|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 13:35:14   
zeze

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: zeze

I moj muz je ters , ma ters i po. Kad se posvadjamo zgrada se trese. Samo sto ja psujem, a on suti.user posted image

nije onda ters cim suti u takvoj situaciji



UUUU jest znas koji. Nekad ja sutim , nekad on pa se nadopunjujemo hahaha. Samo sto on ne psuje, ali to od mene jace. Nekad mi prigovori zbog toga, ali sta cu kad to samo izlazi iz mene. Ne psujem mu ni mamu , ni tatu ali zato kad krenem ostalo jedva se zaustavim.user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2001
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 13:36:45   
hanabanana
Baš se nutele maže???

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2002
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 13:37:27   
Nedi

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja kontala postavit anketu ko jede nutellu kasikom a ko maze na hljeb, da dokazem da nisam jedina ja nenormalnauser posted image


Sad kako smijem jesti a necu se udebljati kasikom i to velikomuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2003
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 13:45:08   
bebacha

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Baš se nutele maže???



user posted image user posted image user posted image
i ja se to stalno pitam

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2004
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 13:45:51   
Nedi

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Baš se nutele maže???



user posted image user posted image user posted image
i ja se to stalno pitam


Maže se na jedino na palačinke koliko ja znamuser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2005
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 13:46:26   
teacher75
a ja ispadoh nenormalna, pa ko je ovdje lud?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2006
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 13:47:39   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Nedi


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Baš se nutele maže???



user posted image user posted image user posted image
i ja se to stalno pitam


Maže se na jedino na palačinke koliko ja znamuser posted image


i pospe orasima i plazma kakesom...i doda kugla sladoelda (po mogucnosti dvije ) i prelije cokoladnim topingom... gladna sam user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 2007
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 13:49:58   
bebacha
user posted image user posted image
uh
Tiki normalna si,zakljucili smouser posted image
Visnja neznas ni ti sta je dobrouser posted image
a ja bi mogla definitivno imat problema u brak kad sam muzu kazem "ljubavi nema vecere,pravis palacinke"(imam linoladu.orase.sladoleduser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2008
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 13:53:02   
virgulina
posto moze da izazove probleme u braku ali moram da kazem nutela se jede KASIKOM user posted image
mackanje je prevazidjeno
i moj zakoniti ne jede slatko tako da nutela iz majn user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2009
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 13:54:45   
teacher75

IZVORNA PORUKA: virgulina

posto moze da izazove probleme u braku ali moram da kazem nutela se jede KASIKOM user posted image
mackanje je prevazidjeno
i moj zakoniti ne jede slatko tako da nutela iz majn user posted image

mm kupi teglu da moze ponekad namazati a ja to pojedem za 1 dan, pa ga doceka na dnu tegle i onda me u afektu tako pocasti nazivima zivotinja

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu virgulina)
Neposredna veza do poruke: 2010
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 13:55:55   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Nedi


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Baš se nutele maže???



user posted image user posted image user posted image
i ja se to stalno pitam


Maže se na jedino na palačinke koliko ja znamuser posted image


i pospe orasima i plazma kakesom...i doda kugla sladoelda (po mogucnosti dvije ) i prelije cokoladnim topingom... gladna sam user posted image


Šta će mi čokoladni preliv na gromadu čokoladnog sladoleda :)






_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2011
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 13:56:31   
Visnja RR
od viska glava ne boli ...mislim na cokoladu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2012
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 13:59:11   
veeseelaa

ja s tim nemam problem, ja ne volim nutelu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2013
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 14:01:13   
virgulina

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: virgulina

posto moze da izazove probleme u braku ali moram da kazem nutela se jede KASIKOM user posted image
mackanje je prevazidjeno
i moj zakoniti ne jede slatko tako da nutela iz majn user posted image

mm kupi teglu da moze ponekad namazati a ja to pojedem za 1 dan, pa ga doceka na dnu tegle i onda me u afektu tako pocasti nazivima zivotinja

nema po nekad namazat to se jede omah ili sad i to kasikom user posted image
eventualno ali samo u krajnjoj nuzdi na palacinke a ostatak pokasikati , ono drugo je grijeh ( mislim mazati na leba) user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2014
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 14:10:38   
henna ze

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: virgulina

posto moze da izazove probleme u braku ali moram da kazem nutela se jede KASIKOM user posted image
mackanje je prevazidjeno
i moj zakoniti ne jede slatko tako da nutela iz majn user posted image

mm kupi teglu da moze ponekad namazati a ja to pojedem za 1 dan, pa ga doceka na dnu tegle i onda me u afektu tako pocasti nazivima zivotinja

ženo dobro te ne zatvori?


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2015
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 14:11:15   
D_K

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: teacher75

mene moj kad vrijedja ne psuje vec me naziva zivotinjama, npr, kad sam mu pojela nutelu nazvao me krmacomuser posted image


znam da nije smjesna situacija ali bukvalno su me suze zalile.. cuj zeni reci krmaco jer ti je pojela nutelu.. vas dvoje ko da ste prvi osnovne.. joj placem od smjeha.. popravila si mi dan..

nisi citala na razgovorima kad sam se zalila? krenuo covjek da vecera i da zasladi nutelom, a ja mu kasikom pojela skoro citavu teglu, ostavila mu malo da namze. pa me napao da niko normalan ne jede nutelu kasikom vec namaze 2-3 kriske i bude mu tegla 7 dana a da sam ko krmacauser posted image


ma nisam citala, pa gdje ce zeni reci da je krmaca (pod broj 1) a drugo zbog nutele (mislim stvarno).. trebala si ti pravo onom tavom po glavi, reci to mi je od viska secera, malo postajem agresivna user posted image user posted image ..
kupis mu 5 tegli pa nek oci napari a ti sebi kupis rezervne da ti ne broji..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2016
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 14:14:12   
D_K

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja se ne zelim tako olako odreci svog braka, drago mi je da imam izbor, koliko je samo zena diljem svijeta prisiljeno trpiti torture a ne mogu se nikada razvesti. Hvala Bogu, na tom izboru, samo ne zelim tako lako odustati , barem ne u ovoj fazi. Poslusacu vas savjet i jos se smiriti pa tek onda razgovarati


Naravno da se nećeš odreći. Ali morate razgovarati. I on mora naučiti da i u svadji ima granica.
I da se ta granica ne smije preći.

Sretno!


nema dalje anonimna..
samo nadji svoj nacin kako ces ovo ostvariti i eto ti srecnog braka user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2017
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 14:14:51   
Anoniman
Alma, ne branim ga, nego mi hiljadu misli prolazi kroz glavu, kad se sjetim rijeci i slika dodje mi da ga udavim,.. da se spakujem, pokupim djecu i odem. Sinoc sam vrlo malo spavala ( jesam zato peglala u 5 ujutru, da barem bude nesto korisno od nespavanja, sve ljetne stavri su spremne : ) ). Da smo nas dvoje u braku a djecu jos nemamo, ne bi on mene vise ocima vidio. Ovako , dvoje neduznih bica, ciji su cijeli svijet mama i tata , mogu ispastati samo jer mama i tata nisu bili spremni da se bore. Dobra drugarica mi je dijete rastavljenih roditelja, uvijek se sjetim nje i ljutnje koju cijeli zivot nosi zbog toga sto su joj roditelji bili rastavljeni. Danas nije u stanju imati ozbiljnu vezu jer se boji da ne zavrsi kao njena majka... Naravno da se slazem da je bolji razvod nego da djeca budu stalno prisutni svadjama roditelja i psovkama i td. Moj je cilj, ako je moguce ikako uticati na prgavu narav da izbroji do 10 prije nego sto podje psovati ili gurkati.Ako ne uspijem, bica jos jedna brojka u statistickom proracunu ucstalosti razvoda, al nada umire zadnja. Definitivno cu vam se javiti, ha iz sigurne kuce ( ne dao Bog : )-, ha sa kakve plaze ( da se i ja nasalim na svoj racun) Pomogle ste mi puno samim tim sto ste me saslusale i davale mi savjete, nekako sam sada sigurnija u to sta mi je cilj.Odsada cu cesce biti na forumima, mozda i ja nekome pomognem , kao sto ste vi meni danas,

(odgovor članu Alma_27)
  Neposredna veza do poruke: 2018
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 14:19:22   
Nedi
Anonimna sretnouser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2019
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 14:21:37   
Alma_27
Ma niko tebi nije rekao da se razvedes nego da okrenes novi list. Ili opcija ignore koja najvise boli takve tipove, ili da sebi odmah nadjes posao,ili da mu se suprostavis ili kombinacija svega navedenog... Samo da ne bi doslo do ne daj Boze i da djeci das dobar primjer.





A sto se tice nutele, meni je uvijek bila muka kad bih vidjela muza kako kasikom jede nutelu dok nisam ostala trudna drugi put. A onda majko mila user posted image user posted image user posted image user posted image Kao da sam iz gladnih dosla user posted image I nutelu i med kasikom. Tad me je nazvao kravicom user posted image
Jos sam mu naredila da od mene sakriva slatkise pa on ih podigne na kuhinjske elemente a onda ja odozdo s velikim stomakom gledam onu nutelu a gleda ona mene user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2020
   RE: Problemi u braku
14.5.2012 14:44:47   
virgulina
Anonimna , srecno user posted image
sta god da odlucis , neka bude kako treba user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 2021
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 14:08:10   
Anoniman
Pisem pod anonimno, jer znam mnoge sa ovog foruma pa mi je malo nezgodno.

Ne znam da li cu pronaci neko rjesenje za sebe pisuci ovdje, ali cu barem sa nekim da podjelim svoju muku.

Imam probleme sa muzom i njegovim nasilnickim ponasanjem. U braku smo 4 god i cini me se da je svakim danom sve gore i da sve sto vise trpim problemi se vise gomilaju, a mm postaje sve vise nasilan.
Zivim u drugoj zemlji i ovdje imam privremeni boravak, pod uslovom da sam sa njim u braku i da zivimo zajedno.
Ali se bojim da ja vise ne mogu dalje. Jucer je mm presao sve granice moje tolerancije i ja sad ne znam sta da radim?
Napao me iz po meni bezveznog razloga, jer se oprzio otvarajuci fritezu, pa je tada opalio po meni kako sam glupa zasto sam tu stavila fritezu kako ce se kuhinja od pare da s...
i mnogo teskih rijeci je palo, a sve red mojom mamom sa kojom sa pricala preko msn i koja je cula sve njegove uvrede upucene meni.
Poslije toga se malo smirio, a onda smo poceli ponovo da se raspravljamo u vesi godisnjeg odmora zbog toga sto sam rekla da cemo ove godine biti vise kod mojih roditelja jer radi njih i idem u Bosnu. A svekrva je i onaku ovdje i ne moram cijeli odmor da provedam i u Bosni sa njom. On se na to jako naljutio, poceo ponovo da me vrijedja i rekao da tako nece biti i zasto sm se udavala, ako ne mogu bez svoje mame, koju i onako ne vidjam po cijelu godinu dana, ali eto za njega je i to previse. Svadji nije bilo kraja poceo da mi govori ko sam ja da mu ista naredjivam i odgurnuo me zna zid i uhvatio za vrat, u tom trenu ja sam njga u revoltu jako osamarila i ona me pustio, al cim ga proslo ponovo me odgurnu o uhvatio za vrat, ali sam i ja njega nekako uspjela scepati za vrat, dok u om trenu nije dosla nasa cerkica od nepune 2 godine i stala izmedju nas da nas rastavi.

Tesko mi je zbog svega. Tesko mi je sto je moja cerkica morala to sve da gleda i slusa i sto nas je onako uplasena gledala. Tesko mi je sto je moja mama cula sve njegove uvrede i kako se ponasa prema meni.
A ne znam sta i kako dalje? Da stvar bude gora ukraden mi je novcanik prije mjesec dana a u njemu je bila kartica za boravak od odve zemlje, sad je ijela procedura dok se napravi druga i dugo traje najmane 6 mjeseci. Da bih isla u Bosnu potrebna mi je viza po koju sam trebala u srijedu da idem, a sad se sve iskomplikovalo.
Ne mogu sa njim vise da zivim, a gdje da odem. Bojim se svoje reakcije, bojim se za svoje dijete. Ne zelim nju da ostavim, a ne mogu da zivim bez nje. On mi nece dozvoliti da je uzmem sa sobom, jer me sinoc istjeavao iz kuce, ali ja nisam htjela bez nje. A ni zbog toga sto imam pravo na ovu kucu kao i on, jer smo je nedavno kupili i ako on sam placa hipoteku, jer ja ne radim i zbog toga mi stalno prigovara kako je kuca sam njegova jer on je placa, a bez moje dozvole i mog potpisa je ne bi moga kupiti. Kod svojih ne mogu jer su i oni u teskom finansiskom stanju. otac tek poceo da radi nakon 9 mj sto nije radio, mama vec mjesecima nije dobila plate i njena firma samo sto se nije zatvorila. ovdje ne mogu ostati, ako ne zivim sa njim, nece mi dozvoliti da kcerku povedem sa sobom u Bosnu. Kada mi je ukraden novcanik ostala sam i bez kartice, on mi je dao svoju, jer imamo zajednicki racun, a jutros vidim da ju je uzeo, jer je stigao novac koji on prima za mene zato sto ja ne radim, pa se vjerovatno uplaio da ne bih podigla novac i negdje otisla.

Znam da sve ovo sto sam napisala izgleda ne moguce i mozda cete pomisliti da se neko zeza sa vama, jer pisem po anonimno, ali samo ja znam sta me snaslo, pa odlucih da bar sa nekim podjelim ovo sve mozda mi bude malo lakse.

(odgovor članu zeze)
  Neposredna veza do poruke: 2022
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 15:28:06   
hanabanana
Prvo, zovi policiju kad te drugi put uhvati za vrat, kad te odgurne, zagalami na tebe.
Drugo, traži da smjeste u sigurnu kuću, i tebe i dijete.
Reci da se bojiš za svoj život i za život svog dijeteta.

Kuću dijeliti na pola,to je bračna stečevina, radila ti ili ne radila.
Dijete ti niko ne može uzeti.

Nemoj trpiti ništa.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2023
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 15:28:57   
veeseelaa
čitala sam al nisam znala šta napisati
anonimna najbitnije od svega je voliš li ti njega? ako ne, lako ćeš ti to ako da biće svega...
sretno draga moja


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2024
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 15:39:11   
emi7908
Anonimna slažem se sa Hanabananom i njenim savjetom, i stvarno mi je žao što prolaziš kroz to user posted image . Nemoj to da trpiš a pogotovo tvoja curica da to gleda i prolazi kroz taj haos. Jednom je to uradio i opet će... ne znam šta reći više stvarno mi je žao... 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *