|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecija soba
11.9.2013 12:36:36   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: mama75
Preslatka curica user posted image
Kod mojih kćerki je isti namještaj u sobi. I ista boja user posted image Na žalost, ovaj namještaj više ne možemo kupiti u Sa, a baš nam treba ormarić za knjige. Moraću sada kombinovati sa namještajem od drugog proizvođača. Radni sto nije Kika, ali ta firma koja pravi stolove nema vitrine ni komode, tako da i to otpada. user posted image
Ako imaš viška namještaja javi se user posted image



Hehehehe imamo samo 2 police ali su samo trenutno višak, aBd trebati će nam kada budemo imali duplu sobicu za curice. A ja sam pravo zadovoljna kvalitetom, a ti? I boja mi je extra baš lagana i vesela.

Mi ćemo praviti ovakav dupli stol kada dođe vrijeme za to, sada ga ne bismo imali gdje ni postavti heheheh.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: Djecija soba
11.9.2013 12:45:30   
elmaL
Lulu djevojčica ti prelijepa mašalah, odavno nisam ljepšu curicu vidjela, nek ti je ziva i zdrava, ko med je user posted image

mislim, i sobica je lijepa, ali su mi oči na njoj ostaleuser posted image još da mi je sin malo starji, pa da te obradjujemuser posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Djecija soba
11.9.2013 12:50:30   
Lulu_08
Hahaha elmaL hvala mila puno, a samo neka su živa i zdrava sva dječica svijeta, drugo je zaista nevažno user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: Djecija soba
11.9.2013 12:59:22   
mama75

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: mama75
Preslatka curica user posted image
Kod mojih kćerki je isti namještaj u sobi. I ista boja user posted image Na žalost, ovaj namještaj više ne možemo kupiti u Sa, a baš nam treba ormarić za knjige. Moraću sada kombinovati sa namještajem od drugog proizvođača. Radni sto nije Kika, ali ta firma koja pravi stolove nema vitrine ni komode, tako da i to otpada. user posted image
Ako imaš viška namještaja javi se user posted image



Hehehehe imamo samo 2 police ali su samo trenutno višak, aBd trebati će nam kada budemo imali duplu sobicu za curice. A ja sam pravo zadovoljna kvalitetom, a ti? I boja mi je extra baš lagana i vesela.

Mi ćemo praviti ovakav dupli stol kada dođe vrijeme za to, sada ga ne bismo imali gdje ni postavti heheheh.

I ja sam zadovoljna odnosom cijene i kvaliete. A boju je birala moja starija kcerka user posted image
Cula sam da se fabrika u Srbiji zatvorila i bas mi je zao sto ne mozemo kompletirati sve. Ako nadjem nesto slicno odlucila sam da odmah radim i radni sto i ormar za knjige za mladju, svakako ce za 2 godine aBd i ona u skolu pa da opet ne krpim. No kako je krenulo, moracemo novi namjestaj kupovati. Posto sam sada u nedoumici da li mladju kcerku staviti u onu "ladicu" da spava, nekako mi previse nisko dole. Radije bij iskombinovala neki krevet na sprat, a da ladica ostane za odlaganje.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: Djecija soba
11.9.2013 13:00:49   
mayra

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Mi trenutno imamo KiKa dječiju sobu za Lunu koju ona koristi već evo 2,5 godine, još uvijek je u odličnom stanju. Njena soba se nalazi u malom prostoru, na nekadašnjem balkonu (cca 7 kvadrata) pa tek kada budemo imali veći prostor (tipa stan, kuća) ćemo moći istu iskoristiti kao zajedničku sobu nje i Lorene (koja je za to sada ionako mala, tek joj je 14 mj). U sklopu ove sobe imamo krevet sa ladicom za dušek što će automatski biti dupli krevet, te ormarić, police (koje se sada ne koriste već čekaju tu veću prostoriju hehe) i visoki ugaoni ormar. Kada budemo pravili sobu za njih 2 zajedno ćemo morati samo kupiti dušek za malu te još jedan ormar i ormarić, a uz to planiramo napraviti po mjeri ovakav dupli radni stol:

http://0.lushome.com/wp-content/uploads/2013/08/student-desks-furniture-kids-room-design-ideas-18.jpg

L.soba trenutno izgleda manje više i dalje ovako:


IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Ja ostadoh "duzna" za slike Lunine "sobe". Da se razumijemo - ovo je bio balkon od 7 kvadrata, koji je zatvoren i adaptiran te sada ima funkciju njene sobice, malo prostora ali smo ga "nekako" uspjeli organizovati tako da ima cak i prostor za svoj stolic i stolicicu na rasklapanje na cemu pise/crta.

Evo malo "reklame"...ovo je malo Hello Kitty carstvo moje mjeseceve princeze hehe...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

I jedna reklamna heheh....





Najvise volim vidjeti kad ljudi razmisljaju i mali prostor iskoristi na najbolji moguci nacin, da ima sve sto je potrebno. Preslatka djecija soba a jos sladja curica user posted image

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: Djecija soba
12.9.2013 10:11:45   
Lulu_08
mama75 i meni je žao a isto sam čula da su se zatvorili, baš šteta! Pa znaš kako, mislila sam u početku malu stavljati na taj "donji" krevet u ladici, obzirom da će imati tek 2 godine, i nekako mala mi je još, tako je briga manje zbog padanja sa kreveta i sl. A onda kada malo poraste jedna od njih 2 može spavati na ovom klik klak Oriolikovom kauču što imamo, koji se po bojama slaže uz sobicu. Znači jedino će biti potrebno napraviti ormar i dupli radni stol, možda ubacim tu neku još boju, da drugi ormar bude npr. lila boje a stol kombinacija lila-zelena, onako da ne bude im monotono? A to su za sada samo maštarije, do realizacije trebamo prvo imati novi stambeni prostor hehehehehee.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: Djecija soba
15.9.2013 15:35:36   
škorpija
Jučer sma bila kod Anidle i vidjela sam sobu njenog dječaka, predivnaaaa jeuser posted image , nadam se da će staviti fotkice na ovu temu jer je baš kao iz kataloga, a tek kako je uredna, pih onaj moj bi u skenudi haos napraviouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: Djecija soba
15.9.2013 15:37:15   
škorpija
lulu vaša "helokitika" sobica je baš divnauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1008
   RE: Djecija soba
15.9.2013 16:49:49   
Visnja RR
prije par dana sam vidjela odlican djeciji krevet u Kalea..
pa ako nekom treba fotkala sam ga.. baš je funkcionalan...taj sa fotke je na sniženju

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: Djecija soba
15.9.2013 17:14:16   
ElmaB
Višnja koja je cijena ovog kreveta?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: Djecija soba
15.9.2013 17:38:33   
Visnja RR
negdje oko 500... jedino sto nisam sigurna jel to snizena cjena ili na to ide 30% sniženje... ali je jako dobro urađen i ove ladice su baš duboke...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: Djecija soba
15.9.2013 17:42:46   
ElmaB

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

negdje oko 500... jedino sto nisam sigurna jel to snizena cjena ili na to ide 30% sniženje... ali je jako dobro urađen i ove ladice su baš duboke...

Pa ko je na tu cijenu 30% manje, onda mi je to prihvatljivo, jer za mnarednu godinu ako Bog da meni trebaju dva takva.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: Djecija soba
15.9.2013 19:42:57   
amra_sa
Lulu dovna dječija sobica, mislim taj ormarić je prekrasan, lijepa zelena boja i krevetac, ma sve za 10.
A za curicu da kažem MAŠALA, pravi je šećer. user posted image

Višnja, često ja tebi kažem da mi imamo sličan ukus vizavi torbi, krevetaca i sl. user posted image
Pravo lijepo izgleda i boja i oblik + jako funkciolnalan.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: Djecija soba
15.9.2013 19:44:21   
amra_sa
I Lulu dok nisam zaboravila, možeš li mi reći gdje si kupila tu kutiju za igračke ? user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: Djecija soba
15.9.2013 20:01:44   
Visnja RR
evo varijacija na gore postavljen krevet...

user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 15.9.2013 20:02:14 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: Djecija soba
15.9.2013 20:13:06   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

evo varijacija na gore postavljen krevet...

user posted image


Svaka čast, znaš izabrati, što jest jest. U bojama, skladno i nije prešareno, s tim što bih ja umjesto ovog zida zeleni ili boja breskve, neka nijansa fine narandžaste ....
Da idu boje npr. zelena, žuta, naradnžasta ...

Ovdje ide crvena, žuta, narandžasta ... Eto samo bih to promijenila. Mada je i ovako ko bombona. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: Djecija soba
15.9.2013 20:24:28   
mayra

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

prije par dana sam vidjela odlican djeciji krevet u Kalea..
pa ako nekom treba fotkala sam ga.. baš je funkcionalan...taj sa fotke je na sniženju

user posted image

Ovako je nesto nas, imas par stranica ranije, postavljala sam slike. Imamo i ovakav radni sto, izrezan, samo sto jos imaju i ladice, al ga MM jos nije sastavio jer je D jos mali, al kad dodje vrijeme, imamo zavrseno sve.

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: Djecija soba
16.9.2013 7:02:14   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: škorpija

lulu vaša "helokitika" sobica je baš divnauser posted image


Hvalaaaa, u međuvremenu je to postala malo više Barbie soba, uz pomoć velikih naljepnica i kutije hehehehe.



IZVORNA PORUKA: amra_sa

Lulu dovna dječija sobica, mislim taj ormarić je prekrasan, lijepa zelena boja i krevetac, ma sve za 10.
A za curicu da kažem MAŠALA, pravi je šećer. user posted image



Hvala mnogo! Kutiju za igračke sam svojevremeno kupila u TL-u, a sada za malu seku imamo 2 ljubičaste sa smajliima, kupljene u JYSKu, a imaju slične i u BabyCentru. (sve su manje više iste cijene oko 25-30km)

Višnja EXTRA kombinacija stolića na krevet, štedi prostor boli glava, definitivno prijedlog za moje male prostorne mogućnosti hehehe.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: Djecija soba
4.10.2013 21:36:11   
leona81
http://imageshack.us/a/img809/3641/wayo.jpg M je izabrala i lijepila naljepnice
http://imageshack.us/a/img109/6848/drwc.jpg krevet
http://imageshack.us/a/img28/1004/ibl8.jpg gornji dio police sa drustvenim igrama, slagalicama i knjigama
http://imageshack.us/a/img833/9281/pryo.jpg dole kutak za igranje sa barbikama, kuhinja i njeni radovi iz vrtica

ovo su detalji nase sobice, policu je radila moja prijateljica i napravila je super za nase potrebe, bijela je, kao i krevet i ormar u sobi, meni samo smeta veliki pisaci sto na kojem stoji comp sad jer ga nemamo gdje drugo staviti, a nisam zeljela nikad comp ili tv u sobi ali eto...imamo jos mali stolic i tabure za crtanje i pisanje

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: Djecija soba
4.10.2013 23:04:15   
nanika
Leona bas slatko

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: Djecija soba
18.1.2014 15:57:03   
mayra
Postavljala sam radnu verziju nase sobe, sad je svecano i gotoca, ako mama opet ne bude nsto mijenjala, sad ovako izgleda:

http://www.dodaj.rs/f/1L/KT/3X64hskM/dscf3177.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3T/dP/4jOHeubI/dscf3179.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3y/n5/1lFE4eff/dscf3180.jpg


_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: Djecija soba
18.1.2014 16:13:51   
minie

IZVORNA PORUKA: mayra

Postavljala sam radnu verziju nase sobe, sad je svecano i gotoca, ako mama opet ne bude nsto mijenjala, sad ovako izgleda:

http://www.dodaj.rs/f/1L/KT/3X64hskM/dscf3177.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3T/dP/4jOHeubI/dscf3179.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3y/n5/1lFE4eff/dscf3180.jpg



Predivna je user posted image user posted image

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: Djecija soba
18.1.2014 16:18:20   
jasmin

IZVORNA PORUKA: mayra

Postavljala sam radnu verziju nase sobe, sad je svecano i gotoca, ako mama opet ne bude nsto mijenjala, sad ovako izgleda:

http://www.dodaj.rs/f/1L/KT/3X64hskM/dscf3177.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3T/dP/4jOHeubI/dscf3179.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3y/n5/1lFE4eff/dscf3180.jpg


Predivna je user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: Djecija soba
18.1.2014 16:25:11   
mayra
Hvala vam, radjena je bas s puno, puno ljubavi user posted image

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: Djecija soba
18.1.2014 16:28:46   
canim
Mayra divna je, bas mi se svidja zelena nijansa.

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *