|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spontani u 18 sedmici :((
20.8.2013 23:07:47   
miks
mislis da samo kosta 250? ja ne znam sta bih vadila od nalaza kada je trombofilija u pitanju? Na netu ima previse detalja o tome pa ne mogu sve citati.
Jesi i radila kariogram?
IZVORNA PORUKA: Mrvica_83

Miks Nema na cemu mila user posted image Tu smo da jedna drugoj pomognemo ako je ikako moguce .. Kod mene nisu nasli nikakav uzrok - pretrage nisu pokazale nista znacajno .. Plod je jednostavno prestao da se razvija odnosno na kontroli nije bilo srcane funkcije .. Kazu da svaka sedmica ima otprilike svoje objasnjenje i moguci uzrok gubitka T .. Kod mene je specificno da sam se ja 2 sedmice prije kontrole u 12 s. pocela osjecati bas dobro .. Nikakvih tegoba , puna energije itd. I plod je bio znatno smanjen na kontroli kada je dijagnosticiran missed .. Dakle moja beba , nazalost , vec 2-3 sedmice nije bila ziva u pupi user posted image A na kontroli 3 sedmice prije sve bilo ok .. Meni isto nisu radili analizu posteljice navodno to na Jezeru ne rade kao dio standardne procedure user posted image Ako sumnjaju na trombofiliju onda postoji pretraga koju bas Mehmedbasic radi ako se ne varam .. Privatno i kosta oko 250 KM ? Jer se sa ovim nasim moronima u zdravstvu moras boriti za svaku uputnicu .. Gubitak jedne T ne smatraju uopste indikacijom za pretrage .. Sretno i javni se svakako user posted image


(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Spontani u 18 sedmici :((
20.8.2013 23:24:33   
malen@89

IZVORNA PORUKA: miks

mislis da samo kosta 250? ja ne znam sta bih vadila od nalaza kada je trombofilija u pitanju? Na netu ima previse detalja o tome pa ne mogu sve citati.

Meni su poslije dva rana spontana ustanovili trombofiliju,dr Balic mi je rekla da uradim nalaz u banja luci u konzilijumu kosta oko 270 km oni rade analize na 4 gena,i meni su se pokazale mutacije na dva,a nakon toga mi je hematolog iz zenice dao da uradim i ostale pretrage vezane za trombofiliju koje idu preko zdravstvenog,rade se u sarajevu na dipu.Ako te interesuju neki detalji pitaj....

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Spontani u 18 sedmici :((
22.8.2013 18:38:02   
Mrvica_83
Miks draga Nisam ja radila kariogram .. Kako sam ti vec rekla nakon gubitka I trudnoce jedva sam se izborila za osnovne pretrage .. A koliko znam u KS se kariogram placa a u drugim ne user posted image Nase zdravstvo .. Tu informaciju za pretragu za trombofiliju sam dobila od jedne drugarice sa RR .. Ali najbolje je da pitas doktora ? Evo malena 89 ima vise iskustva pa je ponudila pomoc user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Spontani u 18 sedmici :((
22.8.2013 23:57:32   
miks
koja su to 4 gena? u kojoj si sedmici pobacila?

IZVORNA PORUKA: malen@89


IZVORNA PORUKA: miks

mislis da samo kosta 250? ja ne znam sta bih vadila od nalaza kada je trombofilija u pitanju? Na netu ima previse detalja o tome pa ne mogu sve citati.

Meni su poslije dva rana spontana ustanovili trombofiliju,dr Balic mi je rekla da uradim nalaz u banja luci u konzilijumu kosta oko 270 km oni rade analize na 4 gena,i meni su se pokazale mutacije na dva,a nakon toga mi je hematolog iz zenice dao da uradim i ostale pretrage vezane za trombofiliju koje idu preko zdravstvenog,rade se u sarajevu na dipu.Ako te interesuju neki detalji pitaj....


(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *