|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
8.11.2012 18:37:15   
Halimaa
Najviše novca potrošim na prehranu i dodatke prehrani ( vitamine i sirupe) te na igračke.

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
8.11.2012 20:26:50   
Crnkica
ja svu garderobu za djecu dobijam od zaova iz švicarske,kvalitet i po a ima dosta i markirane,maloj je 5 mjeseci i već imam punu putnu torbu iskraćale odjeće.ne sjećam se kad sam im šta kupila.na poklon smo dobili skafander od 50 chf a obuće ga par puta za zimu.mom E prva obućica su bile patikice NIKE.


da sam u sarajevu nebi se skidala sa baby bazara,imam tonu odjeće koja nemogu il nepristaju mojoj djeci.



< Poruku je uredio dzejla2012 -- 8.11.2012 20:32:41 >

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
8.11.2012 20:42:58   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: dzejla2012

ja svu garderobu za djecu dobijam od zaova iz švicarske,kvalitet i po a ima dosta i markirane,maloj je 5 mjeseci i već imam punu putnu torbu iskraćale odjeće.ne sjećam se kad sam im šta kupila.na poklon smo dobili skafander od 50 chf a obuće ga par puta za zimu.mom E prva obućica su bile patikice NIKE.


da sam u sarajevu nebi se skidala sa baby bazara,imam tonu odjeće koja nemogu il nepristaju mojoj djeci.





isto

sve skoro dobili iz Danske a i od moje dobre drugarice koja ima 3 kcerkiceuser posted image user posted image user posted image

evo je hB zdrava prava, bilo je i markiranog i nemarkiranog, na to nesto nisam plahko obazriva, cak ni da je nesto sad pretjerano sredjujem, neka zlatna sredina, volim da sparim stvari i da se boje sloze, i da je PRAKTICNO i udobno prije svega

ne patim od marki, a i studirala sam ekonomiju tako da znam da se djelomicno kod skupljih markiranih stvari i PLACA BREND da ne mora cijena odrazavati u potpunosti kvalitet TAKO DA, sama ocjenjujem sta je za moje dijete kvalitetno i prakticno a eto masaAllah ima i finu nafaku tako da novce trosimo na druge korisnije stvariuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
8.11.2012 21:21:56   
Volim Te!
Ja sve kupujem sama jer nemam od kog da uzmem,njoj ce sad 3 mjeseca mozda sam na odecu dala 300 eura od 8.mjeseca trudnoce pa do sad za sve markirano ne kupujem inace,jer prvo preskupo je i ne daje mi se toliko za nesto sto ce nosat mjesec dana,samo sam juce uzela haljinicu i dzemper jer se zaljubih u taj kompletic od esprit a inace odem u H&M i za 100 eura kupim svega i svacega,jedino kad pocne cipelice i patikice nosit gledacu da je udobno i dobro za njene nogice za to jedino necu gledat na cijene user posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: koliko novca troáite na dje�ju odjeć...
14.11.2012 9:50:10   
lana32
Iako gledam kad sam ja u pitanju da kupujem kvalitetno i praktično ,kad je u pitanju moja curica ,baš se i ne isplati kupovati skupe stvari. Jaknu ,dobru trenerku kupujem u Lindexu ,i to je sve otprilike što kupujem tamo ,ostalo se snadbjevam u Fisu ,jer su tamo povoljne cijene raznih majica,gegica,trenerki ,helanki ,svega onog što je potrebno za svaki dan,ionako mi ta robica traje oko par mjeseci. Svakih dva ili tri mjeseca sastavim sebi spisak stvari u zavisnosti koji je period godine,i pokupujem po nekoliko modela različite boje majica,helanki ,i ostale robe koju mijenja svaki dan. Kad mi treba nešto poput dobre jakne,ili trenerke za izaći napolje ,ili ako se zalomi nešto da je moram svečanije obući ,kupim to u Lindexu(najčešće) ,ponekad nadjem i dobre stvari u Merkatoru. Uglavnom za svakodnevnu garderobu ne dajem puno novca.

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 280
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *