|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 21:04:06   
MicoTico
Ja sam se jako brzo porodila drugi put, od prvog bola do poroda svega pola sata, ali ti bolovi su bili slabi, kao menstrualni. Nije smjesno, ali je superuser posted image
U radjaoni su bili studenti koji su cekali, nakon sto mi je ukljucen drip, da mi pocnu bolovi, ali to se nikako nije desavalo, te ih dr otjerala da odu nesto jesti. A ja gladna, pa sve kontam da im viknem da i meni burek ponesuuser posted image Oni se vratili, a ja se vec porodila.

I da, dok sam bila u radjaoni, non stop mi je zvonio telefon, koji nisam mogla naci )torbu negdje cusnula u cosak), a zvono je bilo pojacano do maximuma. Elem, moj sin se radja, a u radjaoni tresti Sweet Home Alabamauser posted image


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 21:16:27   
gargamel
svaka cast na temi, kako sam pred porodom dosadilo mi je slusati i citati traume o porodima, rockyja balboe cu se sjecati i kad dodjem u porodilisteuser posted image , user posted image

(odgovor članu Snovolovka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 21:57:02   
sajraa

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja sam se jako brzo porodila drugi put, od prvog bola do poroda svega pola sata, ali ti bolovi su bili slabi, kao menstrualni. Nije smjesno, ali je superuser posted image
U radjaoni su bili studenti koji su cekali, nakon sto mi je ukljucen drip, da mi pocnu bolovi, ali to se nikako nije desavalo, te ih dr otjerala da odu nesto jesti. A ja gladna, pa sve kontam da im viknem da i meni burek ponesuuser posted image Oni se vratili, a ja se vec porodila.

I da, dok sam bila u radjaoni, non stop mi je zvonio telefon, koji nisam mogla naci )torbu negdje cusnula u cosak), a zvono je bilo pojacano do maximuma. Elem, moj sin se radja, a u radjaoni tresti Sweet Home Alabamauser posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Smiješne priče s poroda
21.8.2013 22:08:30   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: mayra

Super tema user posted image

Eh sad ja neznam dal da ovo stavim na temu Vaš blam ili ovdje, ali eto.
Kad sam stigla u bolnicu, uradili mi klistir i klocevi mi nisu rekli gdje je WC, pa mozete zamisliti sta mi se desilo.
Izasla na ja hodnik sva usplahirena, uhvati me muz za ruku, pita sta mi je, a ja onako drzeci ga za ruku, ukakim se user posted image user posted image user posted image Tadd mi nije bilo smijesno, toliku sam frku digla da su sestre izjavu pisale zbog mene, ali sad oplacem kad se toga sjetim user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image
Eh ovo je crnjak:)))




_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Smiješne priče s poroda
24.8.2013 12:38:54   
koka i po
user posted image


pricice su user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Smiješne priče s poroda
24.8.2013 13:28:21   
malaaaa
moj porod je prosao super na carski nikakvih bolova nisam imala osim sto mi je ujutro vodenjak puko smijesno u toj situaciji je bilo jedino to jutro kada sam ustala na wc inace po cijelu noc sam ustajala svakih pola sata al to jutro kada sam izasla iz wc pa sve do spavace curilo mi i dalje ja kontala da idalje piskim user posted image onda budim ti ja MM polahko bez panike objasnjajem mu situaciju ali kada je on skonto o cemu se radi tu je panika nastala posto smo zivjeli jos sa njegovim roditeljima svi su poskakali panicarit oblacit se da me voze u bolnicu svekar oblaci maicu naopacke MM isto okrece se po sobi trazi nesto a nezna ni sam sta user posted image a ja samo posmtram sta je njima koda ce se oni poradjat haha a svekrva kuha kafu user posted image u bolnici nas odma napali zasto nismo zvali hitnu a mi zaboravili gdje se nalazimo kakva hitnauser posted image

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Smiješne priče s poroda
24.8.2013 13:28:43   
minie
Stigla ja u porodiliste oko pola 6, MM sve vrijeme bio ispred, cekao da ga zovnu da udje u salu kako bi prisustvovao porodu. Legla sam ja na sto i dr Nakas kaze sestri da ga uvedu. Ona izasla, njega nigdje. Otisao covjek da kupi sendvic, a ja se porodila user posted image

Kad se moja kuma poradjala dr Nakas krenuo da se nasloni na njen stomak da pomogne bebiju da izadje, i kako se on n naslonio ona ga je toliko scepala za ruku da su mu ostale ogrebotine i on joj rekao: "Kasnije ces ovo mojoj zeni objasniti" user posted image user posted image

A jedna zena je bukvalno digla cijelo porodiliste na noge. Toliko je vristala, pa sigurno 2 sata, da mi je u nekim situacijama toliko bilo smijesno, pored svih bolova. I porodila se ona i prica na tel s nekim: "Ma znas kako sam super prosla...", mislim da ce je dugo pamtiti



_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Smiješne priče s poroda
24.8.2013 14:05:10   
Snovolovka

IZVORNA PORUKA: minie

Stigla ja u porodiliste oko pola 6, MM sve vrijeme bio ispred, cekao da ga zovnu da udje u salu kako bi prisustvovao porodu. Legla sam ja na sto i dr Nakas kaze sestri da ga uvedu. Ona izasla, njega nigdje. Otisao covjek da kupi sendvic, a ja se porodila user posted image

Kad se moja kuma poradjala dr Nakas krenuo da se nasloni na njen stomak da pomogne bebiju da izadje, i kako se on n naslonio ona ga je toliko scepala za ruku da su mu ostale ogrebotine i on joj rekao: "Kasnije ces ovo mojoj zeni objasniti" user posted image user posted image

A jedna zena je bukvalno digla cijelo porodiliste na noge. Toliko je vristala, pa sigurno 2 sata, da mi je u nekim situacijama toliko bilo smijesno, pored svih bolova. I porodila se ona i prica na tel s nekim: "Ma znas kako sam super prosla...", mislim da ce je dugo pamtiti




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Smiješne priče s poroda
24.8.2013 14:24:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: mayra

Super tema user posted image

Eh sad ja neznam dal da ovo stavim na temu Vaš blam ili ovdje, ali eto.
Kad sam stigla u bolnicu, uradili mi klistir i klocevi mi nisu rekli gdje je WC, pa mozete zamisliti sta mi se desilo.
Izasla na ja hodnik sva usplahirena, uhvati me muz za ruku, pita sta mi je, a ja onako drzeci ga za ruku, ukakim se user posted image user posted image user posted image Tadd mi nije bilo smijesno, toliku sam frku digla da su sestre izjavu pisale zbog mene, ali sad oplacem kad se toga sjetim user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image
Eh ovo je crnjak:)))




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Smiješne priče s poroda
30.8.2013 23:51:41   
memma
haha joj oplakah :D user posted image user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: ninulina

Dok sam se porađala nije mi bilo smješno, ono - 11 sati na dripu sa konstantnim bolovima auuu. Al eto kad vratim film unazad smješne su mi neke scene ipak user posted image

Porod sam prevrištala da se odmah razumijemo iako sam svih devet mjeseci govorila nema šanse nećeš ti vrištati jao sramota ovo ono, aaaaaa malo sutra , da čujete samo taj "mili " glas u toku bolova i te melodične krikove auuuh!


Onda , pored mene je bila malo čudna ženica , onako , svadljive prirode, pa osim što je psovala doktore jer neće da je pregledaju svakih sat vremena , u jednom trenutku je i mene "spopala". Naime doktorica mi je rekla da sam otvorena pet prstiju a onda je nakon nekog vremena došao drugi dr. i rekao da sam otvorena 4 prsta i ja kažem fino ,, Doktore mene ovaj drip izgleda zatvara, maloprije mi doktorica rekla da sam 5 a vi kažet da sam 4 prsta otvorena " kad ova ženica do mene dreknu ,, Što lažeš doktora , doktorica ti je rekla da si jedva 3 prsta otvorena!!! Što ga lažeš " Al ima sreće pa mi je onaj drip bio prikopčan u ruku inače mislim da bih je zaskočila tamo koliko me je iznervirala! user posted image

I da , koliko sam bila "mirna" na onom porođajnom stolu uspjela sam onu cjevčicu što ide iz boce u ruku da omotam oko repa na glavi jedno dvaest puta , pa se babica isčuđavala kako sam to napravila! Hebote , mogla sam i ćelava ostat ! user posted image

I tako doktor mi je samo rekao da ovakvim slučajevima u sali niko neće da priđe, ovim "mirnicama" poput mene eeeeeee reko doktore i ne morate mi prići , djete iz mene izaći mora , ja se moram poroditi sa vama il bez vas user posted image

Sve u svemu svaka bol se baš brzo zaboravi kad ugledaš to malo savršeno biće pored sebe user posted image


Oplakah user posted image user posted image




_____________________________

Sačuvaj me od mudrosti koja ne plače, filozofije koja se ne smije i veličine koja se ne klanja pred djecom.

Halil Džubran

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Smiješne priče s poroda
30.8.2013 23:55:42   
memma
HAHA Ovo za njegovu ruku je najjače :D haha lik je kralj !!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sačuvaj me od mudrosti koja ne plače, filozofije koja se ne smije i veličine koja se ne klanja pred djecom.

Halil Džubran

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *