|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vasi kucni ljubimci
16.12.2011 23:20:33   
Pingvina
Vjestice...bas je legenda...user posted image user posted image Meni su tako smijesni kad nesto pokusavaju a ne ide im..ja bih mogla pola dana sjediti i gledati sta rade.Imaju ideja-svaka cast.Ni covjek se ne bi sjetio sta njima padne na pamet.Nasa sad naucila da otvara vanjska vrata.Stavi sape na steku i onda glavom pogura da se otvori.Bleso jedan...
Napravi li ti nered kad ju samu ostavis u kuci???

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Vasi kucni ljubimci
16.12.2011 23:24:29   
mala87
ufffffff pingvina moja curca je uspjela izaci iz box-a a da se be izvuce iz gacica..........
a oni  su vec odradili posao tako da je ne kupujem ovaj put cacice user posted image user posted image user posted image .........

ja danas pustala psicce da se malo iskacu jer ne mogu da ih setam....bez cacica ona isla i oni su se igrali nisu uspjeli da se stignu user posted image ...........

ajde izdrzali smo pola jos pola user posted image user posted image user posted image i da traje tri sedmice........


_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Vasi kucni ljubimci
17.12.2011 0:07:34   
zvončica
Neko je spominjao pinča...moja mama ima zenku, dobila je na poklon....I ne nosi je u torbiuser posted image . To je najludji pas na svijetu, bas je kao igracka na navijanje, nema mira ni sekunde, igra se non-stop, mazi se i obozava da se utrpa u krilo. I nedavno je htjela da se pobije sa nekim ogromnim cukom jer je dosao na njenu teritoriju, u bastu iza kuce. Moju mamu obozava, prati je cak i u WCuser posted image ....Eh, jedino je malo bezobrazna sto se tice vrsenja nuzde....zna to odraditi i na laminatu. I ukrast ce hranu samo ako se okrenes na sekunduuser posted image ... Prava razmazenka, al to je moja mama kriva.
Prije nje je mama imala mjesanca i to je bio pravo pametan cuko, ali nazalost prosle godine u decembru je uginula, dobila secer, oslijepila i vrlo brzo uginula.

user posted image Name: image0626.jpg


< Poruku je uredio zvončica -- 17.12.2011 0:13:27 >


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu mala87)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Vasi kucni ljubimci
19.12.2011 18:17:08   
mala87
pozzzzzzz ko ima iskustva sa parenjem i tjeranjem......??

moja cura ima tjeranje i parili smo ih 2 puta ali ona jos uvijek krvari .....? je li to ok ili nesto nije uredu........? drugi put su se i zalijepili pa sam mislila da ce joj krvarenje smanjiti ........tjeranje pocelo 8.12.


_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Vasi kucni ljubimci
19.12.2011 18:58:06   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: mala87

pozzzzzzz ko ima iskustva sa parenjem i tjeranjem......??

moja cura ima tjeranje i parili smo ih 2 puta ali ona jos uvijek krvari .....? je li to ok ili nesto nije uredu........? drugi put su se i zalijepili pa sam mislila da ce joj krvarenje smanjiti ........tjeranje pocelo 8.12.



dok ima tjeranje ima i krvarenje

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mala87)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Vasi kucni ljubimci
19.12.2011 19:07:00   
mala87
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

dok ima tjeranje ima i krvarenje

ok ja mislila da ce prestati krvariti kad je parimo......user posted image
nemam puno iskustva.....

hvala user posted image


_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Vasi kucni ljubimci
19.12.2011 19:10:21   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: mala87

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

dok ima tjeranje ima i krvarenje

ok ja mislila da ce prestati krvariti kad je parimo......user posted image
nemam puno iskustva.....

hvala user posted image



nema na cemu user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mala87)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Vasi kucni ljubimci
20.1.2012 22:26:22   
marsupilami
evo i moje maje loptice; Asi ( kujica), Micko ( mačak), voleju se puno user posted image user posted image

user posted image



_____________________________

Božja volja nikada nas neće odvesti negdje gdje nas Božja milost neće zaštititi.
beba je stav Boga da svijet treba i dalje postojati......

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Vasi kucni ljubimci
20.1.2012 22:38:19   
Sandrich
joojjjj preslatka slikica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu marsupilami)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Vasi kucni ljubimci
20.1.2012 22:54:45   
Pingvina

IZVORNA PORUKA: marsupilami

evo i moje maje loptice; Asi ( kujica), Micko ( mačak), voleju se puno user posted image user posted image

user posted image





user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu marsupilami)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Vasi kucni ljubimci
29.1.2012 18:20:45   
pepika

IZVORNA PORUKA: marsupilami

evo i moje maje loptice; Asi ( kujica), Micko ( mačak), voleju se puno user posted image user posted image

user posted image



a jooj majko mila,preslatkiuser posted image kako bi ih sad izgnjavila,posebno macuuser posted image

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu marsupilami)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Vasi kucni ljubimci
30.1.2012 8:13:06   
Pingvina
Jutro zene..Imam jedno pitanje za sve vas koji imate zenske pse...user posted image
Moja cura je dobila zicu u novembru...da mi ne zabebi...ali kako mene oci sluze, ona je na pragu tjeranja.E sad meni nije jasno...jel ce se ona normalno tjerati samo sto nece zabebiti ako je neko stigne (jel to cilj zice?) ili je njeno tjeranje znak da nesto sa zicom nije ok??user posted image user posted image user posted image
Svaka pomoc je dobrodosla..dok veterinara ne stignem..user posted image


_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Vasi kucni ljubimci
30.1.2012 8:50:21   
palachinken

IZVORNA PORUKA: marsupilami

evo i moje maje loptice; Asi ( kujica), Micko ( mačak), voleju se puno user posted image user posted image

user posted image




Zaljubičicila sam se! Krasni su user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu marsupilami)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Vasi kucni ljubimci
1.2.2012 10:40:31   
Ilhana RR
Imam jedno pitanje =)

Ja ne volim zivotinje sa krznom, zapravo strah me vecine a i alergicna sam...

Ribice sam uvijek voljela i 80% od zivota sam ih imala i kada je Lamija zatrazila kucnog ljubimca dobila je ribice prvo u kugli i onda je se pokazala kao odgovorna oko hranjenja tako da smo joj donijeli moj akvarium iz djetinjstva.... nedavno smo bili gledali kakve jos ribice da joj kupimo i ona je zapazila kornjacice male, rekla mi je prodavacica da moze sa ovim nasim ribicama i kornjacica pod uslovom da napravim malo da ima se popeti da izadje iz vode...

Kornjaca moze doci u obzir, ja sam imala zelju da je imam kad sam bila mala al se nikad nisam usudila u kupovinu iste...

Sad mene interesuje kako je oko odrzavanja kornjace, sta sve treba da se radi itd itd... znaci sto vise informacija za ove minikornjace mi trebaju...

Hvala unaprijed =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Vasi kucni ljubimci
1.2.2012 21:17:52   
ladyblue RR
kornjača ti je jednostavna za održavanje. voda i hrana jednom dnevno. voda se promijeni jednom sedmično i to je to.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Vasi kucni ljubimci
1.2.2012 21:41:08   
Ilhana RR
Ma i ja sam to pretpostavljala al ova mi dade knjigu da procitam u vezi odrzavanja ih a neda mi se to citati pa reko neko da mi ukratko opise =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Vasi kucni ljubimci
5.2.2012 12:23:22   
Pingvina
Evo jedna divna prica..
http://www.24sata.hr/dobre-vijesti/video-unesrecenoj-starici-psic-donio-telefon-i-spasio-joj-zivot-252540
user posted image user posted image za nase najodanije i najbolje prijatelje...user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Vasi kucni ljubimci
5.2.2012 12:31:05   
animagical

IZVORNA PORUKA: ladyblue

kornjača ti je jednostavna za održavanje. voda i hrana jednom dnevno. voda se promijeni jednom sedmično i to je to.

pa i nije bas jednostavnauser posted image ja sam imala dva puta....ne bih vise...voda se mora mijenjati do pola, dva puta sedmicno, kornjace koliko ja znam ne smiju s ribicama, jer nisu bas najnjeznije, grizu, pa i ako su skroz male,opet grizu...moja prva je ujedala prst...onda, kod kornjaca se u terariju cesto pojave alge, zbog one UV sijalice ispod koje se moraju suncati...a ne znam smije li se algicid stavljati u vodu gdje su ribe... terarij je tesko ocistiti kad zazeleni...voda se usmrdi za dva dana,ako ostane imalo hrane.. mora se obratiti paznja na stavljanje vitamina za kornjace na hranu pa onda u vodu, da im ne bi unistiola oklop...sve u svemu, nisu bas jednostavne koliko se cine, a brzo rastu.... kornjace traze drugaciju temperaturu vode od riba... mojoj prijateljici se desilo da je kornjacu drzala bez uv sijalice, voda bila hladna i kornjaca hibernirala...ova mislila da je umrla i zakopala jeuser posted image UV sijalice su skupe (30-ak KM) , a pregore za cas, ako samo kap vode padne na vrucu sijalicu...meni su znale otici dvije za sedmicuuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Vasi kucni ljubimci
5.2.2012 12:31:53   
*pcelica*
Kako sam se ja juce prepala kad sam vidjela onoliki snijeg ispred kuce user posted image user posted image Cuko bio tu noc pusten nismo ga zatvarali. Kad sam pogledala kroz prozor njega nema, ja mislila zatrpan u snijegu. Mm ga zvao i zvao, kad on izlazi iz garaze i proteze se Sklonio se u garazu i tamo prespavao. Sreca pa nije bio u svom boksu zatrpao bi ga snijeg. I sve njih prosao i pravo na mene cijelo vrijeme nije se od mene odmicao nisam mogla maknuti od njega user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Vasi kucni ljubimci
5.2.2012 12:35:35   
Pingvina
Pcelice, nase cure su trenutno dobile vlasititi apartman u staroj kuci.Znas kako su smijesne..Ima tamo i nesto starog namjestaja koji planiramo na otpad kad kucu rusili...i jedna se izvali u fotelju, druga na dvosjed..Rekoh samo vam jos TV i daljinski fali.user posted image user posted image
Ja se zabrinula za ove pse lutalice..Kako ce ovo prezivjeti Boga pitaj.user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Vasi kucni ljubimci
5.2.2012 12:40:26   
*pcelica*
Ma on ima iza kuce ogradjen prostor i u tom prostoru ima svoju kolibu. Ali mi ga eto ostavili vani da se malo izigra u snijegu. JUce kad smo izasli njega nema a ustvari on je virio iz garaze ali ga mi nismo od snijega vidjeli user posted image Gospodin sve cekao dok smo razgrnuli snijeg do njega i hoda samo po onom rasciscenom dijelu nebi se uvalio u snijeg nema sanse ja ga gurnem da padne a on se bori da ostane na nogama user posted image
Ja juce nisam vidjela ni jedne lutalice a uvijek ih prodjem bar deset_ak dok odem do prodavnice a juce nista bas me interesuje gdje su se sklonili.

< Poruku je uredio *pcelica* -- 5.2.2012 12:41:40 >


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Vasi kucni ljubimci
5.2.2012 13:41:55   
Pingvina

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ma on ima iza kuce ogradjen prostor i u tom prostoru ima svoju kolibu. Ali mi ga eto ostavili vani da se malo izigra u snijegu. JUce kad smo izasli njega nema a ustvari on je virio iz garaze ali ga mi nismo od snijega vidjeli user posted image Gospodin sve cekao dok smo razgrnuli snijeg do njega i hoda samo po onom rasciscenom dijelu nebi se uvalio u snijeg nema sanse ja ga gurnem da padne a on se bori da ostane na nogama user posted image
Ja juce nisam vidjela ni jedne lutalice a uvijek ih prodjem bar deset_ak dok odem do prodavnice a juce nista bas me interesuje gdje su se sklonili.

user posted image user posted image user posted image Zna on kako treba.user posted image user posted image One moje dvije budale "rone" po snijegu.Ja jucer izisla u avliju-ledenice im se po krznu nahvatale, ali ne popustaju.user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Vasi kucni ljubimci
5.2.2012 15:17:40   
mala87
toliko o hrabrim psima user posted image user posted image moja gospoda nije htjela ni da zakoraci u snijeg user posted image user posted image user posted image ........
cura se zaletila napolje kad je upala u snijeg prvim nogana ubaci ga zenska u rikverc i povuce kao da je 4x4 user posted image user posted image a moja pametnjakovis samo stoji na vratima razgleda........user posted image user posted image valjda mu nesto nije bilo jasno..........

tako i danas...........nece ni da se nasale da izadju user posted image user posted image

_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Vasi kucni ljubimci
6.2.2012 11:55:05   
Nedi
Nasi malisani vuku N na sankama

user posted image

(odgovor članu mala87)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Vasi kucni ljubimci
9.3.2012 10:00:33   
Skvo RR
Amiju je 17 godina...nocas je imao udar...odoh sada kod mojih...veterinar treba doci da ga uspava....bas mi je tesko...grozno.....user posted image user posted image ..prije toga moram otici kupiti nesto..da ga stavimo unutra....jao ne znam ni sama kako cu......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *