|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje pelene koristite?
7.2.2013 14:33:55   
milenium

IZVORNA PORUKA: chuci

moraš neke druge kupovati za tek rođenu bebu. imaš u dm akciju doneseš knjižicu tek rođene bebe i dobiješ paket pelena njihovih br 2, raspitaj se u dm.
zavisi i kolika bude beba kad se tek rodi. možda ti mogne jedinica a možda moradneš odmah na 2 kao ja. ja sam za početak koristila pampers premium. one jedine upijaju tečnu stolicu i iak osu skuplje meni su došle jeftinije jer je tada bila akcija kupovala se po dva paketa 3 u kartonu, i koristila sam onaj popust 25% iz dm knjižice pa su me dva paketa roja 3 tih dolazila oko 40 km.
uvijek postoji mogućnost da ti bebi neke pelene neće odgovarati. neke bebe se osipaju od jednih, neke od drugih. jednima su jedne tamam drugima plitke ili preduboke. ja sam svakakve izmjenjala.

uglavnom 1 je od 2 do 5 kg. iako su meni patronažne savjetovale da se sa 4 kg prelazi na 2.
broj 2 je od 3 do 6 kg. već sa 5 (max 5,5 kg) ideš na 3.
broj 3 je od 4 do 9 kg. kad je bebi 7,5 do 8 kg ideš na 4.
4 ide od 7 do 18 kg i ovaj broj se dosta dugo koristi.

moja djeca su rođena krupna 3900 i 4400 pa 1 ništa, nego odmah sam 2 morala kupiti. ustvari potrošila sam po jedan mali paket 1, ali to se potroši za 3-4 dana. u početku su oboje dobivali puno pa sam prije prve kontrole kod pedijatra sa malim već dugo 3 stavljala.



nama pampers premium skoro svaki put propusti.koristimo dvicu i malo nam je velika.kupila sam bebilove dvicu ali je i ona velika tj još dublja od pampersa.beba ima 3,5 kg pa ne znam koje i kakve da sad uzmemuser posted image a što se tiče dm-a i onog s knjižicom,čitala sam na reklami da se dobije paket jedinice( broj 1) a ne dvica. u podacima koje treba popunit u dm-u piše da se unese neki broj knjižice,mi knjižicu imamo ali tog broja na njoj nema,taj broj ćemo dobiti tek za 20-ak dana.tako da dok taj broj dođe nama će ta jedinica postati mala.


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1601
   RE: Koje pelene koristite?
7.2.2013 16:10:46   
chuci
e duša draga ne znam koje su pelene dobre za tako malu bebu. moji se rađali sa 3900 i 4400 pa zato ne znam.
generalno pelene propuštaju kad su velike ili male. možda da još 1 koristite, a ne 2.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1602
   RE: Koje pelene koristite?
7.2.2013 16:12:19   
Emica_sa
za 3,5 kg i 1 je prevelika,zbog toga curiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1603
   RE: Koje pelene koristite?
7.2.2013 16:30:36   
lady84
I mojoj bebi se isto desavalo sa pampers premium, bio je tezak 4300 gr pa sam mu i kupila odmah 2,ali su sa strane propustale. Strasan ojed je od tih pelena dobio,sve sam probala,razne kreme,po receptu,nosila ga pedijatrici,ali ipak je bilo do pelena i to premium care. Htjela da mu kupim premium care, svi ih hvale, ali meni nisu odgovarale i vise nikad nisam pampers nijednu stavila. Ja koristim Molfix i super su, dublje su i rijetko kad se desi da ujutru malo sa strane prodje. Mozda ne bi bilo lose i ti da probas?Mislim i ja da je 1 ipak najbolji broj za bebu od 3,5 kg.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1604
   RE: Koje pelene koristite?
7.2.2013 19:15:33   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

za 3,5 kg i 1 je prevelika,zbog toga curiuser posted image



ma, daj te , moje su obje rođene sa 3.000. odnosno 3,350 i 2 sam im uzimala, prvoj Pampers one obićne, drugoj su prve pelene bile iz Dm.a BL, i nisu propustile, dvica komotno može za ovu kilažu

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1605
   RE: Koje pelene koristite?
7.2.2013 19:16:43   
M kao Mama
I da, onak svijet pogodnosti, u DM-u koji je pordazumjevao onaj pospust i knjižicu nema ga više,

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1606
   RE: Koje pelene koristite?
8.2.2013 1:14:08   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: lady84

I mojoj bebi se isto desavalo sa pampers premium, bio je tezak 4300 gr pa sam mu i kupila odmah 2,ali su sa strane propustale. Strasan ojed je od tih pelena dobio,sve sam probala,razne kreme,po receptu,nosila ga pedijatrici,ali ipak je bilo do pelena i to premium care. Htjela da mu kupim premium care, svi ih hvale, ali meni nisu odgovarale i vise nikad nisam pampers nijednu stavila. Ja koristim Molfix i super su, dublje su i rijetko kad se desi da ujutru malo sa strane prodje. Mozda ne bi bilo lose i ti da probas?Mislim i ja da je 1 ipak najbolji broj za bebu od 3,5 kg.


Isto ovako, ja kontala svi ih hvale, da probamo, treca pelena, pelenski osip.... user posted image user posted image I nikad vise pampers nisam kupila... Ostale joj sve vise manje odgovaraju, al ja stavljam palac gore za lumpiuser posted image user posted image

(odgovor članu lady84)
Neposredna veza do poruke: 1607
   RE: Koje pelene koristite?
9.2.2013 10:53:28   
milenium

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

I da, onak svijet pogodnosti, u DM-u koji je pordazumjevao onaj pospust i knjižicu nema ga više,


nema više naljepnica,sad se uvele kartice,slično kao pika kartice u merkatoruuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1608
   RE: Koje pelene koristite?
9.2.2013 19:53:17   
Ramona11

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

I da, onak svijet pogodnosti, u DM-u koji je pordazumjevao onaj pospust i knjižicu nema ga više,


nema više naljepnica,sad se uvele kartice,slično kao pika kartice u merkatoruuser posted image


Jesu li poceli s tim karticama?
Neki dan bila u DM-u kazu nema jos. user posted image


_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1609
   RE: Koje pelene koristite?
9.2.2013 19:57:16   
Ramona11
Sorry zaboravih da sam na temi o pelenama user posted image

Nego, da kazem da smo presli s Pampersa na Lumpi iz Mrecatora.
Nisu me odusevile ali nisu ni lose. (Mislim da Pampers ipak bolje prijanja uz tijelo)
Zbog kucnog budzeta mislim da cemo nastaviti s koristenjem tih Lumpi. Do sada nisu propustile a pola paketa smo potrosili.



_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 1610
   RE: Koje pelene koristite?
9.2.2013 23:37:45   
Jeca_Perec
mi koristimo Violetu i zadovoljni user posted image

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 1611
   RE: Koje pelene koristite?
22.2.2013 14:07:44   
milenium
gdje ima kupiti onih bijelih pampers u kutiji što ih dođe 100 ako ne i više?

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 1612
   RE: Koje pelene koristite?
22.2.2013 16:19:13   
bebaa
babylove-DM...i pampers sam koristila prva 2 mjeseca jer znam da su provjereni pa reko dok malo bebina koza ojaca a od tada smo na dm-ovim i ista stvar...odlicne su a i postena da budem povoljnije...mislim da je cijena ista samo ovih dodje vise komada...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1613
   RE: Koje pelene koristite?
22.2.2013 16:21:04   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Ramona11


IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

I da, onak svijet pogodnosti, u DM-u koji je pordazumjevao onaj pospust i knjižicu nema ga više,


nema više naljepnica,sad se uvele kartice,slično kao pika kartice u merkatoruuser posted image


Jesu li poceli s tim karticama?
Neki dan bila u DM-u kazu nema jos. user posted image


na njihovoj stranici je pisalo da ce kartice biti tek 2014. u upotrebi a dotada ce davati snizenja njihove marka svakih 15 dana...e ne znam jesu sta mjenjali na stranici...

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 1614
   RE: Koje pelene koristite?
22.2.2013 16:27:41   
hapymum
Kartice elektronske tek krajem ove godine pocetkom iduce.bas bezveze al sta cemo

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1615
   RE: Koje pelene koristite?
22.2.2013 16:29:55   
aida.

IZVORNA PORUKA: milenium

gdje ima kupiti onih bijelih pampers u kutiji što ih dođe 100 ako ne i više?

Mislim da je to bilo samo jedan period i da nema vise.. Opet nisam sigurna...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1616
   RE: Koje pelene koristite?
22.2.2013 19:30:22   
ninuska
Svojoj curici stavljam Violeta pelene, ali sma vidjela u DP-u na akciji Molfix Jumbo pakovanje za 20 KM (inace su oko 29 KM) i to mi je bas povoljno, pa sam mislila kupiti. Al, ne znam kakve su, da ne bacim pare. Gledajuci redovnu cijenu tu su negdje ko Pampers, ali nije ni to mjerilouser posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 1617
   RE: Koje pelene koristite?
22.2.2013 21:02:35   
aida.

IZVORNA PORUKA: ninuska

Svojoj curici stavljam Violeta pelene, ali sma vidjela u DP-u na akciji Molfix Jumbo pakovanje za 20 KM (inace su oko 29 KM) i to mi je bas povoljno, pa sam mislila kupiti. Al, ne znam kakve su, da ne bacim pare. Gledajuci redovnu cijenu tu su negdje ko Pampers, ali nije ni to mjerilouser posted image

Dok je E.bio u peleni jednom sam kupila Molfix i meni su user posted image al eto neki ih koriste...
Meni je takodjer i violeta grozna, gruba, debela pelena..

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1618
   RE: Koje pelene koristite?
22.2.2013 21:42:02   
ninuska

IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: ninuska

Svojoj curici stavljam Violeta pelene, ali sma vidjela u DP-u na akciji Molfix Jumbo pakovanje za 20 KM (inace su oko 29 KM) i to mi je bas povoljno, pa sam mislila kupiti. Al, ne znam kakve su, da ne bacim pare. Gledajuci redovnu cijenu tu su negdje ko Pampers, ali nije ni to mjerilouser posted image

Dok je E.bio u peleni jednom sam kupila Molfix i meni su user posted image al eto neki ih koriste...
Meni je takodjer i violeta grozna, gruba, debela pelena..


Violeta jestu kruce od Pampersa, ali ne smrde za razliku od Pamapersa. Kad smo presli na 3 Pampersa mala se upiski, a smrdi ko da cijeli dan nije presvucena, a ne dva sata. Zato probasmo Violeti i ostadosmo na njoj.



(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 1619
   RE: Koje pelene koristite?
23.2.2013 13:14:22   
aida.
Meni nisu smrdile... Bitno mi je da je pelena tanka i udobna, Violeta je po meni pregruba... Al eto svako ima svoj ukus... A razlika u cijeni uopste nije velika...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1620
   RE: Koje pelene koristite?
23.2.2013 13:26:45   
aidicaa
Mi koristimo Pampers i bas smo zadovoljni user posted image

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1621
   RE: Koje pelene koristite?
23.2.2013 13:35:38   
ninuska

IZVORNA PORUKA: aida.

Meni nisu smrdile... Bitno mi je da je pelena tanka i udobna, Violeta je po meni pregruba... Al eto svako ima svoj ukus... A razlika u cijeni uopste nije velika...


user posted image
ja sam uzimala active baby i koristili do br 3. A, u pravu si, razlika u cijeni je 2 KM, ali mi cijena nije presudna za dijete. Meni recimo ni Baby love nisu odgovarale. Dobili na pokom br 2 i mala se izasula, a dosta zena ih hvali.

ABd planiram na proljece na odvikavanje od pelena user posted image . Nadam se da cemo uspjeti

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 1622
   RE: Koje pelene koristite?
23.2.2013 14:46:08   
Alannah
Mi smo presli na cetvorku i idalje koristimo babylove,jos nijednom nisu propustile, znalo se desiti da mali citav noc bude u jednoj,a nije ni osip dobio.Cijenom su isto prihvatljive. Sad sam gledala i lumpijeve,na akciji su,ali nema jambo cetvorke,a planirala sam i njih isprobati radi reda,kad ih toliko hvalite user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1623
   RE: Koje pelene koristite?
23.2.2013 18:12:51   
novi kolacic
Kako nema? Mi i h koristimo, ne zaostaju cijenom za DM pelenama a jeftinije su + pika bodovi. 50 km = 18,5 km cini mi se

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 1624
   RE: Koje pelene koristite?
23.2.2013 18:45:24   
Alannah
Ma bila sam u malom Merkatoru,trenutno nestale.

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *