|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: potreban savjet
30.1.2013 16:40:58   
mala_sa
Mishkice od nasih prijatelja djevojcica je isto tako bila slomila palac, i nije se uopste zalila da je boli; kaze njena mama da je jednom samo malo jace zaplakala i to je to (oni predpostavljaju da g je tad slomila, a primijetili su tek nakon par dana). Kasnije je oporavak prosao jako brzo, jer njima kosti zacas srastaju.
Ti se pokusaj malo smiriti, od panike nemas nista; mozete li je odvesti u hitnu da joj slikaju??
Ljubi cezu punoo punoo

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: potreban savjet
30.1.2013 17:20:03   
mishkica
Mala ne mogu je na slikanje bez uputnice, ali evo za ujutro sam im se najavila, bas joj je ruzno i nekako cudno, ne znam bas opisati, ali neprirodno izgleda..nadam se da ce biti ok, pa i ako je slomljen valjda ce ga moci vratiti u prirodni oblikuser posted image uh user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: potreban savjet
30.1.2013 22:18:26   
mala_sa
Ma hoce sigurno, kod nase E je prst isti kakv je i prije bio. Javi se sutra, ljubimo vas obje ja i A user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: potreban savjet
31.1.2013 12:18:11   
mishkica
Uslikali smo, nije lom, ali je tetiva ostecena, idemo ortopedu privatno danas u 5, nadam se da ce sve biti ok..dali mi i uputnicu za Mostar, da ne gubimo vrijeme, jer u nas radi samo ponedjeljkom ortoped, mila moja cura ni zaplakala nije...Mala hvala ti puno, ljubi nam veselog druga a za tebe velikiuser posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: potreban savjet
1.2.2013 15:25:46   
mishkica
Dijagnoza nam je skljocajuci prst ili trigger finger, dobili injekciju odmah, sljedeca za 15 dana, a ako ni to ne pomogne radi se operativni zahvat tetive...ako iko zna ista o ovome molim vas pisite, meni je ovo sve novo, uz ovo imamo i vjezbe za prstic koje moramo raditi svaki dan, po 15 puta, a patnja je jer je boli dok joj to radimo, suze liju, bas mi je zao moje ceze male...ako je iko slicno nesto prosao neka se javi da cujem iskustvauser posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: potreban savjet
1.3.2013 20:42:29   
vila_7
Bebi od 3 mjeseca jedno oko suzi malo, malo je kao zatvorenije, a kad place zacrveni se sve oko tog oka prema celu. Nema krmelja, suze su bistre. Ima li neko savjet jer do dr.tek u ponedjeljak mogu.
P.S. Pocela sam mazati svojim mlijekom.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: potreban savjet
1.3.2013 21:15:19   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: vila_7

Bebi od 3 mjeseca jedno oko suzi malo, malo je kao zatvorenije, a kad place zacrveni se sve oko tog oka prema celu. Nema krmelja, suze su bistre. Ima li neko savjet jer do dr.tek u ponedjeljak mogu.
P.S. Pocela sam mazati svojim mlijekom.


to sto mazes svojim mlijekom jedino sto bih ti i ja rekla da mozes uraditi bez dokorta , mozda malo kamilicom da isprese ovo ostalo nista se ne bih usudila bez upute dokotra.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: potreban savjet
1.3.2013 21:30:09   
vila_7
Hvala Mirkice, isprala sam vec i kamilicom danas, al citam na internetu cak ni ne valja kamilicom ispirati jer ako e neka upala -ona je kao potpiruje-u tom smislu....


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: potreban savjet
1.3.2013 22:53:15   
mala_sa
Vilo slobodno cisti fizioloskom, nakapas na tufercic i cistis, svaki put uzmi novi tufercic. Fizioloska je sterilna, a za kamilicu sam i ja citala da je neki ne preporucuju.

Mishkice e bas mi zao ceze, ja stvarno prvi put cujem za tu dijagnozu user posted image , valjda se javi neka od zenica koja zna nesto vise user posted image Ljubi mi pile malo user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: potreban savjet
1.3.2013 22:56:38   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: vila_7

Bebi od 3 mjeseca jedno oko suzi malo, malo je kao zatvorenije, a kad place zacrveni se sve oko tog oka prema celu. Nema krmelja, suze su bistre. Ima li neko savjet jer do dr.tek u ponedjeljak mogu.
P.S. Pocela sam mazati svojim mlijekom.



i moja mlađa je imala problema sa tim, samo fiziološku vodu koristi, ona je najbolja i meni je dr. rekla nemoj kamilicom, nego fiziološkom vodom, e ona je i tobreks kapi koristila,


(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: potreban savjet
1.3.2013 23:14:23   
Volim Te!
I moja je to imala sa 3 meseca i ispirala sam mojim mlijekom za dan otislo.Sretno.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: potreban savjet
2.3.2013 0:23:02   
sporty mamaa
Moga jada veceras ne znam bil se smijala ili plakalauser posted image user posted image Doka sam bila na wc u beba nasla kremu za guzu i nameljala cijelu kosu, doslovno sva bila bijela. I to sat nakon kupanja. Naravno odmah sam je skinula i ponovo kada, ali nema sanse da se opere, masna uzas... I sto je najgore kolko god je susim uvijek mi izgleda da je mokra. Sad spava u dnevnom gdje je upaljena klima, mislite li da to sto je masna nije mokra ili? Nemam pojma sta da radim, bojim se da se ne prehladiuser posted image user posted image

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: potreban savjet
2.3.2013 0:25:35   
M kao Mama
ma, ništa pusti, ja mojoj maksuz mažem kosu bademovom, i zaista izgleda ko mokra ali nije,

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: potreban savjet
2.3.2013 0:52:01   
sporty mamaa
Hvala mama alma, bit ce ko gelirana dok se ovo ne skine user posted image Joj kad sam je vidjela onako svu umazanu doslo mi je vrisnemuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: potreban savjet
8.3.2013 14:16:16   
ljiljo
Meni treba savjet, mali mi stalno cacka nos, radila sam bris nosa i uredan je ne znam je li faza...
Kako ga mogu odviknuti od toga

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: potreban savjet
10.3.2013 14:42:41   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: ljiljo

Meni treba savjet, mali mi stalno cacka nos, radila sam bris nosa i uredan je ne znam je li faza...
Kako ga mogu odviknuti od toga



Moja grize nokteuser posted image user posted image Jedino da pokusas objasniti da nije lijepo, da druga djeca to ne rade... Vjerujem da je samo faza. Jedna od mnogih koje te cekajuuser posted image

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 10.3.2013 14:43:07 >

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: potreban savjet
15.4.2013 22:57:16   
Leena
Drage moje, evo i meni treba savjet user posted image

Mame iz Sa, cija djeca idu vrtice... Mojoj je mišici rođendan u nedjelju, a u vrticu bi trebala proslaviti u petak... Tamo su mi rekli da torta koja se donosi u vrtic mora imati racun, pa me zanima gdje ste vi narucivale torte za vase malisane za vrtic? Ja sam dosada narucivala preko fb, ali niko od tih zenica nema prijavljenu firmu i ne mogu mi izdati racun. Hvala vam unaprijed user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: potreban savjet
15.4.2013 23:23:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Leena

Drage moje, evo i meni treba savjet user posted image

Mame iz Sa, cija djeca idu vrtice... Mojoj je mišici rođendan u nedjelju, a u vrticu bi trebala proslaviti u petak... Tamo su mi rekli da torta koja se donosi u vrtic mora imati racun, pa me zanima gdje ste vi narucivale torte za vase malisane za vrtic? Ja sam dosada narucivala preko fb, ali niko od tih zenica nema prijavljenu firmu i ne mogu mi izdati racun. Hvala vam unaprijed user posted image


ako možeš sa računom vidi sa Elmini
https://www.facebook.com/pages/ELMINI/144245769002?ref=ts&fref=ts
to je naša članica i super je :)))

ako ona nema račun, a mislim da ona to ima :)
vidi strastičarnu azra...i oni srede šlagom lik, a uksune su torte...
http://www.azra.ba/

ili slastičarna fanatazija
http://www.fantazija.ba/



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: potreban savjet
15.4.2013 23:33:47   
hanabanana
Provjeri jos jednom, torta mora imati deklaraciju, ne nuzno racun.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: potreban savjet
15.4.2013 23:47:38   
Leena

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Leena

Drage moje, evo i meni treba savjet user posted image

Mame iz Sa, cija djeca idu vrtice... Mojoj je mišici rođendan u nedjelju, a u vrticu bi trebala proslaviti u petak... Tamo su mi rekli da torta koja se donosi u vrtic mora imati racun, pa me zanima gdje ste vi narucivale torte za vase malisane za vrtic? Ja sam dosada narucivala preko fb, ali niko od tih zenica nema prijavljenu firmu i ne mogu mi izdati racun. Hvala vam unaprijed user posted image


ako možeš sa računom vidi sa Elmini
https://www.facebook.com/pages/ELMINI/144245769002?ref=ts&fref=ts
to je naša članica i super je :)))

ako ona nema račun, a mislim da ona to ima :)
vidi strastičarnu azra...i oni srede šlagom lik, a uksune su torte...
http://www.azra.ba/

ili slastičarna fanatazija
http://www.fantazija.ba/




Hvalaaaa!


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: potreban savjet
15.4.2013 23:53:06   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Provjeri jos jednom, torta mora imati deklaraciju, ne nuzno racun.


Leena trazi se da torta ima deklaraciju, ne racun. Barem u JU Djeca Sarajeva

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: potreban savjet
16.4.2013 0:12:48   
Leena

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Provjeri jos jednom, torta mora imati deklaraciju, ne nuzno racun.


Leena trazi se da torta ima deklaraciju, ne racun. Barem u JU Djeca Sarajeva


Racun ili ambalazu sa rokom trajanja. privatni je vrtic

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: potreban savjet
16.4.2013 0:30:06   
AnLu
Leence ima racun ona tvoja sto si prosle godine narucivala tortu. To znam sigurno jer je poznanica skoro narucivala bas kod nje, ono kad sam te pitala kakva je, jer joj je bas trebao racun, a ona ga je mogla izdati.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: potreban savjet
14.5.2013 10:50:13   
samedi
Smije li se mazati bebi ili djetetu 3g mast Mucoplant na prsa i leđa dok ima temperaturu? U uputstvu to ne piše, piše samo da se maže više puta na dan?

Koliko dugo smije stajati napravljen sirup od lovorovog lista i smeđeg šećera? I je li ga bolje čuvati u frižideru ili na sobnoj temperaturi?

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: potreban savjet
14.5.2013 11:41:50   
škorpija
iskreno ja sam mazala mucoplant balsam djetetu 4 g. kad je bila temperatura 38 stepeni, jer sma probala taj balsam na sebi i one ne izaziva zagrijavanje kože kao napr vicks vaporub balsam sa mentolom, inače ljekati kažu da se ti masni preparati ne koriste kod temperature, a zašto niko mi nije znao objasniti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *