bas neke znacajne vrijednosti, posebno ovo 0.2.... ne panici, nego relax i nastavi mjerenje u isto vrijeme...:-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2011 20:57:37   
Andy_Bec23
pauza uradila sam danas opet trakicu i druge crte nema :-(user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pauza)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2011 21:25:45   
Lulu_08
Andy ovo ti jos nije nista sigurno, nastavi pratiti i "u akciju" sve dok nisi 100% sigurna da je O bila user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2011 22:11:39   
Andy_Bec23
Jao Djana kako mislis nista nije sigurno nist sada ja nekontam tu zadnju trakicu sam uradila danas ujutru u 11:30 kad sam ustala sa prvim jutarnjim urinom , i bila je najtamnija do sada .... nist mi nije jasno a drugu sam adila u 8 danas navece i skroz je svjetla tj uopce je nema ?????

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Trakice za ovulaciju
29.11.2011 23:04:55   
orhidejaa
Buduci da 7 meseci pokusavam da ostanem trudna, tri ciklusa koristim lh trakice za najavu ovulacije. Medjutim, ovog meseca, test je pozitivan vec pet dana (od 12 do 16 dana ciklusa), testna crta je ista ili cak tamnija od kontrolne. To mi se do sada nije desavalo, obicno je pozitivan dan ili dva. Prema ultrazvuku, ovulacije su mi redovne i sredinom ciklusa. Sta moze biti uzrok ovako dugo pozitivnom  testu? Pri tome, nisam trudna, a nemam ni ciste ili nesto slicno.

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Trakice za ovulaciju
16.1.2012 14:44:53   
Buba@
Interesuje me da li je neko koristio lh trakice za ovulaciju kao test za trudnocu. Posto sam juce negdje procitala da mogu reagovati i na trudnocu sinoc i jutros uradim po jednu i naravno negativne obe. E sad me kopka da li je neka mozda radila taj test i pokazalo mu se negativno a da je bila trudna.

(odgovor članu orhidejaa)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Trakice za ovulaciju
16.1.2012 14:48:48   
vjestica
lh trakica se ne može koristiti kao test za trudnoću
lh trakice detektuje prisustvo lh hormona,a test za trudnoću detektuje beta hcg
bilo je slučajeva da je trakica bila pozitivna,a da je žena bila trudna, kao i da nije bila trudna
isto tako i obrnuto


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Buba@)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Trakice za ovulaciju
16.1.2012 14:56:04   
Buba@
Ma sve i sama znam, al eto da se necim zanimam do sutra, obecala sam i sebi i drugima da necu raditi test za trudnocu prije izostanka m, pa reko ako uradim ovaj necu prekrsiti obecanje, ali sam samo sebi pokvarila raspolozenje od sinoc. Hvala u svakom slucaju za ono da moze i nemora da bude:)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Trakice za ovulaciju
17.1.2012 0:21:35   
malenaa
u gluha doba otisla sa dobrinje pofalice u apoteku koja radi hehehe po trakice... i evo dvije crtice.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
valjda je to validno, dok majbe baby svako malo drugacije pokaze.
a coek u mene zahrko...e sad ide budjenjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
kisssssss



_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Buba@)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Trakice za ovulaciju
10.2.2012 17:03:45   
cele.k.
Cao cure.Juce sa prvi put kupila trakice za ovulaciju na komad.Unutra nije bilo uputstvo,mislim da sam pogresno je upotrijebila.Recite mi koji dio se uranja u urin.Ono gdje pise T C ili s druge strane i koliko da drzim u urinu? Pozz

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Trakice za ovulaciju
10.2.2012 21:37:22   
mala_sa
Ne znam kakve su ti trakice, ali u urinu drzis uvijek onu stranu koja je cisto bijela, ili onaj dio koji se nalazi ispod linije na kojoj pise: max (to je oznaka dokle maksimalno smijes umociti trakicu).

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu cele.k.)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Trakice za ovulaciju
11.2.2012 18:53:51   
caja 2
OOOOOOOOJ haahha taman sam u fazi folikulometrije,danas sam dobila jedan test za odredjivanje ovulacije posto mi je vodeci folikul danas 18mm a narucena sam u utorak opet...pa mi je doktorica dala tj prodala 20km jedan test za ovulaciju znaci jedna upotreba...da napravim u ponedeljak test.....to je maalo skupo a kod nas to nema kupiti te trakice ili test za utvrdjivanje ovulacije...

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Trakice za ovulaciju
11.2.2012 22:52:49   
mala_sa
Caja 2 ne znam odakle nam pises, ali to mi je bas skupo, cuj 20KM jedan test. Kako god da na njemu budu 2 crtice i u akciju user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu caja 2)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Trakice za ovulaciju
12.2.2012 10:43:40   
caja 2
jest vjerovali ili ne 20 km sam platila.......ja sam oko Banja luke....neznam dal u banja luci ima.i koliko kostaju......jer ovo je skupo al samo jedna.....

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Trakice za ovulaciju
12.2.2012 10:45:57   
vila_7
ako neko prodaje ili ce narucivati preko neta trakice za ovulaciju i trudnocu - i ja bih par! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu caja 2)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Trakice za ovulaciju
12.2.2012 13:08:19   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: caja 2

jest vjerovali ili ne 20 km sam platila.......ja sam oko Banja luke....neznam dal u banja luci ima.i koliko kostaju......jer ovo je skupo al samo jedna.....


Ja znam da u Sarajevu regularno mozes kupiti u apoteci, a cijenu stvarno ne znam. Ja sam narucivala sa ebaya i 25 trakica + 2 testa za trudnocu sam platila 12€ (u ovo je uracunata i postarina). Trakice su super radile, nijedna nije bila neispravna.
Ako imas bankovnu karticu (master, visa i sl), onda mozes i ti naruciti sa neta, jer je punooo povoljnije.


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu caja 2)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Trakice za ovulaciju
13.2.2012 9:55:05   
caja 2
http://desmond.imageshack.us/Himg14/scaled.php?server=14&filename=testlgh.jpg&res=medium evo mog testa ovulacije.......ja danas muckam pa sta bude.......a sutra mi je 16 dc.......

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Trakice za ovulaciju
13.2.2012 9:56:42   
caja 2
http://desmond.imageshack.us/Himg14/scaled.php?server=14&filename=testlgh.jpg&res=medium ovo je moj danasnji test malo je ovdje slabije vidi T ctrica al je jaca ovako uzivo nego.na slici.........

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Trakice za ovulaciju
13.2.2012 11:53:56   
mala_sa
Caja to je to user posted image sad u akciju narednih 7 dana - sto je sigurno, sigurno je user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu caja 2)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *