|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tko je sve na porodu?
20.11.2008 21:46:32   
MamaPutaTri
Sta ti je bilo Anita? Ja sam prvi put imala nekako ruzno iskustvo ovdje a u istoj bolnici drugi put puno bolje. A drugi put sam imala drugu privatnu doktoricu, mada opet njihove sestre iz bolnice i to. A ona je dosla na kraju tek mada sam bila indukovana i mala je imala problema sa vrbcom tad su je tek zvali kad je poceo opadat puls, okretali me na sve strane. 11 sati svega, a prvi put 16. Rezana oba puta. A drugi put mi se cinilo da je ipak bilo lakse i nekako nisam se osjecala toliko iscrpljena tako da sam ustala odmah da se operem htjela i padnem i pritisak mi padne jedva me povratili. Sto nije bilo za ocekivat jer inace sam imala citavu trudnocu toliko visok tlak da mi nijedan lijek nije pomogo, zato su me morali dvije sedmice ranije indukovat. Al moram re dobri su bili ovaj put, mada bilo je propusta nekih. A prvi put nekako neprofesionalni, grozni. Donjeli mi ogledalo kad sam rekla da necu fol da mi pomogne. Ja se naljutila i izbaila malog od huje cini mi se. Haj eto moze se re da je pomoglo.

_____________________________

Nista nije slucajno. Al zasto jest je drugo pitanje.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Tko je sve na porodu?
20.11.2008 21:53:21   
dalmatinka
Mamaputatri kako si ti sada jesi bila kod doktora d+sta su ti rekli,jel jos krvaris?user posted image

(odgovor članu MamaPutaTri)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Tko je sve na porodu?
20.11.2008 21:55:53   
anitaMO
uska mi karlica bila pa laura nije mogla izici.ona imala krvarenje u mozgu 1 stepen od teskog poroda.meni ostala posteljica ,kisik mi davali.ma dobro smo prosle.
ja sam relativno brzo rodila .dosla u bolnicu u 7 . u 9 i 30 sam rodila.nisu mi htjeli reci koliko su me rezali samo su rekli poprilicno.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu MamaPutaTri)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Tko je sve na porodu?
20.11.2008 21:58:14   
anitaMO
meni kada je pukao hematom krvarila sam 10 dana,sve malo ima pa malo nema.i sve smedjkasto.samo prvi dan cista krv.ali mene su pregledali odmah na uzv.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *