|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uvecana mozdana komora kod bebe
3.10.2008 19:44:01   
andddy
 Cao drage moje .. imam jedno pitanje za vas pa ako moze mala pomoc ako se nekad neko susreo sa ovim ...

Moja rodica je trudna i ona je u 6 mjesecu trudnoce ... Na zadnjem ultrazvuku joj je doktorka rekla da je u bebe uvecana lijeva mozdana komora i iznosi 10,2 mm ... Ona kad je pitala dal to moze bit opasno rekla je nemora da znaci da je opasno kao 99% da ce do kraja trudnoce sve bit okej da se mozda sad uvecala i da ce ostati tako do kraja trudnoce ... i narucena je opet na ultra zvuk za 15 dana da provjeri dal i dalje raste i kakvo je stanje ...  Isla je na privatni pregled i takodje je isto ustanovljeno i ta doktorka je rekla da dodje za 15 dana da vide dalje kako se odvija ...  ako je neko cuo za to i ima neko iskustvo molim da napise nesto ..


hvala ... pozzz

< Poruku je uredio Dina RR -- 3.10.2008 21:35:03 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Uvecana mozdana komora kod bebe
3.10.2008 21:37:41   
Anoniman
procitaj ovu temu

http://www.ringeraja.ba/forum/tm.asp?m=10744

koliko sam mogla skontati isti bi mogao biti razlog
sretno i javi sta je bilo na pregledu

LP

(odgovor članu andddy)
  Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *