|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u braku
22.6.2012 11:47:37   
RICI
anonimna jednom nasilan uvijek nasilan, to se ne može popraviti niti izmjeniti u svakom slučaju želim ti svu sreću svijeta kako kod da odlučiš.

_____________________________

Samo nam je ljubav potrebna.........

Prvorodjeni mamin zivot
14.03.2002. godine
Drugorodjena mamina srecica
06.04.2011. godine

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2076
   RE: Problemi u braku
25.6.2012 16:03:58   
Miau
Anonimna vi zivite u uredenoj drzavi, ne moze te on izbaciti niti ti oduzeti dijete samo zato sta mu je doslo! Potrazi nekog odvjetnika dok je na poslu, posavjetuj se, trazi savjet od soc. sluzbe, nije vazno sta nemas drzavljanstvo sigurno ce ti pomoci. Ali mozda ti se bolje raspitati u tajnosti, tko zna kakva ce mu ovaj put biti reakcija, pa kad doznas sve cinjenice sutni ga ko staru krpu mamicu mu bezobraznu! Cuvaj se i cuvaj malenu!

(odgovor članu RICI)
Neposredna veza do poruke: 2077
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:06:27   
malasara
Docekah i ja svoj katastrofalni dan pa da se javim na ovu temu user posted image moj ovo je moj stari nik, nemam hrabrosti pisati pod aktuelnim.. drhtim i placem s mladjom kcerkicom u krilu sludjena svojim katastrofalnim brakom i jos gorim muzem. Poceo je da mi pravi scene na svaku moju zelju, sugestiju, zahtjev.. izvristi se na mene, ja se povucem i tako vec odavno. Nisam se prije povlacila ali takve su se rasprave i svadje zavrsavalje odvratnim rijecima pa cak i tucom.. sada radi djecice presutim, povukla sam se totalno, svakako nikad nigdje i ne idemo, kada mi neko dodje uzasan je, nedavno je mojoj mami napravio scenu.. uzeo je starije dijete i otisao prije jedan sat, dok je izlazio spomenula sam mu razvod - samo je odmahnuo rukom! Ne mogu da se smirim, saberem i trezveno razmislim, placem i placem..

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 2078
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:09:14   
hanabanana
Moraš li to trpiti?

(odgovor članu malasara)
Neposredna veza do poruke: 2079
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:15:08   
Galicia
Zao mi je strasno kako ljudi mogu biti nehumani i bezobrazni. Jesil pricala sa njim? Kazes li mu otvoreno sta te muci?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2080
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:15:48   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: malasara

Docekah i ja svoj katastrofalni dan pa da se javim na ovu temu user posted image moj ovo je moj stari nik, nemam hrabrosti pisati pod aktuelnim.. drhtim i placem s mladjom kcerkicom u krilu sludjena svojim katastrofalnim brakom i jos gorim muzem. Poceo je da mi pravi scene na svaku moju zelju, sugestiju, zahtjev.. izvristi se na mene, ja se povucem i tako vec odavno. Nisam se prije povlacila ali takve su se rasprave i svadje zavrsavalje odvratnim rijecima pa cak i tucom.. sada radi djecice presutim, povukla sam se totalno, svakako nikad nigdje i ne idemo, kada mi neko dodje uzasan je, nedavno je mojoj mami napravio scenu.. uzeo je starije dijete i otisao prije jedan sat, dok je izlazio spomenula sam mu razvod - samo je odmahnuo rukom! Ne mogu da se smirim, saberem i trezveno razmislim, placem i placem..

user posted image user posted image

(odgovor članu malasara)
  Neposredna veza do poruke: 2081
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:18:44   
Anoniman
Boze, kako mene ovo pogodi kad cujem....jos kad pretpostavljam ko je...
A gdje ode ta ljubav, ono sto je dvoje zauvijek vezalo? Gdje ode humanost, odgoj, razumjevanje? 2 djece...

Zao mi je, strasno mi je zao.
Ne znam sta ti reci...
Voljela bih da ti mogu pomoci, da vam moze bilo ko ili sta pomoci...

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 3.7.2012 20:20:57 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2082
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:21:19   
Lady26
Boze, bas je tuzno user posted image
Ne znam o kome se radi, nije ni bitno, zao mi je ko god da je...
Ne znam sta bih ti rekla...
Da li ti zaista zelis taj razvod ili si to rekla u afektu pa se sad kajes?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2083
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:21:25   
malasara
Trpiti ne moram, ali sta da radim? Pokusala razgovarati milion puta kao sav normalan civilizovan svijet, samo mi scenu bezveze napravi.. dosla sam do toga da poslije takvih "razgovora" imam knedlu u grlu koja me danima gusi, ne jedem nista, zeludac hoce da explodira.. o razvodu razmisljam vec odavno, ali iskreno, plasim se user posted image jako me strah..

< Poruku je uredio malasara -- 3.7.2012 20:23:44 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2084
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:25:13   
hanabanana
Postoji samo jedna stvar preko koje ne bih prešla niti bih oprostila, to je udarac.
Tačka, i nema dalje.

(odgovor članu malasara)
Neposredna veza do poruke: 2085
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:27:07   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: malasara

Trpiti ne moram, ali sta da radim? Pokusala razgovarati milion puta kao sav normalan civilizovan svijet, samo mi scenu bezveze napravi.. dosla sam do toga da poslije takvih "razgovora" imam knedlu u grlu koja me danima gusi, ne jedem nista, zeludac hoce da explodira.. o razvodu razmisljam vec odavno, ali iskreno, plasim se user posted image jako me strah..



Čega te je strah?
Da nećeš moći sama?
( neće ti biti lako )
Da nećeš finansijski moći izdržati?
( jedno primanje je uvijek manje od dva, ali cijena ponovnog imanja vlastita života u svojim rukama je neprocjenjiva )
Da će te drugi put ozbiljno povrijediti?
Da će se uskoro obrušiti i na djecu, ne samo na tebe?
Čega te je strah?

(odgovor članu malasara)
Neposredna veza do poruke: 2086
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:27:18   
sretna sam jako
Malasara jako mi je zao. Ti se moras sabrat i radi svoje djece bit uredu- mislim sto se zdravlja tice. Danas sutra- mislim da se tebi nesto desi (ne daj Boze) da ne bi on ni djecu pazio kosto to majka radi. Ne mogu ni zamislit kako ti je...

(odgovor članu malasara)
Neposredna veza do poruke: 2087
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:29:08   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Postoji samo jedna stvar preko koje ne bih prešla niti bih oprostila, to je udarac.
Tačka, i nema dalje.



i ja se slazem s ovim , kada dodje do udarca za sve je ostalo kasno user posted image zao mi je ko god , a jos vise mi ej zao da ako ne moras trpiti i ipak priredjuejs to svojoj djeci user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2088
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:30:16   
sretna sam jako
IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Postoji samo jedna stvar preko koje ne bih prešla niti bih oprostila, to je udarac.
Tačka, i nema dalje.



i ja se slazem s ovim , kada dodje do udarca za sve je ostalo kasno user posted image zao mi je ko god , a jos vise mi ej zao da ako ne moras trpiti i ipak priredjuejs to svojoj djeci user posted image



potpisujem ovo

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 2089
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:35:20   
malasara

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Čega te je strah?
Da nećeš moći sama?
( neće ti biti lako )
Da nećeš finansijski moći izdržati?

( jedno primanje je uvijek manje od dva, ali cijena ponovnog imanja vlastita života u svojim rukama je neprocjenjiva )
Da će te drugi put ozbiljno povrijediti?
Da će se uskoro obrušiti i na djecu, ne samo na tebe?
Čega te je strah?


da, toga me je strah, i jos mnogo drugih stvari.. ja njega jako volim, sto nije razlog da ostanem s njim ovakvim kakav je sad, zao mi je djecice, roditelja koji bi morali da mi pomazu a imaju knap i za sebe, gdje da zivim jer nemam svj stan.. ma joj sto stvari mi padne na pamet kad pomislim na razvod user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2090
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:36:10   
sretna sam jako
Ovo moram da napisem. Poznajem licno familiju u kojoj otac pije i tuce svoju zenu, a o rijecniku da ne govorim. Nije bitno koliko djece imaju, ali bitno je to da djeca imaju traume. I danas ako od promaje vrata zalupe oni skoce "do plafona", idu u skolu prst cucaju, kod susreta s drugim ljudima (odraslima) tocno im vidis strah u ocima, i naravno vidis da ih je stid jer djeca znaju da to sto se kod njih događa nije tajna.
Mislim da bi svak trebao svoju djecu zastiti od toga. Jer nista nam ne treba bit prece od njih. Zao mi te ne mogu ti opisati koliko, al vise od svega mi je zao ako djeca to sve prozivljavaju!

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 2091
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:44:07   
malasara

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Postoji samo jedna stvar preko koje ne bih prešla niti bih oprostila, to je udarac.
Tačka, i nema dalje.



i ja se slazem s ovim , kada dodje do udarca za sve je ostalo kasno user posted image zao mi je ko god , a jos vise mi ej zao da ako ne moras trpiti i ipak priredjuejs to svojoj djeci user posted image

pa sta znaci ne moram, evo ja sad uzmen djecu i izadjem iz kuce i sta? gdje da idem, sta da radim.. ako ce meni, a pogotovo djeci, biti puno gore nego sto je sad nemam sta razmisljati.. nisam ja tip zene koja se boji muza koji hoce da udari, udarila sam ga par puta da mu vise nikad nije palo na pamet, gadjala ga djecijim kolicima i udarala masazerom bio je modar mjesec dana.. to se desilo na samom pocetku druge trunoce, nisam ni znala da sam trudna, znaci nekad u feb. 2010, od tada vise nikad! shvatio je da sam u stanju da ga ubijem ako treba ali me nece dirati, djecu pogotovo user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 2092
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:44:12   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: malasara

da, toga me je strah, i jos mnogo drugih stvari.. ja njega jako volim, sto nije razlog da ostanem s njim ovakvim kakav je sad, zao mi je djecice, roditelja koji bi morali da mi pomazu a imaju knap i za sebe, gdje da zivim jer nemam svj stan.. ma joj sto stvari mi padne na pamet kad pomislim na razvod user posted image


Sve mogu razumijeti ali ovo ne mogu.
Šta ti voliš?
svoju sliku o njemu? Šta čini on za tebe da bi ga voljela?

(odgovor članu malasara)
Neposredna veza do poruke: 2093
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:49:10   
Galicia
Te tuce kod vas normalne? Cuj kolica, masazer. Sta da imas pistolj?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2094
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:50:34   
bananica
stvarno mi je zao user posted image

odkada se on poceo tako ponasati? sta ga je navelo na to? ima li neki poseban razlog, da ga ti znas ili bar naslucujes? ima li on nekih velikih problema pa se agresivno ponasa?
vjerujem da je ranije bilo sve ok, da je bio drugacija osoba pa me zbunjuje zasto taj preokret kod njega ili je on mozda uvijek bio takva osoba?


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2095
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:51:43   
malasara
ja sam s tim covjekom nepunih 10 god. imali smo vezu i prve 2-3 god braka perfektne, to je bio covjek koji je mene osvojio i volio toliko da ja nisam mogla da vjerujem.. nije to bas jednostavno prekriziti user posted image opet ponavljam, to nije razlog da bilo sta trpim, ima puno drugih razloga, jednostavno nemam hrabrosti!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2096
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:52:37   
sretna sam jako
E meni to stvarno nije normalno. Prestanite se igrat karate kid-a iliti isprobavat borilacke vjestine. Sta bi da vam je taj masazer djete pogodio??
Opet ti kazem zao mi je- al ako nesto ne ide onda ne ide...Kako je djeci? user posted image

< Poruku je uredio sretna sam jako -- 3.7.2012 20:54:00 >

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2097
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:55:41   
malasara

IZVORNA PORUKA: Galicia

Te tuce kod vas normalne? Cuj kolica, masazer. Sta da imas pistolj?

NE, tuce za mene nisu normalne! mislim od kud sad to user posted image sta sam trebala, sjesti i pustiti da radi sta hoce?! da sam imala pistolj pucala bi, eto sta bi! niko nema pravo da me udara i kraj price user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2098
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:58:07   
bananica
u ovom slucaju ja kazem da se najlakse razvesti, ali tesko je "obnoviti" brak, polako, smiri se, vidi sta ne valja, pokusaj pricati s njim, vidi u cemu je fazon, sta se desava s njim

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 2099
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 20:58:39   
Galicia
malasara, to sad sto si nama napisala to ti svom muzu trebas reci. Kazes da si ga udarila u februaru 2010, u samoodbrani. Sad je juli 2012, a ti i dalje sa njim. Ja se samo nadam da od februara 2010 niste imali intimne odnose, ili cak spavali u istom krevetu, jer ne mogu zamisliti da poljubim ili spavam pokraj covjeka kojeg zelim ubiti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu malasara)
Neposredna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *