|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
20.2.2012 23:38:31   
Amam
IZVORNA PORUKA: klemzi

Sine moj...samo molim Boga da te u džennet uvede i da ti sad znaš šta te čeka...da vidiš džennetska prostranstva u kojima ćeš boraviti....ljubavi moja....toliko nedostaješ....i mami i babi...i djedovima, nenama, tetki, dajdži...znaš da si bio i ostao naša najveća ljubav.....ponosni smo što smo te imali....volim te dušo moja mirisna user posted image user posted image user posted image


" Vaša su djeca džennetske pticice pa kad neko od te djece sretne svog roditelja, uzece ga za odjecu i nece ga pustiti sve dok ga Allah sa njim zajedno ne uvede u Džennet",
 
Klemzi moja,da ti Uzviseni podari snagu i sabur amin user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
23.2.2012 13:39:21   
muaaa
Eto odavno razmisljam da li da vam posaljem ovo pismo..hm, cuj pismo Bgm kao da imate adresu,a mozda i imate ko zna.

Nego da pocnem.
Godine su prosle,puno godina,a ja toliko prazna,imam djecu i muza hvala Bogu.Znate sanjam vas stalno ako ne zajedno istu noc onda odvojeno redom nekoliko noci.Kada se probudim bude mi tesko jako tesko.A znate sanjam onako kao mi zajedno kao sto smo i bili u nekom nasim ludorijama.
Ili smo na kupanju pa razbaci remi.ili smo navece pored jezera s gitarom,ili onako neobavezno gdje smo se sastajali pa cavrljali o svemu i svacemu.
E sad,znate kad odem kod mojih stalno mi je pogled okremut gore Z.... gdje si ti poginuo.Rado bih otisla na to mjesto ali minirano,nesmijem.A vuce me to strasno.
A tu F....gdje si pao od sijaca,prolazim i djeci pricam kakvu si kosu imao Afro,a oni se smiju,i kad si jeo slatko,slano,kiselo u kombinaciji hihih.
Aha i nas pozdrav i otpozdrav,sve im pricam.
Moj B....na to mjesto nikada necu moci,zao mi je.Kod tvojih sam otisla samo jednom i vidjela slike nase...s one zadnje N.godine.Ja,ti i ostala rajauser posted image
Nemogu ici,nemogu puno mi je tesko vidjeti sve.
Sanjam vas,sanjam toliko lijepo,nemogu kasnije doci k sebi od tuge sto vas vise nema,sto ste otisli u najljepsim godinama,sto niste prozivjeli ni mladost,ni djecu docekali.
Ali dobro tako je htjeo ON.
Neka vam dragi Allah da lijepi Dzenet,vi ste to zasluzili drugovi moji....uvjek ste u mom srcu.



_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 177
   [Obrisana poruka]
23.2.2012 13:50:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
23.2.2012 14:40:29   
salmy
Kako bih voljala da si sad tu,eto da te samo gledamuser posted image user posted image user posted image

Sve bi bilo drugacije da si sa namauser posted image user posted image user posted image  sve.....

Falis mi  punouser posted image user posted image user posted image user posted image  moj dragi babo.....

a ove godine lete....lete ko lude,tih 16 je proletilo za cas.....ode ti preko noci

Vidimo se mi rego.....neko danas,neko sutra.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
23.2.2012 14:40:37   
nermina_
Draga moja danas je pretuzan dan, danas je tvoja dzenaza. Bila si prelijepa i predobra. Molim dragog Allaha da ti podari lijepi Dzennet, a tvom muzu i malenoj bebici podari sabura i snage. Amin! Pocivaj u miru mila moja, zauvijek ces ostati u nasim srcima! user posted image

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
23.2.2012 16:00:08   
Anoniman
klemzy, muuaa, iman, salmy, nermina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nermina_)
  Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
24.2.2012 22:53:48   
SdZ
Nedostajes i nedostajat ces mi. Volim te i voljet cu te.
Tuga koju si ostavio je svakim danom sve veca, ali misli da cu te, ako Bog da, jednom sresti tamo potiskuju je duboko u mene. Ne daju joj da izviri. Sretna sam, ne brini. Zivot me mazi, hvala Bogu. Sve mi ide onako kako je uvijek i islo. Svaki svoj uspjeh posvetim tebi, ali... Fali mi. Fali mi onaj tvoj skriveni, ponosni osmijeh, osmijeh tvoga srca, tvoje duse koji sam samo ja primjecivala. Fale mi tvoje velike oci. Znas da svi govore da sam naslijedila tvoje oci, tako da cesto stanem ispred ogledala i trazim tebe u tim velikim, dubokim ocima, ali tuznim ocima. Ocima kojima su suze najbolje prijateljice jer te ne mogu pronaci nigdje, a traze te, uvijek.
Babi, tri godine sutra otkucavaju. Tri najtuznije godine moga zivota. Tri godine tuge, patnje i boli. Tri godine bez tvog zagrljaja, poljupca, bez tvog glasa. Ne vjerujem sama sebi da sam to izdrzala. Tri godine te nisam vidjela???? Boze, zar je moguce? Zar je moguce da nisam cula njegov glas, osjetila njegov dodir?
Bol za tobom tinja i tinjat ce, tiho, necujno. Volim te, babi. Nekad bol bude toliko jaka da mislim da necu izdrzati vise. Jednostavno dodju trenuci kad trebam da te vidim, da te osjetim, a tebe nema. Ti si negdje... ni sama jos ne znam gdje. Dodjem ti na mezar, placem, borim se sama sa sobom, ucim ti dove, molim za tebe, ali nista to ne moze nadomjestiti zelju da te kao nekad poljubim, a da ti, kao sto si govorio, pucaju obrazi.
I znam da nece stati na ovoj trecoj godini, bit ce i cetvrta, peta.... a bol za tobom ce rasti s tim brojkama dokle god te ne vidim. user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
25.2.2012 23:56:34   
klemzi
Selmyd user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bio bi on ponosan na tebe user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
7.3.2012 9:19:37   
Lady26
Dugih dvanaest godina.....dedo moj....cesto mislim na tebe, a na ovaj dan posebno....
Tuga me stigne, ne mogu se otrgnuti, stalno mi pred ocima onaj tren, kad sam dosla sva radosna kuci a tata kaze naseg Ganije nema....i ne sjecam se vise nicega....lancic koji sam kupila taj dan nikad nosila nisam, podsjecao bi me....
I ne mogu da ne pustim suzu....neka me gledaju cudno, nije me briga, falis mi.... user posted image

Voli te tvoja unuka....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
7.3.2012 9:21:32   
Malenaoduvijek
lady26
user posted image user posted image
sad si me rasplakala user posted image



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
7.3.2012 9:57:48   
Lady26
Niko ga se vise ne sjeca.... user posted image
Rijetko ga ko i spomene...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 186
   [Obrisana poruka]
8.3.2012 10:28:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.3.2012 14:47:24   
veeseelaa
ja juče bila poslom u JKP Rad i tako nešto do računovodstva da neku kamatu obračunaju mi
i naka fina ženica pita me kak se zovem i prezivam i tako zapalile čavrljamo
i ona me pita šta ti je taj i taj, rekoh to je moj otac
joj kaže koji je to laf bio kad je bio momak .... i ona se počne prisjećati kako su se družili i bla bla bla i još kolegicu uključi u priču, pita me gdje je itd ja joj pričam da je umro prije 4,5 godine....
do posla sam plakala, baš me nešto steglo bilo.... u pm
cijeli dan sam bila hafifna, drago mi jer ga ljudi pamte kao veseljaka a srce me zaboljelo jer nije tu.... kako mi samo fali user posted image dragi moj babuka

< Poruku je uredio veeseelaa -- 13.3.2012 14:48:04 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.3.2012 14:51:35   
felix
Vesela, salmy, lady, iman, mala1994,selmydzanky, i ostale koje vam fale vaši najmiliji user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.3.2012 14:56:08   
veeseelaa
hvala draga felix
inače se ne dam al ima brate dana teških..... trudim se da pričam dogodovštine o svom rahmetli ocu, da ga na takav način pamtimo i prisjećamo se i ja i članovi moje porodice, da se s nasmijemo kad se sjetimo zajedničkih trenutaka

pokušavam izbjeći misli kad je pao u komu, dan kad je umro, bolnici, sestre, doktore, hitnu...... dan kad je bila dženaza i sve one tužne i crne dane koje sam provela sa tugom....
prvi dan na poslu nakon njegove smrti mi je bio jedan od težih, kad god bi zazvonio tel mislila sam on je.... i taj dan kad sam došla kući, o Bože.... vrištala sam , jedva sam se smirila


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.3.2012 15:00:14   
Malenaoduvijek
felix hvala ti duso user posted image

a danas je 5 godina kako si otisla od nas,falis mi,falis do neba....

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.3.2012 15:03:56   
Lady26
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.3.2012 15:10:04   
felix
A , drage zao mi je mogu mislit vaše tuge al glavu gore bice bolje abd . nauci covjek stim zivjeti da je lako nije sigurno al svi cemo jednog dana otic neko prije neko kasnije .....
user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.3.2012 13:42:22   
SdZ
drago mi jer ga ljudi pamte kao veseljaka a srce me zaboljelo jer nije tu.... kako mi samo fali dragi moj babuka


Ovo se meni cesto desava. Pitaju me ljudi gdje je (umro je previse mlad i iznenadno). To su mi najgori trenuci kad moram reci da ga nema vec tri dugeee godine. Ali u svemu tome je najljepse sto ga se svi, ali bas svi, sjecaju kao veoma dobrog covjeka i sto ga hvale na sva usta, sto kazu. Tad sam istodobno i tuzna i ponosna. user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
15.3.2012 11:50:21   
Anoniman
eh moja duso pa sto nisi sa nama user posted image
a danas bi ti bio rodjendan user posted image


(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
15.3.2012 12:11:17   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hvala draga felix
inače se ne dam al ima brate dana teških..... trudim se da pričam dogodovštine o svom rahmetli ocu, da ga na takav način pamtimo i prisjećamo se i ja i članovi moje porodice, da se s nasmijemo kad se sjetimo zajedničkih trenutaka

pokušavam izbjeći misli kad je pao u komu, dan kad je umro, bolnici, sestre, doktore, hitnu...... dan kad je bila dženaza i sve one tužne i crne dane koje sam provela sa tugom....
prvi dan na poslu nakon njegove smrti mi je bio jedan od težih, kad god bi zazvonio tel mislila sam on je.... i taj dan kad sam došla kući, o Bože.... vrištala sam , jedva sam se smirila


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
9.4.2012 12:44:38   
SdZ
Osjetih potrebu da ti napisem da mi falis. Ovih dana bas previse mi nedostajes. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 197
   [Obrisana poruka]
9.4.2012 21:36:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
9.4.2012 21:40:20   
klemzi

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Osjetih potrebu da ti napisem da mi falis. Ovih dana bas previse mi nedostajes. user posted image user posted image user posted image


I tako iz dana u dan...user posted image

Nedostaju...i previše...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
9.4.2012 21:45:02   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Osjetih potrebu da ti napisem da mi falis. Ovih dana bas previse mi nedostajes. user posted image user posted image user posted image


I tako iz dana u dan...user posted image

Nedostaju...i previše...


mile moje veliki user posted image za vas


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *