|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.10.2012 12:59:31   
narin3
Plava ljubicica, hvala!
A dal' ce mi priznat ove neke pretrage iz drzavnih ustanova? Hocel mi ponovo sve isto radit?
A sta si ti platila 80 km?
Kako je sa inseminacijom?

_____________________________

O vjernici, tražite sebi pomoći u strpljivosti i obavljanju molitve! Allah je doista na strani strpljivih..(El Bekare 153)

(odgovor članu Alfa)
Neposredna veza do poruke: 1426
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.10.2012 21:49:15   
plava ljubičica
Ja sam platila 80? zato sto je pregled uz 50 i jos ginekoloski pregled 30km.....
Sa inseminacijom neznam kako ide...a meni je gledao dr nalaze iz drzavni ustanova....a i upucuje u drzavnu bolnicu ako sta treba na GAK...

(odgovor članu narin3)
Neposredna veza do poruke: 1427
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.10.2012 10:23:04   
ena0002
Narin ponesi sve sto imas od nalaza....a dr. ce ti reci sta i kako dalje

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu plava ljubičica)
Neposredna veza do poruke: 1428
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.10.2012 13:59:53   
kokouli
Jao imala sam problem sa lozinkom vec nekoliko dana nikako da se ukacim ,Narin ponesi sve sto imas ,a sto bude falilo dr.ce traziti.Uputnica od porodicnog dr.za Gak .

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1429
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.10.2012 14:01:34   
kokouli
Ja sam pocelA s prvom fazom za IVF ,pijem Yez kontraceptivne pilule ,pa bockanje od 23 dana ciklusa,zanima me da li se trebam ranije pregledati tj.ovih dana dok imam user posted image jer dr.nista nije rekao

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1430
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
13.10.2012 0:58:15   
narin3
Hvala vam drage moje na odgovorima!
Ja inace sve nosim  sto imam, ali me onako interesuje kako sve to ide kod dr Godinjaka, jer nisam bila kod njega do sada, a cujem da je dobar.
Pet godina smo u braku, a bebe nema, a nismo bas ni upuceni u sve te postupke... Ja se bas i ne razumijem kakvi su to sve nacini zatrudnjivanja, cijene i tako to.

_____________________________

O vjernici, tražite sebi pomoći u strpljivosti i obavljanju molitve! Allah je doista na strani strpljivih..(El Bekare 153)

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1431
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
13.10.2012 8:51:24   
san4
Kokouli,vec si krenula sa IVF?Ja ti o tom pregledu ne znam nista,ali mozda da odes na kliniku i pitas.Ipak,IVF nije mala stvar.Sretno,mila!

(odgovor članu narin3)
Neposredna veza do poruke: 1432
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
13.10.2012 9:21:30   
kokouli
Pa da,prva faza je uzimanje kontracepcije od 2dc ,svakako cu u ponedjeljak do dr.dobila sam erapiju i kupila ,nadam se da ce sve biti ok .Hvala San4user posted image .

(odgovor članu san4)
Neposredna veza do poruke: 1433
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
14.10.2012 9:25:26   
Alfa
Jutro drage žene,
da li ste vi, koje ste radile inseminaciju kod dr Godinjaka, koristile onaj progeston ili neke dr vaginalete poslije inseminacije, tj. da li vam je Godinjak rekao da to koristite???
Molim vas da mi odg., jer sam ja radila ins., isto kod Godinjaka, i nije mi baš ništa rekao, a čitam da su neke žene koristile, pa ili je on zaboravio da mi kaže ili....

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1434
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
14.10.2012 10:37:32   
vjestica
ne, on ne daje progesteron nakon inseminacije (osim ako ne postoje jasne indikacije)
ide nakon IVF, ali nakon inseminacije riejtko ko ih daje, Godinjak ne
Rada je za to da se daje rutinski progesteron vaginalete
meni je uspjela 2 inseminacija (i sad ima svoju curu user posted image ) i u vrijeme očekivane menstruacije sam imala smeđe mrlje, mada mi ni tad nije dao progesteron(rada je govorila da bih trebala uzimati) i sve je dobro prošlo
ovo ti navodim zato da se ne sekiraš što nisi dobila progesteron, jer nem potrebe
IVF je druga stavr, mora se dati jer nema žutog tijela jer se vade jajne ćelij

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Alfa)
Neposredna veza do poruke: 1435
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
14.10.2012 10:48:14   
Alfa
Hvala ti draga moja, sad više neću tragati za tim informacija, da malo popustim...
A ne trebam govoriti kako se ti ni od kuda pojaviš i uvijek na daš prave relax odgovoreuser posted image , hvala ti na tomeuser posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 1436
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
14.10.2012 12:50:39   
kokouli
Mislim da sam ti i ja odgovorila na drugoj temi isto sto i Vjestica ,sretno .

(odgovor članu Alfa)
Neposredna veza do poruke: 1437
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
14.10.2012 13:28:58   
Alfa
Hvala Kokouli, tek sam sad vidjela odg., nemam pojima na kojoj sam temi šta pitalauser posted image user posted image user posted image
Pozz ta tebe i ostale ženice...

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1438
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
22.10.2012 10:28:22   
kokouli
Alfa sta ima novo kod tebe ,jel jos rano za saznati ,javni se ,user posted image .Ja pijem ove Yazz tabletice ,uz to sam bila prehladjena ,pa antibiotik,cekam da prodje 2 3 dana pa da odem izvaditi krv ,urin i tako to ,za nekih 11 dana pocinjem sa inekcijama ,i bas sam nekako sva da ne kazem prepadnuta ,malo mi fali da odusatanem ,al to je neka tjeskoba ko zna zasto,valjda je normalno.

(odgovor članu Alfa)
Neposredna veza do poruke: 1439
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
22.10.2012 22:51:35   
Alfa
Cao Kokouli, ma jos je rano.... ali kako vrijeme odmice i priblizava se dan ka bi trebala dobiti, sve sam vise skepticna. Taj osjecaj tjeskobe i prepadnosti mi je dobro poznat! Sve se budim u noci i mislim evo sad ce me stomak zaboliti i kad svane kazem hvala Bogu prođe i ova noc, ovo je stvarno grozno sta sebi radim, ali znam da nas ima jos takvih.
Tako da Kokouli nema odustajanja, ono sto se mora mora se, a ti osjecaji nas nece popustiti dok ne ugledamouser posted image , tako da to cete cekati sljedeci put i da sad odustanes. Samo naprijed, idi dalje!
Pozzzz za tebe

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1440
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
23.10.2012 14:19:34   
kokouli
Ma da,slazem se stobom ,ne znam sta me uhvatilo ,nesto sam depresivna ,ako nije od ove kontracepcije ,bas se lose osjecam ,tebi sretno ,nemoj se pritiskati ,bice sta ce biti ,i to sto smo opterecene zeljom za ebbom stvara problem .user posted image user posted image .

(odgovor članu Alfa)
Neposredna veza do poruke: 1441
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
23.10.2012 15:39:12   
ivannna
Ja samo da dam podršku hrabrim curama u svojoj borbi za user posted image , kokuli IVF je velika stvar, vidim da si hrabra i poduzetna žena, strah, nedoumice i nemir, te dani kad sve izgleda crno su uobičajeni i česti svima, al predevera se nekako, a kad uspije sve se zaboravi user posted image . Vjerujte profesoru Godinjaku u granicama njegovih mogućnosti najbolji je čovjek i doktor. Sretno i držite se

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1442
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
6.11.2012 20:21:04   
Cherry
Moze li mi neko reci treba li mi uputnica od doktora opste prakse ili od ginekologa iz mog dz za dr. Godinjaka? Koji je proces najave kod njega? Hvala

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 1443
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
6.11.2012 20:29:06   
ena0002
Moze uputnica i od ljekara opste prakse....a proces je da odes gore pa te sestre naruce i one ce te uputiti sta i kako dalje. Ne znam kakvo je sad stanje ali prvi put se ceka malo duze za termin

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 1444
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
6.11.2012 20:33:01   
Cherry
Bas ti hvala na brzom odgovoru. Ja mislila zvati telefonom da se narucim, ali izgleda da je, ipak, pametnije otici.

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1445
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
6.11.2012 20:35:25   
ena0002
Mislim da mozes i telefonom ali ako ti j e prvi put moras to naglasiti

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 1446
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
6.11.2012 20:46:06   
Cherry
Zovem sutra aBd. Vidjet cu kad ce me ubaciti. Valjda sad nisu tolike guzve... Hvala, u svakom slucaju.

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1447
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
7.11.2012 12:58:00   
bebiš
Cherry da li si se narucila ? jer i ja sam nabavila uputnicu od dr.opšte prakse i vec godinu dana kako planiram da odem ...user posted image

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 1448
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
7.11.2012 22:07:22   
bebiš
Molim vas pomoc ..Danas sam zvala kliniku i rekli su mi da ne mogu izabrati doktora nego u tom terminu koji bude slobodan ..sTa mi je raditi iako bio voljela kod dr.Godinjaka je rsudeci po vasim iskustvima on je najbolji ali nemam bas izbora ???Imaju jos dva druga doktora .

(odgovor članu bebiš)
Neposredna veza do poruke: 1449
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
9.11.2012 7:37:12   
narin3
Ja sam bila kod Nermina i nebi ti ga preporucila..Fino on prica, ali nece bas previse da se trudi..Meni je rek'o da imam vremena i da ce trudnoca doci kad Bog bude htio...
  To mi se nije svidjelo i ja odustala...A kod mene je pcos, pa je to njemu kao bas teska dijagnoza hm...
Tebi sretno i bori se da odes kod Godinjaka..Mozda bi ti najbolje bilo da se prvi put narucis kod njega privatno na Ilidži, pa on dalje upucuje na kliniku i tako ce te sestre gore morati njemu dati.

_____________________________

O vjernici, tražite sebi pomoći u strpljivosti i obavljanju molitve! Allah je doista na strani strpljivih..(El Bekare 153)

(odgovor članu bebiš)
Neposredna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *