|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš blam :-)
4.8.2012 11:08:18   
Vinetu

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: triputmama

moj blam user posted image user posted image user posted image

kupujemo neke papuce danas i kako se ja navela da potrazim odgovarajuci br. za starijeg kad maleni iza mene , tacno pozadi promirisa me
i izvali


fuj mama se ukakila u gace user posted image user posted image user posted image user posted image nesto mi cudno mirise user posted image

samo zamislite situaciju , radnja puna naroda user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1426
   RE: Vaš blam :-)
4.8.2012 11:32:07   
klemzi

IZVORNA PORUKA: triputmama

moj blam user posted image user posted image user posted image

kupujemo neke papuce danas i kako se ja navela da potrazim odgovarajuci br. za starijeg kad maleni iza mene , tacno pozadi promirisa me
i izvali


fuj mama se ukakila u gace user posted image user posted image user posted image user posted image nesto mi cudno mirise user posted image

samo zamislite situaciju , radnja puna naroda user posted image user posted image user posted image user posted image


Tvoji blamovi su vrh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1427
   RE: Vaš blam :-)
4.8.2012 14:06:31   
madam x
Tvoji blamovi su vrhuser posted image user posted image user posted image


I ona ti se naziva prijateljicom, drago joj što se ti blamiraš.user posted image

user posted image user posted image i jednoj i drugoj.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 1428
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 15:40:10   
Funky
Nešto mi je tegoban dan reko hajd da se malo oraspoložim, evo me suze oblile sve mi se one linije po puderu napravile, tačno sam ko zebra...

UH.... user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 1429
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 15:52:04   
Rabi
IZVORNA PORUKA: teacher75

evo ja da napisem svoj blam od prije mjesec danauser posted image mm bio prehladjen i kupio kilu limuna i kilu narandzi i sve to rucno iscijedio u jednu serpu da moze da pije (nije koristio sokovnik nego se mucio komad po komad i cijedio). ja dosla kuci, pocela stavljati prljavo sudje u masinu i kontala da je u serpi neka prljava voda i sve prosula u sudoperuser posted image on poslije pita gdje mu je limunada a ja user posted image


user posted image user posted image user posted image tiki, kraljice!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1430
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 15:53:42   
Alma_27
i meni ova tema popravi raspolozenje. a bas sam bila nikakva user posted image

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 1431
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 15:56:05   
salmy
A neznam jel blamuser posted image
Uglavnom sam se prostrla ispred Mercatora koliko sam duga i siroka....ustala satro sve ok,ljudi gledaju smiju se(a kontam smijite se,i ja bi se smijala al me boli)....
Zena krenula u nabavku,zavrsila u hitnoj..
sad je bolje..skinula sam zavoj....

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 1432
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 16:03:40   
MAMA MA
Neki dan mi se desilo da me pozdravila zena i zastala da se isprica sa mnom a ja veze nemam ko jeuser posted image ...tj.znam lice ali odakle???Stvarno blamaza...a glupo mi da pitam zenu "majke ti ko si ti?" ili "odakle te znam"....uglavnom sve me ispitala "kako mi je ovaj,kako mi je onaj....fakat glupa situacija...user posted image

Za sat me zove prijateljica i kaze "Rekla mi je mama da te vidjela i da ste pricale samo si joj se ucinila nesto odsutna pa da se nisi sta nasikirala????user posted image ..."Ma nisam nista,onako valjda vrijeme"-kazem joj ja,a mislim i ne bila bona odsutna kad nemam pojma s kim pricam....user posted image user posted image user posted image

Od tog dana razmisljam da uzmem onaj ginko forte-za koncentraciju i pamćenjeuser posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 1433
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 16:03:55   
draguljče
Upoznaje mene muž sa drugom i govori: "Ovo je moja žena", a ja mrtva hladna pružam ruku i govorim: "Ja sam žena". user posted image (trebam li pomenuti da drug izgleda kao grom i da je oplakao od smijeha) user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1434
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 16:09:07   
Dz3ni
IZVORNA PORUKA: draguljče

Upoznaje mene muž sa drugom i govori: "Ovo je moja žena", a ja mrtva hladna pružam ruku i govorim: "Ja sam žena". user posted image (trebam li pomenuti da drug izgleda kao grom i da je oplakao od smijeha) user posted image


popravila si mi dan user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 1435
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 16:12:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dz3ni

IZVORNA PORUKA: draguljče

Upoznaje mene muž sa drugom i govori: "Ovo je moja žena", a ja mrtva hladna pružam ruku i govorim: "Ja sam žena". user posted image (trebam li pomenuti da drug izgleda kao grom i da je oplakao od smijeha) user posted image


popravila si mi dan user posted image user posted image user posted image user posted image


moja draguljče mogla si ti oplakat pravo...em grom em ti zbunjokauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 1436
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 16:18:58   
Honey3

IZVORNA PORUKA: Dz3ni

IZVORNA PORUKA: draguljče

Upoznaje mene muž sa drugom i govori: "Ovo je moja žena", a ja mrtva hladna pružam ruku i govorim: "Ja sam žena". user posted image (trebam li pomenuti da drug izgleda kao grom i da je oplakao od smijeha) user posted image


popravila si mi dan user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 1437
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 16:21:04   
malenaa
eh da se  i ja ovdje blamiram :) prije dostaaaaa godina, vodila sam jedan jutarnji program na lokalnoj kablovskoj televiziji. i tako ja u svom sjaju citam dnevnu stampu  tj naslove (reklamiramo novine) i procitam : ¨zapoceta izgradnja koridora WC..... (a radilo se o koridoru VC tj 5.c ) ... i nastavim dalje kao da nista bilo nije.
ugledah kolege i realizatora kako se valja po podu,ma kako i nebi.. plavusa svoje vrste!!!!
:)))))

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1438
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 16:24:08   
Lady26

IZVORNA PORUKA: draguljče

Upoznaje mene muž sa drugom i govori: "Ovo je moja žena", a ja mrtva hladna pružam ruku i govorim: "Ja sam žena". user posted image (trebam li pomenuti da drug izgleda kao grom i da je oplakao od smijeha) user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 1439
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 16:24:22   
animagical
ako se sta pika, neki dann po jakom pljusku ja istrcavam iz auta i utrcavam u Gitaru da popijem s mm kafu, nismo se vidjeli haman dva dana..i odvalim glavom od onu tendu, toliko da sam morala stati, malo mi se zanesviejsti... svi crkose unutra od smijeha,ali pada kisa, sad moram uci... na kraju konobar donosi pogresno pa ga jos i pitam, ko ono udari glavom jel ja ili tiuser posted image sta cu, sreca vec sam se udala, a desava se ovako meni redovnouser posted image

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 1440
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 16:24:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: malenaa

eh da se  i ja ovdje blamiram :) prije dostaaaaa godina, vodila sam jedan jutarnji program na lokalnoj kablovskoj televiziji. i tako ja u svom sjaju citam dnevnu stampu  tj naslove (reklamiramo novine) i procitam : ¨zapoceta izgradnja koridora WC..... (a radilo se o koridoru VC tj 5.c ) ... i nastavim dalje kao da nista bilo nije.
ugledah kolege i realizatora kako se valja po podu,ma kako i nebi.. plavusa svoje vrste!!!!
:)))))

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 1441
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 16:25:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: animagical

ako se sta pika, neki dann po jakom pljusku ja istrcavam iz auta i utrcavam u Gitaru da popijem s mm kafu, nismo se vidjeli haman dva dana..i odvalim glavom od onu tendu, toliko da sam morala stati, malo mi se zanesviejsti... svi crkose unutra od smijeha,ali pada kisa, sad moram uci... na kraju konobar donosi pogresno pa ga jos i pitam, ko ono udari glavom jel ja ili tiuser posted image sta cu, sreca vec sam se udala, a desava se ovako meni redovnouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1442
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 16:32:52   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: draguljče

Upoznaje mene muž sa drugom i govori: "Ovo je moja žena", a ja mrtva hladna pružam ruku i govorim: "Ja sam žena". user posted image (trebam li pomenuti da drug izgleda kao grom i da je oplakao od smijeha) user posted image


Oooj mati mila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 1443
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 16:37:53   
*pcelica*
Mene je moje mladje dijete neki dan izblamiralo.

Za vikend mm i ja u krevetu tek se probudili i ja njemu lezim na prsima, kad u po frke ulijece Atija i samo nas pogledala i izasla. Cujem kako place i dere se: " Nano, mama mi se popela na babu" user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 1444
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 17:20:21   
animagical
ona je i nanu zacrvenilauser posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1445
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 17:49:47   
amilacha

IZVORNA PORUKA: animagical

ako se sta pika, neki dann po jakom pljusku ja istrcavam iz auta i utrcavam u Gitaru da popijem s mm kafu, nismo se vidjeli haman dva dana..i odvalim glavom od onu tendu, toliko da sam morala stati, malo mi se zanesviejsti... svi crkose unutra od smijeha,ali pada kisa, sad moram uci... na kraju konobar donosi pogresno pa ga jos i pitam, ko ono udari glavom jel ja ili tiuser posted image sta cu, sreca vec sam se udala, a desava se ovako meni redovnouser posted image

ova ti je dobrauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

zivot je neshvatljivo cudo, jer se neprestano trosi i osipa, a ipak traje i stoji cvrsto kao na Drini cuprija...
A 12.06.2012.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1446
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 17:56:08   
amilacha

IZVORNA PORUKA: draguljče

Upoznaje mene muž sa drugom i govori: "Ovo je moja žena", a ja mrtva hladna pružam ruku i govorim: "Ja sam žena". user posted image (trebam li pomenuti da drug izgleda kao grom i da je oplakao od smijeha) user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image mogu zamisliti kako je ovo izgledalo...upss

_____________________________

zivot je neshvatljivo cudo, jer se neprestano trosi i osipa, a ipak traje i stoji cvrsto kao na Drini cuprija...
A 12.06.2012.

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 1447
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 18:13:52   
minie
Evo da i ja napisem svoj blam, zbog ovog me i danas mm zeza user posted image

Bilo je davno, davno... Mi se tek upoznali, upoznao nas jedan zajednicki prijatelj, i ja se dogovorila s tim prijateljem da idemo piti kafu i nisam znala da je on i mm zovnuo. Konobar tek donio pice i ulazi mm i ide prema nama i kako je on prisao mi se pozdravljamo sa njim i on sjeda sa nama. I ja sad sva vazna krenula da stavim nogu preko noge i nekako udarim onaj sto (ma bio je nekakav lagan ili sam ja bila previse snaznauser posted image ), a sto i sve sa stola fljas na pod... One case se razletile, mm isprljala svijetle farmerke, svi gledaju u mene,  kad u zemlju nisam propala... Trebam li naglasiti da vise nikad tu nisam usla user posted image

On me i danas sve zeza kada nesto pocnemo pricati o tom vremenu: "Ma ti mene kad si vidjela, nisi znala kud udaras" user posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu amilacha)
Neposredna veza do poruke: 1448
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 18:40:56   
madam x

IZVORNA PORUKA: minie

Evo da i ja napisem svoj blam, zbog ovog me i danas mm zeza user posted image

Bilo je davno, davno... Mi se tek upoznali, upoznao nas jedan zajednicki prijatelj, i ja se dogovorila s tim prijateljem da idemo piti kafu i nisam znala da je on i mm zovnuo. Konobar tek donio pice i ulazi mm i ide prema nama i kako je on prisao mi se pozdravljamo sa njim i on sjeda sa nama. I ja sad sva vazna krenula da stavim nogu preko noge i nekako udarim onaj sto (ma bio je nekakav lagan ili sam ja bila previse snaznauser posted image ), a sto i sve sa stola fljas na pod... One case se razletile, mm isprljala svijetle farmerke, svi gledaju u mene,  kad u zemlju nisam propala... Trebam li naglasiti da vise nikad tu nisam usla user posted image

On me i danas sve zeza kada nesto pocnemo pricati o tom vremenu: "Ma ti mene kad si vidjela, nisi znala kud udaras" user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 1449
   RE: Vaš blam :-)
18.9.2012 18:42:35   
madam x
.


< Poruku je uredio zinanina -- 18.9.2012 18:43:33 >

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *