|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje pelene koristite?
5.5.2013 12:58:37   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

sporty gdje kupujes te gaciceuser posted image


Kupila u butiku Iva preko puta Vile Neretve, a cula sam da se isti butik otvorio i preko puta trgovine Neretva tu u Mostaruuser posted image user posted image
P.s. Meni jedna zena govori, da joj nisu lose ali se tesko skidaju. Pa govorim joj ja poderes i skines u cemu je problem. user posted image user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1676
   RE: Koje pelene koristite?
5.5.2013 13:37:09   
Emica_sa
hvala dolazim u Mo uskoro konacno,pa da kupim 2-3 paketa,ako valjajuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1677
   RE: Koje pelene koristite?
5.5.2013 16:54:58   
sporty mamaa
Nama su ok. Mozes pitati tetu da ti izvadi iz kutije da vidis koja ti velicina odgovara, tako sam ja. Mi smo na petici. A imas i obicne, one su 60 komada 21 km. Meni su ove zasad zgodnije, ljeto pa samo navuces pravo prakticno.
Samo kaze teta da se brzo rasprodaju, mi smo isli u utorek, nije bilo. Dosle su u cetvrtak popodne, kazu za dva tri dana sve nestane... Posebno 4 i 5 velicina.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1678
   RE: Koje pelene koristite?
5.5.2013 17:00:33   
R&T@
Emice_sa, nekada su bile i u Mars prodavnicama ovdje u Sa...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1679
   RE: Koje pelene koristite?
7.5.2013 10:37:28   
Nikara
Kakva su vaša iskustva sa babylove pelenama?

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1680
   RE: Koje pelene koristite?
7.5.2013 10:48:21   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Nikara

Kakva su vaša iskustva sa babylove pelenama?


odlična...moj je koristio pampers do 2. mj....i tada smo presli ma DM-ove pelene i prezadovoljni smo...super upijeju,nisu krute i ne smrde... a nije ni cijena za zanemariti...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Nikara)
Neposredna veza do poruke: 1681
   RE: Koje pelene koristite?
7.5.2013 11:27:15   
aazra
Meni su ove babylove (dm-ove) bile skroz nepraktične..sve zivo su propustale...

Mozda su sad nesto promijenili, dodali...pampers je najbolji, s tim da koliko sam upratila pampers je po cijeni tu negdje s violetom i molfixom, ali je neuporedivo bolji...kod violete sam najvise mrzila kada pukne ona traka sa strane user posted image

Ali, hvala bogu vec odavno nemam tog troska...najgore mi je kad se sjetim koliko sam para dala za one platnene user posted image a skoro nikad ih djetetu nisam stavljala mozda jednom ili dvaput user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 7.5.2013 11:31:08 >


_____________________________








(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1682
   RE: Koje pelene koristite?
7.5.2013 12:36:40   
Marija13
Mi koristimo babylove 5mj i odlicne su...izdrze nam i cijelu noc user posted image sada malo uzeli molfix da probamo, nisu lose, ali ako ostane cijelu noc propusti, sad kako se budimo vecinom samo jednom, puuuuno manje piskimo navece i nema potrebe ni mjenjati pelene kao nekada



IZVORNA PORUKA: Nikara

Kakva su vaša iskustva sa babylove pelenama?




_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Nikara)
Neposredna veza do poruke: 1683
   RE: Koje pelene koristite?
7.5.2013 12:38:41   
Mya_81 RR
I nama je babylove bio dobar.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 1684
   RE: Koje pelene koristite?
7.5.2013 12:40:57   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: tajra

Emice_sa, nekada su bile i u Mars prodavnicama ovdje u Sa...



hvala pogledat cuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 1685
   RE: Koje pelene koristite?
7.5.2013 12:49:03   
I love youu
Moze li mala pomoc? Kada preci na babylove 2, jel bas kad bude imala 5kg ili moze I ranije? Poslije 2 smo mislili preci na lumpi 3 jer lumpi nema 1 I 2.Al sad nisam sigurna od koliko je to kg?

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1686
   RE: Koje pelene koristite?
7.5.2013 18:15:00   
Marija13
"1 je od 2 do 5 kg (sa 4 kg prelazi se na 2)
broj 2 je od 3 do 6 kg. već sa 5 (max 5,5 kg) ideš na 3.
broj 3 je od 4 do 9 kg. kad je bebi 7,5 do 8 kg ideš na 4.
4 ide od 7 do 18 kg"




IZVORNA PORUKA: I love youu

Moze li mala pomoc? Kada preci na babylove 2, jel bas kad bude imala 5kg ili moze I ranije? Poslije 2 smo mislili preci na lumpi 3 jer lumpi nema 1 I 2.Al sad nisam sigurna od koliko je to kg?


_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 1687
   RE: Koje pelene koristite?
7.5.2013 18:23:47   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Marija13

"1 je od 2 do 5 kg (sa 4 kg prelazi se na 2)
broj 2 je od 3 do 6 kg. već sa 5 (max 5,5 kg) ideš na 3.
broj 3 je od 4 do 9 kg. kad je bebi 7,5 do 8 kg ideš na 4.
4 ide od 7 do 18 kg"




IZVORNA PORUKA: I love youu

Moze li mala pomoc? Kada preci na babylove 2, jel bas kad bude imala 5kg ili moze I ranije? Poslije 2 smo mislili preci na lumpi 3 jer lumpi nema 1 I 2.Al sad nisam sigurna od koliko je to kg?


hebote marija što ti mene zbunjolaaaa.......čekaj...
moj je od rođenja odma koristio 2 (3750gr)...sad ima 9 kg i koristi 4....već 3 paketa džambo potrošio ove 4-orke...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 1688
   RE: Koje pelene koristite?
7.5.2013 18:41:39   
Marija13
Pa to je to user posted image , i mi smo tako, rodio se sa 4000gr i odmah presli na 2, citirala sam tu tabelicu jer je vec neko pisao i stvarno smo se vodili po tome, sada sa 7,5kg smo presli na 4.

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1689
   RE: Koje pelene koristite?
7.5.2013 19:09:05   
srećicaa
Veliki test-evo ja ispred sebe imam jednu Lumpi pelenu starog designa-čitam da su sada nešto promijenili, pa molim da vi koji ih koristite napišete u čemu je razlika, jednu Pampers sensitive i jednu Babylove. Iskreno najmekša od ove 3 je Pampers sensitive i ne smrdi uopšte, a obični Pampers nisam nikada ni probala niti bi. Mislim da ću ipak koristiti Babylove ali liniju nature koja je dm-ova sensitive linija, jer sam probala i njih prije i bila sam zadovoljna, a nekako su mi prirodnije i malo draže od Pampersa.

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 1690
   RE: Koje pelene koristite?
7.5.2013 19:12:12   
bebaa

IZVORNA PORUKA: srećicaa

Veliki test-evo ja ispred sebe imam jednu Lumpi pelenu starog designa-čitam da su sada nešto promijenili, pa molim da vi koji ih koristite napišete u čemu je razlika, jednu Pampers sensitive i jednu Babylove. Iskreno najmekša od ove 3 je Pampers sensitive i ne smrdi uopšte, a obični Pampers nisam nikada ni probala niti bi. Mislim da ću ipak koristiti Babylove ali liniju nature koja je dm-ova sensitive linija, jer sam probala i njih prije i bila sam zadovoljna, a nekako su mi prirodnije i malo draže od Pampersa.

ja ne primjetih da kod nas ima ikakve razlike u njihovim pelenama...koje su to sensitive...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1691
   RE: Koje pelene koristite?
7.5.2013 20:35:08   
I love youu

IZVORNA PORUKA: Marija13

"1 je od 2 do 5 kg (sa 4 kg prelazi se na 2)
broj 2 je od 3 do 6 kg. već sa 5 (max 5,5 kg) ideš na 3.
broj 3 je od 4 do 9 kg. kad je bebi 7,5 do 8 kg ideš na 4.
4 ide od 7 do 18 kg"




IZVORNA PORUKA: I love youu

Moze li mala pomoc? Kada preci na babylove 2, jel bas kad bude imala 5kg ili moze I ranije? Poslije 2 smo mislili preci na lumpi 3 jer lumpi nema 1 I 2.Al sad nisam sigurna od koliko je to kg?


Mi smo se rodila sa 3.350 I danas nam je 9 dana, imam jos pola paketa 1.Pa kontam da sad kupim 2, jer se par puta ukakila I protopilo je, zato sam se I zapitala da joj nisu male.Mada se one fino zalijepe, ali oko nogu joj ostane malo nazuljano od onih volancica.

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 1692
   RE: Koje pelene koristite?
8.5.2013 0:16:17   
srećicaa
Sensitive linija od dm-a je ona nature u svijetlo zelenom pakovanju i tek kada držis obje pelene u rukama primijetiš razliku.

I love you mom malom princu od svakih ostane malo crvenkasto na pojedinim dijelovima, bez obzira na veličini, ali ako ga ostavim par minuta da se "guza zrači" to se povuče. Ja sam se porodila mjesec dana prije tebe, beba bila teška 2600 a sada smo već na 3, pa ti slobodno uzmi 2.

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 1693
   RE: Koje pelene koristite?
8.5.2013 8:33:13   
Marija13
Te sensitive mm jednom slucajno kupio, ma nisu ni blizu onih obicnih user posted image
kaka prodje svaki put, za bebinu kaku su babylove 2 NAJBOLJE, imaju zlijebove tj.rupice namjenjene bas za rijetku stolicu..

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1694
   RE: Koje pelene koristite?
9.5.2013 10:46:42   
Alannah
Probali smo nove Violetine pelene,odlicne su,pravo mekane,ne propustaju i imaju zanimljiv dezencic.U pakovanju dodje i krema za bebe od 75 ml.

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 1695
   RE: Koje pelene koristite?
9.5.2013 16:29:31   
I love youu

IZVORNA PORUKA: srećicaa

Sensitive linija od dm-a je ona nature u svijetlo zelenom pakovanju i tek kada držis obje pelene u rukama primijetiš razliku.

I love you mom malom princu od svakih ostane malo crvenkasto na pojedinim dijelovima, bez obzira na veličini, ali ako ga ostavim par minuta da se "guza zrači" to se povuče. Ja sam se porodila mjesec dana prije tebe, beba bila teška 2600 a sada smo već na 3, pa ti slobodno uzmi 2.

Veceras idem do dm, pa cu uzeti br.2, nadam se da nisu puno vece od br.1 Al kad ste vi vec na br.3, mi bi onda mogli na br.2 Ja je ne ostavljam da se zraci, nesto me strah da se ne prehladi, svaki put kise kad je presvlacim.

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1696
   RE: Koje pelene koristite?
9.5.2013 23:36:47   
srećicaa
Kupila ja danas 2 od dm-a da uporedim sa njihovom 3-inače sam do prije 10 dana koristila Pampers sensitive 2. DM-ova 2 je puna mekša i za mene prirodnija od 3. Iskoristiti ću ova 2 pakovanja babylove-jedno 2 i jedno 3 i onda ću kupiti ili Lumpi ili Pampers sensitive, eventualno Babylove nature, jer mi se ove klasične 3 nikako ne sviđaju.

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 1697
   RE: Koje pelene koristite?
10.5.2013 8:28:15   
I love youu
Sinoc smo uzeli babylove 2, nismo ih jos otvorili, danas cemo, pa cemo vidjet kakve ce joj biti.A poslije sam mislila preci na lumpi, vidim da ih hvalite a nisu ni previse skupe.Jel vi drzite bebe malo gole dok ih presvlacite? Moja se redovno upiski kad je presvlacim, taman je operem, namazem, sve I kopcam pelenu a ona onda upisa sve user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1698
   RE: Koje pelene koristite?
10.5.2013 8:37:14   
sirnica
Uđoh ja malo da vidim šta se priča o pelenamauser posted image dumam koje da kupim za početak. S velikim dječakom sam zadnje vrijeme pelenskog staža koristila lumpi i bila zadovoljna, ali njih nema manjih od broja 3. Kontam za početak krenuti s 1 i 2 baby love, pa onda preći na lumpi. I love youu, to što malena kiše nemoj da te brine, bebe prva dva mjeseca na taj način izbacuju višak vode iz organizma (tako nama rekla pedijatrica)-nije znak prehlade, a to što se upiški pri presvlačenju i to je refleks, još dječaci ne uhelaće samo pelenu nego sve oko sebe, uključujući i mamuuser posted image

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 1699
   RE: Koje pelene koristite?
10.5.2013 8:39:17   
bebacha

IZVORNA PORUKA: I love youu

Sinoc smo uzeli babylove 2, nismo ih jos otvorili, danas cemo, pa cemo vidjet kakve ce joj biti.A poslije sam mislila preci na lumpi, vidim da ih hvalite a nisu ni previse skupe.Jel vi drzite bebe malo gole dok ih presvlacite? Moja se redovno upiski kad je presvlacim, taman je operem, namazem, sve I kopcam pelenu a ona onda upisa sve user posted image


preporucuje se drzat malo bez pelena pogorovo kako je sad toplije vrijeme
a dobre su lumpi pravo kao i bebe iz konzuma al malo pakovanje,jumbo ni slucajno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *