|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje pelene koristite?
23.2.2013 18:50:25   
Ramona11
Nama molfix nisu bile ok jer ne prijanjaju lijepo uz tijelo pa su nam propustale. Violeta takodjer.
Trenutno koristimo Lumpi jer sam vidjela da ste prilicno zadovoljne pa smo probali i ok su nam. Jos nikako nisu propustile, a i cjenovno su prihvatljivije. Malo su kruce i deblje od pampersa. Ja zadovoljna, ali mm kuka za pampersom jer su vise rastezljive user posted image

_____________________________

Nisam znala koliko je ljubavi u mom srcu dok me neko nije nazvao MAMA!

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 1626
   RE: Koje pelene koristite?
28.2.2013 8:16:34   
kolacic
Koristimo pampers i do jutros smo bili zadovoljniuser posted image
dijete se probudilo mokro potpuno pidzamica i sve cak i vrecica je morka. prije par dana drugarica je kaze imala puno vecih problema s pampersom od mene jer je vazda propustao ali ona se kune u Lumpi koji koristi pola godine i prezadovoljna je..

e sad, probala sam babylove isto tako na nagovor i preporuku ali tvrde su krute i propustaju tako da sam beze bacila pare. nije mi zao para, ali ako stvarno ima neko primjer da je Lumpi bas dobar izbor.

pisite kakva su vam iskustva s lumpi. razmisljam uveliko da probamo..user posted image

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 1627
   RE: Koje pelene koristite?
28.2.2013 10:24:49   
Latinka
Babylove, od početka. Probali smo Pampers i Imran se osuo-strahota jedna!
kolačić, nama su BL propuštale samo ako kupimo dosta veće, recimo odavno koristimo 4-ku i na početku se znalo često desiti da pelena ne može izdržati noć
edit: "na pocetku" mislim kad je dobio onu pocetnu kilazu za cetvorku

< Poruku je uredio Latinka -- 28.2.2013 10:26:35 >


_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 1628
   RE: Koje pelene koristite?
28.2.2013 10:33:46   
minja_
i mi smo sa Pampers presli na Lumpi, i NIKAD nisu propustile. kad smo koristili Pampers Premium, mislila sam da je normalno sto procure nocu, kao beba puno napiski. Malo sutra. Lumpi je stvarno komotan i mekan i super upija. Ni proliv nikad nije procurio.

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 1629
   RE: Koje pelene koristite?
28.2.2013 10:38:13   
Adria
Ženice, da ja vas pitam nešto vezano za pelene... recite vi meni, pošto ja zastupam stav da na pelene ode pola bogatstva mjesečno, a neki iz moje okoline tvrde da to ne mora biti pravilo jer ne mora se kao djetetu i preko dana čitav dan držati pelena na guzi, ne mora mu se ni mijenjati kad se samo jednom upiški, tamo vamo... da ja pitam vas iskusne mame, koliko u prosjeku mjesečno trošite na pelene? I kad je beba skroz mala i kad malo odraste ima li razlike?

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1630
   RE: Koje pelene koristite?
28.2.2013 10:38:25   
draguljče
Meni su Lumpi najbolje. Pampers nam je skoro uvijek propuštao kao i Baby Love i Violeta.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1631
   RE: Koje pelene koristite?
28.2.2013 10:38:25   
I love youu
Jel te Lumpi pelene nemaju br 1 i 2? Ispravite me ako grijesim. Ja sam skontala da cu njih korisiti aBd, al ako nema 1 i 2 onda cu na pocetku morati neke druge pa od 3 preci na njih.

(odgovor članu Ramona11)
Neposredna veza do poruke: 1632
   RE: Koje pelene koristite?
28.2.2013 10:47:14   
minja_
kod nas se prodaju od broja 3, a to je od 4-9 kg, broj 4 je od 8-18, a 5 od 12-25. Mislim da u Slo imaju i broj 2 od 3-6 kg.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 1633
   RE: Koje pelene koristite?
28.2.2013 10:52:45   
mala_sa
Adria vidjet ces da bebe piske jako esto, cak i kad porastu (moj djecak ima 23mj) jedna pelena im moze maximalno izdrzati 4 sata; i tad je vec prepunaaaa. Jedino je po noci druga prica, jer ne piju toliko kao po danu pa manje i piske. Kad su skroz mali po noci stalno doje i kakaju, tako da se i nocne mijenjaju kao i po danu.

Ja jesecno trosim po 1,5 do 2 jumbo kartona pelena, sad zavisi od marke pelene kolika im je cijena i koliko je to mjesecno.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1634
   RE: Koje pelene koristite?
28.2.2013 10:57:02   
Alannah

IZVORNA PORUKA: Adria

Ženice, da ja vas pitam nešto vezano za pelene... recite vi meni, pošto ja zastupam stav da na pelene ode pola bogatstva mjesečno, a neki iz moje okoline tvrde da to ne mora biti pravilo jer ne mora se kao djetetu i preko dana čitav dan držati pelena na guzi, ne mora mu se ni mijenjati kad se samo jednom upiški, tamo vamo... da ja pitam vas iskusne mame, koliko u prosjeku mjesečno trošite na pelene? I kad je beba skroz mala i kad malo odraste ima li razlike?



Malom ce za koji dan 5 mjeseci. Potrosim mjesecno dva jambo paketa,znaci oko 60-65 KM. Otprilike svaka 2-3 sata ga presvucem,nekad malo vise prodje,nocu jednom ili nijednom,kad odem mami,ona ga svakih sat presvuceuser posted image . Eto tako je nekako od pocetka,s tim da u onim manjim brojevima dodje vise pelena,nego u 4.ci koju sad koristimo.Ne znam je li puno ili nije,prije bebe sam mislila da ce mi trebati kamaru para mjeseno za njega,a u stvari osim pelena i kreme,nista mu mjesecno vise ne treba.Odoh off topicuser posted image

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 1635
   RE: Koje pelene koristite?
28.2.2013 11:03:26   
canim

IZVORNA PORUKA: Adria

Ženice, da ja vas pitam nešto vezano za pelene... recite vi meni, pošto ja zastupam stav da na pelene ode pola bogatstva mjesečno, a neki iz moje okoline tvrde da to ne mora biti pravilo jer ne mora se kao djetetu i preko dana čitav dan držati pelena na guzi, ne mora mu se ni mijenjati kad se samo jednom upiški, tamo vamo... da ja pitam vas iskusne mame, koliko u prosjeku mjesečno trošite na pelene? I kad je beba skroz mala i kad malo odraste ima li razlike?

Mi koristimo babylove, ne znam koliko tacno trosimo mjesecno ali otprilike 2 kartonska paketa u kojem dodju po 2 paketa pelena.
U jednom kartonskom paketu dodju 84 pelene, dakle ako mjenjas dijete 6 puta dnevno ovaj paket ti je dovoljan za 2 sedmice.
Cijena jednog kartonskog paketa je oko 32 KM, dakle mjesecno 64 KM.
Ovo je velicina od 7-18 Kg a u manjim brojevima dobijes i vise pelena cini mi se za istu cijenu, tako da i ako mjenjas cesce dijete dok je manje opet ti je okvirno to ta cijena.

Babylove po cijeni ti je negdje u sredini, imas i skuplje i jeftinije pelene.

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 1636
   RE: Koje pelene koristite?
28.2.2013 11:07:58   
bebaa
zna li neko koliko komada ima pampers 4...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1637
   RE: Koje pelene koristite?
28.2.2013 11:09:20   
Adria
Znači u prosjeku 2 paketa mjesečno i u prosjeku između 60 i 70 KM... ako su dvije bebe uduplaj sve, joj joj... pa i nije tako strašno kad je jedna beba u pitanju user posted image

Hvala vam drage žene user posted image

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1638
   RE: Koje pelene koristite?
28.2.2013 11:15:50   
milenium

IZVORNA PORUKA: aida.

Meni nisu smrdile... Bitno mi je da je pelena tanka i udobna, Violeta je po meni pregruba... Al eto svako ima svoj ukus... A razlika u cijeni uopste nije velika...


ja sam neki dan stavila bebi vileta pelenu jer sam je dobila na poklon,inače je nikad ne bi kupila jer je gruba i debela.
ja u životu ono nisam vidjela,čim mognem slikat ću mobitelom i postavit ovdje,čisto usporedbe radi.šokirala sam se!...onaj čičak sa strane...pa ono je kesa tj nije ni kesa,kesa je meka,ono je najlon tvrdi,skoro ko plastika,i što je najžalosnije to ide na bebinu kožu.pa došlo mi je da zaplačem. i kod pampersa i kod bebilove i kod molfix i kod kozumovih je onaj dio presvučen pamukom. viđam u prodavnicama,stalno na njih lijepe neke gratis maramice,te slikovnice te šta sve ne.e pa ne bi ih kupila vala da nalijepe na njih 10 knjiga i 50 maramica.zato i lijepe jer su im pelene katstrofa i ne mogu se drugačije prodat.tako sam ljuta.kad bi ono stavila na dijete dođe mi maltene koda djete zlostavljam.uslikat ću vam u toku dana.

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 1639
   RE: Koje pelene koristite?
28.2.2013 17:36:20   
aida.

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: aida.

Meni nisu smrdile... Bitno mi je da je pelena tanka i udobna, Violeta je po meni pregruba... Al eto svako ima svoj ukus... A razlika u cijeni uopste nije velika...


ja sam neki dan stavila bebi vileta pelenu jer sam je dobila na poklon,inače je nikad ne bi kupila jer je gruba i debela.
ja u životu ono nisam vidjela,čim mognem slikat ću mobitelom i postavit ovdje,čisto usporedbe radi.šokirala sam se!...onaj čičak sa strane...pa ono je kesa tj nije ni kesa,kesa je meka,ono je najlon tvrdi,skoro ko plastika,i što je najžalosnije to ide na bebinu kožu.pa došlo mi je da zaplačem. i kod pampersa i kod bebilove i kod molfix i kod kozumovih je onaj dio presvučen pamukom. viđam u prodavnicama,stalno na njih lijepe neke gratis maramice,te slikovnice te šta sve ne.e pa ne bi ih kupila vala da nalijepe na njih 10 knjiga i 50 maramica.zato i lijepe jer su im pelene katstrofa i ne mogu se drugačije prodat.tako sam ljuta.kad bi ono stavila na dijete dođe mi maltene koda djete zlostavljam.uslikat ću vam u toku dana.


Ja sam dok smo koristili pelene odlucila da probam vecinu pelena, da vidim kakve su... Jednom kupim Violetu, potrosila dvije, tri pelene i bukvalno bilo mi zao to stavljat na bebu... Ostavila i kad mi se prijateljica porodila, ona svejedno koristila Violetu zato sto je "jeftinija", ja joj dam skoro to cijelo paklo... Ma ono je katastrofa... Sama plastika...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1640
   RE: Koje pelene koristite?
3.3.2013 15:57:07   
Adria
Žene šta mislite o ovim pelenama, koristite li ih, imate li iskustava?
http://www.ebay.com/itm/Colorful-Forest-One-Size-Adjustable-Reusable-Baby-Cloth-Diaper-Nappies-OB032-/130860140883?_trksid=p2047675.m1982&_trkparms=aid%3D333005%26algo%3DRIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D177%26meid%3D5984198002693884139%26pid%3D100009%26prg%3D1088%26rk%3D4%26sd%3D151005405674%26

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 1641
   RE: Koje pelene koristite?
3.3.2013 16:06:45   
animagical
ja nemam neko extra iskustvo s ovim one size, jer zuljaju prije ili kasnije... a imas i domacih platnenih pelena.. ove koje ti gledas su koliko vidim pocket pelene, pa moras unutra ubaciti neki umetak.... o pp imas mnogo vise na Rodinom portalu i forumu.... kod nas ih imas u proizvodnji babysaurus jedne nase forumasice i od eko bebe, oboje postoje na fb...

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 1642
   RE: Koje pelene koristite?
3.3.2013 17:22:31   
Adria
Hvala na informacijama! I kakve su te naše d
omaće? Imal ko iskustvo s njima konkretno?

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1643
   RE: Koje pelene koristite?
3.3.2013 21:55:34   
ksena
Nedavno bilo neko snizenje pelena u Konzumu i ja uzela za bebu one njihove be be premium i ostala sam zadivljena. Stvarno su fantasticne. Mekane, ne puštaju, ne curi sa strane i ne smrde. Stvarno su super, 18 KM kosta 42 komada 4. Sve pohvale, pa ako se neko dvoumi slobodno nek proba

_____________________________

Nije srećan onaj ko ima šta želi, već onaj koji ne želi ono što nema.

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 1644
   RE: Koje pelene koristite?
3.3.2013 22:14:18   
animagical

IZVORNA PORUKA: Adria

Hvala na informacijama! I kakve su te naše d
omaće? Imal ko iskustvo s njima konkretno?

imam ja s ekobeba, i to neka jeftina varijanta, njihova proizvodnja, ok su sasvim, ne mijenjaju se u pranju, bambus umetci su ok, fino dise koza, bez osipa, brzo se suse, lako se umecu. jedino smo mi nekako prerasli te covere koji su one size, ali nije mi moj sin mjerovadavan,jer i drugu odjecu nosi puno veci broj nego sto bi isao za njegovu dob...

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 1645
   RE: Koje pelene koristite?
3.3.2013 22:15:07   
animagical
ja da pitam...ima li iko osim pampersa active baby pelene broj 6??

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1646
   [Obrisana poruka]
3.3.2013 22:15:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu animagical)
  Neposredna veza do poruke: 1647
   RE: Koje pelene koristite?
3.3.2013 22:39:54   
animagical
a violeta mi niej ni za stauser posted image bas su mi bez veze, par puta smo dobili paket, jednom i kupili njihove nocne pelene...nikakve su...a hajde, izdrzacemo do proljeca pa ih skidamo sasvim ja se nadam

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1648
   RE: Koje pelene koristite?
3.3.2013 23:15:17   
ksena

IZVORNA PORUKA: animagical

ja da pitam...ima li iko osim pampersa active baby pelene broj 6??

Babylove imaju 6. Ja sam sa njima bila stvarno zadovoljna, nisu nikada propustile, a imaju samo ono manje pakovanje od nekih dvadeset, trideset pelena, pa probaj i vidi da li odgovaraju bebi

_____________________________

Nije srećan onaj ko ima šta želi, već onaj koji ne želi ono što nema.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1649
   RE: Koje pelene koristite?
3.3.2013 23:18:37   
animagical
hvala puno! imamo strasan problem s propisavanjem..pampers je ok,ali je vala i poskup...

(odgovor članu ksena)
Neposredna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *