|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djecija soba
30.10.2008 12:39:43   
bebacha
Jest me krenula sa otvaranjem temauser posted image user posted image user posted image user posted image
Kako izgleda soba vase djece ili je to vise igraonica.pocela sam Ajli uredivati sobu ali i dalje stojim u mjestuuser posted image user posted image user posted image trebala bi necim oblozit zidove nekih metar od poda da se neudari kad pocne ustajati ali neznam cime.Gdje se ima kupit naljepnica za zidove


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djecija soba
30.10.2008 12:47:34   
ziki
mi nemamo sobu imamo pola spavace i dobar dio dnevne koji je za njega.user posted image  Kako smo u stanu i ograniceni prostorom onda je bilo gotovo nemoguce yredit sobu za njega. Na nekom forumu sam vec pisala da je muz pravio nebo iznad krevetca, na njegovu komodu smo izljepili naljepnice, za sad 2 al trazimo ostale, u dnevnoj su vrtic, baby gym i sjedalica koju ponekad koristi.
Naljepnice imas u bingu diznijeve fine a u TL u Tuzli imas one papire sarene koje mozes polijpit po zidu u slucaju da je umjetnica pa ima inspiraciju.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djecija soba
30.10.2008 13:07:57   
bebacha
e te Diznijeve mi trebaju.jer ova moja vec sad voli VVinnie-a.morat cu pogleda te u TL.Najvise me inspiriralo kad sam kupile novine Moja beba(srpsko izdanja).u novinama je dosad kao neki letak sa tim naljepnicama i bojama za djecije sobe pa sam u potrazi za necim slicnim.najvise mi se svida one naljepnice kao trake pa se mogu postaviti na zid kod krevetica.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djecija soba
30.10.2008 13:47:44   
ziki
te je i moja jetrva trazila i nije nasla.Oni su zanimljivo okrecili sobu, sa 2 boje pravili su kvadrate, taj kod njenog krevetca su izlijepili nekim sitnim naljepnicama, a i postavili su ove ukrasne papire, da se tako izrazim jer mala crta po zidu.  i kod nas je ljetos osavila mau slicicu.user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djecija soba
30.10.2008 16:22:33   
lejlaze
bebacha, ima tema vec negdje, znam jer sam pitala isto. ja sam tu ljepljivu traku nasla u fisu i ima negdje u mojim albumina, pokusat cu prebaciti ovdje sliku
user posted image

evo uspjela sam. nadam se da si mislila na to.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djecija soba
30.10.2008 16:24:50   
ElmaB
Imas i u Obi-ju, raznih! Nisu ni skupe! Evo ti link na kojem imas super ideja za uredenje djecije sobe! Extra je, pogledaj!

http://www.enterijer.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=181&Itemid=77


< Poruku je uredio ElmaB -- 30.10.2008 16:28:36 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djecija soba
30.10.2008 16:36:00   
batterfly
Kod nas je u djecijoj sobi samo lezaj za spavanje i ostalo je oslobodjeno za igracke,...na prozorima plava zavjesa sa djecijim paravacicima,...i zidovi u bojama..
.E sad posto je ta soba mala,a ja dobila i drugo djete,kontam da ih prebacim u svoju spavacu i da od te sobe napravim djeciju,a da mi "selimo" u tu manjuuser posted image

O kakvim naljepnicama pricate??
Gdje mogu da ih nadjem,koliko to kosta??
U kojem Fisu ima???
Sta da trazim???user posted image user posted image
Ako je to ovo sa ove slike,jako mi se svidja i ja bih nesto tako,ali ja zaista prvi put cujem za te naljepnice!!!(nemojte mi se smijat)user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djecija soba
30.10.2008 16:41:03   
batterfly
user posted image

Joj jest mi ovo extra fol!!!!!

i ovo:
user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Djecija soba
30.10.2008 21:49:08   
ja
sto se tice ovi traka i tapeta ima u Sarajevu prodavnica koja se bavi tim i zove se Caparol,ja sam uzela njihov cd i aBd iduce godine to radimo jer ove je jos malen da se odvajamo..prodavnica se nalazi prko puta Hizne pomoci trzni centar Šentada u prizemlju.Jest da je malo masnija cijena ali kada odete i vidite uzorke tih tapeta koje se mogu i prati cijena je nevazna...ako uspijem kojui slikicu staviti

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Djecija soba
30.10.2008 22:02:26   
ja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Djecija soba
30.10.2008 22:07:23   
Amrino
Nasa "djecija" soba mi trenutno sluzi kao veseraj i odlagaliste nepotrebnih stvari te za surfanje po internetu user posted image .
Posto malac spava s nama....slutim da ce zadugo imati bas tu funkciju...a ne mogu da docekam uredjenje djecije sobice. Mislim da cu dati masti na volju i potruditi se da je uredim tako da je moze koristiti do teen dana user posted image user posted image user posted image .

< Poruku je uredio Amrino RR -- 30.10.2008 22:08:28 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Djecija soba
30.10.2008 22:10:46   
boogy woogy
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Nasa "djecija" soba mi trenutno sluzi kao veseraj i odlagaliste nepotrebnih stvari te za surfanje po internetu user posted image .
Posto malac spava s nama....slutim da ce zadugo imati bas tu funkciju...a ne mogu da docekam uredjenje djecije sobice.


Identicna situacija i kod nas! Al' kad dodje vrijeme za to, mama vec ima dizajnerske skice spremneuser posted image user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Djecija soba
31.10.2008 11:05:41   
mivica
Ja sam sestrinom malom citavu sobicu sama iscrtala. Okolo citavog zida je vozic, a na jednom praznom zidu sam nacrtala veliki avion, koji ima oci i usta, i izgleda kao da dolazi s vrata u sobu user posted image

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Djecija soba
31.10.2008 11:14:33   
Visnja RR
Mi jos nemamo djeciju sobicu user posted image
MM i ja smo prije 7 g kupili dovosban stan i otplatili ga... sad trazimo dvoiposoban al je jako tesko... Tamo gdje ih ima ne svidja nam se lokacija...
A jedva cekam da i to odradimo pa da mogu svojoj suncici napraviti njen rajski kutak user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Djecija soba
1.11.2008 11:02:22   
Mrka
Adin ima sobu koja na zidovima ima naljepnice od Winnie Pooh, a soba mu je bez boje, dok je Elmina roze i crven namjestena i na zidovima su Princez naljepsnice.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Djecija soba
1.11.2008 22:46:28   
boogy woogy
IZVORNA PORUKA: Mrka

...a soba mu je bez boje, dok je Elmina roze i crven namjestena i na zidovima su Princez naljepsnice.


Jeste li razmisljali o bojama? Nije to bas tako bezazlena tema. Dokazano je da boje imaju psiholosko dejstvo pa i na najmladje. Npr. dominacija roze i crvene moze biti "preagresivna" tj. moze da bude previse stimulirajuca ako je namjena sobice ne samo za igranje, vec i za spavanje i ucenje. Evo par korisnih linkova i na sta sve treba obratiti paznju kada se dizajnira soba za djecu:


http://www.svevesti.com/?l=sr&a=108426http://www.b92.net/zivot
http://www.enterijer.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=202&Itemid=84
/art_i_dizajn.php?nav_id=202584
http://www.zdraviilepi.com/Magazin-173.aspx

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Djecija soba
4.11.2008 22:14:53   
Lulu_
jao mojih muka oko te sobice
ali onih slatkih
danima sam crtala i bojila kako cu sta cu
i onda sam skontala da hocu ormar u obliku cvjeta od rigipsa
jedva smoi nasli nekoga tko je bio spreman da makar pokusa to napraviti
onda sam htjela crtane winni pooh likove a ne tapete
onda sam htjela baldahin sa plafona...
ma mjesecima je to trajalo
sad se sa toliko radosti sjecam koliko sam puta sjedila u praznoj sobici i slusala je kako me udara i zamisljala kako ce spavati tu
i nisam jednom zaspala u onoj stolici za ljuljanje pa me mm nasao

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Djecija soba
4.11.2008 22:19:49   
mazalica
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Nasa "djecija" soba mi trenutno sluzi kao veseraj i odlagaliste nepotrebnih stvari te za surfanje po internetu user posted image .
Posto malac spava s nama....slutim da ce zadugo imati bas tu funkciju...a ne mogu da docekam uredjenje djecije sobice. Mislim da cu dati masti na volju i potruditi se da je uredim tako da je moze koristiti do teen dana user posted image user posted image user posted image .


Isto od rijeci do rijeci user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Djecija soba
4.11.2008 22:20:48   
camm
user posted image

ovo se ubilo za moju belluuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Djecija soba
4.11.2008 22:30:38   
Lulu_
user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Djecija soba
4.11.2008 22:32:06   
Lulu_
user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Djecija soba
4.11.2008 22:34:02   
Lulu_
user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Djecija soba
4.11.2008 22:35:54   
Lulu_
user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Djecija soba
4.11.2008 22:49:01   
mummy
Ovo je prekrasno, oduševljena sam, hoću i ja

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Djecija soba
4.11.2008 23:02:09   
Lulu_
hvalaaaaaaaaaa

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *