|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecija soba
23.11.2009 10:04:46   
Anoniman
imam ja samo narandžasti, super je kad se razvuče baš je dug, moja seka spava na njemu kad dođe i udoban je. I ja ga mislim u dječiju sobicu al kad je napravimo za sada je u kuhinji i dobro mi dođe za sjedenje


(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Djecija soba
1.12.2009 18:05:40   
Amrino
Evo da prijavim da sam juce konacno kupila krevet! user posted image
Nakon sto smo obisli sve moguce salone namjestaja- ipak smo se odlucili za krevet kao na slici koju sam postavila (strana prije ove) i to sam ga nasla ovdje kod sebe u mahali (na Dobrinji).
Inace je oko 240 ali posto smo trazili posebne dimenzije i posebno platno izaslo nas je sve 299 KM user posted image .
Kako je nasa djecija sobica tako glupih doimenzija 300 (duzina) x 193 (sirina)  (svaka cast arhitekti user posted image ) uzeli smo takav krevet da bude 190 kada se razvuce a da mu je sirina 90 (standardne dimenzije su- sirina 80 a duzina kada se razvuce 210) tako da nam moze stati poprecno u sobicu i mozemo maksimalno iskoristiti prostor.
On sada komotno moze spavati na njemu nerazvucenom jer je dovoljno dug i sirok a pored cemo uvaliti ili neku policu ili kutiju sa igrackama.
Sad sam u duminama- u koju boju okreciti sobu i kako je dekorisati...
Krevet sam uzela u neutralnoj bez boji a takav planiram i tepih tako da jastucima, crtezima mogu sve fino ukombinovati...
Hajte zene dajite prijedloge...Gdje kupiti tepih (i dali tepih ili etison) ? Perive ili neperive boje za zidove? Bijela ili zelena?
Gledajte ovo i parite oci...

http://www.home-designing.com/category/kids-room-design


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Djecija soba
1.12.2009 18:11:13   
Anoniman
sto se tice tepiha mozda je bolji neki laksi za odrzavanje, mislim da nije bez...
Ima da i ja sad dumam kako...

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Djecija soba
1.12.2009 18:14:37   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Evo da prijavim da sam juce konacno kupila krevet! user posted image
Nakon sto smo obisli sve moguce salone namjestaja- ipak smo se odlucili za krevet kao na slici koju sam postavila (strana prije ove) i to sam ga nasla ovdje kod sebe u mahali (na Dobrinji).
Inace je oko 240 ali posto smo trazili posebne dimenzije i posebno platno izaslo nas je sve 299 KM user posted image .
Kako je nasa djecija sobica tako glupih doimenzija 300 (duzina) x 193 (sirina)  (svaka cast arhitekti user posted image ) uzeli smo takav krevet da bude 190 kada se razvuce a da mu je sirina 90 (standardne dimenzije su- sirina 80 a duzina kada se razvuce 210) tako da nam moze stati poprecno u sobicu i mozemo maksimalno iskoristiti prostor.
On sada komotno moze spavati na njemu nerazvucenom jer je dovoljno dug i sirok a pored cemo uvaliti ili neku policu ili kutiju sa igrackama.
Sad sam u duminama- u koju boju okreciti sobu i kako je dekorisati...
Krevet sam uzela u neutralnoj bez boji a takav planiram i tepih tako da jastucima, crtezima mogu sve fino ukombinovati...
Hajte zene dajite prijedloge...Gdje kupiti tepih (i dali tepih ili etison) ? Perive ili neperive boje za zidove? Bijela ili zelena?
Gledajte ovo i parite oci...

http://www.home-designing.com/category/kids-room-design



uh ne bih da te crnjacim ali moj brat ima ovakav krevet i bas je neudoban kada se razvuce..mozda ce sad Hamzuljku biti dobar, ali mana mu je onaj dio sto se prelama prilikom razvlacenja..to se nekako udubi i bude katastrofa..ali mom bratu su 24 god tako da ima Hamza do tada vremena i sebi bolji da kupi aBd user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Djecija soba
2.12.2009 15:31:15   
Amrino
Evo hodam od jutros...Kupila sam Dulux perivu boju za zidove. Uzela sam neku zelenu nijansu (ima u Obiju gotovih boja 2,5 l= 29 KM) ...Nije bas ona koju sam zamislila ali skoro user posted image .
Kupila sam police za zid (tri komada u bijeloj boji, dimenzija 80 x 30= 8,90 KM i nosaci 1 kom = 1, 90 KM).
Obisla sam jedno cetiri salona tepiha i jedno veliko- NISTA!
To mi je za sada najveci problem...Hocu nesto jednobojno a da je od vune a to je izgleda jaaaako tesko naci. Bila sam u ona dva salona na Skenderiji, ispod Zeljnog stadiona i u Elpiju...
Gdje bih jos mogla pogledati?! Hajte zene pomagajte.

pocahontas- ma ja kontam da on spava na njemu bez razvlacenja a sta ce biti poslije...vidjet cemo. Oni neki dvosjedi koje smo gledali su jos neudobniji. Tesko je stvarno naci nesto sto je van nekih uobicajenih standarda...Da se moze i sjediti, i spavati...da ne zauzima mnogo prostora i da mu je cijena normalna (mozda ima u Livingu recimo- ali tamo nisam ni nosa provirila user posted image )

dadada- lezaj je bez a ne zut. Vise sam i ja zaboravila kakvo je tacno platno ali u subotu cu uslikati pa vam javim user posted image user posted image user posted image .

< Poruku je uredio Amrino RR -- 2.12.2009 15:32:22 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Djecija soba
2.12.2009 16:00:13   
Nedi
Moj prijedlog za tepih: pošto je Hamzuljak mali možda da mu uzmeš onaj itison(debeli, postavljeni) sa stazom za autiće - cijena je mislim 11KM/m2. Ja bih lično uzela taj i za 3-4 godine ga bacila i uzela drugi, pravi tepih koji bi trebao biti trajniji. Kad budemo u fazi pravljenja sobice ja ću definitivno napraviti što sličnije igraonici.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Djecija soba
2.12.2009 17:42:31   
sarayka
Mene bi bilo strah djete stavljati da spava samo na lezaju pogotovo odvojeno u sobi bez neke ogradice ( u TL su super) jer se obrću i prevrću u snu.... kad dodje vrijeme to mi je pod obavezno!

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Djecija soba
3.12.2009 22:48:11   
Amrino
MM mi je "malo" poremetio koncepciju jer je kupio dva paketa puzzli za pod i to neke Wini Pooh...koje su za moj ukus posarene...Ali sta cu...sad mi nema druge nego se poklopit i stavit ih u sobu kako znam i umijem user posted image .
Sto se tepiha tice- hvala vam drage moje na prijedlozima!
U Uniprometu sam bila a sto se tih ostalih radnji tice- pogledat cu i tamo.
Ja nikad nisam za sintetiku a itisoni i oni sareni sa cestama su isto sinteticki...Htjela sam nesto jednobojno (da izgleda kao itison) ali da je vuna ili pamuk...Iznenadilo me i sto su cijene sintetike i vune tu negdje...hm...Tako da mi to fakat onda nije logicno...user posted image .
Neko mi rece da i u Litlle Indiji sad ima tepiha?! Jeli ko gledao?
sarayka- ma ovo mi "planiramo" a sad...kako ce to premjestanje u poseban krevet ici...Ugl. nije me toliko strah koliko me bilo strah kada je spavao u kreveticu a u svakom slucaju cemo oko kreveta poredati jastuje i puzzle (user posted image ) kada bude spavao...ako bude...user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Djecija soba
22.12.2009 22:30:11   
mišur
Evo i mene konačno na ovoj temi..
Već dugo razmišljamo o lukinoj sobici, ali smo tek  nedavno krenuli u potragu, i evo šta smo našli.

E da, da kažem da imamo na raspolaganju sobicu dimenzija 3mx2,8m i ne bismo je puno pretrpavali pošto hoćemo da mu ostane dovoljno mjesta za igru.

Sve u svemu, našli smo dvije solucije sobica. Cijena im je skoro ista, ali funkcije nisuuser posted image

Evo sobice br. 1

user posted image


Mislili smo uzeti ovaj krevet i ormar...
Krevet mi je predivan, baš zato jer je autić, i Luka je bio oduševljen  u radnji i odmah htio da se penje.
Dobra strana je što ima uzdignute bočne stranice, pa mi taman dođu kao zaštita da ne padne.
Ormar mi je isto presladak, dimenzije su 1,40 x 2m, taman za njegovu garderobicu.

I sobice br. 2


user posted image


Sa ove slike bi uzeli samo ovaj ormar sa krevetom i most iznad, s tim da ne bi mogli uzeti ni sve dijelove ormara jer nema mjesta. Ne bismo ovu boju, već vjerovatno zelenu ili žutu, ali nije bilo druge slike u katalogu.
i morali bi naći nekoga da nam napravi zaštitnu ogradu.

Rekla sam već da je cijena tu negdje, skoro ista...To će mu baka i deda kupiti, tako da o tome ne brinemuser posted image
MM i ja nikako ne možemo da se odlučimo, jer je prva sobica, po meni, puno ljepša za dječaka i vjerujem da će mu biti puno zanimljivija, dok je druga soba praktičnija i funkcionalnija, i ima više ormara i mjesta za sitnice.
Pošto stiže druga bebara, i u neko buduće vrijeme ćemo ih zajedno u sobicu, a tada namjeravamo da im ustupimo našu spavaću, pa ne znam da li se sad isplati namjenski praviti za ovu njegovu sobu (sobica br. 2) ili uzeti neku opciju koja bi odgovarala i tamo i ovamo (soba br. 1) user posted image user posted image user posted image user posted image

Šalu na stranu, ako neko ima neki korisan savjet, prijedlog, bilo šta....

Amrino,

kako ide Hamzino spavanje u svojoj sobici?Je li se navikao na novi krevet?




(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Djecija soba
22.12.2009 22:58:59   
Amrino
Evo ovako izgleda nasa sobica (slikala sam momenat kada ga iznerviraju Lego kockice user posted image ) . Mada je ovaj krevet uglavnom cijelo vrijem razvucen i dodje tacno do zida (radili smo po tim mjerama jer kako sam vec pisala...sobica je tako mala i blesavih dimenzija). Obojili smo dva zida u zelenu (Dulux- perive boje) a jos trebamo uraditi stalazu po mjeri koja ce biti na kontra zidu (koji se ne vidi). Od tepiha smo odustali i stavili smo podne puzzle kao sto se vidi iz prilozenog:

user posted image

mišure- od prvog dana spava u svojoj sobici bez problema...Svako jutro (a ponekad u sred noci) sam sidje s kreveta i predje kod nas.
On se mnogo lakse navikao na to od nas....Nama nekako fali...user posted image .
I da- sto se tvoje dileme tice- ja bih se odlucila za drugu varijantu jer je taj krevet nekako za svaki uzrast a i u njemu moze spavati dvoje djece (ladica se izvlaci)...Meni se ovi krevetici- auta nesto ne dopadaju...ne znam zasto...Ja sam za funkcionalnost i prakticnost u svakom slucaju user posted image .


< Poruku je uredio Amrino RR -- 22.12.2009 23:04:15 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Djecija soba
22.12.2009 23:14:35   
Hanady RR
Hamzina sobica je ko bombonauser posted image user posted image user posted image user posted image

Mišur ja sam sve te sobe gledal i obilazila kad sam spremala curici sobicu prije rođenja mlađe...e kvalitet tih šperploča je totalno bezveze, kreveti su im lahotni ormari također a za iste pare možeš srediti 3 sobe za djete. Mislim svako ima svoj izbor ali njihov krevet za djete dok uzmeš okvir + naslon taj gornji+ naslon donji+ dole kaseta+ jogi + ogradica da djete nepadne. I još nešto dimenzije autića su bezveze sa 12 godina ideš ti po novi krevte da kupiš, ostaneš bez kompletne sobice ormar ti taj ostane i gdje si bio za što si se trudio nigjde veze.

Mi smo pronašli u Udobnosti divan program srbijanskih sobica i uzeli smo crvenu kombinaciju, krevet smo posebno uzeli jer taj koji je išao uz sobicu nije imao donju kasetu a ja sam to izričito tražila da nema djete fobije kako će joj nešto izaći ispod kreveta kao što sam ja imala kad sam mala bila.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Djecija soba
22.12.2009 23:17:47   
mišur
Amra, predivna mu je sobica!!!user posted image
Jeste blesavih dimenzija, kako si sama reklauser posted image , ali baš ste je lijepo uredili.
Meni je preslatka, nekako topla i posebna!

tealana,

sad za sad je druga bebara curica, ako se nešto ne promijeni u međuvremenuuser posted image
Zato sam i razmišljala o nekoj žutoj boji, koja mi je univerzalna..

I meni je druga soba puno praktičnija i odmah razmišljam koliko njegovih gluposti mogu potrpati u ove police i ormarićeuser posted image . Da ne pričam o varijanti dva kreveta, koji dođu kao jedan po pitanju prostora!
Taman će meni koristiti ovaj drugi što se izvlači, ako me po noći bude tražiouser posted image user posted image
A sa druge strane, sjetim se kako se obradovao kad je vidio onaj auto krevet i ne vjerujem da će se ovoj drugoj varijanti toliko obradovatiuser posted image . Ali, sreća što je mali, pa ga niko ništa ne pitauser posted image

Hanady,

morala sam se nasmijati ovoj tvojoj fobijiuser posted image user posted image user posted image user posted image legenda si!!!

Hvala, drage moje...

< Poruku je uredio mišur -- 22.12.2009 23:19:47 >

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Djecija soba
22.12.2009 23:19:26   
Amrino
Amra soba je ko bonbona,med medeni,joj ja jedva cekam proljece kad se mi selimo u dnevni boravak a lanci dobija svoju sobu.Molim te reci mi ovo zeleno izmedju puzli je li dodje sa puzlama ili ste to vi nesto stavljali i jeste cime puzle prcvrstili za pod.


Puzzle su takve user posted image . Vec sam pisala na jednoj temi kako smo se izradili..MM kupio u TL dva paketa puzzli The Winie Pooh i platio ih po 18 KM svaki...a sutradan u Konzumu, kada je bilo snizenje, kupimo tri paketa ovih zelenih Nemo (koje su i ljepse)- svaki za 5 KM.user posted image user posted image user posted image
Nema potrebe da ih pricvrscavas necim...Ne klizu se niti se rastavljaju. Super izgleda a i tople su. Za sada se super odrzavaju.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Djecija soba
22.12.2009 23:33:36   
Hanady RR
E da kod nas je Kiki pa sad pitam zanimaju me cijene mi smo kupili dosta djelova i čak i radni stol u školu kad krene i imamo dva madraca njoj za spavanje i dole u kaseti kad joj raja dođe :) i komplet sobu smo platili  1650 KM. Džaba. A ovu fazoniranu gledali smo neku jadi moji jagodicu bobicu, joj kad se neporodih u radnji kad mi kaže žena gornji naslonjač za krevet- 130 Km, moš mislit oni to sve rasklope pa polako dio po dio prodaju. A meni se bila svidjela ljubičasta pa neke jagode i to ...al halo samo krevet da mi sklope 750 KM. Ormam 550 i to unutra nema ladica...a curica hajd ti njoj gaće i štrample složi...nema šanse.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Djecija soba
22.12.2009 23:40:21   
mišur
IZVORNA PORUKA: Hanady

E da kod nas je Kiki pa sad pitam zanimaju me cijene mi smo kupili dosta djelova i čak i radni stol u školu kad krene i imamo dva madraca njoj za spavanje i dole u kaseti kad joj raja dođe :) i komplet sobu smo platili  1650 KM. Džaba. A ovu fazoniranu gledali smo neku jadi moji jagodicu bobicu, joj kad se neporodih u radnji kad mi kaže žena gornji naslonjač za krevet- 130 Km, moš mislit oni to sve rasklope pa polako dio po dio prodaju. A meni se bila svidjela ljubičasta pa neke jagode i to ...al halo samo krevet da mi sklope 750 KM. Ormam 550 i to unutra nema ladica...a curica hajd ti njoj gaće i štrample složi...nema šanse.

To vaše je baš povoljno!
ne znam kad ste to uzimali, da im nisu cijene od tada malo porasleuser posted image
A ovi iz Cileka, tj. Inteliosa nisu normalini sa cijenama!
Ova posteljina za krevet za dječake sa aplikacijama formule i autića je 250 KM!!!
Ispade krevet i jeftin kad to vidim!


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Djecija soba
22.12.2009 23:44:37   
Hanady RR
Mi smo Kiki program uzeli u Udobnosti na Grbavici tad je bila neka akcija u januaru ove godine smo uzimali i garant soba je super...nema straha da će ormari poletit na djete, a krevt više nego stabilan i čvrst. I još nešto mi smo uzeli tu ogradicu al smo je sklonili...ona se na nju previše oslanjala znajući da postoji...a nije baš neki štos učvršćivanja iste...ona nikada nije pala sa kreveta, valjda je razvila osjećaj za taj otvoreni prostor prirodnim putem.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Djecija soba
23.12.2009 10:44:17   
w.pooh
Lako je vama koji imate dječiju sobu, a šta ćemo mi bez sobe? user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Djecija soba
23.12.2009 10:49:23   
tea lana
IZVORNA PORUKA: w.pooh

Lako je vama koji imate dječiju sobu, a šta ćemo mi bez sobe? user posted image


pa i ja se selim iz bracne sobe u dnevni boravak da bi Lana bila sama

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Djecija soba
23.12.2009 10:52:41   
w.pooh
Kad neko ima jednosoban stan jedina opcija mu je da se iseli na balkon da bi user posted image imala sobu
Šalu na stranu, moja user posted image svoj čošak pa se ja pretvaram da mu je to soba i barem taj njegov mali dio uređujem sa mnogo ljubavi user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Djecija soba
23.12.2009 13:27:06   
mamina princeza
iako smo daleko od ovog "proces" rado pogledam dokle se vi dosle. Mi nemao jos sobu namjenjenu za moju sobicu al sam mislila netso osmisliti mozda privremeno u hodniku koji je sad apretvoren u trpezariju pa vremenom da ga pretvorimo u djeciju sobicu. Privremeno jer zavisi od finansijskih mogucnosti da li cemo za par godina praviti podkrovlje na trenutno postojecem tavanu ili na neki drugi nacini siriti kucu....
Razmisljala sam da vec tamo mozda iduce zime nesto osmislimo vezano za sobicu ....
s obzirom da smo ograniceni prostorom jer ipak je to hodnik iz kojeg vode vrata na balkon i neke sobe samo bi jedan dio mogla iskoristiti. Razmisljala sam nesto o nekom dvosjedu poput ovog kod Amrino al binama trebali i ormari , nesto poput ovog na slici koju je misur postavila ovi tzv u obliku mosta.
Misur , znas li koliko kostaju ormari bez kreveta ili mozes staviti neku stranicu gdje to mogu pogledati ako imaju cijene . Gledala sam na njihovoj stranici _( JELA , KIKI) i vidim samo slike ne cijene.

To onako za pocetak ...
Ko zna mozda odlucimo i prije nesto kombinovat. A postoji varijanta da i mi ostanemo bez spvace sobe mada ..... ne znam kako bih a njoj bi to zaista bio prevelik prostor jer je povelika.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Djecija soba
23.12.2009 13:31:55   
mamana
Ovo je proizvođač Cilek,jeste da je malo skuplje,ali ono što oni nude nisam jpš nigdje vidjela.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Djecija soba
23.12.2009 13:36:07   
mamana
Izgleda ovakouser posted image o, samo što krevet nije na sprat več za jedno.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Djecija soba
23.12.2009 13:38:04   
mišur
IZVORNA PORUKA: mamana

Izgleda ovakouser posted image o, samo što krevet nije na sprat več za jedno.


Predivna i prekrasna sobica...
Voljela bih i ja jednu ovakvuuser posted image

Znam da Cilek radi, odnosno Intelios, i stvarno im je ponuda najbolja i najljepša...
Zato i jesu najskupljiuser posted image

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Djecija soba
23.12.2009 14:11:50   
Anoniman
Evo malo sobica da parimo očiuser posted image ...Meni se tako sviđaju...
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu mišur)
  Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Djecija soba
23.12.2009 14:15:21   
Nedi
Ja bih od svake sobice po nešto uzela...hehe...tako će i biti i onda pravac u Fantasy sa crtežima i mjerama. A sve sobice su prekrasne, amrino tvoja posebnouser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *