|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
26.2.2013 12:08:24   
SdZ
Cetiri godine su sinoc otkucale otkako je tvoj lik otisao s ovog svijeta.
I danas isto boli kao i one noci kad sam zadnji put uhvatila tvoj pogled.
I danas mi falis kao i jucer, kao sto ces i sutra, prekosutra....
I danas kao i uvijek zalim za samo jednim tvojim zagrljajem.
Falis, babi, falis... user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
26.2.2013 12:11:24   
bebacha

IZVORNA PORUKA: SdZ

Cetiri godine su sinoc otkucale otkako je tvoj lik otisao s ovog svijeta.
I danas isto boli kao i one noci kad sam zadnji put uhvatila tvoj pogled.
I danas mi falis kao i jucer, kao sto ces i sutra, prekosutra....
I danas kao i uvijek zalim za samo jednim tvojim zagrljajem.
Falis, babi, falis... user posted image user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
26.2.2013 12:12:46   
Nedi
user posted image user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
30.4.2013 20:12:37   
koka i po
i ja sam te ostao zeljan dok me bude.....moja mila...

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
4.5.2013 8:52:41   
koka i po
i ko zna sta me jos ceka u zivotu.....ali znam da me odozgo cuvas i da ces uvijek biti uz mene...
i znam da je onaj lagani povjetarac tvoj dah..
i ja sam te ostala zeljna dok me bude...moj mili...
38 ruza...dani i godine prolaze....sretan rodjendan...tvoja sele.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
4.5.2013 11:02:28   
EEDITH
koko user posted image user posted image user posted image (znam kako ti je)
user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
4.5.2013 11:26:27   
Andy_Bec23
Duso moje duse danas je 22 dana kako te nema u maminom stomaku , a nema te ni pored mame.... Andjelu moj cuvaj me i budi dobra, doci cu ti u zagrljaj i necu te nikad vise pustiti da mi te uzmu...... Volim te najvise user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
9.9.2013 22:13:53   
hatepsut
Ljepotice moja...znam ja da smo se morale rastati,ali...nema mi vise tebe...tvoj kutak ostao prazan...rekla sam im da nista ne diraju,neka sve stoji kako je i bilo...ispratila sam tvoj zadnji dah,iako nisi mogla da govoris znam da si nas cula...Nensi moja,neka ti dragi Allah dz.s. podari lijepi dzeet i neka ti je vjecni rahmet !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
10.9.2013 7:27:11   
Mirkica
svima vam saljem ogroman user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
23.9.2013 18:54:49   
koka i po
ne volim septembar...iz dana u dan iscekujem ...tuga se useli u moje srce...citav septembar.
septembrom mi nekako najvise nedostajes...i opet iscekujem....i slomim se dvadeset sestog.
i sad razmisljam...vise je vremena proslo otkad te nema nego sto si zivio.
ne volim septembar...nikako...uhvatim sebe kako se klatim na stolici ko malo dijete i iscekujem.
voljela bih da sam negdje daleko ..i da izbrisem ovaj septembar.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
23.9.2013 19:09:55   
Pingvina

IZVORNA PORUKA: koka i po

ne volim septembar...iz dana u dan iscekujem ...tuga se useli u moje srce...citav septembar.
septembrom mi nekako najvise nedostajes...i opet iscekujem....i slomim se dvadeset sestog.
i sad razmisljam...vise je vremena proslo otkad te nema nego sto si zivio.
ne volim septembar...nikako...uhvatim sebe kako se klatim na stolici ko malo dijete i iscekujem.
voljela bih da sam negdje daleko ..i da izbrisem ovaj septembar.


user posted image user posted image Duso lijepa...user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2013 8:20:57   
Mirkica
i tako 5 godina , danas bi slavili rodjendan ja i ti zajedno , al danas na ovaj dan u nasoj kuci je tisina , 5 godina dugih , milslila sam na tebe svaki dan iz dana u dan , ni slutila nisam da covjek moze voljet nekog ovoliko , uu cudna je ljubav majcina i jaka jaka kao stjena , niko i nista te ne moze zamjeniti , ti isi moj prvenac , moja dusa , moja najveca bol , onaj mali zamotuljak u plavoj dekici , sitnih rucica , zamotuljak mali lijep kao andjeooo , mamin andjeo .Ljubavi moja Benine moj . oprosti mi za svaki trenutak moga zivota sto zivim , oprosti mi jer niakd ti nisam mogla pokazat koliko te volim , zauzeo si posbeno mjesto u mom srcu u mojoj dusi i tamo ces biti dok sam ziva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sretan nam rodjendan user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mirkica -- 13.12.2013 8:24:14 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2013 8:27:45   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Mirkica

i tako 5 godina , danas bi slavili rodjendan ja i ti zajedno , al danas na ovaj dan u nasoj kuci je tisina , 5 godina dugih , milslila sam na tebe svaki dan iz dana u dan , ni slutila nisam da covjek moze voljet nekog ovoliko , uu cudna je ljubav majcina i jaka jaka kao stjena , niko i nista te ne moze zamjeniti , ti isi moj prvenac , moja dusa , moja najveca bol , onaj mali zamotuljak u plavoj dekici , sitnih rucica , zamotuljak mali lijep kao andjeooo , mamin andjeo .Ljubavi moja Benine moj . oprosti mi za svaki trenutak moga zivota sto zivim , oprosti mi jer niakd ti nisam mogla pokazat koliko te volim , zauzeo si posbeno mjesto u mom srcu u mojoj dusi i tamo ces biti dok sam ziva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sretan nam rodjendan user posted image user posted image



Zna tvoj mali andjelcic koliko ga volis i aBd pokazat ces mu jos i vise kad se jednog dana sretnete opet...user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2013 8:41:15   
Malenaoduvijek
mirkice :-(

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2013 8:45:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica

i tako 5 godina , danas bi slavili rodjendan ja i ti zajedno , al danas na ovaj dan u nasoj kuci je tisina , 5 godina dugih , milslila sam na tebe svaki dan iz dana u dan , ni slutila nisam da covjek moze voljet nekog ovoliko , uu cudna je ljubav majcina i jaka jaka kao stjena , niko i nista te ne moze zamjeniti , ti isi moj prvenac , moja dusa , moja najveca bol , onaj mali zamotuljak u plavoj dekici , sitnih rucica , zamotuljak mali lijep kao andjeooo , mamin andjeo .Ljubavi moja Benine moj . oprosti mi za svaki trenutak moga zivota sto zivim , oprosti mi jer niakd ti nisam mogla pokazat koliko te volim , zauzeo si posbeno mjesto u mom srcu u mojoj dusi i tamo ces biti dok sam ziva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sretan nam rodjendan user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2013 9:00:40   
Medi_87
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2013 9:02:41   
ananas_ze
user posted image user posted image user posted image
e Mirkice user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2013 9:07:59   
InLove

IZVORNA PORUKA: Mirkica

i tako 5 godina , danas bi slavili rodjendan ja i ti zajedno , al danas na ovaj dan u nasoj kuci je tisina , 5 godina dugih , milslila sam na tebe svaki dan iz dana u dan , ni slutila nisam da covjek moze voljet nekog ovoliko , uu cudna je ljubav majcina i jaka jaka kao stjena , niko i nista te ne moze zamjeniti , ti isi moj prvenac , moja dusa , moja najveca bol , onaj mali zamotuljak u plavoj dekici , sitnih rucica , zamotuljak mali lijep kao andjeooo , mamin andjeo .Ljubavi moja Benine moj . oprosti mi za svaki trenutak moga zivota sto zivim , oprosti mi jer niakd ti nisam mogla pokazat koliko te volim , zauzeo si posbeno mjesto u mom srcu u mojoj dusi i tamo ces biti dok sam ziva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sretan nam rodjendan user posted image user posted image


Ljubiceee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2013 9:19:44   
jednaa
mIRKICE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2013 9:21:28   
mala_sa
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu jednaa)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2013 10:02:44   
veki_aki
o mirkice dragauser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2013 10:36:33   
SREĆNA
Joj draga Mirkice svaku riječ bih ponovila.Majčinska je ljubav nešto neprikosnoveno, ljubav čini bol podnošljivom.Boljeće do kraja života user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2013 10:39:43   
veeseelaa
duša me zaboli.... eh moja Mirki

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2013 11:17:01   
EEDITH
Draga Mirkice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
13.12.2013 11:32:06   
Skvo RR
mirkice...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *