|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje pelene koristite?
10.5.2013 10:15:47   
I love youu

IZVORNA PORUKA: sirnica

Uđoh ja malo da vidim šta se priča o pelenamauser posted image dumam koje da kupim za početak. S velikim dječakom sam zadnje vrijeme pelenskog staža koristila lumpi i bila zadovoljna, ali njih nema manjih od broja 3. Kontam za početak krenuti s 1 i 2 baby love, pa onda preći na lumpi. I love youu, to što malena kiše nemoj da te brine, bebe prva dva mjeseca na taj način izbacuju višak vode iz organizma (tako nama rekla pedijatrica)-nije znak prehlade, a to što se upiški pri presvlačenju i to je refleks, još dječaci ne uhelaće samo pelenu nego sve oko sebe, uključujući i mamuuser posted image

Mi smo tako keenuli sa babylove jer lumpi nema manjih od 3.A onda cemo odma preci na njih dok malo narastemo.Ja odma mislim evo je prehladit ce se, e super nek onda kise user posted image Sreca pa je curica pa piski u pelenu, a mogu misliti kako deckici piske user posted image user posted image

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 1701
   RE: Koje pelene koristite?
16.6.2013 17:50:54   
I love youu
Moze li mi neko reci od koliko kg su pelene lumpi 3 i koja im je cijena?

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 1702
   RE: Koje pelene koristite?
16.6.2013 22:06:53   
Sedina 30
I love you od 4 do 9, i čini mi se da je 56 kom oko 18 km

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 1703
   RE: Koje pelene koristite?
16.6.2013 22:35:16   
mamma mumi
Agyliti-Label- francuske, u Interexu, 62 kom 5 23 km, meni extra

(odgovor članu Sedina 30)
Neposredna veza do poruke: 1704
   RE: Koje pelene koristite?
17.6.2013 8:51:39   
I love youu

IZVORNA PORUKA: Sedina 30

I love you od 4 do 9, i čini mi se da je 56 kom oko 18 km

Hvala ti za info, ma mi do sad koristili babylove 2, medjutim propuste mi cesto, a I nema nesto br 2 u dm-ovima, sve sam skoro obisla.Pa reko da kupim sad te lumpi 3, jer oni nemaju manje.Jel ih ti koristis? Sad bi mi trebala imati oko 4, 5-5 kg pa mozda joj te I ne budu velike.

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu Sedina 30)
Neposredna veza do poruke: 1705
   RE: Koje pelene koristite?
17.6.2013 10:42:18   
Sedina 30
Nece joj biti velike, samo ih fino namjesti, mom su već pa male, a ima 6 kg, a lumpi može do 9. ja sad 4 koristim. meni su dobre lumpi, ne propustaju, jedino ako ih ne namjestim dobro,nekako su mi prirodnije od pampers p. A koristila sam i baby love, od njih mi je imao osip po stomaku.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 1706
   RE: Koje pelene koristite?
17.6.2013 12:43:14   
I love youu
Sedina, nista onda idemo kupiti br 3. Nije moja imala osip od babylove, ali cim se ukaki ja trcim da je presvucem da ne prodje, i to dosta puta prodje pa se onda patim perem, bas mi vise dosadilo. A cula sam da su i lumpi tanje pelene a sad vrucina pa eto taman.

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 1707
   RE: Koje pelene koristite?
17.6.2013 12:56:03   
mamina princeza

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Agyliti-Label- francuske, u Interexu, 62 kom 5 23 km, meni extra

i mi smo ove slucajno kupili i nisu nam lose...:) vjerovtano cmeo ih i nastaviti kupovati :)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 1708
   RE: Koje pelene koristite?
20.6.2013 23:54:59   
cipi
mi smo prvih par dana koristili babylove, ali cesto su mi propustale pa smo uzeli pampers koji sam koristila s prvom kcerkicom cijelo vrijeme i prezadovoljni smo. ne znam ima li razlike u cijeni, pampers dvojka koju mi sada uzimamo je 28 KM i par feninga, 98 kom, a uz pakovanje uvijek dodje i neki poklon. uzimam one u zutom pakovanju. vidjela sam da ima i bijelo pakovanje, taj nikad nisam probala osim uzoraka koje sam dobila u porodilistu i strasno su mi smrdili na novo hahahha, a s prvom kcerkom kad je vec bila malo veca isprobala sam one u narandzatom pakovanju - sleep and play i onako za navecer bas i nisu jer propuste, ali za preko dana su super i tanje su od onih pampersica u zelenom pakovanju
u svakom slucaju moj glas ide za pampersuser posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 1709
   RE: Koje pelene koristite?
28.6.2013 8:39:51   
Jeca_Perec
da li ste zadovoljne sa pelenama Iva iz cm-a?

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 1710
   RE: Koje pelene koristite?
28.6.2013 8:51:12   
tajra26
za one koje koriste pampers u DM-u na akciji 29 i nesto +gratis dekica pa eto da znate

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 1711
   RE: Koje pelene koristite?
28.6.2013 9:01:46   
MicoTico
Sa curicom smo većinom koristili pampers, a onda se pojavila i Violeta, pa smo kombinovali, ali je ona brzo i ostavila pelene.
Sinu sam kupovala babylove, i to sam čitala po netu da su majke dječaka bile najzadovoljnije tim, pa ja ko uzela i stvarno su nam se pokazale super.
Meni pampers premiun (čini mi se da se tako zovu, ono vijelo pakovanje) bile katastrofa, a najskuplje.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 1712
   RE: Koje pelene koristite?
2.7.2013 2:01:17   
Alverde
Imam problem,bebi je mjesec dana i od samog starta koristimo pampers premium care,uzas od pelene jer propusta kako 1 tako i 2,beba mi se nocu budi sva mokra,sad ne znam koje da joj isprobam a da ne propustaju?ima li pampers neku drugu vrstu da ima vecu moc upijanja?

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1713
   RE: Koje pelene koristite?
2.7.2013 7:47:02   
DISANA
Probaj pampers obični-plavo zelena ambalaža. Moja curica ima 3 mjeseca i nikada nam nije prokazao

(odgovor članu Alverde)
Neposredna veza do poruke: 1714
   RE: Koje pelene koristite?
2.7.2013 18:44:41   
Crnkica
Neznam kako se mnoge mame žale na Pampers pelene,mene su osvojile,najbolje su istina možda ne sve,ali koje sam ja koristila najbolje su posebno sad koristim Pampers baby active tj.4 mirišu i najtanje su i najmekše.Sad koristim peleneMilette 4+ koje sam dobila na poklon i zadovoljna sam.....

(odgovor članu DISANA)
Neposredna veza do poruke: 1715
   RE: Koje pelene koristite?
2.7.2013 23:22:47   
Alannah

IZVORNA PORUKA: Alverde

Imam problem,bebi je mjesec dana i od samog starta koristimo pampers premium care,uzas od pelene jer propusta kako 1 tako i 2,beba mi se nocu budi sva mokra,sad ne znam koje da joj isprobam a da ne propustaju?ima li pampers neku drugu vrstu da ima vecu moc upijanja?

Probaj neke druge koje nisu Pampers,nama su u tom periodu( a i danas) bile dobre babylove i violeta.Sad smo na Violeti jer su mekanije,a nijedne nisu propustale.

(odgovor članu Alverde)
Neposredna veza do poruke: 1716
   RE: Koje pelene koristite?
2.7.2013 23:58:08   
Silver

IZVORNA PORUKA: Alverde

Imam problem,bebi je mjesec dana i od samog starta koristimo pampers premium care,uzas od pelene jer propusta kako 1 tako i 2,beba mi se nocu budi sva mokra,sad ne znam koje da joj isprobam a da ne propustaju?ima li pampers neku drugu vrstu da ima vecu moc upijanja?


jedne prilike smo morali kupiti premium care i odmah su propustile...a inace uvijek koristimo pampersove activ baby i mekse su, sire malo kao model i nikad nam nisu propustile! user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Alverde)
Neposredna veza do poruke: 1717
   RE: Koje pelene koristite?
12.8.2013 22:03:31   
visnjica1
Moze li mi neko reci koliko kostaju pampers baby- dry 84 komada u kartonskoj kutiji

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 1718
   RE: Koje pelene koristite?
12.8.2013 22:05:40   
Apotekarka
Zbog pampersa br 3 morali smo preci na violetu uzasno su parfemisane nekim smrdljivim mirisom i dijete se mokro budi a kao 3+...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 1719
   RE: Koje pelene koristite?
12.8.2013 22:11:38   
visnjica1
Ja sam prezadovoljna pampersom baby dry zna spavati od 9,do 10h ujutru i pelena ne propusti

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 1720
   RE: Koje pelene koristite?
12.8.2013 22:13:39   
Medić*
Koristimo babylove i violeta. Za sada nam odg. Vidjecemo kada bude bebara veca.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 1721
   RE: Koje pelene koristite?
12.8.2013 22:14:11   
Full Moon
Generalno je razocarenje u pampers, mislim ne znam sta se desilo, ali svima propustaju, mi smo sad sretni sa Lumpi pelenamauser posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 1722
   RE: Koje pelene koristite?
12.8.2013 22:18:03   
visnjica1
A koje proizvodjac tih Lumpi pelena zvuci mi poznate ???
Ja koristim od prvog dana pampers i zaista sam zadovoljna koliko sati ,izdrzi, a ne propusti

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 1723
   RE: Koje pelene koristite?
12.8.2013 22:28:13   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Generalno je razocarenje u pampers, mislim ne znam sta se desilo, ali svima propustaju, mi smo sad sretni sa Lumpi pelenamauser posted image

i mene ste nafurale na lumpi...prvo kupih malo pakovanje da provjerim kako će mali reagovati a danas odem i kupim veliko....ma ja sam prezadovoljna......ne puštaju aama baš nikako i ne smrde,da prostite na izrazu.......i jeftinije su......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 1724
   RE: Koje pelene koristite?
12.8.2013 22:28:44   
bebaa

IZVORNA PORUKA: visnjica1

A koje proizvodjac tih Lumpi pelena zvuci mi poznate ???
Ja koristim od prvog dana pampers i zaista sam zadovoljna koliko sati ,izdrzi, a ne propusti

merkatorova robna marka......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *