|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:00:48   
chuci
ovo je baš nezahvalno za komentarisati. mi samo čujemo jednu stranu priče.
čuj ti njega kolicima i masažerom istukla.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 2101
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:00:53   
bananica

IZVORNA PORUKA: malasara


IZVORNA PORUKA: Galicia

Te tuce kod vas normalne? Cuj kolica, masazer. Sta da imas pistolj?

NE, tuce za mene nisu normalne! mislim od kud sad to user posted image sta sam trebala, sjesti i pustiti da radi sta hoce?! da sam imala pistolj pucala bi, eto sta bi! niko nema pravo da me udara i kraj price user posted image




s ovim se i ja slazem, kod mene ne bi imao sansu drugi put udariti, istog trena bi naglavacke izletio na ulicu

(odgovor članu malasara)
Neposredna veza do poruke: 2102
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:05:21   
malasara

IZVORNA PORUKA: Galicia

malasara, to sad sto si nama napisala to ti svom muzu trebas reci. Kazes da si ga udarila u februaru 2010, u samoodbrani. Sad je juli 2012, a ti i dalje sa njim. Ja se samo nadam da od februara 2010 niste imali intimne odnose, ili cak spavali u istom krevetu, jer ne mogu zamisliti da poljubim ili spavam pokraj covjeka kojeg zelim ubiti.

izvini draga ali meni sada ne treba rasprava o tome sta sam ja htjela ili trebala uraditi.. potukli se jednom i nikad vise, da se ponovi znala bi sta bi, svakome se moze desiti u afektu da naleti na nekoga, vidio je da to ne prolazi i tu se tacka stavila. neznam uopste zasto se tema svela na to, moj najveci problem je sto ne mogu da razgovaram s njim, sto on samo gleda sebe, ne uvazava nista sta ja kazem niti ono na sta se zalim user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2103
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:06:30   
hanabanana
Nisi trebala....branila si se. I imaš pravo na to.

Ja se bojim da ti ne mogu dati savjet. Ne hodamo u istim cipelama. Lako je meni iz mojih cipela reći uradi ovo ili uradi ono.
Znam da bih ja nakon prve bačene rukavice mužu u lice, da ne govorim o masažeru ili kolicima, završila sa tom pričom.
Završila jer mi se može.
Vjerujem da bi me bilo strah, kako dalje sama, ali imam posao koji mi omogučava da mogu hraniti i sebe i djecu.
Imam pola bračne stečevine koja bi mi bila odskočna daska.

Ostalo što ću reći je šta bi bilo kad bi bilo......ja sam odrasla u harmoničnoj porodici gdje nije bilo ni povišenih glasova....teško bih se sigurno snašla da budem u braku u kojem je drugačije. Zato uvijek kažem: znanje je moć. Gradite djeci samopouzdanje prije nego kuću.

Možda griješim ali su me u to neki primjeri iz života uvjerili. Djeca koja odrastu u porodici gdje je majka trpila i šutila često postaju i same žrtve u vlastitom braku jer im to postane normalan odnos dvoje ljudi. Zato ja i da nemam sve finansije posložene ne bih upravo radi budućnosti djece trpila.

(odgovor članu malasara)
Neposredna veza do poruke: 2104
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:07:45   
malasara

IZVORNA PORUKA: chuci

ovo je baš nezahvalno za komentarisati. mi samo čujemo jednu stranu priče.
čuj ti njega kolicima i masažerom istukla.

nisam ja nikoga istukla, a svasta.. reci mi sta bi ti uradila da bilo ko u naletu bjesa nastne na tebe?

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 2105
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:10:18   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Galicia

malasara, to sad sto si nama napisala to ti svom muzu trebas reci. Kazes da si ga udarila u februaru 2010, u samoodbrani. Sad je juli 2012, a ti i dalje sa njim. Ja se samo nadam da od februara 2010 niste imali intimne odnose, ili cak spavali u istom krevetu, jer ne mogu zamisliti da poljubim ili spavam pokraj covjeka kojeg zelim ubiti.



Ma daj Galicija, pa ja barem jednom mjesečno poželim udaviti vlastitog muža.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2106
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:10:32   
bambi7

IZVORNA PORUKA: chuci

ovo je baš nezahvalno za komentarisati. mi samo čujemo jednu stranu priče.
čuj ti njega kolicima i masažerom istukla.

mene ovde druga strana i ne zanima, mozes misliti sta je uradio da je doveo o toga da ga gadja bilo cim...
Na kraju balade uvijek, ali uvijek sam na strani majke jer je slabija! A on ako je u stanju da se udari na zenu, majku svoje djece njegova mi je stana price totalno nebitna!

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 2107
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:10:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: malasara


IZVORNA PORUKA: chuci

ovo je baš nezahvalno za komentarisati. mi samo čujemo jednu stranu priče.
čuj ti njega kolicima i masažerom istukla.

nisam ja nikoga istukla, a svasta.. reci mi sta bi ti uradila da bilo ko u naletu bjesa nastne na tebe?

ja bih ga spucala nogom u muser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malasara)
Neposredna veza do poruke: 2108
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:11:32   
bananica

IZVORNA PORUKA: malasara


IZVORNA PORUKA: Galicia

malasara, to sad sto si nama napisala to ti svom muzu trebas reci. Kazes da si ga udarila u februaru 2010, u samoodbrani. Sad je juli 2012, a ti i dalje sa njim. Ja se samo nadam da od februara 2010 niste imali intimne odnose, ili cak spavali u istom krevetu, jer ne mogu zamisliti da poljubim ili spavam pokraj covjeka kojeg zelim ubiti.

izvini draga ali meni sada ne treba rasprava o tome sta sam ja htjela ili trebala uraditi.. potukli se jednom i nikad vise, da se ponovi znala bi sta bi, svakome se moze desiti u afektu da naleti na nekoga, vidio je da to ne prolazi i tu se tacka stavila. neznam uopste zasto se tema svela na to, moj najveci problem je sto ne mogu da razgovaram s njim, sto on samo gleda sebe, ne uvazava nista sta ja kazem niti ono na sta se zalim user posted image




koliko ta situacija vec traje?

(odgovor članu malasara)
Neposredna veza do poruke: 2109
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:11:42   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: malasara


IZVORNA PORUKA: chuci

ovo je baš nezahvalno za komentarisati. mi samo čujemo jednu stranu priče.
čuj ti njega kolicima i masažerom istukla.

nisam ja nikoga istukla, a svasta.. reci mi sta bi ti uradila da bilo ko u naletu bjesa nastne na tebe?


Malasara nemaš potrebe dase pravdaš.
Ja imama harmoničan brak, ali da u nekoj svadji nasrne na mene, vjerujem da bih ga udavila.

(odgovor članu malasara)
Neposredna veza do poruke: 2110
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:12:02   
teacher75

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: Galicia

malasara, to sad sto si nama napisala to ti svom muzu trebas reci. Kazes da si ga udarila u februaru 2010, u samoodbrani. Sad je juli 2012, a ti i dalje sa njim. Ja se samo nadam da od februara 2010 niste imali intimne odnose, ili cak spavali u istom krevetu, jer ne mogu zamisliti da poljubim ili spavam pokraj covjeka kojeg zelim ubiti.



Ma daj Galicija, pa ja barem jednom mjesečno poželim udaviti vlastitog muža.

user posted image hanabanana, inace ti je svaka zlatna al si danas posebnauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2111
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:13:09   
bananica

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: Galicia

malasara, to sad sto si nama napisala to ti svom muzu trebas reci. Kazes da si ga udarila u februaru 2010, u samoodbrani. Sad je juli 2012, a ti i dalje sa njim. Ja se samo nadam da od februara 2010 niste imali intimne odnose, ili cak spavali u istom krevetu, jer ne mogu zamisliti da poljubim ili spavam pokraj covjeka kojeg zelim ubiti.



Ma daj Galicija, pa ja barem jednom mjesečno poželim udaviti vlastitog muža.



isto tako, ponekad se jedva suzdrzim da ga ne opalimuser posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2112
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:15:03   
malasara
pa to traje u nazad godinu dana

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 2113
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:16:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: malasara

pa to traje u nazad godinu dana

a na sta se zalis? sta je to konkretno sto ti smeta kod njega?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malasara)
Neposredna veza do poruke: 2114
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:17:20   
malasara

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: malasara


IZVORNA PORUKA: chuci

ovo je baš nezahvalno za komentarisati. mi samo čujemo jednu stranu priče.
čuj ti njega kolicima i masažerom istukla.

nisam ja nikoga istukla, a svasta.. reci mi sta bi ti uradila da bilo ko u naletu bjesa nastne na tebe?


Malasara nemaš potrebe dase pravdaš.
Ja imama harmoničan brak, ali da u nekoj svadji nasrne na mene, vjerujem da bih ga udavila.

ma joj znam ja to, nego ne kontam od kud odjednom osude za nesto sto bi skoro svako uradio user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2115
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:26:27   
chuci
IZVORNA PORUKA: malasara


IZVORNA PORUKA: chuci

ovo je baš nezahvalno za komentarisati. mi samo čujemo jednu stranu priče.
čuj ti njega kolicima i masažerom istukla.

nisam ja nikoga istukla, a svasta.. reci mi sta bi ti uradila da bilo ko u naletu bjesa nastne na tebe?


šta ja znam kako je bilo. ti si napisala da si ga udarala masažerom i da je poslije modar hodao mjesec dana. on tebe htio da udari a ti njega jesi udarila. tako si napisala.
možda bi tm rekao ja krenuo prema njoj a ona mene izudarala. nisam je htio udariti nego zagrliti da se prestanemo svađati. otkud ja znam oje su namjere nečije bile.
ba mi je ao kad se odnosi među muem i enom na ovako neto svedu.


< Poruku je uredio chuci -- 3.7.2012 21:27:34 >


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu malasara)
Neposredna veza do poruke: 2116
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:26:57   
malasara

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: malasara

pa to traje u nazad godinu dana

a na sta se zalis? sta je to konkretno sto ti smeta kod njega?

joj tiki ti ko moja doktorica porodicne user posted image na sta se konkretn zalite?! joj ne mogu da razgovaram s njim, evo primjer: bili smo na vikendici s njegovim roditeljima, razgovarali smo o moru i ja kazem "vala mi se ne ide na 5 dana ali sta se moze" on je toliko planuo da je mene bilo stid user posted image a od kud sad to, dogovorili smo se 5 dana blabla.. ja sva zbunjena gledam u njega, pa samo sam rekla svoje misljenje, ko nebi volio ostati duze, mislim svasta.. kada predlozim jednom u 100 god. da odemo negdje odmah se upali, ja radim, umoran sam, meni se ne ide.. kada kazem smeta mi nesto ne uvazava nego mu sve glupo i bezpotrebno...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2117
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:27:57   
bananica

IZVORNA PORUKA: malasara

pa to traje u nazad godinu dana




a joj, pa godinu dana trpis takvo ponasanje user posted image zasto to nisi ranije rijesila? sta si cekala? sada se gospodin navikao, njemu ocigledno dobro pa se ne pokusava promijeniti

(odgovor članu malasara)
Neposredna veza do poruke: 2118
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:32:13   
chuci
a što ste se tukli prije 2,5 godine? jeste li to riješili ili je ovo sada posljedica toga?

možda da probaš s njim kad je miran i raspoložen pričati s njim. pitati ga što tako reaguje. možda on misli da si ti nezadovljna životom pa se ljuti jer radi najbolje što može. pa kad kažeš npr da bi duže na more on to shvati kao da njemu prebacuješ što vam ne obezbijedi to. možda ne znam

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 2119
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:32:39   
malasara

IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: malasara


IZVORNA PORUKA: chuci

ovo je baš nezahvalno za komentarisati. mi samo čujemo jednu stranu priče.
čuj ti njega kolicima i masažerom istukla.

nisam ja nikoga istukla, a svasta.. reci mi sta bi ti uradila da bilo ko u naletu bjesa nastne na tebe?


šta ja znam kako je bilo. ti si napisala da si ga udarala masažerom i da je poslije modar hodao mjesec dana. on tebe htio da udari a ti njega jesi udarila. tako si napisala.
možda bi tm rekao ja krenuo prema njoj a ona mene izudarala. nisam je htio udariti nego zagrliti da se prestanemo svađati. otkud ja znam oje su namjere nečije bile.
ba mi je ao kad se odnosi među muem i enom na ovako neto svedu.


pa ispadoh ja sad neka histericna ludaca koja tuce svog muza, da me nije udario nebi se ni zalila..

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 2120
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:34:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: chuci

a što ste se tukli prije 2,5 godine? jeste li to riješili ili je ovo sada posljedica toga?

možda da probaš s njim kad je miran i raspoložen pričati s njim. pitati ga što tako reaguje. možda on misli da si ti nezadovljna životom pa se ljuti jer radi najbolje što može. pa kad kažeš npr da bi duže na more on to shvati kao da njemu prebacuješ što vam ne obezbijedi to. možda ne znam

ovako je kod nas npr. ako se nesto pozalim on odmah shvati licno i upali se

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 2121
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:35:04   
hanabanana
malasara........možda je golemo što ću reći, ali on očito traži razlog za svadju.
Zašto je tako....ne znam.
Ja sam imala jednu vezu u kojoj sam bila nepoštena.
Zasitila sam se, htjela kraj....a on je bio tako brižan da me je to toliko nerviralo.
Bila sam dijete, i nisam se ponašala zrelo, nego u skladu sa svojih 18 godina.
Umjesto da ko čovjek kažem: izvini, ne volim te više....
Ja sam ga dovela dotle da se on sve više trudio što sam ja bila gora. On je tražio grešku u sebi.
Baš sam bila prava krava. On je mislio da je do njega, a u stvari sam ja bila krava.


< Poruku je uredio hanabanana -- 3.7.2012 21:44:21 >

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 2122
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:36:11   
chuci
pa nisi napisala da te udario. žao mi je

hajde barem ste niste više tukli od tada ako dobro shvatih.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu malasara)
Neposredna veza do poruke: 2123
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:37:32   
bananica
malasara........možda je golemo što ću reći, ali on očito traži razlog za svadju.
Zašto je tako....ne znam.



ja isto mislim da mora postojati razlog i to neki veliki, za takvo ponasanje


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 2124
   RE: Problemi u braku
3.7.2012 21:38:10   
malasara

IZVORNA PORUKA: chuci

a što ste se tukli prije 2,5 godine? jeste li to riješili ili je ovo sada posljedica toga?

možda da probaš s njim kad je miran i raspoložen pričati s njim. pitati ga što tako reaguje. možda on misli da si ti nezadovljna životom pa se ljuti jer radi najbolje što može. pa kad kažeš npr da bi duže na more on to shvati kao da njemu prebacuješ što vam ne obezbijedi to. možda ne znam

da on to misli! u zivotu koji se sveo na cuvanje djece i odrzavanje kuce niko ne moze biti zadovoljan.. na moru ne mozemo ostati duze radi posla, nisam se ni zalila, rekla sam samo da bi bilo super da mozemo ostati duze.. mislim da setnja ili odlazak u park s djecom jednom sedmicno nije nikakav moj hir ili bezorazluk, znaci malo komunikacije zajednickog vremena eto to mi fali user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 2125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *