|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrtici u Zenici
9.8.2011 8:45:20   
Anushka
Moj djecak je sa 2 godine i 9 mjeseci krenuo u drzavni vrtic (Radost) doduse na poludnevni boravak, i prezadovoljna sam, evo vec 3 sedmice.

(odgovor članu maja hodzic)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: vrtici u Zenici
9.8.2011 9:04:36   
niki83
Mi cemo isto sad na jesen u vrtic akobogda, i taman ce napuniti dvije godine. Mislim da joj je sad bas vrijeme, jer joj ovako stvarno nedostaju djeca. Bas voli da se druzi, ne mogu reci igra sa djecom, jer je svakako jos malena, ali kao sto kazu "igraju se jedni pored drugih". U svakom slucaju to joj je zabavnije. Mm i ja smo nakon skupljanja informacija i slusanja raznih iskustava, odlucili da to bude Pinokio (na Odmutu), pa neka nam je sa srecomuser posted image user posted image A i ostaloj djecici zelimo sto lakse privikavanje na vrtic!user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: vrtici u Zenici
9.8.2011 10:15:27   
Nedi
Vise ne znam sta da mislim o vrtiću...maleni je takočesto bolestan da vise nisam pametna. Mjesec dana godišnjeg a i prije nije isao jer je bio bolestan. Ni sada ne ide jer se nije oporavio. Očekivala sam da će šmrcati, imati upale grla, temperaturu ali da će pokupiti bakterije, i to ne bezazlene, nije mi bilo ni na kraj pameti.


(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: vrtici u Zenici
12.8.2011 15:33:09   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: niki83

Mi cemo isto sad na jesen u vrtic akobogda, i taman ce napuniti dvije godine. Mislim da joj je sad bas vrijeme, jer joj ovako stvarno nedostaju djeca. Bas voli da se druzi, ne mogu reci igra sa djecom, jer je svakako jos malena, ali kao sto kazu "igraju se jedni pored drugih". U svakom slucaju to joj je zabavnije. Mm i ja smo nakon skupljanja informacija i slusanja raznih iskustava, odlucili da to bude Pinokio (na Odmutu), pa neka nam je sa srecomuser posted image user posted image A i ostaloj djecici zelimo sto lakse privikavanje na vrtic!user posted image



Super vrtić!!!


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: vrtici u Zenici
13.8.2011 0:21:33   
niki83
Mya user posted image
Danas sam isla na info, i odmah smo pozurili da vadimo ljekarski, jer kazu mnogo im se djece najavilo, pa da zauzmemo mjesto user posted image
Svidjelo mi se jako kad mi teta rece da imaju odvojenu prostoriju i grupu za djecu od 2-3 godine..
A Nediiju user posted image i nadam se da cete to uskoro prebroditi... Mi se isto plasimo, ali ne dam da se to na meni vidiuser posted image



_____________________________

N&N

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: vrtici u Zenici
18.8.2011 22:15:20   
maja hodzic
Drage moje da vam javim ja sam Tea upisala u Kevser sad do 22 ide po 2,3 sata a od ponedeljka ako Bog da duze ! svidjelo mi se gdje djeca borave imaju posebne prostorije gdje spavaju, posebno gdje se igraju a posebno gdje ruckaju! imate dorucak i rucak i uzine ! radnim danima rade od 6h ujutro do 20h navece a subotom od 7 ujutro do pola 17 h navece stim da subotom morate ponjeti sta ce ruckit taj dan jer kuhinja subotom neradi! tete su fine direktorica isto a djecice nema bas mnogo da se stvara ludilo ! meni je se svidjelo pa sad ...vidjet cemo ! Teo  je odma se poceo igrati sa djecom jedino kad tek dodje i shvati da nema nikog od nas malo placki ali dobar je! mora valjda tako biti bez obzira sto se nama majkama kida djigera hahhaha nadam se da sam nekima pomogla sto se tice informacija jer njih nikad dosta :D pusa

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: vrtici u Zenici
18.8.2011 23:36:54   
niki83
Majo, bas lijepo sto si s nama podijelila iskustvo..informacija iz prve ruke nikad dosta user posted image
Ja sam isto za Kevser cula toliko pohvala, prijateljicin sin ide vec godinu dana, ona prezadovoljna, vjerujem joj...
Samo nama bas nikako nije usput, tako da smo ga odmah iskljucili user posted image
Nase ljekarsko danas gotovo, masallh moja djevojcica zdrava, brisevi ok user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu maja hodzic)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: vrtici u Zenici
18.8.2011 23:43:28   
ananas_ze
ja sam imala praksu u vrticu Kevser i imam samo rijeci hvale user posted image user posted image a ako nekome treba teta cuvalice, neka mi se javi na pp, hvala unaprijeduser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: vrtici u Zenici
31.8.2011 10:00:45   
maja hodzic
Drage moje samo da vam javim ja sam odustala od vrtica i od kevsera !moj Teo se nije mogao navici u subotu kad smo ga odveli 45 min je plakao bez prestanka mislim da je to sve stvar od djeteta do djeteta on obozava se drziti sa djecom ali vrtic mu nepase i hvala Bogu nasla sam nekoga da ga cuva pa sad....i nesto mi se nije svidjelo u kevseru odnjela sam mu punu  flasicu soka i kad sam dosla nakon 1.5-2h po njega nije nista popio a obozava sok i trazi tecnosti neznam sta je bilo htjela sam pšitati i....ali nismo ga vise vodili pa...i nemozes da udjes kad ti zelis da proviris da vidis sta ti djete radi....mislim da to nije ok bez obzira sto je to neko pravilo !!!! ipak mislim da trebaju da dozvole u pocetku bar majkama da udju da provire malo ! :D ananas da si se prije javila mogle smo se dogovoriti :D zelim vam svima srecu ! ja cu ipak pricekati sa obdaniste m:***

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: vrtici u Zenici
28.11.2011 10:33:22   
lejlaze
mi cemo sada u narednom period probati promjeniti vrtic. na zato sto sam nezadovoljna (naprotiv - samo rijeci pohvale imam za trenutni) nego sto mi je predaleko. pokusat cemo prvo sa 3-4 sata. jer mi je u januaru termin za drugu bebicu. pa mi je nekako vise "na ruku" obdaniste koje se nalazi preko puta ulaza u zgradu.
iskreno se nadam da ce proci sve kako treba.


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu maja hodzic)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: vrtici u Zenici
15.12.2011 13:46:21   
mill
Bas lijepa i interesantna tema, ja sam imala isti problem kao i vecina vas po pitanju cuvanja djeteta i bas sam se namucila ali sad u zadnje vrijeme sam odlucila da moja djevojcica odrasta uz mene i tako je ja odgajam i ucim svemu poput teta u obdanistu jer je i ona vrlo mala pocela ici u obdaniste sa 10.mjeseci tek.Prilagodila sam sve njoj i radim sve kao i tete u obdanistu s tim sto je ona naravno presretna sto je uz mene.Zeljela sam ovim putem da sa vama podijelim ovo svoje iskustvo i problem vezan za cuvanje i brigu djeteta i odlucila sam se ovom prilikom ukoliko mogu pomoci jos nekoj majci odlucila sam da uzmem jos jedno ili dvoje djece na cuvanje i da vodim brigu o njima,a samim tim da se posvetim potrebama i zeljama djeteta.Na ovaj se korak nije bilo lako odluciti ali sam nakon malo duzeg razmisljanja ipak pristala da to uradim iz zelje da pomognem majkama kojima je ta pomoc potrebna.Moja djevojcica je uzrasta od skoro 5.godina i vec je ucim paralelno dva strana jezika njemacki i engleski,slagalice vec zna sama slagati i zna vise pjesmica posvecenih njenom uzrastu kao i brojanje koje se uci uporedo na nasem,njemackom i engleskom jeziku.Pa drage mame ukoliko vam se bude svidjeo ovaj moj prijedlog i budete imale jos dodatnih pitanja vezanih za moje usluge slobodno mi se javite da zajedno rijesavamo problem zvani cuvanje i briga o mom djetetu.Srdacno Vas Pozdravljam.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: vrtici u Zenici
15.12.2011 14:03:11   
niki83
Mill, a gdje bi cuvala djecu, svojoj kuci?! Nalazis se u gradu ili? Ako se javi neko zainteresovan, da te mozemo preporuciti. user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu mill)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: vrtici u Zenici
15.12.2011 14:37:33   
mill
Da ja sam u svom stanu u Zenici sve je prilagodeno djeci,bez ostrih predmeta i suvisnih stvari i dovoljno slobodnog prostora za igru kao i velike trpezarije za rucanje sa odgovarajucim priborom za jelo za djecu,igracke koje su prilagodene svim uzrastima djece kao i slikovnice,bojanke i bajke za djecu i crtani filmovi.Nadam se da posjeujem sve potrebno za djecu u zavisnosti kojeg su uzrasta s napomenom da je cistoca stana na prvom mjestu kao i da se u stanu ne konzumira alkohol i cigarete sto je po meni vrlo bito u kakvom ce se dijete okruzenju nalaziti.Pored mog stana se takoder nalazi i park za djecu kao i siroki zeleni prostor prilagoden za igranje i zabavu djece.Pozdrav i hvala na preporuci.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: vrtici u Zenici
5.2.2012 17:15:10   
mala86
jel rade vrtici sutra?????'treba za radnu kolegicu

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu mill)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: vrtici u Zenici
21.2.2012 13:58:49   
Maja1974
pozdrav svima....
ja sam prilicno nova ovjde, pa da se malo ukljucim u pricu.... ja imam dvoje djece 3god i 1.5 godinu.... od samog pocetka bila sam za da djeca idu u vrtic, da se druze sa svojim vrsnjacima i da odrastaju u z anjih normalnoj sredini... a ne da mi pricaju kao male zene ili dede sta cemo za rucak, poskupile paprike.... prije nego sam prvo djete u pisala u vrtic cuvala ga je jedna teta, svaka njoj cast ali ne zna se svako uzdignuti na djeciji nivo, neko je isao u skolu za to, ma neko je za to rodjen... ne moze se svako brinuti o djeci i znati ih zabaviti i na pravi nacin nesto nauciti.... moji djecaci su presretni a i ja sa nji aotkako idu u vric..... tete su stvarno super, ja sam sa njima prezadovoljna nikad nisam imala nikakvih problema....

sretno svim...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: vrtici u Zenici
15.4.2012 21:33:58   
vodolijaa
Nova sam na forumu.Tema mi je interesantna.Trebala bih poceti raditi u septembruuser posted image i potrebna mi je teta  za cuvanje dvoje djece,user posted image user posted image tada ce  im biti 3 i 1 g aBd.Potrebna mi  je zena da zna oko djece,sto kazu da joj ne trebam crtati.Neka mi se jave  sve zainteresovane.mislim da im je rano za vrtice

_____________________________

mamina pametnica 22.10.2009.
mamin pasha 25.9.2011.

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: vrtici u Zenici
15.4.2012 21:39:32   
vodolijaa
zaboravila sam reci da sam iz zenice

_____________________________

mamina pametnica 22.10.2009.
mamin pasha 25.9.2011.

(odgovor članu vodolijaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: vrtici u Zenici
7.6.2012 12:18:21   
palachinken
Hajde da malo osvježimo temu. Ima li neko novi sa svježim iskustvom iz vrtića (ustvari, jaslica). Mene je za sad zainteresirao Bambi. Ima li neko čije dijete ide u jasličku grupu da podijeli iskustvo?
Kakvo je ovo neko obdanište Zvjezdica ili slično na Mokušnicama, kod Telekabla ustvari?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vodolijaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: vrtici u Zenici
7.6.2012 14:27:47   
niki83
Zvjezdica je zatvorena od septembra prosle godine,nazalost.
A svejedno nisu imali jaslice. Zasto ne razmislis o Pinokiu? Pa vama je bas blizu.
A sigurna sam da bi i ti bila prezadovoljna njihovom brigom za djecu kao i ja :)

_____________________________

N&N

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: vrtici u Zenici
7.6.2012 14:37:33   
palachinken
Nemam pojma, jos sam u fazi razgledavanja. Mene odbijaju oni narkomani i alhosi sto se vazda skupljaju iza obdaništa. Gledala sam godinu dana s balkona šta rade i zgladilo mi se.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: vrtici u Zenici
7.6.2012 14:42:13   
niki83
Ah to je touser posted image
Mi doduse nismo imali kontakta niti sta slicno.
Oni su do 4.te godine gore na spratu, djeca ni ne gledaju kroz prozore. Ustvari gledaju user posted image danas idemo iz vrtica i N prica kako su im opet golubovi dolazili na staklena vrata user posted image user posted image . Imaju terasu pa im valjda ostave mrvice.user posted image
A tete na spratu su stvarno divne, svaka na svoj nacin.
One na prizemlju pak necu komentarisati user posted image
Kad mi dijete poraste i bude morala dolje, radije cu promijeniti vrtic..

_____________________________

N&N

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: vrtici u Zenici
7.6.2012 14:43:09   
palachinken
Sve ćemo mi to večeras aBd pretresti user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: vrtici u Zenici
7.6.2012 14:47:09   
niki83
Nastavak slijedi uz kaficu user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: vrtici u Zenici
7.6.2012 18:17:55   
Candy
Pozdrav.Interesuje me da li neko od vas zna za obdaniste "Sindibad", mislim da se tako zove, nalazi se u Radakovu? Ako neko ima djecu tamo, pa da mi prenese utiske, mnogi mi ga hvale, ali voljela bih cuti misljenja i ovdje? Jos je rano, ali mislila sam kcerku upisati na jesen u vrtic...

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: vrtici u Zenici
18.6.2012 15:45:27   
lejlaze
IZVORNA PORUKA: palachinken

Hajde da malo osvježimo temu. Ima li neko novi sa svježim iskustvom iz vrtića (ustvari, jaslica). Mene je za sad zainteresirao Bambi. Ima li neko čije dijete ide u jasličku grupu da podijeli iskustvo?
Kakvo je ovo neko obdanište Zvjezdica ili slično na Mokušnicama, kod Telekabla ustvari?

moj Daris je isao 2 godine, ja sam prezadovoljna bila. ispisala sam ga sad jer sam ja na porodiljskom.


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *