|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 15:51:14   
animagical

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: animagical
kafe aparat da mi muz ne krepe od visokog pritiska, jer je kahvedzija i po..


Jel espresso ili filteruša? Ako je espresso koja marka i how much?


imam obauser posted image ovaj za espreso je neki mali, za kucnu upotrebi rowentin, a ne sjecam se cijene..nije bio skup...on je sad u potrazi za nekim vecim, nema pojma da od toga nema nistauser posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 16:04:55   
ziki

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Joj i mene sad nafuraste na ovaj pekac user posted image user posted image mm je nekad davno govorio da ga kupimo, al ja nesto tu ideju odbacila (hajd znaj sto user posted image ).

Sad mi napisite koji vi imate; Lejla i Canim (da se moze i dzem u nemu praviti, i da je kvalitetan)????

vecina pekaca ima ovaj program za dzem. Pisace na kutiji, uputsrvu.
Kod mene je isto mulinex starija verzija od 1 kg dosta mojih drugarica ima mulinexove i prezadovoljne su.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 20:29:54   
zagy
I meni je pekac extra stvar, kako imam malu kuhnju, a mm je kupio novi esspreso aparat, izbaci on men pekac u spajz, vec ja vidim da cu hljeb pravit godisnje, al cu zato kafu redovno pitiuser posted image
Meni raja voli slatki hljeb, sa bademima i rumom i to cesto pravim, odlican je uz kafu i caj.

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
5.4.2013 19:52:26   
d.dita
Ima li neko pekač marke coral? Košta oko 210km.

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
17.9.2013 10:56:17   
dana.i
Kupila sam i ja pekac, fantasticna stvar. Ne moram vise izalziti rano ujutro ili kasno navecer po hljeb. SUper je sto se moze programirati kad da pocne mjesiti i peci, pa ujutro kad se probudimo imamo vruc hljeb. Zanima me da li je neko nasao negdje jeftino (jer je u Mercatoru skupo oko 150km) one separatore sto se stavljaju u onu kutiju, kako bu se dobili mali hljebici user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
4.2.2014 17:50:28   
bebacha
http://www.philips.hr/c/kuhanje/viva-collection-12-izbornika-1000-g-bijela-lavanda-hd9020_40/prd/

dali neko ima bas ovaj pekač
interesuju me iskustva

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu dana.i)
Neposredna veza do poruke: 206
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *