|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 15:43:40   
zvončica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

čitala sam al nisam znala šta napisati
anonimna najbitnije od svega je voliš li ti njega? ako ne, lako ćeš ti to ako da biće svega...
sretno draga moja




Ma koja ljubav kad te scepa za vrat i treska od zid....
Zivot u strahu i nedoumici hoce li opet to ponoviti sve i da se izvinjava svaki dan do kraja zivota....ni pod razno....
Put pod noge....to je moje misljenje....ili kao sto rece Hanabanana....
Nema te ljubavi i oprosta za takve postupke, pa da ga ne znam koliko volim....mogao bi jednom i vozdrica za sva vremena.
Eto mu njegova mama pa nek njoj suknju cuva.....i tebe je tvoja pozelila kao i ti nju...
Ma, bas sam bijesna user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2026
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 15:44:16   
veeseelaa
kako je samo tužno kad se dvoje uzmu iz ogromne ljubavi i onda se desi nešto ovako il nešto slično.....
gdje nestane ljubav, gdje se greška napravi??user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 2027
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 15:45:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: zvončica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

čitala sam al nisam znala šta napisati
anonimna najbitnije od svega je voliš li ti njega? ako ne, lako ćeš ti to ako da biće svega...
sretno draga moja




Ma koja ljubav kad te scepa za vrat i treska od zid....
Zivot u strahu i nedoumici hoce li opet to ponoviti sve i da se izvinjava svaki dan do kraja zivota....ni pod razno....
Put pod noge....to je moje misljenje....ili kao sto rece Hanabanana....
Nema te ljubavi i oprosta za takve postupke, pa da ga ne znam koliko volim....mogao bi jednom i vozdrica za sva vremena.
Eto mu njegova mama pa nek njoj suknju cuva.....i tebe je tvoja pozelila kao i ti nju...
Ma, bas sam bijesna user posted image


ma jeste draga moja al džaba nismo svi isti.... kažem ako ga ne voli onda je sve lako, za sve se nadje načina, problem je kad emocije postoje i kad muž premunta ženu na svoj mlin a onda ponovo negdje se prolazi kroz isto


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 2028
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 15:51:17   
bananica

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Prvo, zovi policiju kad te drugi put uhvati za vrat, kad te odgurne, zagalami na tebe.
Drugo, traži da smjeste u sigurnu kuću, i tebe i dijete.
Reci da se bojiš za svoj život i za život svog dijeteta.

Kuću dijeliti na pola,to je bračna stečevina, radila ti ili ne radila.
Dijete ti niko ne može uzeti.

Nemoj trpiti ništa.




bas ovako

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2029
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 18:26:53   
niki83
Uvijek me rastuzi citati bilo cije postove na ovoj temi, a narocito kada zena kaze da je poznajemo user posted image
Ipak, vjerujem iskreno da ce se tvoja situacija rijesiti onako kako je najbolje po tebe i tvoje dijete.
Moj bi savjet bio da se javis u neku strucnu ustanovu, pa makar to bila i neka ambasada.. Iako si izgubila karticu za boravak i situacija ti se iskomplikovala sigurna sam da imaju neki nacin zastite za majke i djecu, ako im ispricas cijelu i istinitu pricu..
Do tada evo imas rr zene koje su pomogle i mnogim drugim zenama u nevolji, i znam da se nisi obratila na krivu adresu user posted image user posted image za tebe i tvoju curicu..

_____________________________

N&N

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 2030
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 18:36:57   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pisem pod anonimno, jer znam mnoge sa ovog foruma pa mi je malo nezgodno.

Ne znam da li cu pronaci neko rjesenje za sebe pisuci ovdje, ali cu barem sa nekim da podjelim svoju muku.

Imam probleme sa muzom i njegovim nasilnickim ponasanjem. U braku smo 4 god i cini me se da je svakim danom sve gore i da sve sto vise trpim problemi se vise gomilaju, a mm postaje sve vise nasilan.
Zivim u drugoj zemlji i ovdje imam privremeni boravak, pod uslovom da sam sa njim u braku i da zivimo zajedno.
Ali se bojim da ja vise ne mogu dalje. Jucer je mm presao sve granice moje tolerancije i ja sad ne znam sta da radim?
Napao me iz po meni bezveznog razloga, jer se oprzio otvarajuci fritezu, pa je tada opalio po meni kako sam glupa zasto sam tu stavila fritezu kako ce se kuhinja od pare da s...
i mnogo teskih rijeci je palo, a sve red mojom mamom sa kojom sa pricala preko msn i koja je cula sve njegove uvrede upucene meni.
Poslije toga se malo smirio, a onda smo poceli ponovo da se raspravljamo u vesi godisnjeg odmora zbog toga sto sam rekla da cemo ove godine biti vise kod mojih roditelja jer radi njih i idem u Bosnu. A svekrva je i onaku ovdje i ne moram cijeli odmor da provedam i u Bosni sa njom. On se na to jako naljutio, poceo ponovo da me vrijedja i rekao da tako nece biti i zasto sm se udavala, ako ne mogu bez svoje mame, koju i onako ne vidjam po cijelu godinu dana, ali eto za njega je i to previse. Svadji nije bilo kraja poceo da mi govori ko sam ja da mu ista naredjivam i odgurnuo me zna zid i uhvatio za vrat, u tom trenu ja sam njga u revoltu jako osamarila i ona me pustio, al cim ga proslo ponovo me odgurnu o uhvatio za vrat, ali sam i ja njega nekako uspjela scepati za vrat, dok u om trenu nije dosla nasa cerkica od nepune 2 godine i stala izmedju nas da nas rastavi.

Tesko mi je zbog svega. Tesko mi je sto je moja cerkica morala to sve da gleda i slusa i sto nas je onako uplasena gledala. Tesko mi je sto je moja mama cula sve njegove uvrede i kako se ponasa prema meni.
A ne znam sta i kako dalje? Da stvar bude gora ukraden mi je novcanik prije mjesec dana a u njemu je bila kartica za boravak od odve zemlje, sad je ijela procedura dok se napravi druga i dugo traje najmane 6 mjeseci. Da bih isla u Bosnu potrebna mi je viza po koju sam trebala u srijedu da idem, a sad se sve iskomplikovalo.
Ne mogu sa njim vise da zivim, a gdje da odem. Bojim se svoje reakcije, bojim se za svoje dijete. Ne zelim nju da ostavim, a ne mogu da zivim bez nje. On mi nece dozvoliti da je uzmem sa sobom, jer me sinoc istjeavao iz kuce, ali ja nisam htjela bez nje. A ni zbog toga sto imam pravo na ovu kucu kao i on, jer smo je nedavno kupili i ako on sam placa hipoteku, jer ja ne radim i zbog toga mi stalno prigovara kako je kuca sam njegova jer on je placa, a bez moje dozvole i mog potpisa je ne bi moga kupiti. Kod svojih ne mogu jer su i oni u teskom finansiskom stanju. otac tek poceo da radi nakon 9 mj sto nije radio, mama vec mjesecima nije dobila plate i njena firma samo sto se nije zatvorila. ovdje ne mogu ostati, ako ne zivim sa njim, nece mi dozvoliti da kcerku povedem sa sobom u Bosnu. Kada mi je ukraden novcanik ostala sam i bez kartice, on mi je dao svoju, jer imamo zajednicki racun, a jutros vidim da ju je uzeo, jer je stigao novac koji on prima za mene zato sto ja ne radim, pa se vjerovatno uplaio da ne bih podigla novac i negdje otisla.

Znam da sve ovo sto sam napisala izgleda ne moguce i mozda cete pomisliti da se neko zeza sa vama, jer pisem po anonimno, ali samo ja znam sta me snaslo, pa odlucih da bar sa nekim podjelim ovo sve mozda mi bude malo lakse.




nema duso ovdje zivota.
spasavaj se kako znas i bjezi dok ne bude kasno.
u brakovima sa problemima vrijeme ne igra ama bas nikakvu ulogu.kad se nacne nesto sto bi trebalo biti jedinstveno ono se obnoviti ne moze,pogotovo u tvom slucaju.godine ce proci i na kraju ces opet ostati sama(ali to vec jesi) samo je pitanje koliko mozes izdrzati.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2031
   [Obrisana poruka]
18.6.2012 18:38:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 2032
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 18:53:03   
Hanady RR
da...
i ja mislim da znam tko je u pitanju...i bez obzira na sve...samo bih rekla ono što i hanabanana...riješi situaciju tamo gdje jedi sada...postoje tamo i brže i bolje institucije za istouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2033
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 18:58:25   
hatepsut
Anonimna,nadam se da si prijavila da ti je nestala "boravisna dozvola" ,prvo si trebala da pozovies policiju,nema veze sto si ti tu bez stalne boravisne dozvole pa insan si nisi zivotinja.sigurno ce naci nacin da te smjeste negdje a djete takvom nasilniku nece niko dati.ako ne uspijes nazovi nasu ambasadu oni ce ti sigurno pomoci jer meni se desilo da mi je u stranoj drzavi istekla viza pa sam zvala ambasadu za savjet,oni kao kad izgubis pasos mogu da daju neki list koji vazi kao i sam pasos,vjerujem da ce ti pomoci(ako se zelis vratit u Bosnu).
Mislim nema tu ljubavi,na zalost.kako me moze povrediti neko ko me voli user posted image a s uvredam a da ne pricam o udaricma gubi se i ljubav da je velika ne znam ti koliko.
Ja se samo bojim sto u 80% ovakvih i slicnih situacija zene predju preko svega i nastave da zive s "monstrumom" koji se smiri jedan period i onda hajmo Jovo na novo.Na zlost i moja mama je jedna od takvih zena,ne mislim da su to lose zene nego jednostavno nadaju se da ce biti bolje ali na zalost vrlo rijetko bude bolje.
Ja ti zelim svu srecu ovog svijeta da se sve rijesi u tvoju korist user posted image

< Poruku je uredio hatepsut -- 18.6.2012 18:59:25 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2034
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 20:33:32   
Alhemicarka

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kako je samo tužno kad se dvoje uzmu iz ogromne ljubavi i onda se desi nešto ovako il nešto slično.....
gdje nestane ljubav, gdje se greška napravi??user posted image




Ne vjerujem da se ovakve stvari dešavaju "odjednom", samo na vidjelo isplivaju kasnije, kad se ljudi susretnu sa pravim životnim problemima, od onih najobičnijih ko će otići platiti račune, do onih velikih životnih. Ali vjerujem da uvijek postoje neke naznake da je neko nasilan, samo ih neko od prevelike ljubavi ne uspije vidjeti. Jedna moja prijateljica se zaljubila u lika koji živi u inostranstvu (naše gore list) i kad su se počekli zabavljati on njoj kaže ako želiš biti sa mnom nemoj raditi, ja ću ti slati pare za sve što ti treba. Znam da sam tad rekla - ovo je neki nasilnik, hoće odmah pod kontrolu da je uzme, još ona ide tamo, nema nikoga svog, a on i oca i mater uz sebe. Međutim, ona je posao odmah ostavila, ali iste sekunde. Kako sada stvari stoje, bojim se da sam bila u pravu, nažalost...

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2035
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 20:54:12   
Alma_27
anonimna, nemoj samo da te ubijedi da sebi ne mozes pomoci i da si u svemu ovisna o njemu! sta mislis da li bi on htio da se mijenja? imate li tamo neke prijatelje?


mozda da napises u kojoj zemlji zivis pa ce neka forumasica znati sta se moze zakonski uraditi i da li ti neko moze pomoci. sta god, sigurno postoji neki SOS telefon i, u krajnjem slucaju policija. ne dozvoli sebi da te udari vise nikad. ni zbog sebe a znas i sama zbog svog djeteta

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 2036
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 21:19:09   
henna ze
uuvodio bi on mene sad bi jaa njega ovim laktom u gipsu po sred glave..jesam se naljutila..mrzim takve tipove..on fol frajer..i p.... obična...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 2037
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 21:30:40   
Anoniman
Hvala vam svima sto ste se javile i sto susosjecate sa mnom. Ma ja se u tom trenutku nisam ni sjetila policije, ali sam poslije razmisljala sta da su komsije pozvale policiju, jer vjerujem da su sve culu, sta bih uradila? Pa ispricala bih im sve onoliko koliko se mogu snaci sa njihovim jezikom pa sta bude.

Hanabanana i Hanady vi ste pravnice i najvise iz tog sam se razloga javila da vidim sta bi mi vi savjetovale.

Vesela tesko da mogu odgovorit na tvoje pitanje. Voljela ga sigurno jesam. Jedan od dokaza je i taj sto sam dosla ovdje da zivim gdje nikoga svog nemam niti poznajem. Sto sam svasta pretrpila od strane njegovih sve napade stojecki podnjela i krenula dalje samo da smo zajedno, ali ipak ne ide. I sad nakon svega ne mogu reci da ga volim. Ljutam sam i jako povrijedjena da niti trun ljubavi ne osjecam prema njemu. Nisam mogla da vjerujem daa neko moze prestati voljeti preko noci, a sve zbog losih postupaka onog drugog.

Ja sam i u djetinjstvu dovoljno prezivjela nasilja, sa svojim ocem, zbog cega se moja mama rastala od njega i ostavila mene, pa se opet nakon nekoliko godina radi mene vratila njemu, jer je meni toliko silno nedostajala. Nagledala sam se svega i svasta prezivjela i molila boga da i ja ne prolazim kroz isto, ali eto nisam nesto bolje sudbine nego moja mama. Razlika je samo u tome sto mm nije lakoholicar kao moj otac, ali je ipak nasilan kao i on.
Vjerovatno zbog svog tog iskustva sa nasiljem nisam jucer samo stajala i pustila da od mene radi sta hoce, vec sam se pokusala braniti i posto se to sve odigralo u kuhinji malo je falilo da se docepam noza i da ga zbodem, ali kazem hvala Bogu sto me sprijecio u tome pa nisam, sada bi moja malena bila bez mene. A da sam bila na to spremna u tom trenutku jesam.

Malo sam trazila po netu o razvodu u inostranstvu i koliko sam skontala u pojedinim evropskim zemljama i nije se bas lako rastati. Jedan od uslova je da ne zivite skupa godinu dana da bi se mogli rastati.
Jedini izlaz je da idem u sigurnu kucu, ako me prime i pod uslovom da i malena ide sa mnom.
A ja ovdje nemam nikoga, on ima svojih blizi, a drustva nemamo jer mm ne zeli da se druzi, nema on za to vremena i to je za njega preveliko opterecenje.

(odgovor članu zvončica)
  Neposredna veza do poruke: 2038
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 21:37:00   
neki x
Ja ne bih mogla zaspati pored takvog covjekauser posted image user posted image user posted image
Bjezi kud te noge nose,i to odmah!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2039
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 21:37:42   
Hanady RR
Anonimna niti jedna zemlja u evropi nasilje ne trpi....
prijavom institucijama rješavam mnogo toga...
za dijete se nemoj bojati niti jedna zemlja neće ga ostaviti nasilniku...

ne znam što ti sugerisati ali ono što znam da gdje god si mimo ''brdovitoga balkana'' nasilje je kažnjivo i neće mu lako biti sa isntitucijama koje bi ti pozvala?

sad je drugo dali možeš, hoćeš, želiš....
a opet nemoj se sojećati bespomoćno jer ti nisu tvoji tu...
dražava će te štitit imala ti mamu pored sebe ili ne...

vrlo je teško dati ti konkretan savjet pod ovim okolnostim, zemlje koja eu pitanju a i tvojih istinskih želja....

user posted image
žao mi je zaista...nisma pametna što konkretno reći što do sada nismouser posted image


Dodala bih samo da ne dozvoliš sebi lukszuz da budeš nečija marioneta, pokorno šutiš i prirediš djetetu scene koje se pamte za cijeli život ( kao što ti pamti)
nema ništa lijepo u lošem braku koliko dobar razvod tom djertetu koje dovajaš od nasilnika može donijeti...

razmisli...jedan je život...
i ne nemoj posezati da ubiješ njega, udariš ga , svetiš se...to nije rješenjeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2040
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 21:51:38   
Hanady RR
možda da se ovatiš našij ambasadi tamo jer je imamo...
ipak u slučaju razvoda šta sa tvojom boravišnom dozvolom...jer si je dobila po osnovu braka...
ne možeš n prečac tako dolućivati o sudbini...
nećeš ovdje naći odgovore...al nazovi ambasadu pitaj ih...šta dalje, kome i kako d anajbolje bude po tebe i dijete zajednouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2041
   [Obrisana poruka]
18.6.2012 21:53:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 2042
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 22:06:56   
Anoniman
Draga anonimna pretpostavljam ko si. Posto ja imam rodbine u "zemlji" gdje mislim da si ti, ako hoces mogu ispitati sve! Ako zelis mozemo i preko pp-a.
Bas,ali bas mi je zao.. Saljemo vam user posted image user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 2043
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 22:10:07   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image

ja sam sad ono pretužna....


anonimna...mislim da je za tebe najbolje da se javiš nekome na PP...
nekome sa kim si bliska na forumu...mislim da ti u svom strahu ne možeš ni rasuđivati, predivna si osoba da sad ovo nosiš...

trebaš pomoć-traži je...

nemoj se zakovat molim te...

mora biti neko na ovome forumu u koga vjeruješ da neće otriti tvoj identitet...
mora ti neko pomoći...
ti si se zatvorila tamo i ne možeš sama...molim te razmisliuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2044
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 22:13:58   
rerica
Bjezi dok si jos u pameti,to je bolestan covjek....user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2045
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 22:22:02   
InLove

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Draga anonimna pretpostavljam ko si. Posto ja imam rodbine u "zemlji" gdje mislim da si ti, ako hoces mogu ispitati sve! Ako zelis mozemo i preko pp-a.
Bas,ali bas mi je zao.. Saljemo vam user posted image user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sam pisala kao anonimna, ne znam znas li da sam nick mjenjala.. Ako nisi upratila ja sam Malena_A .. ako zelis slobodno se javi!!

A slazem se sa Hanady, mozes mnogo cega uradit,u to sam sigurna! Samo budi hrabra i odlucna, zbog sebe i svoje cure!! user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2046
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 22:26:09   
Medić*
Anonimna zao mi je, iako tamo nemas nikoga svog, nisi sama, pokreni se i potrazi pomoc. Ti si najbitnija.

Budi mirna i pribrana sa njim, nikada se ne zna kako covjek moze reagirati. Razmisljaj i postupi najmudrije sto mozes, ipak zivis sa njim i znas kako reaguje u nekim situacijama.

Nemoj se u sebe zatvarati. Otvori se nekome kome vjerujes pa cak sto kaze Hanady nekome sa foruma. Bitno je da je neko tvoj upucen u situaciju, ne daj se draga user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 2047
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 22:31:32   
niki83
Ja sam sigurna da je anonimna uvidjela nasu podrsku, i da ce se javiti kada uspije.
Zene su upravu, Iman i Medic, treba biti mudra i sve lijepo smisljeno odraditi, u satima kada on nije kuci.
Nije lahko biti pribran u takvim situacijama, ja prva nisam bas dobra glumica. Ali svakako je ljuta na njega, pa to moze iskoristiti kao masku dok ne pronadje neki dobar izlaz. user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 2048
   RE: Problemi u braku
18.6.2012 22:35:47   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Prvo, zovi policiju kad te drugi put uhvati za vrat, kad te odgurne, zagalami na tebe.
Drugo, traži da smjeste u sigurnu kuću, i tebe i dijete.
Reci da se bojiš za svoj život i za život svog dijeteta.

Kuću dijeliti na pola,to je bračna stečevina, radila ti ili ne radila.
Dijete ti niko ne može uzeti.

Nemoj trpiti ništa.

draga moja sve je na tvojoj strani ako uradis ovako kako ti je hanabanana savjetovala zao mi je

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2049
   [Obrisana poruka]
18.6.2012 22:38:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *