|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
15.1.2013 19:22:34   
koka i po
ja se nekako uvjek rasplacem na ovoj temiuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
15.1.2013 19:44:10   
Alhemicarka
IZVORNA PORUKA: Leva

Ja svoje Sunasce jos uvjek sanjam, pomirena sam s tim da ga nikada necu docekati, ipak zahvaljujem Bogu na milosti koju mi je i ovako podario... Dio mene umire od straha da mi se ne desi nesto slicno a svakim danom strah postaje sve jaci i jaci user posted image .


Strah je normalan, sastavni dio svih osjećanja, kojih se nikad nećeš rješiti. I sutra kad, ako Bog da (a daće) rodiš živo i zdravo djete, strah neće nestati, samo će se pretvoriti u brigu da mu se sad šta ne desi. Pa će doći vrijeme da ga pustiš na izlet sa školom, na ekskurziju, na prvi izlazak, da prvi put sjedne za volan, prvi put ode na more, i svaki put će ti srce stati. Ali to nije razlog da se odustaje, jer onda ne bi trebali ni živjeti, ni udati se, ni zaljubiti se, jer šta ako...

Znam da si sada pod emocijama, ali nema pesimizma! Dočekaćeš svoje Sunašce. Ti si moje prvi put okupala, prvi put previla i s pravom mogu reči moje kao i tvoje. user posted image

Za sve ženice koje se bore sa tugom, za veselu, za adriu, za srećnu, za fatimicu... ma za sve user posted image

< Poruku je uredio Alhemicarka -- 15.1.2013 19:46:29 >


_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
15.1.2013 19:49:34   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Leva

Malo vas se mozda sjeca Tikice 69, zene koja je nama neplodnim bila zvijezda vodilja jer nikada nije odustajala bez obzira koliko beznadezno bilo. Sama Laura je bila simbol te borbe i svjetlo na kraju tunela, satisfakcija za sve nas i nesto nakon cega si mogla reci eto vidis ima Boga zato nikada necu prestati pokusavati... Mama Tikica je zatrudnila u 43. godini nakon 22 postupka vantjelesne oplodnje, blizanacka trudnoca, izgurali kriticni period od 12 sedmica. Prvu bebu su izgubili u 18. sedmici a Lauru u subotu 12.01. samo tri dana prije zvanicnog termina. Samo ona zna kako joj je. Istinski se nadam da ni jedna zena nikada nece spoznati sta znaci izgubiti dijete i pri tome svaku sansu da ikada ponovno zatrudni.



uffff draga LEvo ja je se dobro sjecam koliko sam samo plakala uz njen video koji je napravila pokusavajuci da ima bebu :(( zao mi je sto je se tako zavrsilo tuga golema , ne znam zasto valjda sto ima slicnosti ali uvjek kada nesto procitam cujem slicno ovome pocne me sve gusiti :((((( Boze olaksaj a ne otezaj :((((

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
15.1.2013 20:32:37   
vila_7
sjecam je se i ne mogu opisati koliko mi je zao.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 13:06:45   
klemzi

IZVORNA PORUKA: klemzi

Ne znam kako ćete ovo shvatiti... ali ja već dugooo želim da upoznate moje srce

user posted image

Ovo je naš Amerko, mamina i babina duša...user posted image
I nemojte biti tužne, ja volim gledati njegove slike...uvijek mi izmame osmijeh na lice...

Pa ko bi svojoj mami danas slavio treći rođendan...user posted image user posted image
Svi te volimo beskrajno kao i prvog dana kad smo te vidjeli...čuvaj nam mjesto kod sebe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 13:08:03   
koka i po
user posted image ...joj klemzika mojauser posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 13:09:54   
bebacha
user posted image user posted image user posted image samo sam cekala kad ces se javituser posted image
neznam sta da pametno napisem osim da budes jaka i da molim Boga da te uskoro obraduje bebicom pa da bar malo manje ublazi bol iako znam da njega nista nemoze zamjenit

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 13:10:46   
SREĆNA
Klemzi moja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 13:16:26   
mamine oci
user posted image klemziuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 13:19:50   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: klemzi


IZVORNA PORUKA: klemzi

Ne znam kako ćete ovo shvatiti... ali ja već dugooo želim da upoznate moje srce

user posted image

Ovo je naš Amerko, mamina i babina duša...user posted image
I nemojte biti tužne, ja volim gledati njegove slike...uvijek mi izmame osmijeh na lice...

Pa ko bi svojoj mami danas slavio treći rođendan...user posted image user posted image
Svi te volimo beskrajno kao i prvog dana kad smo te vidjeli...čuvaj nam mjesto kod sebe user posted image user posted image user posted image


Mila moja, jaka, pozitivna ženo...puunoo te ljubim i grlim user posted image user posted image
Divan je melekić user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 13:30:09   
EEDITH
klemzi user posted image user posted image

ne mogu da ne pogledam temu,a bolje da nisam user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 13:43:15   
Crnkica
draga klemzi gubim dah od tuge,čitam i ostale postove o tikici i njenoj sudbini,držite se žene nek vam je Bog na pomoći...user posted image

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 13:44:26   
ananas_ze
dok sam vidjela temu znala sam kome poslati mnogo toplih user posted image user posted image user posted image draha klemzi, znate sta ste izgubili, znate kroz sta svaki dan koracate, znate ko vas ceka i znate sta vas ceka za svaki tren bez njega, neka vam Uzviseni olaksa, podari sabura i nagradu na Onom danu user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 13:52:38   
hatepsut
Klemzika moja user posted image Ma kako tuzno bilo...necemo user posted image rad Amerka r.,neka vas Uzviseni sastavi u dzenetu !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 13:55:54   
leona81
procitah blog od tikice sad, ovo zadnje...strasnouser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 13:56:02   
reallove
Klemzi,mila mojauser posted image user posted image ...Da vam dragi Allah olaksa i podari snagu za dalje...ljubim te puno,puno,puno

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 14:34:59   
D_K
draga klemzi..
user posted image user posted image user posted image
ljubim te..
da ti dragi Allah dz.s. podari sve najbolje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 15:31:12   
Mrvica_83
Draga nasa Klemzi user posted image user posted image Nisam otvorila ovu temu a napisala ti odgovor u cekaoni .. Kada sam vidjela tvoj post tamo iskrsla mi je slika tvog predivnog djecaka koju sam vidjela na ovoj temi prije nekog vremena .. Duso nasa hrabra .. Neka ti Uzviseni bude na pomoci i podari nagradu za veliko iskusenje .. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 21:56:14   
vila_7
klemzi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 22:07:17   
aazra

IZVORNA PORUKA: Leva

Malo vas se mozda sjeca Tikice 69, zene koja je nama neplodnim bila zvijezda vodilja jer nikada nije odustajala bez obzira koliko beznadezno bilo. Sama Laura je bila simbol te borbe i svjetlo na kraju tunela, satisfakcija za sve nas i nesto nakon cega si mogla reci eto vidis ima Boga zato nikada necu prestati pokusavati... Mama Tikica je zatrudnila u 43. godini nakon 22 postupka vantjelesne oplodnje, blizanacka trudnoca, izgurali kriticni period od 12 sedmica. Prvu bebu su izgubili u 18. sedmici a Lauru u subotu 12.01. samo tri dana prije zvanicnog termina. Samo ona zna kako joj je. Istinski se nadam da ni jedna zena nikada nece spoznati sta znaci izgubiti dijete i pri tome svaku sansu da ikada ponovno zatrudni.



Kako se ne bih sjećala Tikice...jedna tako divna duša...šta je sve propatila...nemam riječi user posted image

P.S. Sjećam se jednog videa kojeg je postavila o svemu što je prošla da bi ostala trudna, samo taj broj vantjelesnih oplodnji na koje je išla sve govori...user posted image Ne mogu se sjetiti, spominjala je dva dječaka, ne znam jesu li oni njena biološka djeca, nije ni baš umjesno da pitam posebno ne sad, voljela bi da joj oni i muz mogu biti utjeha, ako utjeha postoji...

P.S. Uvije budem tuzna nakon ovakvih priča..ali, ova je mozda najbolnije jer se radi o zeni koja se godine i godine borila da bi i ugledala user posted image user posted image

_____________________________








(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 22:07:44   
dinaa
klemzi moja dragauser posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 22:42:02   
lady_bubamara
klemzi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2013 22:57:21   
smajli80
Klemzi- hrabra ženouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
21.2.2013 21:59:03   
Amyla
klemzi user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
22.2.2013 8:43:10   
veeseelaa
šta je po zlu krenulo kd tikicine bebe?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *