Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
hehe i danas me postar zaboravio,ni porodiljske ni djecijeg vec tri mjeseca...hmmm brzi su nema sta a kad mi nesto trebamo da donesemo to mora biti U ROKU 24 h. Ako je neko iz Novog Grada dobio djeciji i naknadu nek javi.
pa za to se ja i brinem kako cu bez hedije u goste ,,,sto se ne javljas na tel. a bi u pravu onaj moj postar da nece do kraja mjeseca naknada ,,necu sad bit da preuzmem moram posle po posti se ganjat
Praćenje kalendara će biti mnogo lakše uz mobilnu aplikaciju
Anketa
Setnja sa porodicom teacher75
Voli li vas muz set_ati sa vama i bebom? Moj bas ne voli, mrsko mu, vise voli odmarati kod kuce ili s nama sjediti u kaficu, a ja se bezveze osjecam kad sama set_am sa bebom i vidjam parove s bebom:(
Voli (75%) Ne voli (25%)
Broj svih glasova: 135
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!