|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razne masti u trudnoći??
31.10.2008 11:00:22   
tap3ah
Kao prvo .... ne znam da li ova tema ide ovdje .... ali mi nekako najbliže.

G-đu mi u zadnjih 4-5 dana boli kuk. I naravno puki je odmah rekla da uzme VOLTAREN mast i da namaže i to će proći... Takođe su ulijetali prijedlozi tipa KONJSKA mast i slično.

Pošto nam je prva trudnoća .... mi još sve pazimo .... pa me zanima imate li iskustva s nečim sličnim i naravno svaki savjet je dobrodošao.

tnx user posted image

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razne masti u trudnoći??
31.10.2008 11:04:02   
Anais
iz kojeg razloga je boli kuk?
u kojoj je sedmici?
mene su isto kukovi bolili od neke 20. sedmice, ali to je zato sto beba vrsi pritisak na zivac i to se odrazava kao bol u kukovima, zdjelici itd.
mislim da mazanje voltarenom tu bas i ne pomaze, u svakom slucaju pitajte doktora (a ne puki user posted image ) prije nego mazete bilo cime ...
mene je to samo od sebe proslo nakon neke 25 sedmice, ne sjecam se vise ...



(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razne masti u trudnoći??
31.10.2008 11:15:01   
tap3ah
Ženica je u 20-22 sedmici.

A ne znam razlog ...... nisam ja valjda .......... user posted image

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razne masti u trudnoći??
31.10.2008 11:36:35   
Anoniman
ma nisi ti razlog definitivno user posted image jedino da niste isprobavali sta neisprobano do sad user posted image

uglavnom, to je normalno... karlicne kosti se pomjeraju lagano, a i moguce je da beba vrsi pritisak na zivac kao sto ti je prethodna forumasica rekla.. nek G-dja odmara koliko moze... al ne pretjerano, da se ne ulezi... lagana setnja je takodjer super... sve je to priprema tijela za porod... user posted image
voltaren nikako i ni kojem obliku neka ne koristi... i za tu konjsku mast ti nisam sigurna ( evo procitaj link http://www.svevesti.com/?l=sr&a=14659 )

nadam se da ce proci bol ubrzo aBd...

LP

(odgovor članu tap3ah)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razne masti u trudnoći??
31.10.2008 12:20:47   
Anoniman
mene je isto tako oko dvadesete sedmice uklještio neki mišić sa strane d su sve frcale suze, i malo mi je falilo da posegnem za voltaren masti, jer je moj muž koristi za bolne mišiće vrata, ali sam izdržala i strpila se, jer škodi bebi i na uputstvu piše. Čak nisam htjela da mažem muža da mi ni dlanovi ne dolaze u doticaj s tim... Nek se naoruža strpljenjem jer će je još puno toga boliti(neću da zvučim pesimističnouser posted image ), a neće smjeti koristiti lijekove. Sretno i želim da je što prije prestane boliti!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razne masti u trudnoći??
31.10.2008 13:00:04   
mamyca
Mislim da je to posljedica trudnoce kao sto su ti druge forumasice rekle,beba vrsi pritisak na zivac,samo nek bude opustena i malo dobre masaze nece stetiti,bez voltaren gela i konjske masti.probaj je izmasirati navecer sa obicnom bademovom kremom.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razne masti u trudnoći??
3.11.2008 22:52:25   
demiana
Eh da odgovorim i briznom muzu user posted image . To je sigurno boli zato sto beba vrsi pritisak na kicmu, mene isto tako leva noga zna da skroz se ukoci kada se beba namesti. Nemoj nikakvih voltarena niti kojekakvih konjskih masti, ugrej najobicnijeg baby ulja i lagano je dlanom izmasiraj pred spavanje. Meni pomaze user posted image
Samo nemoj da previse ugrejes da je ne sprzis user posted image


(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *