|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
4.4.2013 8:38:41   
mamaibabo
ja sam vec pisala da u vezi porodiljske nista apsolutno nije posteno ja bih izmjenu zakona pod hitno i da SVE majke na nivou federacije dobijaju isti iznos
i ja sam zaposlena i moja plata je veca od porodiljske ali ja radim kod privatnika i nije duzan i neplaca mi razliku do plate
eh da se ja nesto pitam dala bih svim porodiljama da tih god. dana imaju isti iznos recimo 450km a da za one koje rade poslodavac pod moranje daje razliku do plate koju je imala u zadnju 1 god.,mislim da bih ovo bilo sasvm ok za sve STA VI MISLITE DRAGE MOJE

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
4.4.2013 10:26:55   
mama mahira
jel ko zvao zenicu ,hocel bit danas sta?

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
4.4.2013 15:08:45   
Stent
do 11 nije bilo para.
bankomat info :)

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
4.4.2013 15:16:50   
naida2
danas zvala ministarstvo kazu da su poslali pare za visoko ali na bankomatu nema nista pa je moguce sutra ili prekosutra da budu

(odgovor članu Stent)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
4.4.2013 15:16:51   
mama mahira
ma nevjerujem da je i poslije 11 uplaceno,allli opet insan se nada.....

(odgovor članu Stent)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
4.4.2013 17:37:37   
mama mahira
sad me kolegica zove u brezi bile pare....sad ona podigla

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
4.4.2013 17:48:36   
naida2
hajde valjda budu i nama sutra

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
4.4.2013 18:08:18   
mama mahira
naida2,,kad ste provjeravali na bankomatu mislim ukolko sati?jer i u brezi nije bilo do 1sat vec poslije 1 su uplatili

(odgovor članu naida2)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
4.4.2013 18:29:08   
naida2
zvala banku oko pola 3 nisu bile legle

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
4.4.2013 23:07:19   
Suela

IZVORNA PORUKA: mamaibabo

ja sam vec pisala da u vezi porodiljske nista apsolutno nije posteno ja bih izmjenu zakona pod hitno i da SVE majke na nivou federacije dobijaju isti iznos
i ja sam zaposlena i moja plata je veca od porodiljske ali ja radim kod privatnika i nije duzan i neplaca mi razliku do plate
eh da se ja nesto pitam dala bih svim porodiljama da tih god. dana imaju isti iznos recimo 450km a da za one koje rade poslodavac pod moranje daje razliku do plate koju je imala u zadnju 1 god.,mislim da bih ovo bilo sasvm ok za sve STA VI MISLITE DRAGE MOJE


moje mišljenje je da bi porodilje trebale na porodiljskom odsustvu biti tretirane kao da su i na bolovanju, tj da firma plaća 100% plate, a nadoknađuje iz socijalnog. bila sam na trudničkom bolovanju i imala bolovanje 100% plaćeno, a kad sam se porodila, firma nema ništa samnom i prebacujem se u centar za socijalni rad, a firma mi samo čuva radno mjesto. a nezaposlene porodilje bi trebale ići preko centra za socijalni rad i primati neku pristojnu naknadu. ne bi trebalo biti razlike između trudničkog i porodiljskog bolovanja, po mom mišljenju. evo gledam Zabranjeni forum, počelo se pričati, pa možda nešto bude.

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
5.4.2013 11:15:01   
mama mahira
visoko,,danas pare poslije podne

(odgovor članu Suela)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
5.4.2013 11:36:08   
visoko
mama mahira jel to sigurno?

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
5.4.2013 11:37:09   
visoko
od koga si saznala?

(odgovor članu visoko)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
5.4.2013 12:04:49   
mama mahira
zvala zenicu i tako mi je rekao onaj gospodin,,,jer samo visoko i tesanj su im ostali da uplate pa ce i njih danas uplatit i kaze da ce bit pare danas poslije podne

(odgovor članu visoko)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
5.4.2013 12:09:07   
Stent
ahhah
sta su zglajzali ovi na socijalnom u visokom pa ih zadnje tretiraju?!



< Poruku je uredio Stent -- 5.4.2013 12:12:42 >

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
5.4.2013 12:19:52   
mama mahira
ma mismo uvijek zadnji u svemu

(odgovor članu Stent)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
5.4.2013 12:21:49   
visoko
daj bože da danas bude nam na računima, al teško ako su oni danas uplatili a sutra je subota mislim da nam para nema do ponedeljka

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
5.4.2013 12:39:50   
suberbeba
ma to pustanje para ne moze biti jednostavnije.Ministarstvo ionako uplati pare na racun banke za koju socijalno odredi da ce se preko nje isplacivati pare.onda kada banka javi da su pare operativne socijalno salje spiskove porodilja za iznosima za svaku porodilju.zatim se ti spiskovi koji se vecinom rade u exelu ubacuju u sistem banke konkretno za taj racun na kojem su legle pare od ministarstva i u roku par minuta su pare na racunima porodilja.tako to ide da vas ne zavlace nekim pricama,ako danas pare dodju u banku danas moraju biti i na racunima porodilja.user posted image user posted image

(odgovor članu visoko)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
5.4.2013 14:31:32   
mama mahira
jel ko isaodo bankomata?

(odgovor članu suberbeba)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
5.4.2013 14:31:48   
suberbeba
TESANJ i visoko,NEMOJTE OCEKIVATI PARE NI DANAS.Tek iduce sedmice, mozda.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suberbeba)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
5.4.2013 14:36:08   
mama mahira
kako to a meni su jutros rekli da ce bit danas poslije podne pare

(odgovor članu suberbeba)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
5.4.2013 14:43:54   
suberbeba
direktorica centra za socijalni rad mi sad rece da je zvala i da su joj u zenici rekli da danas ni juce nema isplata.

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
5.4.2013 14:50:33   
mama mahira
juce je bila isplata za kakanj i brezu,,,a ja ev sad ponovo zvala zenicu izvinjaje se gospodin sto mi je rekao da ce bit danas al nisu u mogucnosti isplatiti,,pa lafo bit ce u ponedjeljak,,i to mi je rekao vjerovaTNO DA ME SKINE S DNEVNOG REDA

(odgovor članu suberbeba)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
8.4.2013 7:20:28   
suberbeba
http://www.csr-tesanj.ba/bs/?p=576 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama mahira)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
8.4.2013 11:19:01   
Stent
objavljeno 5.4. ...
ima li novina zaa danas?

(odgovor članu suberbeba)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *