|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG
14.2.2012 12:22:52   
samo ana ana
hvala ti budem vidjela u ponedeljak sta ce bit nadam se da ce bit sve ok,puno ti hvala javim se u ponedeljak kad saznam pozzzz....

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Beta HCG
14.2.2012 13:32:25   
choirgirl
Draga samo ana ana,

moje iskustvo sa niskim beta hcg-om je nazalost lose. 14 dana nakon ovulacije kod mene je izmjereno 14, pa dva dana kasnije 44, pa dva dana kasnije 102. I mi taman pomislili evo nama nase bebe...
Sedmicu kasnije, tj. u prosli petak 336, onda u ponedeljak 346. Sumnjaju na vanmatericnu, evo danas su mi rekli da cu najvjerovatnije morati primiti injekciju kojom se izaziva pobacajuser posted image user posted image

Opet, svaka zena ima svoju krivulju kako taj hormon raste, svako tijelo je drugacijie, ne znaci da ce i kod tebe biti tako, pisem ti samo ovo moje iskustvo da ipak budes na oprezu.

Sve najbolje!

(odgovor članu samo ana ana)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Beta HCG
18.2.2012 13:49:14   
sunce27
Molim za pomoc nekoga ko se razumije u ove vrijednosti bete u srijedu sam uradila svoju prvu betu i iznosila je 14758, jucer sam dobila rezultate moje druge bete koja se nije uduplala i iznosi 23172, jako sam zabrinuta a tek u ponedjeljak idem kod dr?

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu choirgirl)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Beta HCG
18.2.2012 13:54:19   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: sunce27

Molim za pomoc nekoga ko se razumije u ove vrijednosti bete u srijedu sam uradila svoju prvu betu i iznosila je 14758, jucer sam dobila rezultate moje druge bete koja se nije uduplala i iznosi 23172, jako sam zabrinuta a tek u ponedjeljak idem kod dr?


Po informaciji koju ja imam, iz literature i sa medjunarodnih webstranica, beta hCG se "treba" duplati u periodu do maksimalno 72h. Vrlo lako moguce je da bi tvoja beta samo 12 ili 24h kasnije bila uduplana. Vjerovatno ce doktor traziti da opet radis beta hCG nalaz u ponedeljak. Meni to izgleda OK.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Beta HCG
18.2.2012 14:00:21   
sunce27
Hvala ti, nestrpljivo ocekujem ponedjeljak, puna sam briga i losih misli.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Beta HCG
27.3.2012 16:13:39   
buda_sa
Drage moje,

Posljednju user posted image sam dobila 26. februrara, a danas sam radila Betu u njena vrijednost je 183. Zanima me da li je to dovoljno visoka vrijednost? Ako neko zna iz iskustva ili...?


(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Beta HCG
27.3.2012 16:32:53   
mala_sa
Da dovoljno je visoka vrijedost Bete za trudnocu, cestitke od srca user posted image user posted image . Ponovi je opet sutra ili prekosutra, da vidis da li se dobro duplira. Ja bih uradila prekosutra.

< Poruku je uredio mala_sa -- 27.3.2012 16:34:10 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu buda_sa)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Beta HCG
27.3.2012 19:20:12   
buda_sa
Naravno, ponovit cu je u cetvrtak... Nego sam vidjela da su pojedine cure na isti dc imale daleko vecu betu pa sam se odmah user posted image

Hvala puno na odgovoru :)user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Beta HCG
27.3.2012 20:14:03   
mala_sa
Meni je 15 dana nakon kasnjenja user posted image beta bila 146, a evo sad ta beta "hara" po stanu user posted image . Vjerovatno ti je ovulacija bila nesto kasnije, pa samim tim i oplodnja, zato ako se beta pravilno dupla, nemas razloga za brigu. user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu buda_sa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Beta HCG
27.3.2012 23:39:07   
buda_sa
Draga,

puno ti hvala za odgovore, bas si me smirila... iskreno se nadam da ce sve biti ok :)

Jos jednom puno ti hvala za odgovore user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Beta HCG
28.3.2012 13:33:37   
mala_sa
Nema na cemu, javi se u cetvrtak aBd user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu buda_sa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Beta HCG
29.3.2012 11:54:09   
buda_sa
Draga,

Evo upravo ponovo radila betu, nakon sto je u utorak bila 183, danas, dva dana kasnije iznosi 547,4 :)

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Beta HCG
29.3.2012 12:03:17   
animagical
trudnice cestitamuser posted image user posted image bas se divno dupla betica

(odgovor članu buda_sa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Beta HCG
29.3.2012 12:11:20   
buda_sa
Hvala puno :)

Sada se samo nadati da ce sve biti kako treba i dalje

Ljubim vas sve, zaista mi je ovih dana mnogo znacila ova podrska

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Beta HCG
29.3.2012 12:58:35   
Lulu_08
Cestitam od srca!!!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu buda_sa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Beta HCG
29.3.2012 13:57:23   
mala_sa
Ma user posted image user posted image , masAllah za mrvicu, bas se fino dupla user posted image

Sad se samo opusti, ne razmisljaj previse o tome "sta bi bilo, kad bi bilo"; i moj prijateljski savjet ti je da neides doktoru prije 8 punih sedmica.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Beta HCG
29.3.2012 13:59:08   
buda_sa
Mala_sa

Hvala ti puno, puno, puno :) a pogotovo na savjetu jer sam se bas pitala kada bi bilo najbolje otici ljekaru...

Moj doktor mi rekao da navratim naredne sedmice (sto bi bila tek 5+ sedmica) ali i meni se to cinilo prerano...

Pusa

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Beta HCG
29.3.2012 21:34:27   
mala_sa
Mozes ti otici mjekaru i tad, ali bice bezveze jer ti nece potvrditi trudnocu zato sto se tada nista ne vidi. I samo ces sebi bezveze neku "sumnju" da stvoris dok cekas drugi pregled koji ce biti za 2 sedmice.

Sa punih 8 sedmica, srculence vec uveliko kuca, i vidjet ces da nema ljepseg zvuka na svijetu, srce ti bude ogromnooo. Zato sacekaj sa pregledom, i izaci ces jako sretna i potpuno ispunjena user posted image

Jos jednom nema na cemu, tu smo da se pomognemo user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu buda_sa)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Beta HCG
21.5.2012 16:13:40   
irisss
Moja beta 18 dpo je 180, je li to premalo? Imala sam jednu vanmateričnu, bojim se opet istog, imam samo jedan jajovoduser posted image ne mogu dočekati 2 dana da vidim dupla li se...Kolika je vaa bila beta 4 dana nakon kašnjenjauser posted image ?

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Beta HCG
21.5.2012 18:37:12   
merima_s
Nije premalo, moja je bila oko 170 i nije se čak ni duplala dva dana poslije nego samo blago porasla na otprilike 220 a evo sad me sikira jer neće da ruča ništa user posted image . Ja sam se brinula, i sumnjali su na vanmateričnu međutim sve je hB dobro prošlo. Koliko ja znam za betu je najbitnije da se dupla, a ima dosta velik raspon vrijednosti. Evo na rodi vidim za 18. dpo može imati vrijednost od 70 do 758, zato ne brini i misli pozitivno, sad ti stres najmanje treba. Sretno!

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu irisss)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Beta HCG
21.5.2012 20:40:30   
irisss
Baš si me ohrabrilauser posted image . Ne mogu se nikako opustiti, mislim da je napetost i kočila dugo da dođe do trudnoće. Vanmaterične se bojim panično i evo već ¨imam¨bolove u preponi. Moraću se strpiti i ponoviti betu, ali mislim da će me jedino uzv smiriti ako sve bude o.k. Pročitala sam da se gastacijska vidi sa 5 sedmica, je li to 5 sedmica od zm?user posted image

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Beta HCG
22.5.2012 8:11:46   
merima_s
Jeste, u 5. sedmici nakon zm. Bit će aBd sve dobro. Javni kakva je druga beta.

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu irisss)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Beta HCG
23.5.2012 13:11:14   
irisss
Druga beta 484user posted image

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Beta HCG
23.5.2012 13:15:26   
pepika
pa to je super user posted image

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu irisss)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Beta HCG
23.5.2012 18:04:16   
merima_s
Cestitam, baš mi je drago user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *