|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.11.2012 21:34:31   
bebiš
Hvala Narin..poslusat cu savjet

(odgovor članu narin3)
Neposredna veza do poruke: 1451
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.11.2012 8:26:38   
JAD26
drage moje zene i ako bog da buduce majke .dugo pratim ovaj forum.kod godinjaka sam vec neke 2. 5 godine .on je jako dobor doktor ,jos je bolji covjek.pomali je tih al nije namazan i da je lova na prvom mjestu.ko se odluci nece pogrijesiti .

(odgovor članu JAD26)
Neposredna veza do poruke: 1452
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
13.11.2012 22:10:05   
mykica
Da li dr. još ima privatnu ordinaciju na Termama na Ilidži? Ako da, ima li neko broj telefona gdje se može naručiti?

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu JAD26)
Neposredna veza do poruke: 1453
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
14.11.2012 7:13:04   
narin3
IZVORNA PORUKA: mykica

Da li dr. još ima privatnu ordinaciju na Termama na Ilidži? Ako da, ima li neko broj telefona gdje se može naručiti?


Ima privatnu na Ilidzi, a broj telefona je 033772002

_____________________________

O vjernici, tražite sebi pomoći u strpljivosti i obavljanju molitve! Allah je doista na strani strpljivih..(El Bekare 153)

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 1454
   RE: Liječenje kod dr. Godinjaka na ginekološk...
14.11.2012 8:34:33   
malena27 RR
Zamolicu clanice foruma da ne mijenjaju nazive tema, tj. da se pridrzavaju pravila foruma.

LP, RR Tim user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu narin3)
Neposredna veza do poruke: 1455
   RE: Liječenje kod dr. Godinjaka na ginekološk...
26.11.2012 11:36:20   
Leva
Drage moje, treba nam par iz Sarajeva koji je uspio dobiti dijete uz pomoc vantjelesne oplodnje a koji je voljan govoriti pred kamerama za tv SA. Svi moji javni nastupi kao i ovaj trebali bi skrenuti paznju javnosti na znacaj donosenja zakona o Medicinski potpomognutoj oplodnji kao i usvajanja odluke o besplatnim postupcima. Javite se sto prije dok je prica jos uvijek aktuelna.

_____________________________


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 1456
   RE: Liječenje kod dr. Godinjaka na ginekološk...
26.11.2012 13:07:45   
kokouli
Kod mene je situacija sljedeca ,drugi mjesec sam na kontracepciji ,na 15dc imala pregled ,na jajniku cisticna tvorevina 25x24mm koja tu ne bi trebala biti ,i kao neka dodjem pred user posted image da pogleda jel to nestalo .Zakljucak ,malo ste specifican slucaj .....ali smislicemo vec nesto .....biva nece ici na dugi vec na kratki protokol ,ima li slicnih iskustava ,molim da malo razmijenimo iskustva ,spremam se na IVF by the way.Kako je moguce da jajnik radi uz kontracepciju ,zbunjena sam .user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 1457
   RE: Liječenje kod dr. Godinjaka na ginekološk...
26.11.2012 19:58:01   
zaza lopez
POZDRAV MOLIM DA MI SE JAVI NEKO KO JE RADIO VANTJELESNU OPLODNJU U SARAJEVU I KOD KOGA USPJESNO.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1458
   RE: Liječenje kod dr. Godinjaka na ginekološk...
28.11.2012 0:32:32   
sabas
Draga Zana Lopez , vidim da lutas od teme do teme i pitas dal' je kome i gdje uspjela vantjelesna oplodnja. Mnogim clanicama se iz potpisa vidi.
Sada trenutno cu pobrojati koje se sjetim iz pika
mo girl VTO Cito Split
Malena27 VTO Klinicki centar Ljubljana vec veliki momcic
Patricija VTO Balici Tuzla
Palma VTO Balici Tuzla
Mersudina27 VTO FET Bahceci Sarajevo
Elica5 VTO FET Bahceci Sarajevo
Nadam se aBd da cemo se sve 'pokupiti ' sa ovih tema i pridruziti listi slavnih :) gore navedenih


_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu zaza lopez)
Neposredna veza do poruke: 1459
   RE: Liječenje kod dr. Godinjaka na ginekološk...
28.11.2012 7:07:56   
sos15
Ja bih još na ovu listu dodala ray,  prvu trudnicu u Bahceci, Sarajevo. Ako se još koga sjetim javim.

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 1460
   RE: Liječenje kod dr. Godinjaka na ginekološk...
1.12.2012 18:03:40   
plava ljubičica
Drage moje nije me bilo dugo....dok sam povadila sve nalaze za Godinjaka 2 mjeseca prošla:(((( krizaaa.....mužu ne valjaju nalazi.....oligospermija.....isli kod dr.Godinjaka dao nam je Proxeed prašak da pije 2 mjeseca minimalnoKakva su iskustva sa proxeedom zna li neko da mi kaze...jel bas dobar?? ili ???...ja bas i nemam ovulacije pa dao mi ja da pijem klomifen radi stimulacije...ne pije mi se sada ja bi sacekala da taj proxeed pocne djelovati..pijemo proxeed tek 7 dana a ja bi danas trebala početi sa klomifenom .....šta mi preporučujuete..pleaseeeee...brz odgovor......Hvala:0000

(odgovor članu sos15)
Neposredna veza do poruke: 1461
   RE: Liječenje kod dr. Godinjaka na ginekološk...
6.12.2012 14:13:34   
ivannna
Plava ljubičice, ja bih poslušala ono što dr. Godinjak kaže, zna on dobro šta radi, bar je moje veliko povjerenje u sve što on kaže.

(odgovor članu plava ljubičica)
Neposredna veza do poruke: 1462
   RE: Liječenje kod dr. Godinjaka na ginekološk...
7.12.2012 19:18:54   
kokouli
Pozdrav drage moje ,onima koje su ostvarile user posted image cestitke od srca i sve najbolje.Ja sam pocela sa bockanjem ,vec 3 dana primam inekcije i tako ,ne pijem vise kontracepciju ,i dobila sam kratki protokol ,i to mi se vise svidja ,7 dc imam prvu folikulometriju ,i vadjenje hormona potrebnih ,za sada nisam nervozna ,ostalo vam javim .

(odgovor članu ivannna)
Neposredna veza do poruke: 1463
   RE: Liječenje kod dr. Godinjaka na ginekološk...
31.12.2012 13:12:42   
Admi085
Dr.mi je dao uputnicu za GAK da uradim nalaze posto vec godinu dana radimo na bebi ....mene interesuje kakve nalaze ce mi raditi ili sta vec, mozda je neka od vas bila pa zna i kakav je postupak oko svega toga...

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1464
   RE: Liječenje kod dr. Godinjaka na ginekološk...
31.12.2012 13:31:49   
kokouli
Admi085 ,izvadice ti krv tj.hormonski status ,muz treba da uradi spermiogram i to je taj pocetak .Puno srece ti zelim i da ubrzo budesuser posted image .

(odgovor članu Admi085)
Neposredna veza do poruke: 1465
   RE: Liječenje kod dr. Godinjaka na ginekološk...
31.12.2012 14:02:34   
Admi085
Muz je vec radio spermiogram na Gaku i dobar je. Dali treba da se narucim ili samo da dodjem gore ranije i to je to.

Hvala na odgovoru user posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1466
   RE: Liječenje kod dr. Godinjaka na ginekološk...
1.1.2013 16:32:07   
kokouli
Ma otidji ti gore pa ce ti sve reci sta i kako .Ili kad popijes zadnju tabletu idi kod tog svog dr.nek ti uradi folikulometriju .

(odgovor članu Admi085)
Neposredna veza do poruke: 1467
   RE: Liječenje kod dr. Godinjaka na ginekološk...
2.1.2013 20:34:49   
mykica

IZVORNA PORUKA: Admi085

Dr.mi je dao uputnicu za GAK da uradim nalaze posto vec godinu dana radimo na bebi ....mene interesuje kakve nalaze ce mi raditi ili sta vec, mozda je neka od vas bila pa zna i kakav je postupak oko svega toga...


Mene su isto poslali na GAK i ona sestrica gore na sterilitetu mi je dala list na kojem pise sve sto treba da uradim za pocetak. Prvo je hormone na 8 i 21 dan, vaginalne briseve, spermiogram i papa test. Kad to sve zavrsim rekla da se opet javim svom doktoru. Eh sad zsvisi kod kojeg si ti doktora. Ja dok sam bila kod drugih doktora hormone sam uvijek radila od 3-5 dana ciklusa i Godinjak mi to nije priznao i treazio mi sad ove na 8 dan. Najbolje da odes gore na GAK i vidis sta ce ti one sestrice reci. Sretno

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu Admi085)
Neposredna veza do poruke: 1468
   RE: Liječenje kod dr. Godinjaka na ginekološk...
8.1.2013 11:44:48   
maida_SA
Zdravo, ja sam bila kod profesora Godinjaka radi steriliteta!Dobila sve nalaze da radim(papiric sa uputama). Suprug radio spermijogram sve uredu,ja radila kolkoskopiju danas nalazi gotovi,radila progesteron i prolaktin na 21dc i sutra radim ostale hormone na 8dc i onda sa svim time kod profesora. Samo su kod mene uvecani bili hormoni na 21dc!user posted image
Pa nadam se da ce vam ovo ista znaciti!!Javim vam sta je bilo dalje!
Pozdravuser posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: mykica


IZVORNA PORUKA: Admi085

Dr.mi je dao uputnicu za GAK da uradim nalaze posto vec godinu dana radimo na bebi ....mene interesuje kakve nalaze ce mi raditi ili sta vec, mozda je neka od vas bila pa zna i kakav je postupak oko svega toga...


Mene su isto poslali na GAK i ona sestrica gore na sterilitetu mi je dala list na kojem pise sve sto treba da uradim za pocetak. Prvo je hormone na 8 i 21 dan, vaginalne briseve, spermiogram i papa test. Kad to sve zavrsim rekla da se opet javim svom doktoru. Eh sad zsvisi kod kojeg si ti doktora. Ja dok sam bila kod drugih doktora hormone sam uvijek radila od 3-5 dana ciklusa i Godinjak mi to nije priznao i treazio mi sad ove na 8 dan. Najbolje da odes gore na GAK i vidis sta ce ti one sestrice reci. Sretno


(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 1469
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.1.2013 20:04:11   
mykica
Pozdrav drage moje.Evo mene opet sa nekim pitanjima :)
Danas napokon prikupila sve nalaze koje mi je trazio dr. Godinjak, hormoni ok, vaginalni brisevi ok, spermiogram ok. Sad čekam kod njega termin da vidim šta dalje. Zna li neko šta bi me sad moglo čekati? Kakvi su vaši postupci bili nakon vađenja nalaza?

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 1470
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.1.2013 23:13:49   
kokouli
Moguce da ce te npr.pregledati ,ili ce ti predloziti laparoskopiju ili ces ici na neku terapiju .Sretno .

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 1471
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
14.1.2013 12:32:04   
Alfa
Drage moje, možda sam sa ovom temom na pogrešnom forumu, ali obzirom da sam pacijent dr Godinjaka, da vidim ...možda je koja od vas imala sl. iskustvo.
Naime, trudna sam poslije četiri godine pokušavanja, ali ne znam da li da se radujem, jer sam u velikoj brizi...
Naime, kad sam bila na UZV U 5 nedelji + 2 dana, dr kaže nešto mi ovo malo i srce ne kuca, u 6 nedelji + 2dana isto mi je rekao-postoji gestacijska vrećica i ono žumanjce, a plod se kao ne vidi i srce ne kuca, pa mi je rekao da dođem na UZV 4D. Bila sam danas ( po mojoj procjeni 6 nedelja +5 dana) i sad kaže da u gestacijskoj vrećici uopšte nema embriona, tj da je prazna i da dođem za 3-4- dana...
Ma ja sam od prošlog pregleda isto luda, ne smirujem se....
Da li je neka od vas imala sl. iskustva

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1472
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
16.1.2013 11:23:02   
nika83
Alfa,ne znam šta bih ti rekla,voljela bih da to sve na kraju bude ok...

Na zadnjem pregledu kod Godinjaka propisao mi je Clomid koji trebam početi piti od 3.do 8 dana narednog ciklusa.S obzirom da on jako malo priča (bar je u mom slučaju tako)meni nije baš najjasnije šta se dešava nakon 8.og dana,kontrola pa pretpostavljam inseminicija...Pa molim sve one sa sličnim iskustvom da mi odgovre...Hvala,pozz


(odgovor članu bebiš)
Neposredna veza do poruke: 1473
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
16.1.2013 12:55:13   
Alfa
Cao NIKA,
nakon 8. dana, svaka dva dana ( 8., 10., 12., 14. dan), dakle sve do ovulacije, ćeš ići na UZV, tj. na folikumetriju, kako bi dr pratio rast folikula, za što si u stvari i bila stimulisana.Pa kad ocjeni da će doći do pucanja folikula, onda ti daje tkz. štopericu-Pregnil i kaže da idete na ciljane odnose(36 sati poslije primanja injekcije Pregnila) ili umjesto ciljanih odnosa ideš na inseminaciju.
pozz

(odgovor članu nika83)
Neposredna veza do poruke: 1474
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
16.1.2013 13:33:54   
nika83
Ok,hvala ti...Samo me zanima da li se to sve prati na klinici ili možeš otići i privatno jer mi nije ništa spomenuo gdje da dođem....Ako se radi na klinici trebam li imati uputnice za to praćenje?

(odgovor članu bebiš)
Neposredna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *